Зарядка для спини - тримаємо поставу!

������� ��� ����� � ������ ������!
% Будь-який лікар вам скаже: гнучкий хребет і міцні м'язи є запорукою здорової спини. Відразу після того, як людина стала прямоходящим, на його хребет обрушилася величезне навантаження (власна вага і атмосферний тиск), витримати яку виявилося не так просто. Homo erectus (людина прямоходяча) розпрямив спину, відчув себе вінцем природи, але придбав деякі проблеми з хребтом, які особливо стали помітні в наше малорухоме час. Встав з ліжка, сів за робочий стіл, потім на м'який диван, потім знову ліг - час проходить приємно, але абсолютно без користі для нашого здоров'я. Організм починає сумувати за фізичної активності, кров застоюється, обмін речовин порушується. Що робити, хто винен? Давайте поговоримо про те, як всього цього уникнути і більше ніколи не мучитися від болю в спині. Зарядка для спини - таку тему пропонує жіночий журнал JustLady, давайте візьмемо своє здоров'я в руки і постараємося зробити хребет міцним, а поставу рівною. 
% Статті за темою «Зарядка для спини - тримаємо поставу! » %
Зарядка для спини - тримаємо поставу!
% Як виправити поставу %
Зарядка для спини - тримаємо поставу!
% Тримайте спину прямо %
Зарядка для спини - тримаємо поставу!
% Вправи для м'язів спини %
Зарядка для спини - тримаємо поставу!
% Вправи для правильної постави %

Болями в спині страждає майже 80% населення. Характер їх може бути різним, але ми поговоримо про болях, спричинених хворобами хребта. Тимчасові або хронічні - вони є причиною дискомфортного стану в переважній більшості випадків. Справа в тому, що протягом дня хребці змушені випробовувати величезне навантаження, відстань між ними зменшується, і вони починають тиснути на корінці спинного мозку.

Біль може мати локальний характер або віддавати в будь-яке місце організму. Зміщені диски провокують хворобливі відчуття в попереку, кінцівках, шиї та голові.Зарядка для спини може стати не тільки відмінним профілактичним засобом, але й способом зняти гостроту прояви нездужання, зменшити хворобливі симптоми. Регулярні (розумні!) Фізичні навантаження дозволять вам повністю забути про проблеми зі спиною. Недарма древні ескулапи говорили: молодість людини визначається гнучкістю його хребта.

Способів позбавитися від хронічних болів, крімзарядки для спини, Досить багато. Одне "але": лікарські препарати, масаж приносять лише тимчасове полегшення. Без усунення причини дискомфортних і хворобливих відчуттів зробити свою спину здоровою неможливо. Для того щоб назавжди забути про хронічних болях, необхідно розробляти хребет і зміцнювати м'язи спини - поверхневі, середні і глибокі. Для цього існує ряд вправ, які умовно можна розділити на два види:зарядка для спини стретчинг (розтяжка) ізарядка для спини силова (шейпінг). Нехай вас ці назви не лякають, вправи досить прості і ви їх швидко зможете освоїти.

Перший час після вправ ви будете відчувати не найприємніші відчуття - м'язи, атрофовані від довгого бездіяльності будуть "обурюватися" і капризно хворіти, але результат вартий того, щоб витерпіти всі неприємні моменти. Якщо налаштуватися на довгострокову роботу, виконувати всі рекомендації і займатися регулярно хоча б по 20-30 хвилин в день, ви обов'язково отримаєте заслужену нагороду. Спина перестане боліти, хребет зміцниться і стане гнучким, а до вас повернеться гарний настрій і здоров'я. Основне правило при виконанні вправ: робити їх треба плавно, без різких ривків, відчуваючи роботу м'язів. І з хорошим емоційним настроєм - це зробить зарядку ефективніше.
������� ��� ���� �����

Зарядка для спини - вправи на розтяжку

1."Віс": Якщо у вас вдома є турнік або шведська стінка - відмінно. Можна використовувати дверний отвір або будь-яку відповідну поперечину. Зачепитеся за перекладину витягнутими руками і вільно повисіть, не торкаючись ногами підлоги стільки, скільки зможете втримати свою вагу. Зробіть перерву і повторіть вправу. Така щоденназарядка для спини допоможе розтягнути хребет, зніме затиски.
% 2."Кішка": Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Нахиліться, долонями обхопіть себе під колінами. Повільно піднімайте спину вгору наскільки це можливо, не зрушуючи руки, і вигинаючись, як кішка. Відчуйте, як розтягуються м'язи спини, і відновлюється кровообіг. Потім відпустіть руки, нахиліться нижче і з цього положення підніміть спину, вигнувшись у зворотний бік - зігнувшись у попереку і розгорнувши плечі вгору. Виконуйте 5-6 разів.
% 3."М'ячик": Сядьте на підлогу в позу "ембріона": зігніть коліна, обхопіть їх руками і опустіть голову. По черзі перекочуйтеся на спині взад-вперед, не змінюючи пози. Виконуйте 5-8 разів.
% 4."Місток": Вправу краще виконувати з підстраховкою, щоб не впасти. З положення лежачи або стоячи, як вам буде зручніше, встаньте в гімнастичний місток і постійте протягом 10-15 сек., Вигинаючи спину. Без фанатизму!

Зарядка для спини - зміцнюємо м'язи

1. Ляжте на підлогу, витягніть руки перед собою, розгорніть долонями один до одного. Одночасно відірвіть від підлоги прямі ноги і руки (максимально прогинаючись у спині), зафіксуйте положення (4-5 сек.). Опуститеся в початкове положення. Повторіть 7-10 разів. Роблячизарядку для спини, Не забувайте рівномірно дихати!
% 2. Початкове положення колишнє. Прогинайтеся в спині, піднімаючи по черзі протилежні руки і ноги - ліва нога з правою рукою і навпаки. Повторіть 8 разів.
% 3. Перекиньтеся на спину, руки вздовж тулуба. Ноги на підлозі, зігнуті в колінах під прямим кутом. Плавно піднімайте таз над підлогою, намагаючись утримувати стегна і тулуб на одній лінії. Повторіть 15-20 разів.
% 4. Встаньте прямо, руки зігніть в ліктях і тримайте на рівні грудей. Повертайте корпус в різні боки, випрямляючи руку в сторону розвороту, як би намагаючись дотягтися до стіни. Поворот вправо - ліва рука, поворот вліво - права рука. Виконуйте по 10-15 разів в кожну сторону.

Після виконаннязарядки для спини дайте м'язам розслабитися. Сядьте на п'яти (руки вздовж корпусу долонями вгору і назад) і повільно нахиліть корпус вниз, діставши головою до підлоги. Перебуваєте в цьому положенні 30-40 сек., Поки не відчуєте як іде м'язове напруження. Будьте здорові!

 Світлана Крутова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: посол, постава, зарядка, картинка

Як розвинути дихальну систему

% Олексій Пресняков, автор JustLady. % % %
��� ������� ����������� �������
% Необхідність розвитку дихальної системи існує не тільки в різних видах спорту. Це потрібно ще й для підтримки здоров'я на високому рівні і зниження опірності організму до інфекційних хвороб. Добре поставлене дихання служить основою для досягнення успіхів у багатьох видах діяльності. А ще дихальні вправи є базовими для багатьох методик духовного розвитку людини.
% Статті за темою «Як розвинути дихальну систему» %
Як розвинути дихальну систему
% Дихальна йога в теорії %
Як розвинути дихальну систему
% Дихальна гімнастика %
Як розвинути дихальну систему
% Асани для зміцнення дихальної системи %
Як розвинути дихальну систему
% 6 правил для довгого і здорового життя %
% Одним з найдієвіших і поширених способів зміцнення і розвитку дихання є біг. Щоденні пробіжки не тільки чудово тренують дихальну систему, а й розвивають витривалість, поліпшують здоров'я, дарують прекрасне самопочуття. При цьому рекомендується стежити за своїм диханням під час бігу, щоб не збивати його. Альтернативою пробіжок може послужити швидке піднімання вгору по сходах. Це нескладна вправа, з яким щодня стикається майже кожен, добре навантажує дихальну систему і тим самим розвиває її.%

Іншим, не менш дієвим і ефективним способом розвинути дихання, є різні види аеробіки, фітнесу, а також всі види спортивних занять, на яких потрібно виробляти великий обсяг активних фізичних дій протягом тривалого часу. Іншими словами, відвідуючи ваші звичайні спортивні тренування, ви вже розвиваєте дихальну систему. Якщо на якомусь етапі цих тренувань стало недостатньо, і ви хочете ще більше розвинути дихання, підвищіть інтенсивність спортивних занять. Рухайтеся з більш високою, ніж зазвичай, швидкістю, продовжите час самих занять, зменшіть або скоротіть час відпочинку.

Третій шлях розвитку дихальної системи - виконання спеціальних дихальних вправ. Саме він популярний у тих, хто далекий від спорту і мету зміцнення дихання ніяк не пов'язана з фізичною активністю. Дихальних вправ придумано безліч. Найдавніші можна знайти в східних бойових мистецтвах, в йозі, в тайцзи і цигун. Сучасні дихальні методики, спрямовані на досягнення лікувального ефекту, представлені комплексами Болотова і Стрельниковой. Майже всі посібники з вивчення магії і парапсихології починаються з опису дихальних вправ.

Спосіб розвитку дихання за допомогою спеціальних вправ стоїть окремо від інших шляхів, так як не пов'язаний з проявами фізичної активності. Але при цьому на спортивні результати може вплинути досить істотно. Спробуйте пробігти деяку відстань в рівномірному темпі до тих пір, поки не зіб'ється подих. Потім протягом декількох тижнів щодня виконуйте вправи, пов'язані із затримкою дихання і зі зменшенням кількості вдихів і видихів за одиницю часу. Після цього повторіть пробіжку. Діяльність біговій дистанції буде визначатися вже не станом дихальної системи, а станом м'язів. Іншими словами, раніше втомляться м'язи, ніж ви почнете задихатися. Це практично і наочно покаже вам користь дихальних вправ у різних видах спорту.

Теги: система, вправа