Вугрі на спині: лікування

% Євгена Чернишова, автор JustLady. % % %
������� ���� �� �����: �������
% Вугрової висип має властивість з'являтися саме в тих місцях, де вона найбільш неприємна: на лобі, щоках або спині. Можна, звичайно, постійно носити глухі водолазки і закриті блузи і повністю відмовитися від особистого життя, але є більш гуманні способи поліпшення свого стану. Якщо у вас проблеми з вугрові висипання на спині і тілі, зневірятися не варто. Справі можна допомогти!
% Статті за темою «Вугрової висип на спині: лікування» %
Вугрі на спині: лікування
% Вугрової висип на спині: як знайти ефективний спосіб позбутися %
Вугрі на спині: лікування
% Ефективне лікування вугрового висипу %
Вугрі на спині: лікування
% Косметичні захворювання: вугровий висип і жирна себорея %
Вугрі на спині: лікування
% Як позбутися від вугрової висипки %

Для того щоб правильно лікувати вугри, необхідно розуміти, в чому причина їх утворення. В першу чергу, це неправильна робота сальних залоз. Пора шкіри виділяє більше сального секрету, ніж це необхідно, на поверхні він забруднюється і стає прекрасним місцем для розмноження бактерій. Після заселення бактеріями такий шкірної пори в ній починає утворюватися гнійник, пора закупорюється і наривається. Виглядає все це не дуже привабливо, та й відчуття, які відчуває при цьому володар проблемної шкіри, приємними назвати не можна. Тому, щоб допомогти шкірі очиститися, необхідно проводити спеціальні процедури, які будуть відкривати забиті пори і вивільняти їх від надлишків сала і бактерій.

Регулярно відвідуйте сауну або лазню. Адже саме там шкіра стає більш піддатливою, а пори розкриваються. Труднощі видалення вугрів зі спини якраз і полягає в тому, щоб гарненько розпарити і очистити цю зону, а в лазні для цього самі відповідні умови. Після того, як ваша шкіра розпариться, а пори стануть м'якше, можна використовувати спеціальні очищаючі засоби: скраби і пілінги. Звичайно, кожен день митися в лазні не варто, цю процедуру досить проводити один раз на два тижні. Глибоко очищена шкіра буде легше піддаватися щоденним очисним процедурам і довше залишиться гладкою і доглянутою.

Ваш щоденний догляд за шкірою спини повинен полягати в очищенні, видаленні зайвого шкірного жиру і звуженні пір. Зараз існують спеціальні антибактеріальні гелі для душу, які сприяють підсушуванню запалених ділянок шкіри і надають заспокійливий ефект. Однак слід вибирати подібний засіб дуже уважно. Якщо ви вже вийшли з підліткового віку, ваша шкіра потребує особливого догляду. Купуйте кошти тільки в аптеках, попередньо проконсультувавшись з фахівцем. Після душу на спину можна нанести спеціальний лосьйон, сужающий пори. Як і для особи, для шкіри спини необхідний додатковий догляд і захист протягом дня. Купуйте лосьйони у вигляді спреїв або зі спеціальними насадками, призначеними для розпилення на тіло.

Якщо на тілі з'явилася вугрі - це перша ознака того, що ви неправильно харчуєтеся. Змініть свою дієту, відмовившись від мучного та здобного, а також солодощів і шоколаду. Дуже негативно впливають на шкіру всі продукти, що містять консерванти та барвники. У чорному списку солодка газована вода, карамель і розчинну каву. Якщо ви будете уважно стежити за станом свого здоров'я і приділяти більше часу доглядом за собою, проблем з вугрові висипання більше не буде. Адже будь-яка недуга можна легко перемогти, доклавши зусилля і витративши час.

Теги: вугор, лікування

Як зменшити тромбоцити

% Анна Гусєва, автор JustLady. % % %
��� ��������� ����������
% Тромбоцити - це дрібні без'ядерні тільця, що циркулюють у кровоносній системі. У нормі їх кількість коливається в межах 150-400 тис / мкл. Підвищений вміст тромбоцитів в крові (тромбоцитоз) може стати причиною закупорювання судин, що загрожує розвитком серйозних захворювань.
% Статті за темою «Як зменшити тромбоцити» %
Як зменшити тромбоцити
% Як підвищити кількість тромбоцитів %
Як зменшити тромбоцити
% Як знизити в'язкість крові %
Як зменшити тромбоцити
% Як здати кров %
Як зменшити тромбоцити
% Як зрозуміти результати аналізів %
% Насамперед необхідна консультація фахівця. Він допоможе встановити справжню причину, по якій рівень тромбоцитів у крові збільшився. Їх може бути дуже багато: літній вік, еритремія, ракові захворювання, шкідливі звички і т.д.%

 Тромбоцити підвищують в'язкість крові, що ускладнює її проходження по кровоносних судинах. Для зменшення тромбоцитів лікарі, як правило, призначають препарати, які містять ацетилсаліцилову кислоту. Це сприяє розрідженню крові.

Також для зниження кількості тромбоцитів фахівці призначають інтерферони, антиагреганти і антикоагулянти. Ці ліки перешкоджають утворенню тромбів. А ось алкогольні напої навпроти викликають сильне тромбоутворення, тому дуже часто люди, які зловживають алкоголем, помирають від раптово відірвалася тромбу.

Дослідження вчених показали, що боротися з тромбоцитозом допомагають і кислі напої. Наприклад, журавлинний морс. Пийте його кілька разів на день для профілактики. Також розрідженню крові сприяє рясне вживання звичайної води без газу. При цьому не можна зловживати солоними стравами, щоб не з'явилися набряки.

Є ряд продуктів, які бажано вживати при підвищеному рівні тромбоцитів. Наприклад, буряк і гіркий шоколад. Крім цього рекомендуються продукти, що містять вітамін С.

У важких випадках лікарем може бути призначена процедура - тромбоцитоферезу. Для неї використовується спеціальний сепаратор клітин крові, за допомогою якого можна видалити надлишок тромбоцитів з організму.

Не варто займатися самолікуванням. Тромбоцитоз - дуже підступне захворювання, в будь-який момент може статися закупорювання судини, що може стати причиною раптової смерті. Чітко дотримуйтесь рекомендацій лікаря.

Теги: тромбоцит, тромбоцитоз, тромбоцитоферезу

Як зменшити білок у сечі

% Yulia Ru, автор JustLady. % % %
��� ��������� ����� � ����
% У нормі кількість білка в добовому аналізі сечі не перевищує 150 мг, а в ідеалі - він і зовсім відсутня. Відхилення в більшу сторону називається протеїнурією і є ознакою інфекції сечовивідних шляхів, порушення роботи нирок, онкопатології і деяких інших захворювань. Щоб уникнути розвитку серйозних ускладнень важливо своєчасно діагностувати хворобу і зменшити білок у сечі.
% Статті за темою «Як зменшити білок у сечі» %
Як зменшити білок у сечі
% Як зменшити білок у сечі %
Як зменшити білок у сечі
% Як розібратися в аналізах %
Як зменшити білок у сечі
% Рослинні і тваринні білки %
Як зменшити білок у сечі
% Як зменшити зморшки біля губ %
% Виділення незначної кількості білка з сечею називається функціональної протеїнурією. Вона може виникнути після фізичного навантаження, нервового напруження, внаслідок високої температури і вживання білкової їжі. Цей стан не є патологією і не потребує лікування. Досить перездати аналіз сечі через деякий час і переконатися, що протеїнурія не прогресує.%

Набагато більш серйозним є наявність білка в сечі в кількості, що перевищує 150 мг (або понад 0, 033 г / л у разовій порції). У цьому випадку потрібно звернутися до лікаря для проведення комплексної діагностики. Залежно від її результатів і буде призначено медикаментозне лікування.

Якщо причиною протеїнурії є інфекція сечовивідних шляхів, буде потрібно курс антибактеріальної терапії. Крім того, лікар призначить дієту, сенс якої полягає в обмеженні жирних, солоних і гострих страв. Не менш важливий і питний режим: кількість випитої за добу рідини повинна становити не менше півтора-двох літрів.

Якщо причиною протеїнурії є порушення роботи нирок, слід приготуватися до тривалого лікування. І якщо при пієлонефриті буде достатньо антибіотиків і уроантісептіков в поєднанні з вживанням сечогінних трав і дієтою, то при гломерулонефриті швидше за все буде потрібно госпіталізація в стаціонар, де буде проведена протизапальна і гормональна терапія.

Онкологічні захворювання, при яких спостерігається виділення білка з сечею, лікуються за допомогою хіміо- і променевої терапії. Злоякісні пухлини сечових шляхів можуть бути видалені хірургічно.

При ефективності проведеного лікування кількість білка в сечі буде зменшуватися, а з часом прийде в норму.

Теги: аналіз, білка, хвороба, лікування, протеїнурія