Причини неприємного запаху з рота: гігієна порожнини рота
% Maratik, автор JustLady.
%
%
%
% Неприємний запах з рота відлякує людей протилежної статі, створює бар'єр при спілкуванні з колегами, заважає вашій кар'єрі. Та й взагалі вся ваша привабливість нівелюється при наявності такого пороку. Як же правильно займатися гігієною порожнини рота, щоб неприємного запаху звідти не було?
% Статті за темою «Причини неприємного запаху з рота: гігієна порожнини рота»
%
% Запах з рота: причини бувають різними
%
% Запах з рота? Є рішення!
%
% Неприємний запах з рота: причини і лікування
%
% Секрети свіжого дихання
%
Почнемо з найпростіших речей, які повинні дотримуватися всі сучасні люди в цивілізованому світі. Зуби чистити необхідно мінімум 2 рази на день (вранці та ввечері), 3 хвилини. У чищенні потребує не тільки зовнішня сторона зубів, яку видно оточуючим, але і внутрішня, де також залишаються шматочки їжі. Купуйте щітку, яка дозволяє проникати в усі важкодоступні місця порожнини рота. Також бажано, щоб не вашої щітці був подушечка для чищення мови, оскільки бактерії, які залишаються на ньому після прийому їжі, можуть стати причиною неприємного запаху з рота.
Крім того, варто придбати зубну нитку, яку можна використовувати після кожного прийому їжі, щоб залишки їжі не залишалися у вас між зубів до вечора, коли ви зможете почистити зуби.
Для усунення неприємного запаху з рота також логічно використовувати ополіскувач порожнини рота. В даний час на ринку представлено досить багато виробників даного продукту. Бажано вибирати такі ополіскувачі, у складі яких відсутня спирт і спиртовмісні продукти. Таким чином ви забезпечите свій рот від можливих опіків і захистіть своїх дітей, які випадково можуть випити такий освіжувач, від сумних наслідків.
Причиною неприємного запаху з рота також можуть стати проблеми з яснами. Відвідайте стоматолога і запитайте у нього причину наявності у вас неприємного запаху з рота. При наявності у вас хвороби ясен, стоматолог порекомендує вам спеціальний курс лікування і дасть вам ряд порад з приводу правильної гігієни порожнини рота.
Крім хвороб, пов'язаних з яснами, причиною неприємного запаху з рота можуть бути захворювання органів травлення. Якщо у вас є підозри на хворобу шлунково-кишкового тракту, слід пройти обстеження. Після нього вам випишуть курс лікування ваших хвороб, якщо такі матимуть місце, а впоравшись з ними, можете підтримувати гігієну порожнини рота класичними способами.
Теги: причина, гігієна, порожнину
Як лікувати дивертикулез
% Дивертикулез - це захворювання, безпосередньо пов'язане з помилками в харчуванні, його незбалансованістю. Це патологічний багатофункціональний процес, що протікає в товстій кишці з виникненням дивертикулів - мешковидних грижеподобноє випинань слизової ободової кишки.
% Статті за темою «Як лікувати дивертикулез»
%
% Як лікувати дивертикулез
%
% 7 видів головного болю: чим відрізняються і як їх лікувати
%
% Як лікувати молочницю
%
% Як лікувати гормональний збій
%
% Найчастіше симптоми дивертикульозу носять стертий характер, проявляючись запорами, болями в животі або коліками. Більшість пацієнтів з цим захворюванням - люди після 60-ти років, найчастіше жінки. Хвороба прогресує нечасто, добре піддався корекції у вигляді збагачення раціону клітковиною і фізкультури. Проте буває й ускладнений дивертикулез, що приводить до дивертикулитом (запаленню дивертикулів), кишкової непрохідності або кровотечі, перитоніту, абсцесу, а іноді й до раку товстої кишки. В ускладнених випадках необхідно хірургічне втручання.% Дивертикулез, безсимптомний і виявлений випадково, особливої терапії не передбачає. Тут на перший план повинна вийти профілактика цього захворювання, в основі якої лежать правильне харчування, дієта, спрямована на боротьбу з запорами, і лікувальна фізкультура. Показано щоденне вживання мінімум п'яти порцій різних овочів і фруктів, багатих на клітковину. Лідерами за змістом клітковини є персики, яблука, нектарини, банани і свіжі овочі. Дуже корисно щоденне вживання висівок, якими багаті цільнозернові продукти.
Однак вводити в щоденний раціон клітковину слід поступово, оскільки різке її збільшення може викликати метеоризм, спастичний біль і здуття живота. Якщо вживати достатньо клітковини ви не можете, приймайте «Цітруцел» або «Метамуцила». Обсяг випивається рідини повинен становити не менше 2, 5 літрів щодня. Часте вживання м'яса (більше двох разів на тиждень) практично втричі підвищує ризик виникнення дивертикульозу. По можливості обмежте вживання м'ясних продуктів, особливо жирної свинини і баранини.
Візьміть плоди шипшини і пучок кропу, добре подрібніть. Додайте в рівних пропорціях пустирник і кропиви дводомної (траву), а також квітки ромашки. Змішайте траву з кропом і шипшиною, залийте окропом з розрахунку: столова ложка суміші на склянку окропу. Наполягайте мінімум півтори години, а потім процідіть. Вживайте настій протягом одного місяця по половині склянки двічі на день після їди. Лікування обов'язково повинно поєднуватися з дієтою.
Теги: симптом, дивертикулез
Обережно: лікування через інтернет!
% Маргарита Ревес, автор JustLady.
%
%
%
% Інтернет - це джерело безцінної інформації для досвідченого користувача. Такий фахівець легко може відокремити "зерна від плевел». Але більшість людей отримують інформацію з мережі за допомогою популярних пошукових машин, орієнтуючись на рейтинг сайту. Ці люди не мають можливості перевірити справжність відомостей і компетентність автора. Вони покладаються на добропорядність тих, хто розміщує інформацію. Особливу небезпеку представляє лікування через інтернет.
% Статті за темою «Обережно: лікування через інтернет! »
%
% Лікування спини народними засобами
%
% П'яткова шпора - лікування народними засобами
%
% Карієс. Лікування та профілактика
%
Лікування за допомогою інтернету, втім, технічно можливо. Іноді воно передбачає спілкування з фахівцем безпосередньо. Деякі американські лікарі вже пропонують всім бажаючим консультування онлайн.
Однак це питання досі викликає полеміку у фахівців. Метод не отримав широкого застосування, оскільки будь-який лікар розуміє, що для достовірної діагностики та ефективного лікування необхідно безпосереднє спілкування з пацієнтом.
Але спокуса отримати легкий спосіб вирішення проблеми для пацієнта дуже великий. Покладаючись на рекомендації, викладені в інтернеті невідомими авторами, деякі з них намагаються лікуватися і навіть лікувати інших.
Ризик, якому піддає себе вирішив випробувати ці поради, дуже великий. Іноді, ціною такої довірливості може стати життя людини. Підтвердженням тому може служити смерть маленької дівчинки, яку мати намагалася лікувати за порадами друзів зі спільноти, які не бажають звертатися до лікарів.
Інформація, отримана таким чином в мережі, не гарантує хворому достовірність розміщених відомостей. А сам користувач не завжди може відсіяти комерційні або просто неписьменні матеріали, яких безліч зберігається на різних «лікувальних» ресурсах. Особливо часто це стосується народних рецептів або пов'язаних з продажем різних добавок.
Зрозуміло, інформатизація бюрократичних систем, в даному випадку здоров'я, може значно спростити життя росіян. І курс, взятий урядом на реалізацію цієї ідеї, природним чином знаходить підтримку у населення країни. Але в рамках запропонованої Міністерством охорони програми, поки числяться тільки виписка електронних рецептів (з 2011 року). Надалі планується пропозицію запису на прийом до фахівця зі складанням повної бази лікуючих лікарів (до 2020 року).
Такий підхід дозволяє захистити людей від таких сумнівних пропозицій як лікування через інтернет. Оскільки неможливо отримати дійсно якісне лікування без візиту до лікаря і проведення необхідних досліджень.
Теги: інтернет, допомога, лікування
|