Препарати, що допомагають завагітніти: дюфастон

% Світлана Саричева, автор JustLady. % % %
���������, ���������� ������������: ��������
% Дюфастон - це таблетки для стимулювання запліднення і подальшого потрапляння плодового яйця всередину слизової оболонки матки. Основа препарату - гормони, які впливають на дозрівання яйцеклітини і її подальше запліднення.
% Статті за темою «Препарати, що допомагають завагітніти: дюфастон» %
Препарати, що допомагають завагітніти: дюфастон
% Як завагітніти двійнятами: поради акушерів-гінекологів %
Препарати, що допомагають завагітніти: дюфастон
% Дюфастон при вагітності %
Препарати, що допомагають завагітніти: дюфастон
% Як завагітніти двійнятами %
Препарати, що допомагають завагітніти: дюфастон
% 5 підказок, щоб швидше завагітніти %

Як завагітніти? Допоможе гормон!

Вважається, що дюфастон краще не менш популярного серед бажаючих завагітніти Утрожестан, оскільки до складу дюфастона входять гормони, отримані природним шляхом. Основна діюча речовина таблеток, що допомагають завагітніти - жіночий статевий гормон прогестерон. Він виробляється багатьма внутрішніми органами. Однак особливо багато його виникає в плаценті, тому прогестерон і називають гормоном вагітності. Саме при наявності в організмі достатньої кількості прогестерону відбувається овуляція, запліднення та імплантація плодового яйця.

Якщо жінка хоче завагітніти, їй необхідно нормалізувати рівень гормону прогестерону в організмі. Пити дюфастон необхідно в тому випадку, якщо вагітність не настає через таких захворювань як ендометріоз і дисменорея, недостатності лютеїнової фази (це збій у роботі яєчників, через якого запліднена яйцеклітина не може прикріпитися до ендометрію або ж приєднується до нього не міцно) або маткових кровотеч. Якщо ж причина безпліддя в іншому (наприклад, причиною можуть стати порушення в цервікальному каналі або кіста), дюфастон не допоможе.

Як пити дюфастон? Все індивідуально!

Перш ніж виписувати майбутній мамі дюфастон, гінеколог неодмінно відправить її на лабораторні дослідження крові для уточнення кількості гормону прогестерону. На підставі результатів аналізів лікар в індивідуальному порядку розрахує оптимальне дозування та ефективну схему прийому медикаменту. Слід мати на увазі, що при надлишку прогестерону в організмі теж не можна завагітніти.

Дюфастон приймають перорально (в рот), оскільки цей препарат має високий ступінь всмоктування з шлунково-кишкового тракту.

 Побічні дії при лікуванні Дюфастоном нагадують ознаки передменструального синдрому. Це втома, слабкість і сонливість. Жінка може стати нервової, переживати і турбуватися практично «на порожньому місці». Проте багато що залежить від індивідуальних особливостей організму.

Під час прийому дюфастона слід регулярно проводити контроль індивідуальної переносимості ліки. Перш за все варто стежити за змінами молочних залоз і робити мамографію. Також необхідно пам'ятати, що протягом перших місяців прийому лікарського засобу бувають кровотечі.

Уже через два-три години після вживання дюфастон має найбільшу концентрацію в крові.

% Найчастіше лікування Дюфастоном проводять постійно протягом трьох-восьми послідовних циклів. Лікарі також радять продовжувати пити дюфастон до двадцятого тижня вагітності. Цей лікарський препарат не має негативного впливу на плід.

Теги: таблетка, основа, гормон, прогестерон, препарат, дюфастон

Стимуляція овуляції народними засобами

% Anzhelika, автор JustLady. % % %
���������� �������� ��������� ����������
% У наш час багато пар все частіше зазнають труднощів із зачаттям дитини. Якщо причина безпліддя полягає у відсутності овуляції у жінки, вживаються заходи щодо її стимулювання. Лікарі, як правило, призначають лікарські препарати. Але деякі жінки воліють для початку випробувати різні народні методи стимуляції овуляції.
% Статті за темою «Стимуляція овуляції народними засобами» %
Стимуляція овуляції народними засобами
% Ознаки та визначення овуляції %
Стимуляція овуляції народними засобами
% Стимуляція пологів %
Стимуляція овуляції народними засобами
% Як визначити овуляцію %
Стимуляція овуляції народними засобами
% Засоби для відновлення волосся %

Найбільш часто використовуваним народним засобом стимуляції овуляції, є відвар шавлії. Ця рослина містить велику кількість речовин, що володіють подібними властивостями з жіночими статевими гормонами естрогеном. Сьогодні такі речовини називають фітогормонами. Завдяки вмісту даних речовин, вживання відвару шавлії нормалізує роботу репродуктивної системи, особливо благотворно впливаючи на яєчники.

Для приготування відвару шавлії 1 столова ложка сухої трави заливається склянкою окропу. Після охолодження відвару, його потрібно процідити і приймати по 50 мл 4 рази на день за півгодини до їди. Починати прийом відвару шавлії найкраще на 5-7 день менструального циклу. Тривалість прийому становить 11 днів. Використовувати даний спосіб стимуляції овуляції бажано не більше 3 місяців поспіль, потім необхідно зробити паузу на 2 місяці. Разом з травою шавлії можна приймати липовий цвіт, який також містить фітогормони. У цьому випадку до 1 столовій ложці шавлії потрібно додати 1 столову ложку квітів липи.

Ще одним популярним народним засобом для стимулювання овуляції є цілюща суміш на основі алое. Для приготування зілля найкраще використовувати п'ятирічне рослина. Перед зрізанням листя алое не можна поливати протягом тижня. Зрізані листя потрібно витримати в холодильнику протягом тижня. По закінченню цього терміну листя алое потрібно помити і видалити з них щіпи, а потім дрібно нарізати гострим ножем. В отриману масу необхідно покласти мед, свинячий смалець і топлене вершкове масло, при цьому кожного з продуктів має бути в 6 разів більше, ніж алое. Зілля на основі алое приймають двічі на день, розчиняючи 1 столову ложку суміші в склянці теплого молока.

Для посилення ефекту зілля на основі алое бажано поєднувати з прийомом відвару з насіння подорожника. Відвар готується наступним чином: 1 столова ложка насіння заливається склянкою холодної води і доводиться до кипіння. Після того, як відвар прокипить протягом 5 хвилин, потрібно вимкнути вогонь і почекати 40 хвилин. Після закінчення цього часу відвар необхідно процідити. Приймається засіб по 1 столовій ложці 4 рази на день.

Теги: дитина, яєчник, засіб, продукт, овуляція, дієта, трава, відгук, зачаття, метод, стимуляція, шавлія

Щеплення немовлятам

�������� ���������
% Не можна сказати, що новонароджена дитина зовсім беззахисний. У перші тижні його надійно береже імунітет, переданий мамою. Однак, по закінченні часу цей захист втрачається, і маля залишається вразливим перед багатьма небезпечними хворобами. Коли ж потрібно починати зміцнювати імунітет малюка і головне, як правильно це робити? Щеплення немовлятам - тема чергового оповідання в жіночому журналі JustLady.
% Статті за темою «Щеплення немовлятам» %
Щеплення немовлятам
% Щеплення від поліомієліту %
Щеплення немовлятам
% Щеплення: за чи проти? %
Щеплення немовлятам
% Щеплення: зло чи порятунок? %
Щеплення немовлятам
% Правда про щеплення %

Щеплення немовлятам: види і строки

Що взагалі являє собою щеплення? Це вакцина, виготовлена ​​з живих (в окремих випадках мертвих) вірусів певного захворювання. Вони вводяться тим чи іншим способом в організм малюка і змушують його виробляти особливі антитіла саме до цього захворювання. В основному вакцина складається з живих вірусів, але щеплення немовлятам з ослабленим імунітетом, за рішенням лікарів, робляться убитими вірусами.

Найпершущеплення немовляті зроблять ще в пологовому будинку. Це вакцина БЦЖ - протитуберкульозна сироватка. Немає нічого дивного в такій поспішності. На жаль в нашій країні ситуація із захворюванням на туберкульоз досить напружена, і доктора намагаються вберегти новонародженого від небезпеки.

Взагалі-то, за правилами це щеплення слід повторювати через певні проміжки часу (ревакцинація), але у нас в країні цього давно не роблять всім підряд, тільки за показаннями. Показаннями ж служить туберкулінова проба, широко відома під назвою реакція Манту.

Тут потрібно усвідомити, що цене щеплення, а саме проба, Тобто спосіб з'ясувати, чи зберігся до цієї пори імунітет до туберкульозу.

З трьох місяців малюків водять в прищеплювальний кабінет у поліклініці, де і роблять всі інші планові щеплення.

Першою з таких щеплень будевакцина АКДП. Це щеплення сприяє виробленню антитіл відразу до трьох хвороб: кашлюку, дифтерії, правцю. Щоб виробити стійкий імунітет на кілька років, це щеплення роблять триразово з проміжком в місяць-півтора.

Будьте готові до того, що коли малюкові виповниться рік, ці щеплення доведеться повторити, знову ж по суворої схемою.

Терміни та видищеплень немовлятам в кожній країні встановлені медиками, для цього складений спеціальний прищеплювальний календар. Порядок введення вакцин і проміжок між їх введенням підібраний таким чином, щоб з одного боку не перевантажувати організм малюка, з іншого - щоб такі щеплення мали ефект. Тобто, якщо сказано що повторне введення повинно відбутися через півтора місяці, так і повинно бути, інакше весь ефект від першого введення піде нанівець.

Паралельно з першим введенням АКДС малюка прищеплюють так само від поліомієліту.

Щеплення немовлятам від кору, паротиту та краснухи проводять по досягненні ними однорічного віку. Це теж дуже важливі щеплення і не слід їх пропускати. Як небезпечна краснуха для вагітної жінки і плоду, знають, напевно, все. Отже поклопочіться про майбутнє своєї дівчинки в ранньому віці.

Втім, хлопчиків це теж стосується, так як майбутній батько теж може становити загрозу для дитини і матері. Також дуже важлива для хлопчиків щеплення від паротиту. Справа в тому що свинка (інфекційний паротит) дає важкі ускладнення, які у хлопчиків зачіпають репродуктивні органи. Зрозуміло, що в цьому випадку малюк піддається небезпеці безпліддя.

Потрібно уточнити також, що календар щеплень постійно перевіряється і уточнюється, в нього вносяться зміни. Робиться це в залежності від появи загрози епідемій або розробки нових вакцин. Тому терміни і види щеплень, а також вид вакцини вам найкраще уточнювати у свого педіатра.

Наприклад, у нас в країні, крім перерахованих вищещеплень немовлятам, Також покладено вводити вакцину від гепатиту В. Але це робиться не скрізь і не завжди. Десь не вистачає коштів, але в більшості випадків її обов'язково вводять немовлятам знаходяться в групі ризику (захворювання виявлено у батьків).

�������� �����

Щеплення немовлятам: реакції та ускладнення

Ці два терміни не варто плутати, що у нас частенько роблять батьки. Зрозуміло, що щеплення - це навантаження на імунітет і вона, швидше за все, викличе якусь реакцію у відповідь. Якщо у малюка злегка піднялася температура, знизився апетит - це нормально.

Якщо температура піднялася занадто висока, у дитини почалася висип, судоми, будь-які утворення в місці уколу (нагноєння, опухання) необхідно проконсультуватися у педіатра.
% Причому у випадку ускладнень після щеплення не поспішайте лаяти вакцину, спочатку розберіться, чи правильно ви готувалися до вакцинації і виконували Чи елементарні правила після щеплення.

Щеплення немовлятам: підготовка

Як вже було сказано, щеплення - навантаження на імунітет. Так що про підготовку до вакцинації потрібно подбати заздалегідь. У першу чергу вам потрібно знати дату чергового щеплення. До цього моменту краще намагатися не ризикувати здоров'ям дитини: вберегти від будь-яких контактів з хворими людьми, спілкування з сторонніми, Зігрійте.

Непогано приймати дитячі вітаміни (якщо такі рекомендовані вашим педіатром).
% Також варто враховувати, що місце введення вакцини не можна мочити пару днів, тому напередодні походу в прищеплювальний кабінет логічно спокутувати малюка і провести всі потрібні гігієнічні процедури.

Перед щепленням слід здатися педіатра, щоб він оглянув дитину і дав дозвіл на вакцинацію.

Не слід вводити новий прикорм, тому що будь-який новий продукт може викликати алергію.
% Якщо малюк вже має схильність до алергічних реакцій, обов'язково повідомте про це лікаря за кілька днів. Справа в тому, що таким дітям теж роблять щеплення, але перед цим призначають протиалергічні препарати для зниження реакції на вакцину.

Щеплення немовлятам: після вакцинації

Зараз організм вашого малюка віддає всі сили на вироблення імунітету і зайве навантаження йому ні до чого. Продовжуйте захищати його від контактів з хворими і обмежте спілкування з іншими дітьми - зі сторонньою інфекцією зайнятий організм не впорається.

Що стосується годування, то в цьому випадку краще недогодувати, ніж перегодувати (пам'ятаєте про зайвої навантаженні). Якщо малюк взагалі не хоче їсти, не змушуйте. Слідкуйте тільки щоб він досить пив.

Чи не переохолоджуйте, але й не перегрівайте дитини, не забувайте регулярно провітрювати кімнату. Якщо температура не піднімається вище 37, 5оС, можете вийти з ним на прогулянку, звичайно, відповідно його одягнувши.

Якщо температура піднімається вище цифр, названих раніше, обов'язково викличте лікаря. До його приходу можна дати жарознижуюче на основі парацетамолу, обов'язково поїти. Якщо дитині дозволені вітаміни, давайте вітамін С і кальцію глюконат.

Щеплення немовлятам: протипоказання і медотвод

Абсолютних протипоказань до щеплень мізерно мало. В основному мова йде про перенесення дати вакцинації у зв'язку з деякими хворобами.

Якщо у вашого малюка легкий нежить, а в іншому він відчуває себе прекрасно, швидше за все, немає потреби зрушувати графік щеплень. Якщо ж у нього ГРЗ, зрозуміло, що дата щеплення буде переглянута.

У разі деяких хвороб, навіть після одужання щеплення роблять не відразу. Іноді відстрочка може скласти до півроку. Це буває в разі тяжких захворювань, таких, як наприклад, менінгіт, мононуклеоз, вірусний гепатит.

У цих випадках організму потрібно набагато більше часу на відновлення, тому весь графік щеплень істотно зміщується. Однак це зовсім не означає, що від них потрібно відмовитися зовсім. Навпаки, раз терміни не дотримані, значить, підходити до подальшої вакцинації слід ще більш серйозно.

Якщо у малюка неврологічне, алергічне, яке-небудь вроджене захворювання, йому, швидше за все, все одно показані щеплення. Тільки вони будуть робитися за особливим індивідуальним графіком. Швидше сього за його здоров'ям буде спостерігати лікар-імунолог, який і дасть потрібні рекомендації.

Також в деяких випадкахщеплення немовлятам, Як уже згадувалося, робляться убитими вірусами. Реакції на такі щеплення дещо відрізняються від звичайних випадків, зокрема вони раніше дають про себе знати. Тому перед щепленням обов'язково уточніть у педіатра, чого і коли чекати. В іншому слід дотримуватися загальних правил.

Олександра Панютина
% Жіночий журнал JustLady

Теги: немовля, щеплення, дитя