Звичаї і традиції: підв'язка нареченої

% Катерина Копаєва, автор JustLady. % % %
������ � ��������: �������� �������
% Напевно, немає жодної нареченої, яка б на весільне торжество не одягала красиву мереживну стрічку або тасьму - підв'язку. Як і немає жодного хлопця, який хоча б раз на весіллі у друзів не ловив цю підв'язку. Жартівливе змагання заради цієї нехитрої частини весільного вбрання завжди викликало бурхливі овації і захоплення. Звідки ж пішла ця традиція і чи потрібно насправді ловити підв'язку?
% Статті за темою «Звичаї і традиції: підв'язка нареченої» %
Звичаї і традиції: підв'язка нареченої
% Традиції весільної підв'язки %
Звичаї і традиції: підв'язка нареченої
% Як носити підв'язки %
Звичаї і традиції: підв'язка нареченої
% Цікаві весільні звичаї %
Звичаї і традиції: підв'язка нареченої
% Як дотримуватися весільні обряди і традиції на Русі? %

До речі, здавна підв'язки використовувалися жінкам тільки для того, щоб підтримувати панчохи. Однак романтики придумали нове тлумачення підв'язки, зробивши їх однією з найромантичніших речей жіночого весільного туалету. Ще у Франції XIV століття кожен гість намагався забрати з весільного бенкету що-небудь з одягу молодих. Вважалося, що того, кому це вдасться, чекають любов і удача. Трохи пізніше виникла версія, що таким чином чоловік показує іншим, що его жінка, адже підв'язка асоціювалася з невинністю і невинністю.

Варто зауважити, що під час торжества слід першій кидати підв'язку, а вже потім - букет нареченої. І після проведення обряду щасливі власники букета і підв'язки повинні станцювати повільний танець.
% Щоб підв'язка принесла щастя і молодий нареченій, і тому, хто її зловить, надягати її треба на праву ногу. Якщо говорити про традиційний кольорі цієї деталі гардероба, то так популярну сьогодні білу підв'язку надягали лише самі небагаті нареченої, а дівчата з сімей з хорошим добробутом надягали блакитну або синю як знак чистоти, невинності і благородства. Іноді по підв'язці можна було читати характер нареченої і майбутнє сімейне життя: червону воліли панянки гарячі і пристрасні, зелена символізувала юність і недосвідченість нареченої, якщо ж підв'язка була жовтою, значить, молоду сім'ю чекали багатство і процвітання. Зараз, правда, все частіше підбирають підв'язку за кольором сукні або туфель.

До речі, не завжди нареченої погоджувалися знімати підв'язку на весіллі, набагато частіше це відбувалося вже під час першої шлюбної ночі і було символом початку медового місяця. Кмітливі американські дами воліли одягати дві підв'язки: одну кидали в натовп неодружених, а ось вже другий знімав наречений в спальні. Але якщо вже ви зважилися знімати її під час торжества, врахуйте думку і вік всіх гостей: робіть це акуратно, не піднімаючи високо поділ сукні і не проявляючи нехай навіть так нравящейся гостям пристрасті. Поспішати тут не слід: одне незручне рух може зіпсувати весь ритуал, особливо, якщо наречена впаде або наречений заплутається в подолі. До речі, звичай знімати підв'язку зубами - лише данина молодіжній моді, тому пара повинна заздалегідь вирішити, дотримуватися його чи ні.

У будь-якому випадку, пам'ятайте, що це всього лише традиція, придумана людьми для більшого веселощів і святкового яскравого настрою. І якщо молодята виключать цей обряд з весільного сценарію, потрібно поставитися до цього з розумінням, адже є ще чимало весільних традицій, які точно доставлять гостям задоволення.

Теги: весілля, наречена, традиція, підв'язка, звичай

Як вийти заміж в 40 років

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� ����� ����� � 40 ���
% Сучасні жінки не дуже-то прагнуть заміж: років до 22-23 вони отримують першу вищу освіту, починають робити кар'єру. Як правило, якщо дівчина амбітна і розраховує з часом отримати високий пост, їй буває необхідно і другу вищу освіту: економічне, фінансове, юридичне або інше спеціальне. Все це разом з роботою вимагає сил і часу, яких на створенні сім'ї вже не залишається, а, між тим, вік підбирається вже до сорока і з'являється тверда рішучість вийти заміж, створити сім'ю.
% Статті за темою «Як вийти заміж в 40 років» %
Як вийти заміж в 40 років
% Як вийти заміж після 40 років? %
Як вийти заміж в 40 років
% Як вийти заміж після 30 %
Як вийти заміж в 40 років
% Вийти заміж за канадця %
Як вийти заміж в 40 років
% Як вийти заміж вдруге %

Звичайно, якщо ви вирішили вийти заміж в сорок років, то рішення це цілком усвідомлено. На заході абсолютна більшість перших шлюбів укладаються в цьому віці, така ж тенденція з'явилася і в Росії, тому, можливо, вам пощастить і ви зустрінете потенційного чоловіка серед своїх однолітків, які також ще жодного разу не пов'язували себе узами шлюбу і сповнені рішучості зробити це .

Сорок років - вік, критичний для чоловіків, саме в цей час багато з них, вже маючи дорослих дітей, розуміють, що більше з дружиною їх нічого не пов'язує, і йдуть з сімей у пошуках нових прихильностей. Звичайно, може бути, вони не будуть поспішати пов'язувати себе новими серйозними зобов'язаннями, але ж це справа часу.

Відпочиньте від своєї роботи, забудьте про кар'єру, почніть цілеспрямований пошук потенційного чоловіка. Займіться такими популярними видами спорту, як гірські лижі, сноуборд, віндсерфінг - тут завжди можна зустріти не тільки цікавих, але і заможних людей.

Дуже гарні для знайомства туристичні поїздки, особливо ті, які пов'язані з активним відпочинком і припускають кінні подорожі, сплави по річках, скелелазіння та інші пригоди. Обстановка в них сама романтична, та й можна перевірити своїх знайомих на рішучість і готовність діяти в екстремальних ситуаціях.

Озирніться навколо, крім щоденних рутинних справ і роботи на світі так багато цікавого. Знайдіть собі захоплення. Це може бути спорт - фітнес, тренажери, басейн, йога, велосипед, а може бути якесь хобі - психологічні тренінги, вивчення іноземних мов. Просто частіше відвідуйте суспільні місця, будьте відкриті і доброзичливі, товариські і привітні, що не відштовхуйте від себе людей, йдіть на контакт.

А взагалі, можливо, варто придивитися до своїх давніх знайомих, бути може, серед них є той, хто вже давно є вашим вірним другом, таємним шанувальником, і тільки звичка заважає вам розгледіти справжнє почуття, яке вже давно відчувають до вас.

Теги: захоплення

Як розрахувати витрати на весілля

% Ольга Малоземова, автор JustLady. % % %
��� ���������� ������� �� �������
% Щоб розрахувати витрати на весілля, для початку потрібно написати сценарій заходу. Скільки ви хочете запросити гостей, де будете відзначати подію, чи потрібен лімузин і весільні костюми. Виходячи з цього можна скласти приблизний весільний бюджет.
% Статті за темою «Як розрахувати витрати на весілля» %
Як розрахувати витрати на весілля
% Як влаштувати шикарне весілля і не розоритися %
Як розрахувати витрати на весілля
% Незабутній дівич-вечір %
Як розрахувати витрати на весілля
% Весілля - крок за кроком %
Як розрахувати витрати на весілля
% Як зшити пишний під'юбник %

Якщо ви збираєтеся запрошувати велику кількість гостей, то найбільш витратна стаття бюджету - оренда ресторану, прикраса залу і банкет. Вартість весільної вечері для однієї людини, включаючи алкоголь, у великих містах починається з 2500 - 3000 тисяч рублів. Додайте до цього прикраса залу, замовлення святкового торта, тамаду і музикантів і ви побачите, що банкет виллється для вас в кругленьку суму.

 Постарайтеся скоротити бюджет. Подумайте, чи дійсно треба кликати велике число народу. Постарайтеся домовитися з адміністратором ресторану, що алкоголь ви купіть свій. Це суттєво зменшить витрати, тому що спиртне в питних закладах зазвичай коштує в 2-3 рази дорожче, ніж у магазині. Музиканти теж не завжди бувають потрібні. Досить буде знайти грамотного тамаду, який запально проведе вечір, не використовуючи банальні конкурси та стандартні жарти.

 Якщо у вас немає бажання залишити свою весільну сукню у спадок нащадкам, його можна легко взяти на прокат. Єдине, про що вам потрібно буде подбати - не залишити на вбранні незмивних плям. Інакше доведеться заплатити немаленький штраф. А костюм нареченого можна купувати з прицілом на майбутнє. Щоб він міг носити його на роботу або на урочисті заходи, яких буде ще чимало в вашого спільного життя.

 Оренда лімузина, автобусів, прикраса машин - все це варто внести в весільний бюджет. Якщо частина гостей приїде на своїх автомобілях, це суттєво спростить ваше завдання. Лімузин так само можна замовити не на весь день. А, наприклад, тільки доїхати від РАГСу до ресторану, або для весільної фотосесії. Та й у по міських пробках зручніше пересуватися на більш маневрених машинах.

 Які ще витрати передбачаються на весіллі? Кільця, букет нареченої, фотограф та відеозйомка і купа дрібних витрат, які спливають по ходу підготовки заходу. Складаючи бюджет, закладіть достатню суму на ці непередбачені витрати. Якщо грошей вистачає не на все, що хотілося б, не турбуйтеся. Адже головне не те, якою була ваша весілля, а то як складеться надалі ваша подружнє життя.

Теги: весілля, витрата