Чому зводить ноги

% Кім Рокотов, автор JustLady. % % %
������ ������ ����
% С судомами ніг в тій чи іншій мірі знайомі багато людей. Якщо ноги зводить дуже рідко, особливої ​​причини для хвилювань немає. Але якщо судоми починають турбувати все частіше і частіше, слід шукати причину цього явища.
% Статті за темою «Чому зводить ноги» %
Чому зводить ноги
% Чому зводить ноги %
Чому зводить ноги
% Як звести з розуму чоловіка %
Чому зводить ноги
% 10 самих еротичних жіночих штучок %
Чому зводить ноги
% Вправи з еспандером %
% Фізіологічно пояснити виникнення судом досить просто: одна з ножних м'язів різко скорочується, але розслабитися сама вже не може. Якщо при виконанні якихось спортивних вправ (біг, ходьба, їзда на велосипеді) або при якій-небудь іншій фізичному навантаженні у вас зводить ноги, однією з причин цього явища може бути недостатня кількість кисню або глюкози в організмі. М'язи під час своєї роботи активно використовують дані речовини і тому вони швидко вичерпуються.%

Досить часто проблема судом ніг виникає в холодній воді - м'язи починають тремтіти, виробляючи тепло. На ноги під час плавання доводиться додаткове навантаження, в результаті кисень і глюкоза дуже швидко витрачаються. Вледствие цього виникають судоми. Зведення ніг у холодній воді відчувається як більш сильне ще й під впливом фактора страху.

Причиною виникнення судом ніг під час нічного сну зазвичай є сильне перенапруження литкових м'язів протягом дня (постійна робота на ногах, носіння незручного взуття). Досить часто судоми виникають у людей з плоскостопістю. Їм потрібно особливо ретельно стежити за своїми ногами - НЕ перенапружувати м'язи, вибирати максимально зручне взуття.

Причиною нічних судом може бути і брак деяких елементів в організмі. Крім вищезгаданої глюкози, це може бути дефіцит кальцію, магнію, калію.

Нічні судоми можуть сигналізувати про виникнення цукрового діабету або бути наслідком хвороби судин (атеросклерозу або варикозного розширення вен).

Зведення м'язів ніг можливо і при вагітності. Основною причиною цього виступає недолік різних мікроелементів. На пізніх термінах вагітності додається ще одна причина: стає досить важко носити великий живіт, м'язи ніг при цьому відчувають підвищене навантаження.

Якщо зведення м'язів ніг трапляється дуже часто, дієтологи рекомендують вживати в їжу більше кальцію. Він міститься в таких продуктах, як сир, сир, молоко та ін.

У будь-якому випадку, при частих судомах обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Теги: нога, вагітність, нічний, причина

Все про імпотенцію

% Dikka, автор JustLady. % % %
�� �� ����������
% Імпотенція (точніша назва - еректильна дисфункція) - нездатність досягнення та / або підтримки ерекції, необхідної для задоволення сексуальних партнерів. Серед всіх сексуальних розладів у чоловіків еректильна дисфункція займає лідируюче положення.
% Статті за темою «Все про імпотенцію» %
Все про імпотенцію
% Сім причин чоловічої імпотенції %
Все про імпотенцію
% Імпотенція - проблема двох? %
Все про імпотенцію
% Стрес - головна причина імпотенції %
Все про імпотенцію
% Мій чоловік імпотент, що робити? %

Поширеність еректильної дисфункції варіює в різних вікових групах. У ході Массачусетського дослідження з вивчення питань старіння чоловіків (MMAS) було встановлено, що ця проблема зустрічалася у 40% чоловіків у віці 40 років, 48% - у чоловіків 50 років, 57% - у чоловіків 60 років і 67% - у чоловіків 70 років. Частота імпотенції у чоловіків у віці 80 років становила 75%.

Всі причини розвитку захворювання можна розділити на 3 великі групи:
% - Психогенні - стрес, невроз, депресія, натягнуті відносини між сексуальними партнерами;
% - Органічні - обумовлені ураженням судин і нервів статевого члена в результаті яких-небудь захворювань;
% - Змішані.

Еректильна дисфункція виключно психогенного походження зустрічається лише в 10-20% випадків, найчастіше має місце поєднання психогенних і органічних чинників. Існує ряд ознак, за якими можна відрізнити психогенну дисфункції від органічної та змішаною. До них відносяться раптовість появи проблеми, конфліктні відносини між партнерами, збереження нічних спонтанних ерекцій і поява дисфункції лише за певних обставин.

У разі психогенної еректильної дисфункції чоловік самостійно або за допомогою статевого партнера може спробувати впоратися з ситуацією, але найчастіше потрібна консультація психолога, психотерапевта або сексолога. Прийом препаратів, що поліпшують потенцію, не вирішить проблему.

В інших випадках еректильна дисфункція обумовлена ​​органічною або змішаною патологією. Для діагностики захворювання використовуються ульразвукового дослідженні кровотоку судин статевого члена, тестування іннервації статевого члена, реєстрація нічних ерекцій, дослідження його чутливості. Однак, ці методи використовуються рідко, тому бесіди з пацієнтом достатньо для постановки діагнозу.

Лікуванням еректильної дисфункції НЕ психогенного характеру займаються, головним чином, урологи-андрологи. В план лікування входить ведення здорового способу життя, прийом інгібіторів фосфодіестерази («Віагра», «Левітра» та ін.) Та препаратів рослинного походження (женьшень, гінкго білоба та ін.). Якщо дисфункція виникла як ускладнення якого-небудь захворювання, то в першу чергу лікують його. При неефективності всіх попередніх способів використовуються ін'єкції лікарських препаратів в запалі тіла статевого члена, хірургічне лікування.

Для профілактики еректильної дисфункції необхідно займатися спортом, відмовитися від алкоголю і нікотину, вести регулярне статеве життя, своєчасно лікувати всі захворювання, а в разі виникнення будь-яких проблем негайно звернутися до уролога.

Теги: потенція, дисфункція

Що таке міома

% Олена Nikolavna, автор JustLady. % % %
��� ����� �����
% Міома - доброякісна пухлина, яка утворюється в м'язових шарах матки. Це захворювання має ще дві назви: фіброміома і лейомиома. Вона може виникнути у верхніх і внутрішніх шарах матки, в підслизовому шарі або рости на «ніжці», яка з'єднує пухлина зі стінкою матки.
% Статті за темою «Що таке міома» %
Що таке міома
% Міома: причини появи захворювання %
Що таке міома
% Міома матки: симптоми та лікування %
Що таке міома
% Як визначити міому %
Що таке міома
% Як попередньо визначити міому в домашніх умовах %
% Розміри міоми можуть варіюватися від декількох міліметрів до декількох сантиметрів. Нерідкі випадки діагностування множинної міоми матки, коли в м'язовій тканині утворюються відразу кілька пухлин. Міома рідко переростає в ракове захворювання, але її швидке збільшення може призвести до необхідності видалення матки. Тому важливо стежити за її станом, регулярно відвідуючи гінеколога.%

Ця доброякісна пухлина «харчується» жіночими статевими гормонами - естрогенами, які відповідають за регулярність менструального циклу. Тому міома частіше зустрічається у жінок у репродуктивний період і може зникнути без усякого лікування під час менопаузи. Серед інших факторів, так чи інакше впливають на появу міоми, можна назвати аборти, безпліддя, зайва вага, важка фізична праця, наслідки захворювань яєчників, щитовидної залози, хронічних інфекційних хвороб, спадкову схильність організму. Справжні причини, крім наведених вище гіпотез, невідомі.

Як правило, хвороба протікає безсимптомно, а діагностувати її можна тільки під час гінекологічного огляду, УЗД матки, лапороскопії і т.д. Однак, в залежності від місця появи пухлини і швидкості її росту можна виділити деякі основні симптоми: рясні менструальні виділення, почастішання сечовипускання, запори, ниючий біль внизу живота, різке зниження гемоглобіну в крові. Варто відзначити, що ці симптоми характерні і для більшості інших, більш серйозних захворювань жіночих статевих органів. Тому при їх виникненні необхідно пройти гінекологічне обстеження.

Міома може утворитися під час вагітності, але рідко створює ускладнення для виношування дитини. Однак деяку небезпеку можуть спричинити подслизистая пухлину і міома шийки матки.

При невеликих розмірах міоми і її повільному зростанні лікування може бути консервативним - не вимагає хірургічного втручання. У даному випадку призначається курс прийняття гормональних препаратів. Другий спосіб лікування міоми - операція. Він застосовується як вимушений захід в результаті прояву гострих симптомів міоми матки та її стрімкого зростання.

Теги: матка, міома, лікування, симптом