Як вибрати протизаплідні таблетки
% Гормональні препарати є досить ефективним засобом контрацепції за умови їх регулярного прийому. Але даний метод підходить не всім жінкам, тому, якщо ви вирішили вибрати протизаплідні таблетки, проконсультуйтеся зі своїм гінекологом.
% Статті за темою «Як вибрати протизаплідні таблетки»
%
% Вагітність при протизаплідних пігулках: яка ймовірність?
%
% Як вибрати протизаплідні засоби
%
% Всі про контрацепцію: протизаплідні таблетки
%
% Протизаплідні таблетки від прищів
%
Перед вибором препарату вам доведеться здати ряд аналізів - на гормональний фон, мазки на цитологію, аналізи крові (біохімічний і на згортання), ультразвукове дослідження органів (молочних залоз, малого тазу і щитовидної залози). Детальний огляд на кріслі і розгорнуті аналізи дадуть можливість віддати перевагу тому чи іншого препарату.
Не слід керуватися порадами подруг і знайомих - ваш організм може зовсім по-іншому відреагувати на такі ж препарати. Більш того, самостійне призначення і прийом гормонального препарату може призвести до виникнення небажаних і небезпечних ускладнень. Якщо ви ще не народжували і не пробували цей метод контрацепції, то вам підійдуть мікродозірованние оральні препарати. У таких таблеток побічні дії мінімальні і вони легко переносяться організмом.
Низькодозовані гормональні таблетки підходять народжували жінки. Вони теж досить легко переносяться і відрізняються незначними побічними ефектами.
Среднедозірованние таблетки ідеальні для жінок зрілого віку. Якщо ця група препаратів не здатна придушити овуляцію, то лікар призначає високодозовані контрацептиви.
Абсолютно всі гормональні препарати мають кілька побічних ефектів, які можуть проявитися в тій чи іншій мірі. Поширена думка про те, що від протизаплідних таблеток товстіють, не позбавлене підстави - дійсно, в ряді випадків відбувається зміна ваги. Серед інших мінусів - можливе виникнення головного болю, зміна лібідо, порушення в роботі травного тракту. Тому вибрати протизаплідні таблетки, які будуть підходити саме вам, важко.
Хтось не відчуває жодних змін і переносить препарати добре, а комусь доводиться міняти не один засіб, щоб знайти прийнятний варіант. Часто неприємні ефекти від гормональних препаратів зникають через три місяці - саме в цей час рекомендується контролювати появу симптомів. Якщо побічні ефекти доставляють занадто великі незручності або посилюються, то необхідно повідомити про це лікаря, а не чекати їх зникнення.
Як підвищити імунітет вагітної
% Kirov, автор JustLady.
%
%
%
% У період вагітності необхідно поліпшити захисну функцію організму, так як потрібна підвищена кількість мікроелементів і вітамінів. Рівень імунного захисту безпосередньо впливає на здоров'я майбутньої дитини.
% Статті за темою «Як підвищити імунітет вагітної»
%
% Зміцнюємо імунітет восени
%
% Зміцнення імунітету за допомогою ароматерапії
%
% Як боротися з токсикозом
%
% Звичайно ж, слід переглянути раціон харчування. Їжа для вагітної жінки повинна бути вітамінізованої і збагаченої корисними мікроелементами. Насамперед, це свіжі фрукти та овочі, зелень, молочні продукти. Від гострої, солоної і жирної їжі слід відмовитися, так як вона негативно відбивається на стані внутрішніх органів матері і дитини. Слід пам'ятати, що вагітна жінка повинна вживати їжу маленькими порціями через невеликі проміжки часу.% Щоб підвищити імунітет вагітної жінки, необхідні регулярні прогулянки на свіжому повітрі, легкі фізичні вправи, які усувають застійні явища в організмі. Доцільно чергувати фізичну активність і відпочинок, так як сон дуже важливий для загального самопочуття жінки. Таким чином, не слід перевтомлювати організм, але і в жодному разі не можна допускати малої активності, оскільки це знижує захисну функцію.
У період вагітності призначається прийом спеціального комплексу вітамінів, який підвищується імунітет. Наприклад, фолієва кислота необхідна для нормального росту і розвитку плоду, кальцій бере участь у формуванні кісткової тканини, магній відбивається на роботі нервової системи.
Доцільно проводити водні процедури, які сприяють загартовування організму. Наприклад, можна починати з контрастного душу нижніх кінцівок і обтирання змоченим у воді рушником. Зміна температурного режиму води викликає стрес організму, в результаті чого він самостійно виробляє стійкість до різних факторів навколишнього середовища.
Особливе значення приділяється кліматичного режиму всередині приміщення. У сучасних міських квартирах переважає сухе повітря. Доцільно встановити зволожувач повітря або кліматичний комплекс, який не тільки підвищить вологість у приміщенні, але й очистить його від шкідливих вірусів, частинок пилу, збагатить киснем.
Теги: організм, вагітність, імунітет, жінка, вагітна, період
Вагітність при протизаплідних пігулках: яка ймовірність?
% Теоретик, автор JustLady.
%
%
%
% Протизаплідні таблетки вважаються одним з найнадійніших способів запобігання від небажаної вагітності. Їх ефективність, за твердженням виробників, становить близько 98%. Однак незважаючи на такі високі показники, відомі випадки настання вагітності при прийомі гормональних контрацептивів. Чому так відбувається і яка ймовірність того, що таблетки не спрацюють?
% Статті за темою «Вагітність при протизаплідних пігулках: яка ймовірність? »
%
% Міфи про протизаплідних таблетках
%
% Протизаплідні таблетки: міфи і реальність
%
% Як приймати протизаплідні таблетки
%
% Всі про контрацепцію: протизаплідні таблетки
%
Як приймати гормональні контрацептиви?
Протизаплідні таблетки містять у своєму складі жіночі статеві гормони: прогестерон і естрогени. Вони пригнічують овуляцію, змінюють склад вагінального слизу, тим самим запобігаючи потрапляння сперматозоїдів в матку і запліднення. Гормональні контрацептиви гарантують надійний захист від вагітності лише за умови правильного прийому. Пити таблетки слід щодня в один і той же час. Найчастіше в упаковці міститься 21 таблетка - цієї кількості вистачає для надання контрацептивного ефекту протягом одного менструального циклу. По закінченні упаковки слід зробити семиденний перерву, після чого продовжити прийом таблеток з нової коробки. Всі протизаплідні таблетки мають різний склад. Існують монофазні і трифазні контрацептиви. Призначати відповідний засіб повинен лікар, що знає особливості стану здоров'я жінки.
Коли протизаплідні таблетки не працюють?
Вагітність при правильному прийомі протизаплідних таблеток практично виключена, однак якщо жінка забула випити протизаплідні таблетки хоча б один раз, контрацептивний ефект препарату помітно знижується. Щоб уникнути небажаної вагітності в цьому випадку, слід до настання наступної менструації додатково оберігатися бар'єрним або яким-небудь іншим способом.
Гормональні контрацептиви не працюють і в тому випадку, якщо у жінки є проблеми з травленням, що супроводжуються нудотою та / або блювотою. Саме тому при прийомі протизаплідних таблеток слід утримуватися від вживання алкоголю. Якщо жінка перенесла кишкову інфекцію, до наступної менструації їй також буде потрібно додаткове запобігання від небажаної вагітності.
У деяких випадках обраний препарат просто не підходить жінці. При поганій переносимості може знадобитися відміна протизаплідних таблеток. Зрозуміло, говорити про контрацептивний ефект в даному випадку не доводиться, так як надійний захист від вагітності можлива тільки при дотриманні схеми прийому. Відмінити препарат слід при виникненні тромбозу або попередніх йому станів, нападів некупіруемой мігрені, печінкової недостатності та інших ознаках індивідуальної нестерпності.
Таким чином, якщо жінка завагітніла при прийомі протизаплідних таблеток, найімовірніше, вона брала їх неправильно. При правильному прийомі гормональних контрацептивів ймовірність вагітності близька до нуля.
Теги: таблетка, ймовірність, контрацептив, вагітність, пря
|