Гормональні порушення

% Стан репродуктивної системи жінки, її емоційний і фізичне самопочуття безпосередньо залежить від гормонального балансу в організмі, від відсутності гормональних порушень. Про наявні гормональні порушення в організмі жінки свідчить наявність таких проблем як порушення менструального циклу, неможливість завагітніти тривалий час, клімактеричний синдром, важкий перебіг вагітності та пологів.
% Статті за темою «Гормональні порушення» %
Гормональні порушення
% Як лікувати гормональні порушення %
Гормональні порушення
% Гормональні порушення: ознаки нестачі жіночих гормонів %
Гормональні порушення
% Гормональні препарати в лікуванні прищів %
Гормональні порушення
% Гормональний збій: причини і симптоми %

Рубрика Краса: Зморшки

Дисбаланс гормонів в жіночому організмі лежить в основі цілого ряду гінекологічних захворювань і патологічних станів. У нормі, одночасно функціонують в організмі жіночі і чоловічі гормони повинні знаходитися в збалансованому стані. Однак іноді відбувається дисбаланс статевих гормонів.

Порушення менструального циклу може проявлятися у вигляді відсутності менструацій, дуже мізерних або надмірно рясних виділень, хворобливих або короткочасних менструацій.

Для визначення наявності порушень менструального циклу враховується його тривалість, регулярність, а також загальне самопочуття жінки в період перед і під час менструацій. В середньому, довжина нормального циклу повинна бути від 21 до 35 днів.

Тривалість самої менструації коливається від двох до семи днів. При цьому важлива регулярність в тривалості менструації. Наявні коливання в ту або іншу сторону говорять про наявність проблем зі здоров'ям, у тому числі і про гормональні порушення.

Такожпро гормональні порушення свідчить і сильна болючість менструацій, Такі супутні симптоми як різке підвищення або зниження артеріального тиску, часті запаморочення, постійне здуття живота, яскраво виражена набряклість, занепад сил, загальний стан розбитості.

Все це дозволяє з великою ймовірністю припустити у жінки наявність гормональних порушень. Гормональні порушення проявляються і зовні. При надмірній кількості чоловічих статевих гормонів в жіночому організмі, спостерігається вугрі, надмірне оволосіння і сальність волосся, наявність розтяжок на шкірі навіть родили жінок.

Недостатнє ж кількість даного виду гормонів може провокувати болючість молочних залоз і їх надмірне нагрубание під час менструацій.

Досить часто гормональні порушення не дозволяють жінці завагітніти. Відбувається це через нестачу гормону прогестерону, який сприяє виникненню і розвитку вагітності.

Брак прогестерону може не позначається на перебігу менструального циклу, і її наявність підтверджується або здачею аналізів на гормони, або регулярним вимірюванням базальної температури. Відсутність змін у базальній температурі говорить про недостатню кількість прогестерону в жіночому організмі.

Порушення в гормональному фоні жінки можуть бути пов'язані і з її віком. Після 30 років відбувається помітне зниження активності яєчників, що спричиняє недостатнє вироблення ними тих чи інших гормонів. При неможливості завагітніти може призначатися штучна коригування гормонального фону, покликана підвищити, за допомогою ліків, рівень прогестерону в організмі жінки.

Гормональні порушення можуть проявлятися і під час клімаксу. В результаті вікової перебудови організму відбувається припинення дозрівання фолікулів і самого процесу овуляції. При цьому продукування гормонів організмом відбувається і після припинення менструацій.

Якщо гормональних порушень немає, то період клімаксу відбувається без особливих ускладнень і без наявності хворобливих явищ. При наявності ж гормональних порушень спостерігається таке явище як клімактеричний синдром, який супроводжується приливами, безсонням, дратівливістю, нервозністю, депресивним станом, підвищенням артеріального тиску.

Іноді такий стан погіршується болями в серці, а також болями в суглобах, так званим ендокринною артритом. При легкому перебігу клімактеричного синдрому призначаються загальнозміцнюючі процедури, при середньої тяжкості або тяжких його формах може призначатися замісна гормональна терапія, що включає в себе прийом естрогенів, андрогенів, або їх комбінацій.

Наталія Біатова

Теги: організм, аборт, гормон, резус, фактор, прогестерон, порушення, симптом, ознака, брак, перебудова, дисбаланс, баланс, женьщина

Проблеми і хвороби губ: поради і засоби лікування

% Sergeevna, автор JustLady. % % %
�������� � ������� ���: ������ � �������� �������
% Шкіра губ, як і шкіра обличчя, є відображенням загального стан здоров'я людини, про що можуть свідчити гарний колір, гладкість губ, відсутність тріщин і сухості.
% Статті за темою «Проблеми і хвороби губ: поради і засоби лікування» %
Проблеми і хвороби губ: поради і засоби лікування
% Герпес на губах %
Проблеми і хвороби губ: поради і засоби лікування
% Ніжність поцілунку: бальзами для губ %
Проблеми і хвороби губ: поради і засоби лікування
% П'яткова шпора - лікування народними засобами %
Проблеми і хвороби губ: поради і засоби лікування
% Найрідкісніші хвороби %

Дуже часто губи піддаються впливу негативних фактором, внаслідок яких з'являються проблеми і захворювання губ.

Однією з найбільш поширеною їх хворобою є запалення червоної облямівки. Причиною цьому можуть бути застосування неякісної або невідповідної до них губної помади або підвищена чутливість до сонячного світла.

Для вирішення проблеми необхідно змащувати шкіру губ жирними косметичними засобами, які підходять для вашого типу шкіри. Можна скористатися рослинним маслом або гігієнічною помадою. При перших ознаках рекомендується використовувати кортикостероидную мазь 2-3 рази на добу. Досить ефективним методом вважаються примочки з настою ромашки.

Дуже частим захворюванням губ, особливо в холодну пору, є лущення і сухість, а також їх пересихання. Передумовами тут в першу чергу можуть стати постійне облизування, покусування губ, а також нестача вітамінів. Для профілактики утворення проблеми завжди носите з собою гігієнічну помаду і обов'язково використовуйте під основу помади різні бальзами або крему. Не можна наносити на губи гліцерин - він підсилює сухість шкіри і червону облямівку.

Щоб позбутися поганої звички, можна нанести на губи гіркий сік алое або 1% - ву синтомициновую емульсію. Обвітрені губи корисно змащувати медом або пом'якшувати маскою, приготовленої на основі воску. У розтоплені 10 г засобу поступово додають стільки ж спермацетового мазі, 30 г мигдального масла, 1 г борної кислоти і 0, 02 г ментолу. Подібні маски рекомендується проводити в поєднанні з курсом масажу для губ.

Нерідко зустрічається лихоманка губ, викликана нестачею вітамінів, стрептококової інфекцією або герпесом. Уражене місце, яке представляє собою утворення прозорих бульбашок, необхідно припікати спиртом, а після їх розкриття змащувати антисептичними мазями.

Іноді в куточках губ шкіра запалюється і припухає, в результаті чого з'являються тріщинки (або заїзди). Останні рекомендується змащувати синтомициновой маззю і звернутися за консультацією до дерматолога для встановлення причини появи тріщин. Дуже часто нею є приймається їжа, тому слід виключити з раціону харчування шоколад, прянощі, какао і гострі страви.

З віком старіє і шкіра губ, знижується активність сальних залоз. Звідси на обличчя зморшки навколо рота, опущення куточків або поглиблення носогубних складок. Найбільш ефективними у вирішенні даної проблеми є косметичні методи, пропоновані в салонах краси. Серед них потрібно відзначити хімічний пілінг, мезо- або озонотерапію.

Вікові зміни в поєднанні з курінням можуть стати причиною втрати губами початкового кольору. Тут також хороших результатів досягає озонотерапія, під дією якої шкіра губ насичується киснем.

Теги: засіб, губа, проблема, рекомендація, порада, захворювання, хвороба, лікування, метод