Вагітність після видалення внутрішньоматкової спіралі

% Олена Башкурова, автор JustLady. % % %
������������ ����� �������� �������������� �������
% Способів запобігання від небажаної вагітності сьогодні досить багато. Один з них передбачає введення спіралі в порожнину матки. Ймовірність того, що жінка зможе завагітніти зі спіраллю, мізерно мала, тому цей спосіб досить популярний. У тому випадку, якщо ви запланували вагітність, необхідно знати, коли краще видаляти спіраль і через якийсь час бажано зачинати малюка.
% Статті за темою «Вагітність після видалення внутрішньоматкової спіралі» %
Вагітність після видалення внутрішньоматкової спіралі
% Внутрішньоматкова спіраль: ставити чи ні? %
Вагітність після видалення внутрішньоматкової спіралі
% Внутрішньоматкова спіраль %
Вагітність після видалення внутрішньоматкової спіралі
% Як вибрати спіраль %
Вагітність після видалення внутрішньоматкової спіралі
% Методи і засоби жіночої контрацепції: презерватив, спіралі, таблетки %
% Фактично вагітність після видалення ВМС може настати через кілька тижнів. Гінекологи настійно рекомендують оберігатися презервативом протягом двох-трьох місяців, якщо не виникло ніяких ускладнень. Це необхідно для того, щоб матка повністю відновилася, змогла нормально функціонувати і виносити плід, так як вона звикла переривати вагітність систематично, довгий час. Якщо намагатися зачати малюка відразу ж після видалення спіралі, велика ймовірність того, що відразу ж після запліднення відбуватиметься викидень. Фахівець може прописати препарати, які допоможуть швидкому відновленню матки.%

Статеве життя можна відновлювати через сім-десять днів (залежно від того, як пройшло видалення і яким способом). У кожному конкретному випадку строки можуть зрушуватися. Якщо вам вискрібали спіраль, то цей час може збільшитися до двох тижнів. Обов'язково поцікавтеся у гінеколога про це.

У більшості випадків у жінок вагітність настає протягом року після видалення ВМС. Не варто нехтувати відвідинами жіночій консультації для планового огляду, тим більше, якщо після видалення спіралі пройшло вже більше року, а вагітність не наступає. У цьому випадку необхідно здати аналізи і виключити різні гінекологічні захворювання, які можуть перешкоджати зачаттю.

Будьте готові до того, що місячні перший час можуть бути мізерними або, навпаки, рясними. Слідкуйте за якими змінами у своєму організмі і не забувайте говорити про це своєму лікареві, щоб він міг своєчасно призначити лікування. Не соромтеся говорити навіть про дрібниці, так як вони теж можуть зіграти важливу роль при підготовці матки до нової вагітності.

Теги: вагітність, посол, видалення, спіраль, запобігання, вмс, забеременнеть

Кисневе голодування. Гіпоксія плода

% Валенсія, автор JustLady. % % %
����������� ���������. �������� �����
% Кисневе голодування (гіпоксія) плода в наш час не є рідкістю. Неправильне харчування, погана екологія, супутні хвороби під час вагітності - все це призводить до різних аномалій, в тому числі і гіпоксії плода. У цій статті розповідається, як запобігати і як лікувати цю недугу, часом супроводжуючий внутрішньоутробний період життя маленького чоловічка.
% Статті за темою «Кисневе голодування. Гіпоксія плода » %
Кисневе голодування. Гіпоксія плода
% Що таке гіпоксія %
Кисневе голодування. Гіпоксія плода
% Чим небезпечне кисневе голодування і як з ним боротися %
Кисневе голодування. Гіпоксія плода
% Що таке гіпоксія %
Кисневе голодування. Гіпоксія плода
% Чим корисні кисневі коктейлі %

Гіпоксією плода називається стійке порушення стану організму ембріона в результаті кисневого голодування. Кисневе голодування організму плода порушує його функції, внаслідок чого у дитини в подальшому можуть розвинутися відхилення. Зрозуміло, деякі форми кисневого голодування не несуть в собі небезпеку, проте не завжди такий стан можна ігнорувати. У кожному разі, недолік кисню надає для плода деякий ризик. Давайте розберемося, як саме проявляється гіпоксія, які її причини і симптоми.

Причин виникнення гіпоксії досить багато. Як і багато інших захворювань, гіпоксія ділиться на гостру і хронічну. Гостра гіпоксія найчастіше проявляється під час пологів, а хронічна - в період вагітності. Основна причина гострої гіпоксії - родова травма, що виникає на грунті швидких або навпаки довгих пологів, а також у разі невідповідності розмірів плода і родових шляхів. Так, наприклад, якщо дитина застряє в пуповині під час пологів, можлива поява кисневого голодування і пов'язаної з нею гіпоксії. Хронічна ж гіпоксія видно тільки на прийомі у лікаря, оскільки вона проходить ще в період вагітності. Проте, у ряді випадків жінка може і сама визначити наявність у плода гіпоксії. Якщо штовхання і рухи плоду відбуваються рідше, це має насторожити. Причиною хронічної гіпоксії можуть бути внутрішньоутробні інфекції, захворювання матері, сильний стрес під час виношування плоду, захворювання самого плода, в тому числі анемія і вади серця.

Від форми гіпоксії залежить ступінь ураження організму. При гіпоксії в основному страждає центральна нервова система, серце і судини. В одних випадках, як уже сказано вище, гіпоксія не робить впливу на плід, в інших - викликає негативні наслідки. Одні з них оборотні, а є інші - вельми важко піддаються лікуванню. Найчастіше результатом гіпоксії є мігрені, а іноді - навіть епілептичні припадки. При більш важких ураженнях ЦНС можливі порушення координації і мови. Наслідками гіпоксії також можуть бути порушення загального кровотоку, недостатнє кровопостачання тканин організму і різні пороки серця. Якщо гіпоксія відбувається на ранніх термінах вагітності, можлива затримка розвитку ембріона. На пізніх термінах гіпоксія протікає легше.

Профілактика гіпоксії полягає у своєчасному лікуванні хвороб, які можуть ускладнити вагітність, а також в правильному режимі харчування і відпочинку в період вагітності. Слід дотримуватися правил особистої гігієни, частіше дихати свіжим повітрям, в зимовий період намагатися тепло одягатися, щоб уникнути переохолодження та застуди, яка також здатна спровокувати гіпоксію. Крім того, необхідно уникати стресів. Вправи для вагітної повинні не повинні викликати перевантажень. Якщо ви страждаєте на бронхіальну астму, то до зачаття дитини вам слід пройти курс лікування щодо зниження частоти нападів.

Вагітна жінка не повинна допускати перегріву на сонці, носіння задушливій одягу. У період виношування дитини слід вживати більше залізовмісних продуктів, щоб в організмі матері було більше гемоглобіну. Своєчасне звернення в жіночу консультацію з метою проведення комплексного обстеження, що складається з УЗД, кардіотокографії і допплерометрії, застережуть вашої майбутньої дитини від гіпоксії.

Лікування гіпоксії включає в себе два етапи: лікування основного захворювання і лікування самої гіпоксії. Самолікування неприпустимо, звернення до лікаря при будь-яких підозрах на гіпоксію плода обов'язково. Хронічну гіпоксію лікують ліками, які поліпшують кровопостачання матки. Для розрідження крові лікар прописує "Аспірин". Крім того, деяким вагітним прописують вітамін Е, глутамінової кислоти і препарат "Ессенціале-форте", що поліпшують обмін речовин в клітині. Крім того, вагітна повинна дотримуватися такої дієти, при якій знижується в'язкість крові. Потрібно вживати побільше цитрусових, томатів, подів чорниці, малини, винограду. Не можна їсти чорноплідна горобина, масла тваринного походження і сало. Також слід включати в раціон менше цукру і солі. Якщо ви будете дотримуватися певних правил і строго слідувати вказівкам лікаря, ймовірність гіпоксії плода значно знижується.

Теги: вагітність, дієта, наслідок, голодування, лікування, плід, профілактика, гіпоксія, кардітокографія