Як зняти сильний головний біль

% Алла Артем'єва, автор JustLady. % % %
��� ����� ������� �������� ����
% Головний біль - болісний синдром, який може бути як симптомом захворювання, так і окремої хворобою. За статистикою, близько 15% людства періодично потерпають від сильних нападів головного болю. До найбільш поширених її видів відносять головний біль напруги, мігрень і кластерну головний біль. Як розпізнати вид головного болю і швидко її зняти?
% Статті за темою «Як зняти сильний головний біль» %
Як зняти сильний головний біль
% Вечірня головний біль: швидкі способи лікування %
Як зняти сильний головний біль
% Народна медицина проти головного болю %
Як зняти сильний головний біль
% Як лікувати сильні головні болі %
Як зняти сильний головний біль
% Як позбутися від головних болів %
% Мігрень - дуже болісне захворювання, яке супроводжується цілою серією супутніх симптомів: нудотою, блювотою, ознобом, світлочутливістю, неприйняттям деяких запахів. Особливий ознака мігрені - поширення пульсуючого болю тільки в правій або лівій половині голови. Іноді при цьому захворюванні виникає аура - неврологічні симптоми, такі як утруднення мови, відчуття поколювання в пальцях, зміна координації рухів, сліпі плями і т.д.%

Люди, у яких часто виникає мігрень, з часом зазвичай підбирають для себе ряд заходів, які допомагають боротися з болем. Комусь допомагає сон в затемненому приміщенні, іншому - масаж і гарячий міцний чай. Крім цього, при мігрені можна порекомендувати холодний або гарячий компрес на хворобливу область голови (температуру компресу потрібно визначати по відчуттях - при якій стає легше), прийом анальгетиків, ібупрофену або парацетамолу. При сильному больовому синдромі добре допомагають комбіновані анальгетики з вмістом кофеїну або кодеїну. Однак варто знати, що ці засоби викликають звикання і можуть викликати головний біль скасування. При дуже сильній мігрені і появі симптомів дезадаптації, має сенс прийняти препарат з групи триптанов, які створені спеціально для купірування мігреней: Зоміг, Релпакс, Імігран або Нараміг.

Один з найпоширеніших видів головного болю - головний біль напруги, яка може тривати від декількох хвилин до декількох днів. Серед причин виникнення цього виду болю - втома, стрес, тривала напруга. Особливий ознака цього головного болю - відчуття стягнутої обручем голови, що супроводжується напругою в м'язах чола, скронь, потилиці і шиї. На відміну від мігрені, головний біль напруження переноситься значно легше, а для її купірування на початковій стадії іноді достатньо поспати або полежати. Для зняття сильного болю медики рекомендують анальгетики або нестероїдні протизапальні препарати: Напроксен, Ібупрофен, Кетопрофен або Кеторолак. Крім ліків, зняти таку головний біль допомагають масаж, голкорефлексотерапія і ароматерапія.

Кластерний головний біль поширена досить рідко і зустрічається в основному у чоловіків. Як і мігрень, вона зачіпає тільки половину голови. Біль при цьому дуже болісна і різка. Як правило, вона супроводжується відчуттям закладеності половини носа (з того ж боку, де болить голова) і тиску в оці, від чого він червоніє і сльозяться. Хворий під час нападу відчуває занепокоєння, метається, плаче, кричить. Саме про таку болю кажуть, що від неї хочеться битися готової об стіну. Спровокувати кластерну біль може стрес, поїздка, зміна роботи або режиму. Для купірування нападу кластерної болю призначають інгаляції 100% киснем протягом 15 хвилин, холодний компрес до болючої області, иглорефлексотерапию, седативні препарати, снодійне. Для швидкого зняття болю застосовують препарати з групи триптанов у вигляді назальних спреїв. На самому початку кластера можуть допомогти нестероїдні протизапальні препарати в поєднанні з кофеїном.

Слід знати, що якщо головний біль супроводжується судомами, сплутаністю свідомості, висипанням на шкірі, високою температурою, сильною блювотою і підвищеною напругою м'язів шиї, що не дає їй зігнутися, то це може бути симптомом небезпечного захворювання і слід негайно звернутися до лікаря.

Теги: біль, мігрень, напруга, головного, лікування

Як перевірити тонкий кишечник

��� ��������� ������ ��������
% Сьогодні в медицині існує безліч методів, що дозволяють досліджувати структуру кишечника. Вони дають можливість діагностувати захворювання, виявити пухлину, непрохідність кишечника, системні ураження тканин.
% Статті за темою «Як перевірити тонкий кишечник» %
Як перевірити тонкий кишечник
% Як перевірити тонкий кишечник %
Як перевірити тонкий кишечник
% Як відновити мікрофлору кишечника %
Як перевірити тонкий кишечник
% Дискомфорт в шлунку або кишечнику: можливі причини %
Як перевірити тонкий кишечник
% Плоский живіт %
% Найбільш часто для дослідження тонкого кишечника використовують рентгенологічний метод, який дозволяє виявити непрохідність, шлунково-кишкова кровотеча, перфорацію тонкого кишечника. Показаннями до такого дослідження можуть бути скарги хворого на часті болі в животі, проблеми з освітою і виведенням калових мас, ознаки внутрішньої кровотечі, анемія без видимих ​​на те причин. Для отримання більш точних результатів в процесі дослідження може бути використано і контрастну речовину.%

Одним з найбільш поширених методів перевірки кишечника на наявність захворювань є ендоскопія. Така процедура проводиться за допомогою спеціального апарата - ендоскопа, який дає можливість оглянути внутрішні стінки тонкого кишечника. Крім того, такий метод дослідження дає можливість провести біопсію тканин.

Комп'ютерна томографія використовується, як правило, при перевірці тонкого кишечника на наявність пухлин. Під час такої процедури за допомогою спеціального апарату робиться кілька знімків кишечника в різних площинах, що дозволяє комп'ютеру відтворити тривимірне зображення. Це метод дослідження може бути використаний і в профілактичних цілях.

Зовсім новим способом перевірки тонкого кишечника є ультразвукове дослідження. Такий метод має ряд важливих переваг. Він не здатний пошкодити слизову оболонку кишки, дає точну інформацію про товщину стінок, про стан судин, а також дає можливість оцінити стан лімфатичних вузлів. Така процедура триває всього 10 хвилин і є абсолютно нешкідливою. На жаль, такий метод досить новий, і знайти потрібну апаратуру не так вже й просто.

Дуже ефективним вважається та ендоскопія за допомогою відеозйомки. До тіла пацієнта кріпляться спеціальні датчики, після чого хворий проковтує маленьку капсулу з відеокамерою. Таке пристосування дозволяє робити знімки тонкого кишечника протягом 8 годин. Всі зйомки записуються на спеціальний приймач, закріплений на поясі хворого. Для того щоб знімки були якісними і не спотворювалися, кишечник повинен бути порожній.

Теги: дослідження, захворювання

Як прибрати кісточки на ногах

% Шатохіна Ганна, автор JustLady. % % %
��� ������ �������� �� �����
% Кісточки та різні нарости на ногах - типово жіноча проблема. Болять, ниють, заважають вибрати взуття, і ще є цілий список того, чому шишки на ногах - це погано. Але є кілька способів їх позбутися.
% Статті за темою «Як прибрати кісточки на ногах» %
Як прибрати кісточки на ногах
% Як прибрати кісточки на пальцях ніг %
Як прибрати кісточки на ногах
% Як видалити кісточки на ногах %
Як прибрати кісточки на ногах
% Як можна прибрати кісточку на великому пальці ноги %
Як прибрати кісточки на ногах
% Як прибрати кісточку на великому пальці %

Звичайно ж, основний спосіб видалення кісточок на ногах - хірургічний. Медики стверджують, що шишки на ногах - це всього лише мозолі, тому їх чудово можна спиляти. Та й відбудовний період після операції немає тривалий.

Однак є ще й багато народних способів, як позбутися шишок. Наприклад, можна в маленькій (стандартної) пляшечці йоду розчинити 5 таблеток аспірину. В результаті такої операції йод повинен стати безбарвним. Цим розчином на ніч потрібно намазати шишку, а потім надіти шкарпетки, щоб ноги в теплі були.

Прибрати нарости на ногах також допоможе сіль. Для сольовий ванночки знадобиться жменю солі (набрати повну долоню, скільки увійде), яку потрібно висипати в таз. Додаємо до неї підлогу таза гарячої води. Далі потрібно дочекатися, поки води охолоне до комфортної температури і потім опустити в таз ноги. Час такої ванни - 15 хвилин. Курс 2 тижні, потім перерва на 7 днів, а далі знову 2 тижні ванночок. Для позбавлення від шишок знадобиться 4 курсу.

Ще дуже добре допомагає в боротьбі з шишками медові компреси. Для них потрібен прополіс. Медовий шматочок розм'якшують, надають форму кісточки, а зверху накладають суху пов'язку. Залишати такий компрес треба на ніч.

Для вирішення проблеми наростів на ногах часто використовують компреси з різних трав. Головне правило - після компресів і парових ванночок застосовувати тепло.

Теги: нога, посол, кісточка, шишок, видалення, період, метод, втручання, наріст