Ознаки помилкової вагітності

�������� ������ ������������
% Помилкова вагітність може виникнути у тих жінок, які дуже сильно хочуть народити дитину, або, навпаки, у тих, хто панічно боїться цього. У цьому випадку лікарі кажуть про серйозне емоційному розладі. Симптоми уявної вагітності дуже схожі з справжньої, але здавши аналізи, жінка розуміє, що виною всьому не маля, а психічний стан.%
% Статті за темою «Ознаки помилкової вагітності» %
Ознаки помилкової вагітності
% Визначення помилкової вагітності %
Ознаки помилкової вагітності
% "Я вагітна?": Симптоми помилкової вагітності %
Ознаки помилкової вагітності
% Помилкова вагітність: ознаки та причини %
Ознаки помилкової вагітності
% Що таке помилкова вагітність %
% При помилкової вагітності жінка може швидко втомлюватися, стати більш плаксивою і навіть роздратованою. У деяких випадках можуть з'явитися токсикоз, напівнепритомності. Медики стверджують, що всьому виною психологічний фактор, тобто жінка переконала себе, що вона вагітна, і організм перебудувався. Адже не дарма кажуть, що думки матеріальні!%

До ознак помилкової вагітності можна віднести затримку критичних днів і набухання молочних залоз. Вся справа в тому, що орган нервової регуляції (гіпофіз) починає виробляти гормони, що впливають на стан жінки, звідси і відбуваються збої в організмі.

Якщо вчасно не діагностувати і не почати лікувати психічний розлад, у жінки може з'явитися невеликий живіт, властивий вагітним. У деяких випадках «мами» нібито відчувають рух плода. Але фахівці стверджують, що жінка хоче видати бажане за дійсне, а збільшився живіт і «рухи малюка» це всього лише наслідок збільшення газів.

Виявити псевдобеременності досить легко. Вам необхідно зробити тест на вагітність (краще в ранковий час), пройти обстеження у гінеколога-акушера. Лікар призначать вам аналіз крові на ХГЧ і порадить зробити УЗД, адже ознаки лжебеременності дуже схожі і з позаматкової вагітністю, і з порушеннями в ендокринній системі.

Лікування такого захворювання потрібно рідко. Коли жінці зачитують її діагноз, тобто говорять про псевдобеременності, вона може прийти в лють, розлютитися або впасти в депресію. В останньому випадку їй може знадобитися допомога психіатра. Якщо жінка дуже хотіла малюка, їй необхідно перший час попити заспокійливі таблетки, адже це наче втратити свого малюка, нехай навіть він був вигаданим!

Теги: вагітність, ознака, псевдобеременності

Якщо ти вирішила народжувати після 35 @. @

% Марина Малиновська, автор JustLady. % % %
���� �� ������ ������ ����� 35...
% Іноді жінка раптом розуміє, що не все в її житті йде так, як було нею самою заплановано. Кар'єра вдалася, вона - цінний співробітник і реалізувала себе в багатьох сферах. Але в цій гонці за професійним успіхом у неї не було часу і сил задуматися про дітей. Діти - мрія, але проходять роки, і лікарі ставлять сумний діагноз, а вона все не вірить в те, що виділене їй природою час для народження дитини упущено назавжди. Або новий шлюб, прекрасний чоловік, свої діти виросли, але так хочеться спільного з чоловіком малюка, але - вік ... Безліч думок не дають спокою, якщо жінка вирішила народжувати після 35.
% Статті за темою «Якщо ти вирішила народжувати після 35 @. @» %
Якщо ти вирішила народжувати після 35 @. @
% В якому пологовому будинку краще народжувати %
Якщо ти вирішила народжувати після 35 @. @
% Народжувати чи не народжувати - всі "за" і "проти" %
Якщо ти вирішила народжувати після 35 @. @
% Народжувати з чоловіком %
Якщо ти вирішила народжувати після 35 @. @
% Пізня вагітність: міфи й упередження %

Багато серйозні і вселяють побоювання факти про пізньої вагітності не варто скидати з рахунків. Статистика невблаганна: у жінок після 35 років небезпека народження дитини з хворобою Дауна в дев'ять разів вище, ніж у 30-річних. У період вагітності в цьому віці можуть загостритися такі хронічні хвороби майбутньої мами, як діабет, гіпертонія і багато інших. Є ризик відшарування плаценти і різних патологій плоду, що є загрозою як для самої вагітної, так і для малюка. Крім того, сама ймовірність настання вагітності після 35 років у жінки набагато нижче, ніж у тих, хто встиг стати матір'ю в більш ранньому віці.

Однією з важливих проблем, що стоять перед жінкою у віці, особливо якщо вона народжує дитину без батька, є фінансова захищеність. З одного боку, вона вже відбулася як особистість і має стабільне місце роботи. Трудовий кодекс також на її боці: до виповнення дитині 1, 5 років матуся щомісяця отримує за місцем своєї роботи у вигляді допомоги виплату, рівну 40% від її заробітної плати, а до 35 років жінка зазвичай вже має і стабільну роботу і непогану зарплату. Лякає лише фінансова невизначеність у разі можливих непередбачених обставин, наприклад, раптових хвороб. А відсутність будь-яких істотних соціальних виплат після виповнення дитині 1, 5 років у поєднанні з величезними труднощами по влаштуванню малюка в дитячий дошкільний заклад стає нерозв'язною проблемою для майбутніх мам без чоловіків.

Ще один аспект цього питання - психологічний. Якщо жінка вирішила народжувати після 35 років, то нерідко чує на свою адресу слова подруг і знайомих про те, що вона збожеволіла, адже її будуть приймати за бабусю малюка, що і онуків не встигне побавити. І ці тривоги за своє здоров'я і здатність встигнути «поставити чадо на ноги» у жінок є одним з найсильніших протидій до природного і благому бажанням народити дитину.

Але у лікарів і психологів є дуже хороші новини для тих відважних представниць слабкої статі, хто зважилися народжувати після 35 років. Якщо заздалегідь підготувати себе до майбутньої вагітності під наглядом фахівців, відмовитися від усіх шкідливих звичок, дотримуватися збалансоване харчування, вживати необхідних вітамінні комплекси, мати бажання народити дитину і позитивний на це настрій, то в цьому віці можна прекрасно перенести вагітність. За даними досліджень американських лікарів, які проводили спостереження протягом декількох років в клініках Нью-Йорка, якщо жінка 35 років і старше здорова сама, то її шанси народити здорового малюка не відрізняються від тих же шансів 20-річних мам.

Зараз у пологових будинках з'явилося чимало саме таких «молодих» матусь у віці від 35 до 40 років, які хочуть і можуть народити малюка і в свої 35-40 мають хороше здоров'я, а значить, і реальну можливість «підняти» і виростити свою дитину. А що стосується того, що така матуся буде виглядати його (малюка) бабусею, то впевнено можна сказати, що в 40 років жінка, що стежить за своїм зовнішнім виглядом, часом виглядає свіжіше і молодше своїх які не стежать за собою, набагато молодших подруг.

Пізні діти за своїми розумовими здібностями часто навіть випереджають тих, хто з'явився у молодих батьків. Головне те, що пізній дитина - це малюк, появи якого чекають, як чуда. З ним у жінки починається інше сприйняття світу, незвичне і раніше незнайоме їй. Та й що значать всі можливі проблеми в порівнянні з тією неймовірною радістю, коли малюк з щасливою посмішкою на обличчі біжить назустріч своїй мамі і обіймає її за шию своїми крихітними ручками.

Та й варто подивитися на знаменитих матусь: Сальму Хаєк і Холлі Беррі (вони народили в 41 рік), Брук Шилдс (в 43 роки) і Ненсі Грейс (подарувала світові близнюків будучи у віці 48 років). Так що навіть не сумнівайтеся. якщо вирішили народжувати після 35!

Теги: дитина, вагітність, посол, наступ