Як знизити рівень чоловічих гормонів

��� ������� ������� ������� ��������
% Тестостерон, часто званий «чоловічим гормоном», присутній і в жіночому організмі, граючи дуже важливу роль в його розвитку. Однак якщо його показники зашкалюють, слід зменшувати його кількість, інакше із союзника тестостерон перетвориться на противника і стане причиною багатьох проблем зі здоров'ям.
% Статті за темою «Як знизити рівень чоловічих гормонів» %
Як знизити рівень чоловічих гормонів
% Непізнана життя чоловічих гормонів %
Як знизити рівень чоловічих гормонів
% Як знизити чоловічі гормони %
Як знизити рівень чоловічих гормонів
% Як знизити чоловічі гормони у жінки %
Як знизити рівень чоловічих гормонів
% Як знизити рівень андрогенів %
% Підвищений вміст тестостерону в жіночому організмі може привести до ряду серйозних гінекологічних захворювань. Якщо ви підозрюєте, що у вашому організмі цього гормону в надлишку, слід обов'язково зайнятися обстеженням. На що ж варто звернути увагу? Про надлишок тестостерону свідчать такі симптоми як вугрі, облисіння, надмірний ріст волосся на тілі, збільшення жирових відкладень в області талії.%

У першу чергу варто звернутися до гінеколога, який призначить необхідні для виявлення рівня тестостерону аналізи. Врахуйте, що здавати їх необхідно на сьомий день вашого менструального циклу, рахуючи від першого дня початку місячних. Напередодні аналізу обов'язково слід утриматися від прийому алкоголю та куріння. Тільки після отримання результатів, лікар може призначити відповідне ліки.

Знизити підвищену кількість тестостерону можна за допомогою деяких оральних контрацептивів, які беруть поряд з необхідними ліками. Курс такого лікування досить довгий - до декількох місяців, все залежить від вмісту тестостерону в організмі. Подібні контрацептиви допомагають впоратися з неприємними зовнішніми проявами гормонального збою: прищами, надмірним оволосінням, наявністю кровотеч між місячними.

Поряд з медикаментами можна приймати і біологічно активні добавки, призначені для зниження рівня тестостерону у жінок. Однак перед їх вживанням обов'язково слід проконсультуватися у лікаря.

Самим же простим і доступним засобом пониження тестостерону в жіночому організмі є спеціальна дієта. Доведено, що на активний розвиток тестостерону впливають такі мінерали як магній і цинк. Саме тому жінкам, які проходять курс гормонального лікування, не рекомендується приймати продукти, багаті цими мінералами. Єдиним способом знизити рівень тестостерону в організмі є підвищення «жіночого гормону» - естрогену. Для цього потрібно збагатити свій раціон продуктами, що містять його в необхідній кількості. До них відносяться рис, пшениця, соєві продукти, вишня, яблука.

Регулярно займайтеся спортом, не менше чотирьох разів на тиждень. Однак не варто захоплюватися силовими тренуваннями, краще віддайте перевагу таким спортивним технікам як йога або пілатес.

Найбільшою ж крайнім заходом для зниження тестостерону в жіночому організмі є замісна гормональна терапія. Цей метод досить ефективний, але має досить багато побічних ефектів. Поки лікарем що не знайдено оптимальне дозування гормонів, а зробити це дуже непросто, під час лікування пацієнтки можуть страждати на безсоння, пітливістю, серцевою аритмією.

Теги: гормон, рівень, естроген, тестостерон, терапія

«Заяча губа» і «вовча паща». За що?

% Sergeevna, автор JustLady. % % %
������� ���� � ������� ������. �� ���?
% Заяча губа і вовча паща - вроджені аномалії верхньої щелепи, вони займають 3-е і 4-е місця серед вад розвитку. Вони виникають у перші два місяці вагітності, коли формуються щелепно-лицьові органи.
% Статті за темою «« Заяча губа »і« вовча паща ». За що? » %
«Заяча губа» і «вовча паща». За що?
% Які вітаміни необхідні під час вагітності %
«Заяча губа» і «вовча паща». За що?
% Різниця між пластичної та косметичної хірургією %
«Заяча губа» і «вовча паща». За що?
% Міфи і правда про пластичну хірургію %
«Заяча губа» і «вовча паща». За що?
% Хейлопластика %

Заяча губа (хейлосхізіс) - вада розвитку верхньощелепної системи, утворюється в результаті незрощення тканин верхньої щелепи і носової порожнини. Поступається за поширеністю лише дитячої клишоногості і проявляється в одному з 2500 випадку новонароджених.

Верхня губа розділена ущелиною, яка доходить практично до носа і прочиняє передні зуби. При односторонньому хейлосхізісе розрив припадає на ліву сторону і виглядає як невеликий дефект. При двосторонньої заячою губі дефект має вигляд глибокої борозни, яка розриває ліворуч і праворуч від серединної лінії губу до носа і глибше.

Вовча паща - вроджений дефект розвитку, що представляє собою незарощення верхньої щелепи і твердого піднебіння. В результаті цього утворюється щілина між небом і підставою носа. Це більш серйозна проблема в порівнянні з «заячою губою» і зустрічається приблизно один раз на кожну тисячу новонароджених.

Колись в 1991 році вчені Британії знайшли ген, відповідальний за розвиток захворювання, званого «вовча паща». Дослідження показали, що даний порок розвитку викликається змінами в гені ТВx22, який розташований на X-хромосомі. Зараз знайдено 3 гена, мутації в яких сприяють утворенню даних аномалій.

Про дані дефектах розвитку можна дізнатися за допомогою ультразвукового дослідження, щоправда, на більш пізніх термінах вагітності, і дуже рідко - на терміні 12 тижнів під час проходження першого УЗД.

На першому місці серед причин, що утворюють розвиток даного пороку, є спадкові чинники. Якщо в сім'ї вже є дитина з таким дефектів, то ризик народження подальшого збільшується на 7%.

Друга група включає в себе токсико-хімічні передумови. Це куріння, алкоголь під час вагітності, прийом медикаментозних препаратів без угоди з лікарем, наркоманія, нестача фолієвої кислоти. Чималу роль у появі вад розвитку відіграє несприятлива екологічна обстановка в районі проживання та ведення трудової діяльності.

За статистикою, жінок, що викурюють до 10 сигарет в день, ризикує провести на світло хворої дитини з імовірністю 30% зі ста. Курять більш пачки на добу ризикують з 70% ймовірністю.

Безпосередньою причиною виникнення у дитини «заячої губи» або «вовчої пащі» є вплив на організм протягом перших трьох місяців вагітності хімічних факторів (23%), механічних травм (6%), біологічних (5%) і фізичних (радіаційних - 2% ) впливів.

Третю сходинку займають захворювання матері. Як правило, причина криється в отриманні негативного впливу на плід в період перших двох місяців вагітності. У цей час відбувається закладка щелепно-лицевих органів.

Сюди відносяться: перенесений матір'ю грип чи інші інфекційні захворювання на тлі високої температури, недолікований токсикоз, регулярно відчувають стреси і депресії, ожиріння матері. Серед інфекційних захворювань відштовхуючим чинником розвитку патологій щелепно-лицевої системи служать токсоплазмоз, краснуха, генітальний герпес, ціталомегавірусная та інші передаються статевим шляхом інфекції.

Для всіх матерів хворих дітей характерна наявність у себе одне або двох факторів ризику, таких як гінекологічна патологія, шкідливі звички та хронічні захворювання внутрішніх органів. Серед передумов можна виділити і вік батьків від 35 до 40 років.

Всі діти, народжені з даними пороком розвитку, стикаються з проблемами прийому їжі, утруднення дихання, мови і психічних проблем.

Лікування «заячої губи» і «вовчої пащі» проходить в 3 етапи. На першому кроці роблять пластику верхньої губи і носа, так звану хейлорінопластіку. Ця операція робиться в перші три місяці життя.

Другий етап характеризується уранопластики - пластикою неба. Вона спрямована на усунення дефекту неба і витоку повітря через даний дефект під час промови. Проводиться 2 рази: в 6-8 і в 12-14 місяців.

Третій етап (або кістковопластичних операція) на верхній щелепі робиться в 8-12 років після остаточного прорізування постійних зубів. Далі до 18 років проводяться коригуючі косметичні операції.

Оптимальним засобом профілактики народження дитини з будь-якими вадами розвитку є планування вагітності, своєчасне обстеження та УЗД. Це допоможе усунути більшу частину факторів ризику.

Теги: губа, розвиток, лікування, причина, щелепу