Чим небезпечне підвищений тиск

% Ксенія, автор JustLady. % % %
��� ������ ���������� ��������
% Нормальним вважається артеріальний тиск у межах 120/80 мм рт.ст. Часта зміна цього показника у бік підвищення повинно викликати тривогу, адже таким чином може розвиватися гіпертонія. Протягом довгого часу вона здатна виявлятися епізодичній давить, пульсуючою головним болем або взагалі протікати безсимптомно. Незважаючи на удавану хороше самопочуття, організм починає працювати в напруженому режимі. Це не проходить безслідно для здоров'я, а в майбутньому створює небезпеку для життя.%
% Статті за темою «Чим небезпечне підвищений тиск» %
Чим небезпечне підвищений тиск
% Як позбутися від підвищеного тиску %
Чим небезпечне підвищений тиск
% Про що говорить високий тиск? %
Чим небезпечне підвищений тиск
% Тримаємо тиск під контролем %
Чим небезпечне підвищений тиск
% Як знизити очний тиск %
% Небезпека підвищеного тиску на початкових стадіях гіпертонії полягає у відсутності будь-яких ознак. Незважаючи на удавану хороше самопочуття, організм починає працювати в напруженому пристосовний режимі. Через це відбувається поступова зміна роботи багатьох систем і органів.%

Скачки тиску не проходять безслідно для здоров'я, і ​​в першу чергу страждає серце. На нього припадає основне навантаження, адже воно вимушено качати кров по звужених судинах. У результаті відбувається швидке зношування стінок серця. А це в рази збільшує ризик виникнення інфаркту міокарда.

Від високого тиску не менш страждають судини, оскільки відчувають підвищене навантаження, коли знаходяться в звуженому стані. Поступово їх стінки стають тоншими, на них утворюються холестеринові бляшки. У певний момент, чергове підвищення тиску викликає їх розрив. У більшості випадків уражаються судини серця, мозку і ніг. В результаті такі хвороби, як інфаркт, інсульт одними з перших забирають життя людини.

Частою помилкою потенційних гіпертоніків є самолікування, коли протягом певного часу використовуються засоби, що приносять тимчасове полегшення. Варто зауважити, що в даному випадку усувається виключно наслідок проблеми, але не причина. Через такого підходу до свого здоров'я упускається момент, коли хвороботворний процес є ще оборотним.

Самостійне зниження підвищеного тиску може бути з одночасною участю спеціаліста - кардіолога. Адже успіх у стабілізації тиску залежить від усунення причини. А вона може бути в зайвій вазі, гіподинамії, неправильному харчуванні, порушеному режимі дня і відпочинку.

Теги: підвищення, тиск, стрибка, небезпека, зниження, гіпертонія

Як знизити рівень гемоглобіну в крові

��� ������� ������� ����������� � �����
% Збільшення рівня гемоглобіну в крові - досить небезпечний процес, так як він безпосередньо пов'язаний з підвищенням в'язкості крові. Таке явище може свідчити про різних захворюваннях, а також про нестачу в організмі фолієвої кислоти. Але в більшості випадків підвищений гемоглобін - симптом кисневої недостатності, що характерно для людей, що живуть або працюють в сильно забрудненому середовищі, а також для курців.
% Статті за темою «Як знизити рівень гемоглобіну в крові» %
Як знизити рівень гемоглобіну в крові
% Як підняти рівень гемоглобіну в крові %
Як знизити рівень гемоглобіну в крові
% Як знизити гемоглобін народними засобами %
Як знизити рівень гемоглобіну в крові
% Як підняти гемоглобін %
Як знизити рівень гемоглобіну в крові
% Продукти для підвищення гемоглобіну %
% Після того як у результаті аналізу крові у вас виявили підвищений рівень гемоглобіну, потрібно відразу ж звернутися до лікаря. Справа в тому, що підвищена в'язкість крові, з якою пов'язана зміна рівня гемоглобіну, може призвести до утворення тромбів і, як результат - до розвитку інсульту або інфаркту. Лікар повинен визначити причину такого підвищення і призначити лікування.%

Пам'ятайте, що займатися самолікуванням в такому випадку не можна - це може призвести до небезпечних наслідків. У більшості випадків вплив медикаментів направлено на розрідження крові. Такі препарати ви повинні приймати тільки за призначенням лікаря.

Крім того, якщо у вас підвищений рівень гемоглобіну, ви повинні стежити за своїм харчуванням. Ваша дієта повинна бути спрямована на обмеження кількості тваринного білка, з якого і синтезується гемоглобін. Виключіть з раціону печінку, червоне м'ясо. Джерелом білка для вас стануть такі продукти, як бобові, соя і куряче м'ясо в обмежених кількостях. Дуже корисними є морепродукти - морська капуста, креветки, деякі сорти риби. Їжте свіжі овочі, кисломолочні продукти, гречку. Продукти краще їсти в сирому або вареному вигляді.

Ведіть активний спосіб життя, займайтеся спортом, заколюйте організм. Якомога більше гуляйте на свіжому повітрі, робіть все, щоб наситити організм киснем.

У деяких випадках лікар може призначити вам препарати, які нормалізують процеси згортання крові. Найбільш поширеним засіб є аспірин, але пам'ятайте, що його потрібно приймати тільки під наглядом лікаря.

Хорошим методом корекції рівня гемоглобіну в крові є і гірудотерапія. Під час прикладання п'явок в організм людини виділяється гірудин, який розріджує кров і нормалізує його складу. Але все-таки, перш ніж проробляти таку процедуру, порадьтеся з лікарем, можливо, для вас такий метод лікування не підходить.

Теги: кров, гемоглобін, рівень, причина

Як підвищити нижнє артеріальний тиск

��� �������� ������ ������������ ��������
% Безліч чинників позначаються на артеріальному тиску. Знижені показники, втім, як і підвищені, є відхиленням від норми, а значить, негативно позначаються на стані організму. Підвищити тиск можна не тільки медикаментозно.
% Статті за темою «Як підвищити нижнє артеріальний тиск» %
Як підвищити нижнє артеріальний тиск
% Як виміряти артеріальний тиск без тонометра %
Як підвищити нижнє артеріальний тиск
% Я - гіпертонік %
Як підвищити нижнє артеріальний тиск
% Як правильно розрахувати інтенсивність фізичних навантажень %
Як підвищити нижнє артеріальний тиск
% Гіпертонія - профілактика та лікування %
% Якщо у людини спостерігаються перепади тиску, то варто звернути увагу на весь спосіб життя. Необхідно внести певні корективи, які допоможуть не тільки підвищити тиск в потрібний момент, але й запобігти його зниження.%

Частіше бувайте на свіжому повітрі. Піші прогулянки позитивно впливають на стан судин і роблять їх стійкими і гнучкими. А це в свою чергу нормалізує кров'яний тиск. Якщо не можете виділити час для прогулянок ввечері, то намагайтеся хоча б пройти пару зупинок по дорозі на роботу або додому, замість того, щоб користуватися транспортом.

Займайтеся спортом. Прості фізичні вправи зміцнять м'язи і поліпшать самопочуття. Але тільки не виснажуйте себе. Досить почати з легких тренувань, а потім поступово їх збільшувати, але не на шкоду здоров'ю. Корисно їздити на велосипеді, відвідувати басейн і тренажерний зал.

Приймайте контрастний душ. Ранковий душ з періодичною зміною холодної та гарячої води тонізує і додає бадьорості.

Пийте воду. Від її наявності в організмі залежить тиск. І саме від нестачі рідини воно знижується. Особливо важливо пити воду під час фізичних вправ і в жарку погоду.

Робіть самомасаж. Він стимулює циркуляцію крові. Правильно починати з масування ніг і підніматися вгору до області серця.

Висипайтеся. Не тільки недолік сну, але його якість впливає на самопочуття. Потрібно лягати і прокидатися в один час. Піклуватися про те, щоб зовнішні дратівливі чинники були відсутні і не заважали відпочивати. Низький тиск, втому і головний біль викликаються саме відсутністю хорошого міцного і здорового сну.

Правильно харчуйтеся. При низькому тиску потрібно їсти невеликими порціями кілька разів на день і вживати більше рослинної їжі. Пам'ятайте, що смажене, гостре і жирне шкодить організму і вносить дисбаланс в артеріальний тиск.

Пийте трав'яні збори. Вони нормалізують тиск і зміцнюють здоров'я.

Проходження таким простим радам допоможе вам справлятися з перепадами низького тиску. Але потрібно розуміти, що вони повинні стати частиною вашого способу життя, для того щоб бути ефективними.

Теги: тиск