Як завагітніти двійнятами

��� ������������ �������
% Поява на світ двійні завжди викликає підвищений інтерес усіх навколишніх. Щасливі батьки душі не чують у малюків, сторонні люди шукають схожість і відмінність, а медики ламають голову над цією загадкою природи. На жаль, наукою ще не знайдено відповідь на питання: як завагітніти двійнятами, але жіночий сайт JustLady розповість про деякі фактори, які (поки чисто теоретично) збільшують цю ймовірність.
% Статті за темою «Як завагітніти двійнятами» %
Як завагітніти двійнятами
% Як завагітніти двійнятами: поради акушерів-гінекологів %
Як завагітніти двійнятами
% Препарати, що допомагають завагітніти: дюфастон %
Як завагітніти двійнятами
% 5 підказок, щоб швидше завагітніти %
Як завагітніти двійнятами
% Причини проблем із зачаттям: як завагітніти самостійно %

Близнюки можуть зароджуватися в організмі жінки двома шляхами. Однояйцеві близнюки виходять, коли яйцеклітина ділиться на ранній стадії, ймовірність їхнього народження становить приблизно 25% від усіх двійнят. З однієї клітини утворюються два рівноцінних життєздатних ембріона, з абсолютно однаковим набором генів. У таких малюків навіть плацента може бути загальною, вони мають один підлогу і схожі один на одного.

Двуяйцевие близнюки народжуються, якщо запліднилися відразу дві яйцеклітини, вони можуть бути різної статі і відрізнятися один від одного зовні. Такі близнюки становлять 75% від усіх двійнят.

����������� �������� ������

На сьогоднішній деньймовірність народження двійні вище, ніж 20-30 років тому. Пов'язано це з кількома причинами. Сучасні жінки все частіше народжують у більш пізньому віці. З роками у жінки в крові збільшується концентрація гормону FSH, який активізує дозрівання яйцеклітини. Таким чином, відразу може бути готове до запліднення кілька яйцеклітин, що значно збільшуєймовірність народження двійні.

Сьогодні багато жінок, у яких не виходить завагітніти природнім шляхом, проходять процедуру екстракорпорального запліднення. В організм жінки лікарі імплантують кілька яйцеклітин, з яких хоч одна, за їхніми розрахунками, повинна прижитися. Буває, що виживають все, і щаслива жінка стає матір'ю відразу декількох малюків.

Часто жінки звертаються в репродуктивні центри для проходження курсу гормональної терапії. Підвищене вироблення фолікулостимулюючого гормону може викликати дозрівання відразу декількох яйцеклітин, такий гормональний "подарунок" дає додаткові шанси на народження двійнят.

Багатоплідна вагітність може бути наслідком застосування препаратів для лікування безпліддя або припинення прийому контрацептивів. Організм починає посилено виробляти гормони, що впливають на овуляцію, в результатіймовірність народження двійні стає більше.

Як завагітніти двійнятами? Заздалегідь спланувати це неможливо, але зверніть увагу на своє генеалогічне дерево. Якщо у вас в роду або в роду чоловіка були випадки багатоплідної вагітності,ймовірність народження двійні у вашій родині різко зростає. Схильність до такої події передається у спадок, як якийсь незвичайний дар. Причому, у жінки виносила і народила двійнят, з кожною наступною вагітністю шанси ще збільшуються.

Раніше вважалося, що харчування наймовірність народження двійні ніяк не впливає. Однак, нові наукові дослідження показали, що протеїн, що міститься в печінці тварин, потрапляючи в жіночий організм, активізує вироблення жіночих гормонів і підвищує чутливість яєчників. Цей фермент назвали інсуліноподібний фактором росту - ІФР, його рівень в організмі впливає на виживаність ембріона на ранніх термінах. Ламаєте голову над питанням "як завагітніти двійнятами? "- Спробуйте вживати в їжу більше м'яса і молочних продуктів.

Зверніть увагу на пору року, яке стоїть на подвір'ї. Вважається, що в літній час активність статевих гормонів збільшується, а це може благотворно позначитися на репродуктивних здібностях. Проведіть літо з користю, і, може бути, вам незабаром доведеться купувати двомісну дитячу коляску.

Протягом довгого часу поява двійнят вважалося чимось надприродним і нез'ясовним. Сучасна наука знайшла розгадку феномену, але так і не змогла дати відповідь: як можна це запланувати? За статистикою, близнюки становлять 1, 5% від усього населення земної кулі, найбільша кількість двійнят дарують своїм чоловікам африканські жінки, у японок двійні бувають вкрай рідко. Спостереження показують, що кількість багатоплідних вагітностей зростає в роки світових потрясінь і воєн, напевно, сама природа таким чином турбується про підтримку народонаселення на планеті.

������������ �������

Сучасні майбутні мами вже на сьомому тижні можуть дізнатися про кількість очікуваних дітлахів за допомогою ультразвуку і прослуховування серцевого тону. Вагітна жінка, що чекає двійню або трійню, відразу зараховується лікарем жіночої консультації в групу з підвищеним ступенем ризику. Їй необхідно частіше обстежуватися і проходити більше оглядів.

Жінки, що виношують більше однієї дитини, частіше страждають токсикозом, зайва вага провокує варикозне розширення вен і збільшує навантаження на серцевий м'яз майже в чотири рази. Мамі і дітям може не вистачати заліза та інших мікроелементів, тому споживання корисних продуктів має збільшитися, як мінімум, у два рази.

Якаймовірність народження двійні? В середньому, на 200 менструальних циклів припадати один, коли у жінки визрівають відразу дві активні яйцеклітини. Якщо вагітність потрапить на цей цикл, двуяйцевие двійнята вам забезпечені. А ймовірність, що після запліднення яйцеклітини відбудеться її поділ, так само зустрічається один раз на 200 циклів. У цьому випадку у вас народяться однояйцеві (однієї статі та однакові зовні) двійнята. Робіть висновок: на 100 можливих вагітностей випадає одна багатоплідна.

 Світлана Крутова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: народження, гормон, двійня, близнюк, ймовірність, шанс, двойняшка, аромамасло, вагітність, вік, періаднексіт, аборт

Менструації під час вагітності. Чому йдуть місячні під час вагітності?

����������� �� ����� ������������. ������ ���� �������� �� ����� ������������?
% Якщо жінка повністю здорова, то відсутність менструацій є, як правило, одним з перших ознак вагітності. Але найчастіше можна почути розповіді жінок, які народжували не один раз, що в перші місяці вагітності менструації у них проходили строго за розкладом, заважаючи виявити факт вагітності. Як таке може бути, і чому йдуть місячні під час вагітності, розповість жіночий журнал JustLady.
% Статті за темою «Менструації під час вагітності. Чому йдуть місячні під час вагітності? » %
Менструації під час вагітності. Чому йдуть місячні під час вагітності?
% Затримка місячних на 10 днів? Пора йти до лікаря! %
Менструації під час вагітності. Чому йдуть місячні під час вагітності?
% Болі при місячних. Чому вони бувають і як з ними боротися %
Менструації під час вагітності. Чому йдуть місячні під час вагітності?
% Аналіз крові на вагітність %
Менструації під час вагітності. Чому йдуть місячні під час вагітності?
% Фітнес в ЦІ дні %

Якщо ви чули подібні розповіді, у вас могло скластися враження, щоменструації під час вагітності - Звичайна справа, ну хіба що, особливість організму. Насправді це не так.
% Але наслухавшись одкровень подруг, молода мама, виявивши, що у неїпід час вагітності йдуть місячні, Абсолютно не турбується і не поспішає на огляд до гінеколога.

Ситуація ускладнюється ще й наявністю досить великої кількості «живих прикладів» цього явища. Причому мами стверджують, що при всьому при цьому вагітність протікала нормально, і малюк народився здоровим.

Добре, якщо так. Це означає, що їм сильно пощастило. Адже насправді ніяких місячних під час вагітності немає і бути не може! Це небезпечна помилка, яка може привести до втрати дитини і ускладнень зі здоров'ям майбутньої мами.
% Давайте розберемося, що може стати причиною такого явища і чим воно так небезпечно.

������ �� ����� ������������ ���� ��������

Менструація під час вагітності: чи може таке бути

Для початку давайте освіжимо знання з анатомії та фізіології жінки.
% Як відомо, раз на місяць в тілі жінки дозріває яйцеклітина, готова до зачаття. Якщо запліднення не відбулося, свого часу вона руйнується. У цей період матка скорочується і назовні, у вигляді кров'яних виділень, виходить, власне те, що залишилося від яйцеклітини, а так само шматочки ендометрія - тканини, що вистилає стінки матки.

Якщо ж яйцеклітина була запліднена, тобто вагітність, як кажуть, на обличчя, то суть процесів істотно змінюється.
% Організм готує спеціальне місце для ембріона і посилено працює для того, щоб не дати матці відторгнути ембріон.

Зокрема, жіночий організм починає виробляти особливий гормон - прогестерон. Цей гормон виконує дві основні функції. По-перше, він стимулює розростання внутрішньої оболонки стінок матки (ендометрія), для того, щоб ембріон міг потрапити і трохи краще прикріпитися до них. По-друге, цей гормон не дає стінок матки скорочуватися, що оберігає ембріон від відторгнення.

Сподіваюся, звідси зрозуміло, щомісячні під час вагітності йти ніяк не можуть. Ну а якщо все-таки вони є, з чим це пов'язано?

Чому йдуть місячні під час вагітності

Як вже говорилося, кров'янисті виділення при вагітності не можна вважати місячними. Причиною ж виділень можуть бути різні патології, порушення гормональних функцій організму мами. Таке явище може бути сигналом про відшаруванні плідного яйця, що загрожує викиднем.

 Давайте розглянемо декілька прикладів докладніше.

Часто жінки, які виявили, що у нихпід час вагітності йдуть місячні, Насправді страждаютьпорушенням вироблення прогестерону. Якщо цього гормону зовсім мало, то в належний для звичайних менструацій час, можуть спостерігатися кров'янисті виділення з фрагментами ендометрію.

Це означає, що матка, як і в звичайному випадку, очищається, і може заодно відторгнути плід. Допустити такого, звичайно, не можна. Тому при своєчасному зверненні доктор прописує майбутній мамі препарати, які замінюють прогестерон. У більшості випадків загроза викидня при такому вигляді розлади купірується, і мама спокійно продовжує виношувати малюка.

Також причиною появи так званих місячних під час вагітності можуть бутипатології розвитку плода (генетичні зміни) або позаматкова вагітність.
% Буває й так, щоплід прикріплюється не надто вдало. Наприклад, якщо майбутня мама страждає ендометріозом або є міома. Прикрепившись до такого неблагополучному місцю, ембріон не може нормально розвиватися, погано забезпечується киснем, тобто, може статися викидень.

Ще одне гормональне порушення, що веде до появи кров'яних виділень -гіперандрогенія. Тобто, кажучи простіше, надлишок чоловічих гормонів. При відсутності лікування таке явище часто призводить до відшарування плодового яйця, а, отже, до викидня.
% При своєчасному лікуванні таких наслідків цілком можна уникнути.

Ще одне досить рідкісне явище можна виявити у тих жінок, у якихпід час вагітності йдуть місячні.
% Буває так, що спочатку утворюються два ембріона, тобто вагітність багатоплідна. Але при цьому один з них розвивається нормально, а інший з якихось причин відторгається організмом (невдале місце прикріплення, патології і т.д.). У цьому випадкумісячні під час вагітності є сигналом про процес відторгнення одного з ембріонів.

Як бачите, причини такого явища, якмісячні під час вагітності далеко не простими. Ще гірше наслідки.
% Тому не слухайте порад бувалих і не закривайте очі на події. Навіть якщо ви добре себе почуваєте, не відчуваєте болю і дискомфорту, але у вас з'явилися кров'янисті виділення, не соромтеся звернутися до лікаря з питанням,чому йдуть місячні під час вагітності.

А якщо до кров'янисті виділення додаються ще й болі в попереку, щось схоже на сутички, виділення стають досить рясними, негайно викликайте швидку. Може статися, що самостійний похід в клініку буде коштувати вам дитини!

Як вже говорилося, у багатьох випадках, особливо якщо це «пустують гормони», при своєчасному зверненні до фахівця вдається уникнути загрози викидня. В інших же випадках, навіть якщо нічого вже зробити не можна, чим швидше ви поставите до відома лікаря про те, що у васйдуть менструації під час вагітності, Тим більше шансів уникнути проблем зі здоров'ям і сподіватися на наступну, більш вдалу вагітність.

Олександра Панютина
% Жіночий журнал JustLady

Теги: вагітність, посол, матка, шматок, процес, період, сутичка, зачаття, менструація, симптом, виділення, ознака, ембріон, голодування, патологія, згусток