Рання діагностика раку грудей: причини і лікування

% Леля Ужегова, автор JustLady. % % %
������ ����������� ���� �����: ������� � �������
% За статистикою, смертність від раку грудей в нашій країні займає третє місце, випереджають її лише смертність в результаті нещасних випадків і захворювань системи кровообігу. З кожним роком кількість хворих збільшується, причому жінкам, хворим на рак, рідко буває більше тридцяти п'яти.
% Статті за темою «Рання діагностика раку грудей: причини і лікування» %
Рання діагностика раку грудей: причини і лікування
% Діагноз або вирок: рак грудей %
Рання діагностика раку грудей: причини і лікування
% Повна діагностика організму - попереджаємо хвороби %
Рання діагностика раку грудей: причини і лікування
% Як поліпшити форму грудей %
Рання діагностика раку грудей: причини і лікування
% Мамографія молочних залоз %

Причина виникнення ракових клітин в молочних залозах - це процес мутації в здорових клітинах. Відбувається він з різних причин: це і погана екологія, і вживання продуктів, що містять канцерогени, і порушення менструального циклу, і навіть аборти. Але на першому місці, звичайно ж, варто спадковість.

На ранній стадії раку молочної залози в грудях з'являється ущільнений вузол. На пізніших стадіях відбувається деформація молочної залози, може втягуватися сосок або шкірні покриви грудей.

Переносячись по організму разом з кров'ю, ракові клітини можуть утворювати метастази - додаткові пухлини в інших органах і тканинах. При раку грудей частіше за інших страждають легені, печінку і мозок.

Дуже важливо діагностувати рак молочної залози на ранньому етапі, так як в запущеній стадії він вже не піддається ефективному лікуванню.

Ще не так давно єдиним способом діагностувати рак була мамографія - рентгенівський знімок молочних залоз. Однак цей спосіб - не найкращий. Крім того, що випромінювання завдає шкоди організму, рак на ранній стадії не завжди вдається розпізнати по знімках, особливо у жінок молодше 50 років.

Однак більш точного методу діагностики на даний момент не існує. Крім мамографії існують також УЗД, біопсія, термографія.

Дуже важливі постійні самообстеження. Фахівці рекомендують хоча б раз на місяць обмацувати молочні залози, перевіряючи, чи не утворилися десь пухлини.

Перший (а в частоті випадків - достатній) метод лікування раку молочної залози - це операція. Ракову пухлину видаляють, захопивши деяку кількість здорової тканини, щоб переконатися, що ракові клітини видалені повністю. Іноді доводиться видаляти і лімфатичні вузли. У деяких випадках молочну залозу доводиться видаляти повністю.

Також при лікуванні раку грудей проводиться променева і хіміотерапія. У деяких випадках їх поєднують з операцією, і в 10% випадків проведення перед операцією хіміотерапії дозволяє повністю позбутися від ракової пухлини.

Проводиться і гормональна терапія. Справа в тому, що деякі ракові пухлини бувають гормонозалежними. На поверхні таких пухлин є рецептори, які реагують з гормонами і прискорюють ріст пухлини. В цьому випадку призначається гормональна терапія, яка зменшує або блокує вироблення цих гормонів.

Вчені не зупиняються на досягнутому. В даний час розробляються все нові і нові методи лікування, проте ні для кого не секрет, що найкраще лікування - це все ж профілактика. Досить складно проводити профілактику раку, однак регулярні обстеження молочних залоз дозволять виявити рак на ранній стадії і успішно з ним впоратися.

Теги: груди, рак, заліза, молочна, лікування, діагностик, причина, онкологія

Світ без окулярів

% Маргарита, автор JustLady. % % %
��� ��� �����
% У дитинстві слова лікаря-офтальмолога про те, що потрібно почати носити окуляри, звучали як вирок. У голові відразу проносилося безліч образливих слів, які зазвичай кидають на адресу очкарика і несвідомо з'являвся питання «Як же тепер жити? ». Проте з часом звикаєш до всіх незручністю, пов'язаних з носінням другої пари очей. Але ж сучасний розвиток технологій дає безліч можливостей позбутися від окулярів назавжди, чому б не скористатися ними?
% Статті за темою «Світ без окулярів» %
Світ без окулярів
% Зір на всі 100 без окулярів і лінз %
Світ без окулярів
% Як увійшли в моду темні окуляри %
Світ без окулярів
% Як вибрати сонцезахисні окуляри %
Світ без окулярів
% Як звикнути до окулярів %

Найпростіше рішення - це викинути окуляри і купити собі контактні лінзи. Проблеми із зором вони не вирішать, проте позбутися від ненависних очок точно допоможуть. По режиму носіння розрізняють традиційні лінзи (придатні для носіння до року), лінзи планової заміни (замінюються раз місяць або раз на кілька місяців) і лінзи частої планової заміни (одноразові лінзи або лінзи, які необхідно міняти раз на тиждень). Також існую лінзи, які можна носити не знімаючи протягом 30 днів.

Оптики пропонують величезний вибір контактних лінз, різних по режиму носіння, дизайну і виконуваних функцій, так що навіть найвибагливіший «очкарик» зможе підібрати для себе оптимальний варіант.

Більш радикальним методом позбавлення від окулярів є лазерна корекція зору. Це абсолютно безболісна операція, причому вплив тривати всього 20-60 секунд. Зір повертається дуже швидко і вже через кілька годин після корекції людина бачить набагато краще, ніж до операції. На сьогоднішній день це найефективніший спосіб виправлення зору, проте слід враховувати, що це оперативне втручання, і є ряд протипоказань до застосування цього виду корекції зору.

Існують також альтернативні методи виправлення зору. Це, наприклад біодобавки, або БАДи. Вони не є ліками, проте слід враховувати, що ніяких клінічних випробувань вони не проходять. Вітаміни, що містяться в біодобавках, безсумнівно, роблять благотворний вплив на стан очей, однак впливу на зорові функції не роблять.

В інтернеті можна зустріти масу авторських методик щодо поліпшення зору. Зазвичай вони засновані на застосуванні комплексів вправ, масажу, визначеного раціону харчування, медитацій. Інтенсивність і регулярність використання методик впливатиме на зменшення напруги очних м'язів. Однак для отримання стабільних результатів слід перетворити подібний курс в спосіб життя.

Перфораційні окуляри також допомагають знизити напругу очей, проте ні від короткозорості, ні від далекозорості вони не позбавлять.

Який би метод позбавлення від окулярів ви не вибрали, слід обов'язково проконсультуватися з кваліфікованим офтальмологом і зробити комплексне діагностичне обстеження функцій ока. Це допоможе уникнути помилок і прийняти вірне рішення у виборі методу позбавлення від окулярів.

Теги: окуляри, зір, світ

Як лікувати синдром хронічної втоми

��� ������ ������� ����������� ���������
% Синдром хронічної втоми спостерігається у багатьох людей після довгої зими. Іноді він затягується, переростаючи в більш серйозні проблеми, такі як стресові стани і депресія. Причиною даного синдрому є апатія, авітаміноз, стрес, збої в роботі шлунково-кишкового тракту та інших систем організму.
% Статті за темою «Як лікувати синдром хронічної втоми» %
Як лікувати синдром хронічної втоми
% Як перемогти синдром хронічної втоми %
Як лікувати синдром хронічної втоми
% Синдром хронічної втоми: чим загрожує і як його лікувати %
Як лікувати синдром хронічної втоми
% Як перемогти синдром хронічної втоми, не вдаючись до ліків %
Як лікувати синдром хронічної втоми
% Синдром хронічної втоми %
% Побороти синдром хронічної втоми можна самостійно. Недосипання не дасть повернутися в нормальний ритм життя, тому здоровий щоденний сон - запорука здоров'я і бадьорості протягом усього дня. Засипати слід до 23 годин, щодня лягаючи в один і той же час. Відразу пристосуватися до такого режиму нелегко. Тривалі піші прогулянки, розслаблюючі теплі ванни з морською сіллю сприятимуть хорошому сну і легкому засипанню.%

Рекомендується переглянути дієту. Основні аспекти здорового харчування: вживання безлічі свіжих овочів і фруктів, кисломолочних продуктів, сиру, риби. М'ясо бажано готувати на пару або запікати. Дотримуйтесь питний режим. Здоровій людині на добу необхідно випивати від 1, 5 до 2, 5 літрів чистої води. Вода - джерело життя, здатний оновити, очистити організм від негативного впливу зовнішнього середовища, шлаків, токсинів.

Виснажена нервова система потребує розвантаження від повсякденних стресів. Повністю блокувати стрес не вдасться, проблеми не вирішуються самі собою. Уміння вчасно розслабитися допоможе вам впоратися з синдромом хронічної втоми. У період виникнення подібного стану і апатії до всього навколишнього рекомендований прийом продуктів бджільництва. Мед несе в собі потужний заряд енергії, здатний повернути вам бадьорість і нові сили. Приймати його слід до їжі, розсмоктуючи пів чайної ложечки. В ідеалі повна заміна цукру медом буде величезною користю для вас і всіх членів сім'ї.

Настрій на краще, оптимізм - головний супутник перемоги з синдромом хронічної втоми. Подарувати його вам можуть звуки дельфінів. Дельфін за природою своєю тварина добре, товариська, заряджає енергією. Зараз у продажу багато аудіозаписів зі звуками дельфінів, в тому числі накладеними на музику природи. Прослуховування подібної музики розслабляє, але при цьому повертає енергію.

Робіть точковий масаж. Натисніть великими пальцями обох рук на середину лоба. Натискайте 2-3 секунди, розведіть пальці до скронь, натискаючи. Максимально натисніть на віскі і відпустіть. Повторіть 5 разів. Подібний точковий масаж і самомасаж стоп посприяє заряду бадьорості і додасть нових сил.

Теги: сила, синдром