Як відновити водно-сольовий баланс

��� ������������ �����-������� ������
% Водно-сольовий баланс є природним показником, який вказує на стан організму людини і допомагає контролювати діяльність всіх біологічних систем. Тривале порушення цього крихкого балансу нерідко стає причиною розвитку багатьох захворювань і функціональних розладів, в число яких входять навіть онкологічні патології.
% Статті за темою «Як відновити водно-сольовий баланс» %
Як відновити водно-сольовий баланс
% Порушення водно-сольового балансу %
Як відновити водно-сольовий баланс
% Море в твоїй косметичці %
Як відновити водно-сольовий баланс
% Як харчуватися до і після тренування %
Як відновити водно-сольовий баланс
% Ліпосакція без ризику для здоров'я. Можливо? %
% Лікувати організм людини без попереднього відновлення водно-сольового балансу безглуздо, так як лікарські препарати зможуть тільки тимчасово приховати симптоми недуги, який незабаром проявить себе знову. Зневоднення небезпечно і тим, що для забезпечення діяльності основних систем організм поступово відключає різні органи, в тому числі ця загроза стосується і мозку.%

Програма відновлення водно-сольового балансу часто складається індивідуально і залежить від умов, при якому відбулися ці порушення. Для відновлення балансу людина повинна отримати оптимальну кількість чистої води, мінеральних солей, калію, кальцію, цинку, магнію і селену. Якщо стан пацієнта дозволяє, також бажано проводити невелику гімнастику 2-3 рази на день, яка сприятиме якнайшвидшому відновленню систем організму людини.

Основний для відновлення водно-сольового балансу завжди є чиста питна вода. Крім того, в питті або раціоні людини має бути присутнім достатня кількість солі. Необхідно брати неочищену морську або кам'яну сіль, бажано також йодовану, якщо немає алергії на йод. Морська сіль набагато корисніше звичайної їдальні, хоча далеко не всім вона до смаку.

Кількість води розраховується відповідно вазі людини, так як на кожен кілограм на добу має припадати по 30 мл води, а на кожен літр води необхідно брати 1, 5 г солі. Всі інші речовини будуть поставлятися в організм разом з їжею, для чого для кожного хворого забезпечується індивідуальне меню. У разі крайньої необхідності також призначаються вітамінно-мінеральні комплекси.

Відновлення балансу завжди проводиться під контролем лікаря, який повинен стежити за тим, щоб збільшення кількості споживаної чистої води не привело до погіршення загального стану хворого. Саме тому дуже важливо кількість рідини нарощувати поступово, звертаючи увагу на її температуру.

Теги: організм, рідина, вода, баланс

Як видалити стрижневу мозоль

��� ������� ���������� ������
% Стрижневі мозолі являють собою сухі, грубі і щільні утворення округлої форми, які виникають на підошві або між пальцями ніг. Під круглої капелюшком є ​​глибокий довгий стрижень, через якого видалення цього виду мозолів вважається самим проблематичним.
% Статті за темою «Як видалити стрижневу мозоль» %
Як видалити стрижневу мозоль
% Як лікувати мозоль на пальці ноги %
Як видалити стрижневу мозоль
% Як видалити мозоль %
Як видалити стрижневу мозоль
% Як звести суху мозоль %
Як видалити стрижневу мозоль
% Як видалити мозолі на пальцях ніг %
% Якщо ви вирішили видалити освіту самостійно, то, швидше за все, у вас нічого не вийде - корінь сидить досить глибоко, і вирізати його підручними засобами типу манікюрних щипчиків не вдасться. Єдине, що ви можете зробити, це розпарити тканини і видалити ороговілий шар, який покриває капелюшок мозолі. Сольові ванночки, розпарювальні пластирі або компреси дозволять змінити стан шкіри, і за допомогою м'якої пемзи ви зможете видалити шар ороговілих лусочок.%

Зверніться в косметологічний салон - фахівець визначить природу появи мозолі і якщо у нього виникнуть підозри з приводу наявності вірусу у вас в організмі, то доведеться пройти обстеження. Якщо виникне необхідність пропити антивірусні препарати, а також провести антибактеріальну терапію, то це потрібно буде зробити - інакше рецидиви будуть переслідувати вас ще довго.

Основними методами видалення стрижневих мозолів є:

- Кріотерапія - припікання рідким азотом дозволяє позбутися від неглибоко сидять мозолів, так як контролювати глибину впливу фахівець не може.
% - Лазеротерапія - аналогічний, але менш травматичний метод, який також не вважається досить ефективним.
% - Висвердлювання стрижневі мозолі вважається самим надійним методом - за допомогою спеціального апарату майстер знімає ділянки шкіри, використовуючи насадки різного діаметру. В результаті утворюється заглиблення, в яке закладаються протизапальні препарати.

З народних методів лікування стрижневих мозолів найдієвішим вважається припікання тканин оцтом. Щоб не зачепити здорові ділянки, в лейкопластирі виріжте невеликий гурток, відповідний діаметру стрижня, і наклейте смужку на мозоль. У відкрите отвір акуратно капніть трохи оцтової есенції. Процедуру повторюйте декілька разів, поки не досягнете успіху, і мозоль не зникне.

Стрижневі мозолі також лікують аплікаціями зі свіжого натертого часнику чи цибулі, компресами з гарячих листя лопуха, настоянки календули. Всі ці методи спрямовані на розм'якшення кератінових утворень і їх подальше видалення - вирішити проблеми стрижня вдається тільки в тих випадках, коли мозолі були розташовані неглибоко.

Як вивести білірубін

% Еля, автор JustLady. % % %
��� ������� ���������
% Білірубін являє собою продутий розпаду гемоглобіну, має жовто-червоний колір і міститься в крові і жовчі. Після розпаду гемоглобіну утворюється прямий білірубін, токсична речовина, яка в клітинах печінки трансформується (зв'язується) з іншими компонентами і в такому вигляді в складі жовчі потрапляє в кишечник. %%
% Статті за темою «Як вивести білірубін» %
Як вивести білірубін
% Як визначити жовтяницю %
Як вивести білірубін
% Як видалити жовчні камені %
Як вивести білірубін
% З чого роблять креми для повік %
Як вивести білірубін
% Як знизити АЛТ %
% Безпосередніх причин підвищення білірубіну в крові 3: прискорений розпад еритроцитів, порушення зв'язування його прямої фракції і утруднений відтік жовчі.%

 При анеміях, особливо гемолітичної, вміст білірубіну підвищується при прискореному розпаді клітин крові - еритроцитів. При цьому виникає жовтушність шкіри та склер. При такій патології збільшення прямого білірубіну крові є лише симптомом, окремого лікування не потрібно. Виведенню пігменту з крові сприяють повноцінне харчування і вітамінотерапія.

 Виведення білірубіну з крові при гемолітичній анемії проводять лише у випадку, якщо діагноз поставлений новонародженому. При даній ситуації спостерігається виражене токсичну дію білірубіну на центральну нервову систему немовлят. Проводять гіпербаричної оксигенації, фототерапію, інфузійну терапію з метою зменшення інтоксикації і застосовують індуктори печінкових ферментів.

 Підвищений прямий білірубін у дорослих людей спостерігається при різних ураженнях печінки, з яких найбільш часто зустрічається гепатит. Він може бути інфекційної природи (віруси В, С, А, Д, Е) або токсичного походження внаслідок вживання лікарських препаратів або впливу алкоголю. Незалежно від форми, причиною підвищення прямого білірубіну є неспроможність гепатоцитів пов'язувати його з білками плазми, утворюючи непряму форму.

 Лікування такої причини симптоматичне, основне ж вплив спрямований на ліквідацію причини ураження печінки. Якщо цифри прямого білірубіну крові високі, спостерігається його токсичний вплив на головний мозок (сплутаність свідомості, дезорієнтація). У цьому випадку проводиться інфузійна терапія з метою зменшення концентрації пігменту в крові. Якщо хвороба протікає у відносно легкій формі, додатковим чинником зменшення білірубіну в крові буде раціональне харчування і повноцінний сон. Хворим наказують постільний режим і обмеження емоційних навантажень.

 При порушеннях відтоку жовчі в крові підвищується рівень зв'язаного білірубіну. Ця речовина нетоксично, спеціальних методів для його виведення не потрібно. Концентрація його приходить в норму тоді, коли відновлюється нормальний відтік жовчі по жовчовивідних шляхах. Прискоренню цього процесу сприяє спеціальна дієта з обмеженням гострої і смаженої їжі, а також виключення алкоголю. Ліквідації застою жовчі, а також залежного від цього підвищеного рівня білірубіну, сприяє вживання жовчогінних препаратів, переважно - рослинного походження.

Теги: кров, підвищення, білірубін, вживання, препарат, причина, виведення