Симптоми і наслідки кісти жовтого тіла

% Юлія Лог, автор JustLady. % % %
�������� � ����������� ����� ������� ����
% Кісти жовтого тіла називається доброякісне утворення, що виникло на місці лопнув фолікула. Як правило, порожнину новоутворення заповнена серозною рідиною. Бажано знати, як проявляє себе дане захворювання, і які наслідки можливі після нього.
% Статті за темою «Симптоми і наслідки кісти жовтого тіла» %
Симптоми і наслідки кісти жовтого тіла
% Всі міфи про кісті %
Симптоми і наслідки кісти жовтого тіла
% Діагноз або вирок: кіста нирки %
Симптоми і наслідки кісти жовтого тіла
% Синдром менеджера. Симптоми і діагностика %
Симптоми і наслідки кісти жовтого тіла
% Поперековий остеохондроз: симптоми та лікування %
% Кіста жовтого тіла може виникати у жінок будь-якого віку. Вона утворюється після овуляції, коли тіло фолікула наповнюється не клітка тимчасової ендокринної залози, а рідиною. До кінця не з'ясовано, чому розвивається це пухлиноподібне утворення. Але основною причиною його появи медики називають порушення кровообігу і лімфотоку в жовтому тілі яєчника. Кіста іноді розвивається на тлі прийому деяких медикаментів, особливо гормональних препаратів, стресу, різних інфекцій органів малого таза, різних дієт і шкідливих умов праці.%

Хвороба має слабо виражену симптоматику або, взагалі, протікати безсимптомно. Але іноді при кісті жовтого тіла можуть з'явитися ознаки захворювання, схожі на симптоми позаматкової вагітності або інших видів кіст яєчників. Тому, можна відзначити наступні симптоми:
% - Порушення менструального циклу (затримка або тривалі, рясні кровотечі), тривалі переймоподібні болі під час менструації.
% - Відчуття тиску і тяжкості в животі, часті позиви до сечовипускання.
% - Хворобливі відчуття при фізичній активності (заняття спортом) або під час статевого акту. У деяких жінок біль поширюється на стегна і ноги, доставляючи дискомфорт.
% - Раптово з'являються і зникають гострі болі внизу живота.
% - У животі може промацуватися ущільнення.
% - Можлива нудота і блювота.

Своєчасне виявлення і лікування кісти жовтого тіла допоможуть уникнути ускладнень здоров'я. Наприклад, розриву кісти і крововиливи в її порожнину. Даний процес супроводжується гострим болем, запамороченням, нудотою, сильною кровотечею, високою температурою. Це може призвести до інфекцій, утворення спайок, безпліддя і т.д.

Не менш небезпечний перекрут кистозной ніжки. Якщо ніжка перекручена не повністю, то кіста збільшується в розмірах, викликаючи біль і дискомфорт. При повному перекруте через відсутність кровообігу відбувається некроз (відмирання) пухлини, що може призвести перитоніту. У кращому випадку жінці видалять яєчник, в гіршому - вона може загинути.

Найсерйозніше наслідок тривалого існування кісти - виникнення в ній злоякісного росту (утворення ракових клітин). Тому необхідно регулярно обстежуватися і відвідувати гінеколога. А при виявленні захворювання негайно лікуватися.

Теги: кіста, наслідок, тіло, симптом

Як лікувати розтягнення стопи

% Плясова Ірина, автор JustLady. % % %
��� ������ ���������� �����
% Розтягування суглобових зв'язок найчастіше виникає через неакуратних і різких рухів. При розтягуванні гомілковостопного суглоба відбувається повний або частковий розрив зв'язок, що супроводжується різким болем у стопі і появою пухлини. Визначити ступінь пошкодження самостійно іноді дуже складно, тому краще всього відразу ж звертатися до лікаря. А до його приїзду необхідно надати першу медичну допомогу.
% Статті за темою «Як лікувати розтягнення стопи» %
Як лікувати розтягнення стопи
% Як лікувати розтягнення коліна %
Як лікувати розтягнення стопи
% Як лікувати надрив зв'язки %
Як лікувати розтягнення стопи
% Як лікувати молочницю %
Як лікувати розтягнення стопи
% Грибкові захворювання стопи, лікування захворювань стоп %
% Існує три ступені розтягування: перша ступінь - вона ж найлегша, визначається появою слабкої болю і незначного набряку, при цьому можна вільно переміщатися, але всі рухи доставляють незручність при ходьбі. Друга ступінь - середньої важкості, при цьому ви вже відчуваєте біль при переміщенні, а набряк значно збільшується в своїх розмірах. І третя ступінь - найважча, оскільки тут відбувається повний розрив зв'язок, що супроводжується сильним набряком і жахливої ​​болем. Рухатися самостійно при третього ступеня вже неможливо. Саме тому тут необхідно негайно звернутися за допомогою до грамотних фахівців.%

Перше, що необхідно зробити при розтягуванні будь-якого ступеня - забезпечити повний спокій зв'язкам. Не можна одягати шкарпетки і взуття. Ногу найкраще покласти на яку-небудь височина. На пошкоджене місце акуратно накладається пов'язка. Тільки постарайтеся сильно не перетягувати кровоносні судини. Якщо ви помітили, що нігті на нозі стали набувати синюватий відтінок або ж побіліли - відразу ж трохи ослабте пов'язку. Рекомендується в перший же день отримання травми прикладати до пошкодженої нозі шматочки льоду.

Зверніть увагу, що нагрівати хворе місце в перші дні розтягування категорично не можна. При нагріванні розширюються лімфатичні вузли, що призводить до зростання припухлості. Нагрівають процедури рекомендується проводити тільки через кілька днів, коли набряк перестає збільшуватися у своїх розмірах.

Дуже добре допомагають зняти біль і набряклість цибульні компреси. Для цього: візьміть кілька цибулин і пропустіть їх через м'ясорубку, а після змішайте з однією столовою ложкою солі. Отриману кашку перекладіть на марлю, складену в декілька разів. Зверху накрийте ще одним невеликим шматочком марлі. Даний компрес накладіть на хворе місце, а потім обмотайте будь теплою тканиною.

Крім цього, добре допомагає боротися з набряком звичайний пісок. Метод полягає в наступному: у невеликий полотняний мішечок насипають піску, і нагрівають його в духовці. Мішечок кладуть на невелику піднесеність, наприклад, на табуретку або підставку під ноги, а зверху акуратно укладають пошкоджену ногу. Нагрівати пісок потрібно так, щоб потерпілий зміг протримати на ньому ногу не менше десяти хвилин.

Теги: зв'язка, розтягнення, лікування, стопа

Як позбутися від болю в серці

% Міла Кірдіна, автор JustLady. % % %
��� ���������� �� ���� � ������
% Болі в серці - дуже небезпечний симптом, при якому найкраще звернутися до лікаря і провести необхідне обстеження. Однак якщо такої можливості немає, а біль посилюється, необхідно вжити заходів для полегшення стану, а потім при першій же можливості звернутися в медичний заклад.
% Статті за темою «Як позбутися болю в серці» %
Як позбутися від болю в серці
% Як позбутися від болю в яснах %
Як позбутися від болю в серці
% Як швидко позбутися втоми %
Як позбутися від болю в серці
% Болі при місячних. Чому вони бувають і як з ними боротися %
Як позбутися від болю в серці
% Як позбутися від любові до одруженого чоловіка %
% Якщо біль виник раптово, постарайтеся заспокоїтися, зайняти зручне положення, розстебнути здавлюючу одяг і прийняти потрібні ліки, які є під рукою. Це може бути валідол, корвалол або валокордин. Якщо біль не заспокоюється, а стає сильнішою, необхідно викликати швидку медичну допомогу. З серцем жартувати не можна.%

Дуже часто біль в області серця має зовсім інші причини. Це може бути переїдання, болі в хребті, остеохондроз і ряд інших захворювань.

Якщо біль віддає в ліву руку і викликає почуття здавленості в грудях, то з великою часткою ймовірності можна говорити про ішемії міокарда. У цьому випадку необхідно прийняти нітрогліцерин. Найчастіше такі болі виникають в стресових ситуаціях, під час потрясінь і хвилювань. Якщо такий біль не проходить поле прийому ліків і тривати близько 30 хвилин, то є небезпека гострого ураження міокарда. Найкраще в такому випадку якомога швидше звернутися за допомогою до медиків.

Коли біль короткочасна і залежить від дихання, можливо прояв перикардиту. При цьому захворюванні вищевказані лікарські препарати не принесуть полегшення.

Болі в серці можуть виникати при підвищеному артеріальному тиску. У цьому випадку слід приймати препарати, що знижують тиск, зі зменшенням тиску біль поступово проходить.

Якщо в серці відчувається сильна ниючий або давить біль, який не проходить при прийомі нітрогліцерину або валідолу і супроводжується при цьому підвищеним серцебиттям, відчуттям страху, тремтінням, задишкою, то найімовірніше допоможуть заспокійливі засоби.

Якщо біль в області серця має постійний характер і локалізацію, то це свідчення захворювань хребта або м'язів. При цьому такий біль має взаємозв'язок з положенням тіла, рухами. Зменшити такий біль можна різними місцевими подразниками - перцевий пластир, гірчичниками, масажем або фізіопроцедурами.
% Дуже важливо пам'ятати, що болі в області серця можуть мати дуже різні причини, тому так важливо пройти медичне обстеження.

Теги: біль, серце