«Одружуватися? Ніколи! »Три типи вічних холостяків

% Solistka, автор JustLady. % % %
���������? �������!� ��� ���� ������ ����������
% Гарний, доглянутий, привабливий і романтичний - такого чоловіка не залишить без уваги ні одна жінка. Та й цей чоловік теж не проти позалицятися за жінками, і робить це просто казково. Але тільки до певного моменту - поки жінка не відчуває необхідності перевести відносини з романтичних в сімейні. В іншому випадку казка тут же закінчується, і принц поспішає знайти собі іншу принцесу. І тільки в цей момент залишена жінка розуміє, що це був не принц, а холостяк.
% Статті за темою «« Одружитися? Ніколи! »Три типи вічних холостяків» %
«Одружуватися? Ніколи! »Три типи вічних холостяків
% Вічний холостяк: хто він %
«Одружуватися? Ніколи! »Три типи вічних холостяків
% 5 міфів про холостяків %
«Одружуватися? Ніколи! »Три типи вічних холостяків
% На кому одружуються переконані холостяки %
«Одружуватися? Ніколи! »Три типи вічних холостяків
% "Полювання" на холостяків %

Не варто картати себе за вигадані помилки або шукати в собі причини розриву. Холостяки в нашому житті були і будуть завжди. Головне - постаратися вчасно такого розпізнати. Ось опис трьох типів чоловіків, які дуже добре знають, як викликати в жінці романтичні почуття, але при цьому не хочуть зв'язувати себе узами шлюбу.

Підступний спокусник

О, це дуже привабливий і чарівний тип. Дивлячись на нього, ви відразу розумієте, що роман, якщо такий трапиться, буде нетривалим, але запаморочливим. З одного боку, він буде вабити вас до себе, як магніт, а з іншого - ви й самі захочете підкорити цього невловимого спокусника. Адже в серце кожної жінки живе надія, що саме вона стане єдиною в житті цього чарівного чоловіка. Але це тільки мрії.

Чоловіки цього типу ніколи не заводять багатообіцяючих романів. Вони воліють короткі і швидкоплинні зв'язки, дуже часто з декількома жінка одночасно. Підступного спокусника привертає тільки секс і нічого більше. Такі чоловіки цікавляться жінкою тільки до тих пір, поки не отримають бажаного, а потім вона стає просто нецікава. Навколо багато «дичини», і підступний спокусник виходить на чергове полювання.

Якщо ви хочете утримати поряд з собою підступного спокусника, дайте йому повну свободу, тримайте на деякій відстані, щоб у ньому жеврів хоч якийсь інтерес по відношенню до вашої персони.

Вічний герой-коханець

Цей тип холостяка цінує у відносинах відносини - вічні і нескінченні. Він буде піклуватися про вас, пестити і леліяти, йому більше нічого не потрібно. Такі романи можуть тривати роками, непомітно переростаючи в звичний спосіб життя.

Однак є одна обставина, яка для цього типу чоловіків дуже важливо - його дама повинна бути завжди на висоті, щоб друзі заздрили йому і весь навколишній світ теж. Якщо ж він побачить щось більш привабливе, якщо новий роман обіцяє бути більш красивим, більш романтичним, то, не роздумуючи, кинеться в нові обійми.

Для того щоб утримати поруч героя-коханця, постарайтеся дивувати його якомога частіше, і не тільки в ліжку - йому цікаві всі аспекти відносин.

Практичний мамин синочок

Для цієї категорії чоловіків дуже важлива фінансова та побутова стабільність. Тому, якщо вам зустрівся такий чоловік в період нестабільності або невизначеності, навіть не сподівайтеся на шлюбні узи. «Мамії» дуже недовірливі, трепетно ​​ставляться до своїх почуттів. Якщо раптом такому чоловікові здасться, що його почуття під загрозою, або відносини можуть принести біль, він віддасть перевагу порвати з об'єктом своєї пристрасті.

Щоб утримати поряд з собою чоловіка цієї категорії, постарайтеся поводитися рівно, доброзичливо і дбайливо. Дочекайтеся моменту, коли ваш обранець твердо стане на ноги, і тільки після цього починайте готувати грунт для шлюбу.

Зустрічаючи на своєму шляху цікавого чоловіка, не прагніть з першого погляду кинутися з головою у вир пристрасті, спочатку подивіться на нього уважним, критичним поглядом. Раптом це один з них - Вічних Холостяків?

Теги: тип, розлад, холостяк

Весільні звичаї народів світу

��������� ������ ������� ����
% У кожного народу є свої національні традиції і звичаї, що стосуються буквально всіх сторін життя, в тому числі і такого урочистого, радісної події, як весілля. З точки зору росіян багато з цих звичаїв можуть здатися безглуздими, нетактовними, навіть жорстокими.
% Статті за темою «Весільні звичаї народів світу» %
Весільні звичаї народів світу
% Весільні звичаї у різних народів %
Весільні звичаї народів світу
% Як дотримуватися весільні обряди і традиції на Русі? %
Весільні звичаї народів світу
% Цікаві весільні звичаї %
Весільні звичаї народів світу
% Звідки взялися народні прикмети і звичаї %
% У сільській місцевості Іспанії досі популярний такий старовинний весільний звичай. Після церемонії одруження на молодих чоловіка і дружину починається справжнісіньке полювання. Натовп буквально женеться по п'ятах за нещасними нареченими, ломиться в приміщення, де вони сховалися. Мета цього дійства - не дати їм спокійно провести першу шлюбну ніч. Якщо ж молодих чоловіка і дружину вдається зловити, починається найжорстокіша частина вистави: їх саджають на ослика, спинами один до одного, міцно пов'язують мотузкою і до світанку возять по вулицях під глузливо-глумливі вигуки.%

У деяких восточноафриканских племен, що живуть на території Сомалі і Кенії, досі в ходу такий весільний звичай. Після шлюбної церемонії молода дружина, залишившись наодинці з чоловіком, відчайдушно чинить опір, не даючи йому опанувати себе. Якщо врахувати, що дівчата в тих племенах, з дитинства звикли займатися нелегкою роботою, не тільки стрункі та гнучкі, але і вельми сильні, а тіло молодої перед церемонією змащують жиром, то дружину чекає нелегке завдання! Але хитрі африканці вдаються до допомоги найсильніших друзів або родичів, які утримують молоду дружину, даючи чоловікові можливість виконати подружній обов'язок.

А у деяких племен в західній частині Африки, наприклад, в Нігерії, наречена повинна бути вельми огрядною, угодованої, оскільки це вважається показником здоров'я і благополуччя. Тому, як тільки батьки молодих людей домовляються про весілля, наречену починають посилено відгодовувати. Нещасну дівчину буквально змушують поїдати якомога більше калорійної їжі, при цьому всіляко обмежуючи її рухливість. Воістину мимоволі згадується слово «бройлер»!

Якщо зовнішній вигляд нареченої після такої дієти сподобається майбутньому чоловікові і його рідні, відбувається церемонія одруження. І на знак початку спільного сімейного життя наречені синхронно стрибають через мітлу. Але навіть такі випробування меркнуть перед стражданнями, що випадають на долю нареченого зі ще одного африканського племені «бо». Оскільки, попросивши руки дівчини, він на доказ свого мужності і витривалості повинен пробігти між рядами її численних родичів, які з усіх сил б'ють його палицями. Пробіг, не впавши і не видавши жодного стогону, ласкаво просимо в сім'ю! Тут же грається весілля. Не витримав випробування - значить, не судилося.

Теги: весілля, інший, країна, світ, традиція, народ, звичай

Заміж за актора: мрія чи вирок?

% Маргарита, автор JustLady. % % %
����� �� ������: ����� ��� ��������?
% Бути дружиною знаменитості. Тут розмріялася б, напевно, кожна друга жінка чи дівчина. Що приходить першим на розум? Слава, забезпечена і красиве життя, відвідування світських прийомів. Для ідеалісток - служіння Генію коханого. Але все далеко не так однозначно.%
% Статті за темою «Заміж за актора: мрія чи вирок? » %
Заміж за актора: мрія чи вирок?
% Вийти заміж за канадця %
Заміж за актора: мрія чи вирок?
% Заміж за австралійця %
Заміж за актора: мрія чи вирок?
% Заміж за мільйонера %
Заміж за актора: мрія чи вирок?
% Як вийти заміж після 40 років? %

Найчастіше думки про спільне життя з актором, та й взагалі з людиною творчої професії, особливо якщо він широко відомий публіці, переповнені романтичними мріями. Жінки бачать фотозвіти з кінофестивалів і світських раутів, усміхнені обличчя вишукано одягнених красунь, які супроводжують своїх знаменитих мужів. Щасливі вони - сумнівів у спостерігачки за світською хронікою зазвичай не виникає.

Але у кожної медалі завжди є зворотний бік. Життя з артистом з райського може перетворитися на справжнє випробування. Наприклад, вже ні для кого не секрет, що актори нерідко грішать рукоприкладством щодо своєї другої половини. Мел Гібсон, за чутками, одного разу запустив в свою першу дружину телевізором, а другу дружину, російську піаністку Оксану Григор'єву, також неодноразово бив, за що вона навіть подала на нього до суду. У жорстокому ставленні до своїх дамам часто звинувачуються і росіяни актори Михайло Боярський і Сергій Жигунов.

Жінкам доводиться стикатися і з «зеленим змієм», який нерідко «нападає» на артистів. Правда, вони схильні ця недуга виправдовувати своєю приналежністю до творчих людей, а також напруженим графіком і відсутність взаєморозуміння з режисером і колегами. Улюбленець дам п'ятдесятих років Георгій Юматов пив неймовірно багато. Згубна пристрасть довело одного разу до того, що знаменитий радянський актор вбив людину.

Світлий юнак Юрій Богатирьов, талановитий актор і художник, почав пити тоді, коли зрозумів, що незатребуваний, а також коли роботи Юрія перестали радувати його самого. Ситуація ускладнювалася ще й тим, що у Богатирьова була гостра серцева недостатність. Через проблеми з алкоголем у 38 років несподівано для всієї нашої країни помер актор Владислав Галкін. Передбачувана причина - серцевий напад на грунті алкоголізму.

Чи варто згадувати про те, скільки зрад з боку своїх «зіркових» чоловіків переносять нещасні жінки, і як вони потай від «жовтої» преси ридають ночами. Тому, якщо ви ще мрієте вийти заміж за актора, то подумайте, чи здатні ви стати справжньою «залізної леді», щоб не зламатися.

Теги: актор, чоловік, мрія, знаменитість, вирок