Лікування герпесу на губах
% Escritor, автор JustLady.
%
%
%
% Герпес на губах в простолюдді називають «застудою», проте між зудить бульбашкової висипом і справжнім ГРВІ немає нічого спільного. Збудником герпетичної інфекції є вірус, який латентно присутній в організмі більшості людей. Активізуючись при ослабленні імунітету, стресі або внаслідок різних соматичних захворювань, вірус проявляється у вигляді бульбашок на губах. Справитися з герпесом можна як за допомогою народних засобів, так і медикаментозно.
% Статті по темі «Лікування герпесу на губах»
%
% Як вилікувати герпес на губах домашніми методами
%
% Найкращий засіб від герпесу
%
% Як підібрати мазь для лікування герпесу на губах
%
% Найбільш ефективне лікування, розпочате при появі перших ознак герпетичної інфекції. До них відносяться легкий свербіж і неприємне пощипування в районі губ. Розвиток хвороби можна зупинити, якщо відразу ж змастити місце запалення смерековим маслом. Для закріплення ефекту краще повторити процедуру кілька разів протягом дня.% Добре допомагає настоянка прополісу. Їй можна припекти вже сформувалися бульбашки. Щоб уникнути дискомфорту, пов'язаного з підсиханням ранки, через 10-15 хвилин після застосування настойки слід змастити місце запалення пом'якшувальною кремом. Замість настоянки прополісу можна використовувати і звичайний спирт, однак ефект в цьому випадку буде менш вираженим.
Прискорити одужання допоможе свіжий сік алое. Його слід наносити на місце запалення кожні 2-3 години. Результат буде видно вже на другу добу лікування. Аналогічним ефектом володіють сік каланхое, масло обліпихи і масло чайного дерева.
Справитися з герпесом на губах допоможе звичайний лід. Загорнувши його в тонку тканину, прикладайте до місця запалення на 5-7 хвилин. Якщо ви відчуваєте сильний дискомфорт, час проведення процедури можна скоротити.
Якщо народні засоби не допомагають, можна скористатися мазями або кремами на основі ацикловіру. Як правило, бульбашкова висип безслідно зникає буквально за кілька днів терапії. У важких випадках ефективніше буде прийом противірусних препаратів всередину, правда перед цим краще проконсультуватися у лікаря з приводу дозування і схеми лікування.
Під час лікування герпетичної інфекції важливо дотримуватися гігієни. Всі процедури повинні проводитися тільки чистими руками, інакше велика ймовірність поширення інфекції. Від гострих і солоних страв краще утриматися. Вони не тільки підсилять дискомфорт, а й сповільнять одужання.
Теги: губа, застуда, герпес, лікування
Як розпізнати гастрит: симптоми, лікування, дієта
% Helen Writer, автор JustLady.
%
%
%
% Таке захворювання як гастрит, симптоми якого не завжди проявляються яскраво, стає все більш поширеним. Багато в чому в цьому винні спосіб життя і не надто здорове харчування, тому тим, хто переживає про своє здоров'я, потрібно знати про цю хворобу більше.
% Статті за темою «Як розпізнати гастрит: симптоми, лікування, дієта»
%
% Гастрит: перші симптоми
%
% Гастрит: симптоми, лікування, профілактика
%
% Кон'юнктивіт: симптоми та лікування
%
% Дієта при підвищеній кислотності шлунка
%
% При гастриті запалюється слизова оболонка, що покриває стінки шлунка. Причини гастриту можуть бути двоякі: потрапляння в організм особливої бактерії або систематично неправильне харчування, зловживання спиртним, куріння, нервові стреси.% Симптоми гастриту проявляються у вигляді болів у шлунку, нудоти і блювання після прийому їжі, проблем зі стільцем. Але вони характерні для захворювання у стадії загострення. Хронічний гастрит може ніяк не виявлятися і діагностуватися лише при ендоскопічному дослідженні. Часто гастрит супроводжується й іншими захворюваннями внутрішніх органів, наприклад, холециститом. Тому для повноти картини переважніше проходити повну діагностику, починаючи здачею аналізів і закінчуючи ультразвуковим дослідженням.
Гострий гастрит розвивається швидко, і якщо не вжити заходів, то він може перерости у виразку шлунка.
Лікування гастриту здійснюється медикаментозно, але таблетки найчастіше прописують при загостренні захворювання. Хронічний гастрит лікується в більшій мірі спеціальною дієтою. В обох випадках без неї не обійтися, інакше ніяке лікування не принесе користі.
При виявленні гастриту необхідно переглянути своє харчування. Необхідно контролювати не тільки його якість, але і кількість, харчуючись дрібними порціями і не пропускаючи прийомів їжі. Обжерливість дуже шкідливо, тому що надлишок їжі подразнює стінки шлунка.
Для того щоб їжа легше перетравлюється і швидше потрапляла в кишечник, необхідно ретельно жувати. Дієта при гастриті передбачає відмову від жирного, гострого, солоного, смаженого, дуже гарячого або холодного, загалом, від усього, що може дратувати стінки шлунка. Продукти вибираються не надто важкі й обробляються щадними способами. Це може бути запікання в духовій шафі, але ще краще приготування на пару. У період загострення їжа повинна бути пюреобразной і протертою.
В іншому, рекомендації з приводу вживаних продуктів зазвичай дає лікар, враховуючи, яка форма гастриту у пацієнта.
Теги: дієта, лікування, симптом, причина
Кольоротерапія для жіночого здоров'я
% Христина Удалова, автор JustLady.
%
%
%
% Кольоротерапія відома ще з давніх часів. Застосування того чи іншого кольору при лікуванні залежало від захворювання людини, а також від його душевного стану. Сучасними вченими було доведено, що кольорові промені позитивно впливають на перебіг різних хвороб. Особлива увага приділяється кольоротерапії для жінок, які планують, а також вже очікують малюка.
% Статті за темою «Кольоротерапія для жіночого здоров'я»
%
% Кольоротерапія на варті здоров'я
%
% Кольоротерапія. Колір і здоров'я
%
% Кольоротерапія: як подарувати бадьорість душі і тіла?
%
% Кольоротерапія: властивості кольору
%
Вибір колірної гами в інтер'єрі та одязі, колірні переваги не випадкові. Дослідники вважають, що неспроста жінкам подобається більше той чи інший колір. Вибір залежить від того, якого кольору в даний момент не достатньо в аурі. Жіночому організму необхідний той колір, без якого неможливо енергетичну рівновагу. Від стану останнього значною мірою залежить психічне і фізичне здоров'я людини.
Всім відомо, що кожен колір має своє значення. Оточивши себе предметами того чи іншого кольору чи подумки уявивши його, можна поліпшити стан здоров'я, емоційної рівноваги. Так, червоний колір здавна пов'язаний з сексуальністю, пристрастю, творенням. Він має тонізуючу дію, позбавляє від печалі і туги. Його рекомендують жінкам, які потребують любові і теплі. За допомогою червоного кольору можна вилікувати простудні захворювання, однак у гіпертоніків він може викликати напад роздратування і гніву.
Помаранчевий колір пов'язаний з урожаєм і достатком. Його рекомендують жінкам для підвищення лактації. Він допомагає позитивно налаштуватися, позбавляє від страхів, депресій. Помаранчевий колір корисний жінкам під час клімаксу, при безплідді, страждаючим сексуальними розладами.
Жовтий колір сприятливо впливає на травлення, шкіру, нервову систему. Він заряджає енергією і радістю, допомагає швидко засвоювати нову інформацію, дає можливість ясно і чітко мислити.
Найгармонійніший колір - зелений. Він допомагає обійти стороною негативні емоції, заспокоює, налаштовує на мирний лад. Зелений колір - колір рішучих людей, стабільності і гармонії. Його рекомендують жінкам, які страждають підвищеним тиском, головними болями.
Блакитний - колір спокою й умиротворення. Він налаштовує на сон, тому рекомендується людям, які страждають безсонням. Блакитний колір сприяє розслабленню і відпочинку, навіває роздуми.
Синій колір корисний жінкам, які страждають ендокринними захворюваннями. Він сприятливо впливає на мозок, кістки, а також на верхні дихальні шляхи. Його застосовують і при лікуванні бронхіту, астми, захворювань нирок. Цей колір найбільш ефективно знімає біль.
Фіолетовий колір застосовують при лікуванні дуже обережно. Він може викликати депресію. Фіолетовий показаний при внутрішніх запаленнях, захворюваннях мозку, підтримує імунну систему. Він дозволяє виявити приховані можливості людини.
Кольоротерапія передбачає вплив на організм різними способами. Це може бути медитація, прийом кольоровий води, яка заряджається за допомогою променів, пропущених через скло потрібного кольору, носіння одягу відповідного кольору або утримання його в предметах інтер'єру.
Теги: кольори, здоров'я, жінка, вибір, лікування, кольоротерапія
|