Як знизити рівень андрогенів

��� �������� ������� ����������
% Коли у жінки підвищений рівень андрогенів, у неї розвиваються деякі чоловічі ознаки - росте волосся на обличчі, в області грудей, нижче пупка і випадають - на голові, збільшуються м'язи торсу і плечей, з'являється висип в результаті посиленого вироблення шкірного сала і т. д. Крім того, в цьому випадку жінка найчастіше не може мати дітей, а якщо вона і завагітніє, то великий ризик викидня або народження дитини з генетичними відхиленнями. Тому за кількістю андрогенів необхідно стежити, постійно спостерігаючи у фахівців.
% Статті за темою «Як знизити рівень андрогенів» %
Як знизити рівень андрогенів
% Як знизити температуру в квартирі під час спеки %
Як знизити рівень андрогенів
% Чому чоловіки плачуть %
Як знизити рівень андрогенів
% Як уникнути похмілля %
Як знизити рівень андрогенів
% Від жиру і старості - корисний сніданок %
% Якщо ви за рядом ознак підозрюєте, що рівень андрогенів у вас підвищений, не прагнете самостійно застосовувати будь-які гормональні засоби. По-перше, ви не можете точно знати, що відбувається у вашому організмі, а по-друге, у препаратів з гормонами є чимало побічних ефектів і протипоказань. Лікування можна почати тільки після того, як проведено ретельне обстеження організму і визначено, що той чи інший засіб вам підходить. Прийом ліків проводиться під контролем медиків і вимагає перездачі аналізів, так що самолікування неприпустимо. Після покупки медичного препарату, призначеного лікарем, уважно ознайомтеся з анотацією.%

Якщо ж ваша проблема не критична, то можете спробувати знизити рівень андрогенів (але і в цьому випадку тільки після консультації з медиками), вживаючи в їжу деякі продукти. Наприклад, рослинне масло, цукор, соки або мед, смажені страви, сіль (до 3 г на добу), жирне молоко або вершки, білий хліб, сою.

Підкоригувати рівень чоловічого гормону можна і за допомогою різних лікарських трав. Цими властивостями володіють корінь солодки, дягель, м'ята, піон, вечірня примула, розторопша, гарбузове та кунжутне насіння, кедрове, лляне і масло виноградних кісточок. Корисно в цьому випадку вживати стевію - природний замінник цукру, а також пророщений овес.

При цій хворобі корисно пити багато зеленого чаю. Такі рослинні ліки можна комбінувати один з одним і міняти, чуйно прислухаючись до свого організму. Яскраво виражено антиандрогенное дію вітаміну С (великі дози застосовувати не можна), вітаміну В6 в поєднанні з препаратами цинку. Тільки майте на увазі, що приймати вітаміни слід в суворо визначених дозах і не менше півроку.

Багато дослідників відзначають, що нормалізувати рівень чоловічих статевих гормонів здатні заняття йогою. Пояснення у цього феномена просте: поряд з досягненням духовної гармонії відбувається і фізичне зцілення від різних недуг. Кожен вид вправ, що застосовуються в йозі, впливає на який-небудь процес в організмі. Наприклад, відбувається очищення його від шлаків, поліпшується кровообіг, організм швидше відновлюється після захворювань. І, природно, нормалізується рівень гормонів. Але займатися йогою слід постійно.

Є також думка про те, що допомагає знизити рівень андрогенів голковколювання, але акупунктура - справа фахівців; тільки вони вам можуть порадити провести такий курс лікування.

Теги: гормон, рівень, андроген

Апендицит: терпіти і чекати не можна

����������: ������� � ����� ������
% Добре тим, хто так до кінця життя і не дізнається, з якого боку апендицит знаходиться. Це про приблизний розташуванні інших органів знати бажано, а от апендицит - і не орган зовсім, а запалення органу, який є відростком сліпої кишки, і називається апендиксом. Визначившись з термінологією, жіночий журнал JustLady пропонує перейти до більш практичних питань, а саме до того, які ознаки апендициту відомі медицині, як відбувається видалення апендикса, що можна їсти після апендициту і взагалі як себе вести після операції апендициту.
% Статті за темою «Апендицит: терпіти і чекати не можна» %
Апендицит: терпіти і чекати не можна
% Моббінг: піти не можна залишитися %
Апендицит: терпіти і чекати не можна
% На службу по дружбі %
Апендицит: терпіти і чекати не можна
% Фітнес для тих, хто терпіти не може спорт %
Апендицит: терпіти і чекати не можна
% Життя з садистом: вся правда про побутове насильство %

Апендицит: передумови

У маленьких дітей апендицит буває рідко. Пік цієї хвороби припадає на 9-12 років, а й після такого віку ризик отримати запалення апендикса є, особливо якщо організм зіткнувся з наступними проблемами:

- Запори, при яких відбувається закупорка просвіту апендикса (в основному цей фактор, що сприяє розвитку апендициту, актуальний для літніх людей);

- Глисти;

- Травми в області живота;

- Велика рухливість апендикса (цей фактор часто провокує появу такого захворювання, як апендицит, у дітей);

- Інфекції (в основному харчові) і різні запалення кишечника;

- Закупорка просвіту апендикса неперетравленої їжею, каловимимасами або дрібними деталями (останній варіант найчастіше зустрічається у дітей).

Ознайомившись з вищенаведеним списком передумов для виникнення апендициту, і, відповідно, для того, щоб проводитивидалення апендикса, Можна зробити висновок, що значно знизити ризик запалення апендикса можна. Для цього необхідно часто мити руки з милом, добре обробляти їжу перед вживанням і взагалі стежити за своїм раціоном.

Апендицит: симптоми

Апендицит, симптоми якого можуть в кожному конкретному випадку відрізнятися, розвивається досить швидко. Етапи хвороби вимірюються буквально годинами, тому головне - не затягувати зі зверненням до лікаря.

Втім, найчастіше затягувати і не доводиться, оскільки біль у животі, яка є основним симптомом апендициту, дає про себе знати із завидною зусиллям. У той же час, необхідно з увагою ставиться до дітям і літнім людям, оскільки перші не завжди можуть описати словами, де болить, а у другомуознаки апендициту і зовсім можуть бути не такими яскраво вираженими.

Всупереч загальноприйнятій думці, частоапендицит починається не з болю в правій нижній частині живота, а з болю у верхній частині живота (катаральний апендицит). Потім неприємні відчуття (якщо їх можна так назвати) переміщаються нижче і правіше (гнійний апендицит, а потім флегмонозний апендицит). Саме в ці моменти хворий може відчути,де знаходиться апендицит.

Крім болю в нижній правій частині живота апендицит може супроводжуватися болями в правому підребер'ї, і навіть болями, що віддають в спину або в задній прохід. Під час дотиків до живота біль зазвичай посилюється.

Як бачимо,апендицит симптоми має досить різноманітні. Крім того, є ще деякі характерніознаки апендициту, Які підтверджують, що за болем у животі ховається не просто «біль у животі, яка через півгодинки пройде», а цілком серйозне захворювання, яке передбачаєвидалення апендикса.

Так, апендицит провокує напруження м'язів живота, яке прощупується при пальпації, а також викликає у хворих бажання піджати ноги під себе. Цілком можливими є такі ознаки апендициту, як підвищення температури, зміна характеру стільця і ​​навіть нудота з блювотою.

Відповідь на питання про те,де знаходиться апендицит, Все ж є: він знаходиться в нижній правій частині живота. Хоча ще раз кажу, що там знаходиться саме апендикс, а апендицит - це діагноз.

Апендицит: обов'язкові знання

При виникненні симптомів, які можуть говорити про можливе діагнозі «апендицит», строго не рекомендується відкладати візит до лікаря (до гастроентеролога або ж до хірурга) або виклик швидкої допомоги, приймати болезаспокійливі засоби, які ускладнять діагностику, прикладати тепло в будь-якому вигляді, є і пити.

Крім того, у жодному разі не можна відмовлятися від візиту в лікарню, якщо болі вщухають. Це може говорити зовсім не про те, що небезпека минула, а про те, що хвороба вже переходить в більш важку стадію, і може статися розрив апендикса.

Видалення апендикса

Апендицит не лікується консервативними методами. Для одужання хворого потрібно виключно хірургічне втручання, при цьому, чим швидше воно проведено, тим кращий прогноз має захворювання.

В принципі, існує два методи, за допомогою яких проводитьсявидалення апендикса - Апендектомія і лапароскопія.

Другий метод, зрозуміло, є кращим і з естетичної точки зору, і з точки зору крововтрат. Але видалення апендикса за допомогою лапароскопії проводять рідко, в основному в тому випадку, якщо лапароскопія спочатку проводилася для діагностики. В інших же випадкахвидалення апендикса - Це традиційна операція.

Апендицит: післяопераційний період

Важлива не тільки сама операція з видалення апендикса, але і післяопераційний період, під час якого обов'язково потрібно дотримуватися дієти.Харчування після видалення апендициту, Як і після будь-якої іншої операції, не повинно включати гострі, солоні, жирні, копчені і будь-які інші важкі для перетравлення страви.

Набагато легше сказати, що можна їсти після апендициту, ніж перераховувати все те, що дієта після видалення апендициту не включає в себе.

Отже,після операції апендициту хворому дозволяють пити воду і чай. У перші післяопераційні дні повинна дотримуватися суворадієта після видалення апендициту, Що включає бульйони, варену рибу і курку, тушковані овочі, сир. Порції повинні бути невеликими, але, в той же час, після операції апендициту слід їсти кілька разів на день.

Хоча загальноприйнята дієта після видалення апендициту існує, з питанням «що можна їсти після апендициту» обов'язково необхідно звертатися до лікаря.

Також деякий часпісля операції апендициту заборонені фізичні навантаження, секс та інші дії, які можуть перешкодити загоєнню і швидкому одужанню

 Інна Дмитрієва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: блюдо, посол, живіт, глист, дієта, схема, бульйон, харчування, секс, догляд, лікарня, видалення, період, навантаження, дорослий, апендицит, операція, дитя, симптом, лапароскопія, привід, апендикс, одужання, апендикс