Народні прикмети про вагітність

�������� ������� � ������������
% У давні часи у багатьох народів існували різні прикмети і забобони щодо вагітних жінок, причому багато прикмети дійшли і до наших днів. Що це - звичайні забобони або особливі правила, покликані захистити майбутню маму? Всі прикмети про вагітних жінок корінням йдуть в глибоку історію, тому сьогодні вкрай складно сказати, на підставі чого вони були зроблені. Вагітність - це період, в який багато жінок стають особливо вразливими і недовірливими. Найчастіше майбутні мами схильні вірити в сущу нісенітницю, на яку в інший час просто не звернули б уваги.
% Статті за темою «Народні прикмети про вагітність» %
Народні прикмети про вагітність
% Звідки взялися народні прикмети і звичаї %
Народні прикмети про вагітність
% Походження і значення народних прикмет і звичаїв %
Народні прикмети про вагітність
% Погані подарунки: народні прикмети %
Народні прикмети про вагітність
% Прикмети у вагітних %

Здавалося б, деякі прикмети настільки абсурдні, що їх навіть всерйоз складно сприймати, але свідомість вагітної жінки як нібито навмисне чіпляється за все погане, що може трапитися з її малюком. А даремно! Вірити в те, реальна або нереальна та чи інша прикмета - вибір кожної людини, але дуже багато чого залежить від того, на що налаштований наша підсвідомість. Якщо людина серйозно починає вірити в прикмету, то він начебто «програмує» себе на те, слідувати або не слідувати йому цьому прогнозу. Жіночий журнал JustLady разом з вами постарається проаналізувати, наскільки обґрунтовані найпоширеніші народні прикмети про вагітність.

Якщо ви не вірите внародні прикмети про вагітність, То просто не звертайте уваги на них. Якщо ж вони для вас щось значать, то заради свого спокою намагайтеся їх дотримуватися. Пам'ятайте, що більшість народних прикмет науково не обгрунтовані, і навіть більше того - іноді вони просто парадоксальні. Якщо вам цікаво, як жінки визначали стать малюка без сучасних технологій, то вам буде цікаві деякі прикмети.

Так, якщо ви найчастіше спите на лівому боці, то найімовірніше у вас буде хлопчик. Відповідно, якщо на правому - то дівчинка. Якщо ви обожнюєте цитрусові, то ця схильність віщує вам дівчинку. Шкіра стала сильно лущитися і тріскатися? Чекайте дівчинку. Якщо вагітність проходить легко, і ви відчуваєте в собі легкість і граціозність, то це так само вказує на дівчинку, так само як і розповніле обличчя. А ось тяга до солоного, відчуття себе незграбною явно говорить про те, що ви будете ростити сина. Єнародні прикмети про вагітність, Пов'язані з розташуванням живота. Так, якщо живіт низький - це хлопчик, високий - дівчинка. Прискорений ріст волосся на ногах, а також постійно холодні ноги вказують на те, що ви чекаєте сина.

Деякі народні прикмети про вагітність пов'язані з поведінкою майбутньої мами. Журнал JustLady поспішає познайомити вас з ними. Так, якщо жінка довго не розповідає оточуючим про вагітність, то народна мудрість говорить, що вона чекає дівчинку. І навпаки, якщо з радістю ділитися своїм щастям - буде хлопчик. Майбутня мама дратується від оточуючих її чоловіків? Значить, вона чекає доньку. Взагалі, настрій жінки за переказами також вказує на стать дитини. Якщо всю вагітність жінка переносить з гарним настроєм, то в неї народиться хлопчик, з поганим - дівчинка. Звичайно, все перераховане вище більше залежить від характеру майбутньої мама, умов її життя, сімейного стану, ніж від статі малюка.

�������� ������� �� ����� ������������

Народні прикмети про вагітність: що можна, а що не можна робити майбутній мамі

Народна мудрість говорить, що жінці в положенні заборонено сидіти на порозі. Наші прапрабабусі вважали, що поріг - це межа між нашим і потойбічним світом, а на цій межі злі сили можуть завдати нам шкоди. JustLady бачить у цьому куди більш реальну турботу про здоров'я вагітної жінки: поріг - не найкраще місце для неї, адже краще сидіти там, де немає протягу.

Інша народна прикмета звучить так: жінці не можна їсти потайки, інакше її дитина буде дуже полохливим. JustLady впевнений, що полохливість дитини ніяк не залежить від дивної маминої звичка ховатися від усіх, щоб поїсти. Але! Нічого корисного в тому, щоб їсти потайки і похапцем, немає. Якщо вам хочеться перекусити, то поїжте нормально, не переживаючи, що вас хтось «зловить».

Єнародні прикмети про вагітність, Які свідчать, що вагітна жінка повинна носити одяг без вузлів, не повинна плести та в'язати. Наші пращури вважали, що, зав'язуючи вузол, жінка зав'язувала своїй дитині дорогу в цей світ. Крім того, зав'язаний вузол асоціювався з пуповиною, в якій дитина може заплутатися. Якщо слідувати прикметам, то жінці не можна нічого різати і шити під час вагітності, інакше у дитини буде родима пляма. На чому грунтується це переконання, зрозуміти складно. Насправді рукоділля не може завдати ніякої шкоди вагітній жінці. Втім, і тут їй потрібно бути уважною: майбутній мамі не можна довгий час бути в сидячому положенні, тому журнал JustLady рекомендує вам частіше вставати, розминатися, міняти позу.

Деякінародні прикмети про вагітність не позбавлені підстав. Наприклад, прикмета, пов'язана з тим, що жінці не можна дивитися на страшне, бо дитина може народитися негарним. Дійсно, дитина, навіть перебуваючи в утробі матері, вже реагує на світло, звуки, емоції мами. Тому жінці краще оточувати себе чимось позитивним і гарним. Одним словом, усім тим, що викликає позитивні емоції. Це буде корисно і для малюка, і для самої мами. Є прикмета, згідно з якою вагітній жінці не можна стригтися, тому що через це дитина може народитися раніше терміну. Однак таке твердження нічим науково не обґрунтоване, тому, якщо вам хочеться зробити собі нову стрижку, стрижіться собі в задоволення.

 Аліса Терентьєва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: волосся, вагітність, живіт, журнал, визначення, прикмета

Як позбутися від білка в сечі при вагітності

% OnlyUniq, автор JustLady. % % %
��� ���������� �� ����� � ���� ��� ������������
% Під час вагітності всі системи організму жінки зазнають глобальні зміни, велике навантаження випробовує насамперед сечостатева система. Тому важливо контролювати аналіз сечі, щоб вчасно виявити перші ознаки хвороби, яка може негативно позначитися на перебігу і результаті вагітності.
% Статті за темою «Як позбутися від білка в сечі при вагітності» %
Як позбутися від білка в сечі при вагітності
% Як швидко позбутися втоми %
Як позбутися від білка в сечі при вагітності
% Аналізи під час вагітності - готуємося до пологів %
Як позбутися від білка в сечі при вагітності
% Як позбутися самотності %
Як позбутися від білка в сечі при вагітності
% Астма і вагітність %
% У сечі здорової людини білок присутній в незначній кількості або зовсім відсутній. Підвищення білка в сечі під час вагітності говорить про те, що в сечовий системі йде запальний процес. Вагітна пацієнтка повинна бути повністю обстежена і при необхідності госпіталізована для лікування.%

Лікар призначить лікарські препарати, які допоможуть позбутися від білка в сечі при вагітності і вилікувати починається хвороба. Не варто нехтувати рекомендаціями доктора, щоб не допустити ускладнень.

Збалансована дієта дозволяє позбутися від білка в сечі при вагітності. Перш за все, слід виключити з раціону солону, смажену і копчену їжу. Варто віддати перевагу натуральним продуктам, приготованим на пару, тушкованим або запеченим в духовці або аерогрилі.

Споживання солі при підвищеному білку в сечі потрібно звести до мінімуму. Овочі, м'ясо і риба мають у складі достатню кількість солі, необхідне організму. Дотримання безсолевой дієти може значно поліпшити стан вагітної пацієнтки.

Для підтримки нормальної роботи нирок необхідна достатня питво. Кількість щодня споживаної рідини повинен визначити лікар. Надлишок води може призвести до небажаних набряків, особливо у другій половині вагітності.

При захворюваннях сечової системи корисно пити свіжий морс з журавлини або брусниці. Важливо випивати щодня не більше двох стаканів морсу. Сечогінні відвари при підвищеному білку в сечі призначає лікар.

Слід брати до уваги, що білок у сечі може з'явитися при неправильному зборі аналізу. Збирати сечу потрібно після ретельної гігієни статевих органів, посуд повинна бути чистою і сухою. При рясних виділеннях з піхви рекомендується скористатися тампоном.

Теги: вагітність, білка