Як навчитися стрибати у довжину

% Kelebro, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������� � �����
% Стрибок у довжину є одним з базових елементів такого спортивного спрямування як «паркур». Крім того, здача нормативів по стрибка входить до шкільної та вузівську програму навчання з фізичної культури, а тому знання правильної техніки стрибка буває досить важливо.%
% Статті за темою «Як навчитися стрибати в довжину» %
Як навчитися стрибати у довжину
% Як збільшити довжину стрибка %
Як навчитися стрибати у довжину
% Як навчитися стрибати %
Як навчитися стрибати у довжину
% Як навчитися стрибати на сноуборді %
Як навчитися стрибати у довжину
% Як навчитися стрибати у волейболі %
% Перш за все, варто зайнятися попередньою підготовкою. Почніть присідати: при цьому намагайтеся робити більшу кількість підходів з меншою кількістю повторень - тобто якщо ви можете присісти 100 разів не зупиняючись, то набагато правильніше буде робити вправу з перепочинками після кожних 50-ти приседов. Крім того, вкрай корисно буде пройти тренувальну програму (на кшталт Air Alert), яка розрахована саме на збільшення стрибка. Не забувайте і про розробку плечових суглобів - вони є вкрай важливою частиною правильної техніки.%

Встаньте на лінію стрибка. Трохи зігніть ноги в колінах і відведіть руки назад, прийнявши позу, схожу з положенням лижника. Різко викиньте руки вперед і сильно задайте ривок плечима під кутом в 45 градусів до підлоги. Одночасно з цим штовхніться обома ногами: спочатку розгинаючи коліна, потім - штовхаючись носками ступнів.

У польоті вам потрібно зробити додатковий ривок, і зробити це можна, відштовхнувшись від повітря. Після стартового поштовху ви повинні бути витягнуті вперед, у польоті ж метою стає перегрупування - ноги потрібно вивести перед собою, а руки відвести назад. Це не тільки додасть вам додаткову інерцію, але і дозволить приземлитися акуратно, що вкрай важливо при стрибку на слизькі поверхні або тонкі поперечини.

При приземленні виставляйте ноги перед собою. Корпус повинен бути мінімально відведений назад - ви як би «тягне» до кінцевої точки. Як тільки шкарпетки торкнуться підлоги, варто різким рухом смикнути руки вперед: це знизить швидкість польоту (дозволяючи вам приземлитися м'якше і акуратніше), і скомпенсірует далеко виставлені ноги, допомагаючи зберегти баланс. «Посадку» можна вважати успішною, якщо ви опиняєтеся в положенні, що дозволяє відразу здійснити ще один стрибок з місця.

Вивчіть відеоуроки на youtube.ru. Там викладено безліч прикладів технічно правильного стрибка, яка виглядає набагато наочніше в запису.

Теги: місце, довжина, стрибок, трейсер

Жіночі види спорту

������� ���� ������
% Мода! Ще зовсім недавно це поняття пов'язували виключно з одягом, сьогодні воно значно ширше. Мода на здоровий спосіб життя і, зокрема, на заняття спортом, зняла з цього слова наліт гламурності. Жінки йдуть в спортивні зали не тільки для того, щоб схуднути. Головним чином, звернення до спорту пов'язано з бажанням підтримувати себе в тонусі. Жіночий журнал JustLady може тільки вітати вас в прагненні до здоров'я, психологічної та фізичної краси. Ми допоможемо вам з усього розмаїття спортивних напрямків вибрати те, яке не зашкодить. Поряд з загальне застосування видами, існують чисто жіночі види спорту. Про них і розповість жіночий журнал JustLady.
% Статті за темою «Жіночі види спорту» %
Жіночі види спорту
% Жіноча сила: бойові види спорту для дівчат %
Жіночі види спорту
% Який вид спорту вибрати? %
Жіночі види спорту
% Екстремальні види спорту для жінок %
Жіночі види спорту
% Особливості жіночого футболу %

Двадцяте століття стало переломним - ми наділи штани і відрізали коси, пішли в науку, полетіли в космос, почали робити кар'єру і захопилися процесом завоювання простору настільки, що подекуди перейшли межу або підійшли до неї впритул, наприклад, в спорті. Ми не будемо акцентувати вашу увагу на тих його видах, в яких жінка виглядає не зовсім органічно. Для того, щоб домогтися успіху професійні спортсменки вклали в свої досягнення багато праці, і це заслуговує на повагу і захоплення. При цьому жіночий журнал JustLady більше схильний до пропаганди тих видів спорту, які благотворно впливають на жіночий організм. На відміну від чоловічого,жіночий спорт повинен включати в себе більш щадні навантаження. Пряме призначення жінки - зовсім рекорди і це необхідно враховувати. Жінка в мотоспорті, наприклад, завжди викликає інтерес, однак, захоплення оточуючих зовсім не варто відмови від материнства. Результати жінок у важкій атлетиці вражають, але ми ж не профі, до того ж, нам зовсім ні до чого неприємності з хребтом, суглобами і серцево-судинною системою. Навпаки,жіночий спорт цікавий тим, що за допомогою занять ми продовжуємо свою молодість і відсуває проблеми зі здоров'ям.

Згідно з висновками вчених, найбільш благотворно на організм жінки впливають водні види спорту, однак, не всі. Приміром, такий видовищний, здавалося б, чистожіночий спорт, Як синхронне плавання, зайняв далеко не першу позицію в рейтингу. Це пов'язано з навантаженнями на системи кровообігу і дихання. Звичайне плавання, без націлювання на рекорд принесе набагато більше користі, ніж виснажливі тренування в «танцях на воді». Гребля, хоча і приваблива своєю екзотикою і входить в програму жіночих змагань, знаходиться в самому кінці списку «жіночі види спорту». Після року занять, м'язи, звичайно, підтягнуться, от тільки чи виграє від цього фігура, - питання!

������� ���� ������

Існуютьжіночі види спорту, Які створювалися спеціально для того, щоб дати можливість дівчатам реалізувати себе і свою енергію. Це, без сумніву, гімнастика. Далі йде катання на ковзанах. Зауважте - «катання», а не ковзанярський спорт. Зараз практично в будь-якому великому місті є каток, от і катайтеся в своє задоволення, освоюйте «спіралі», «дуги» і «обертання». Крім гарної форми, ви отримаєте потужний заряд чудового настрою. Кататися на ковзанах можна почати в будь-якому віці, приклад тому - грандіозний телепроект «Льодовиковий період». За аматорським фігурним катанням йде легка атлетика. Жіночий журнал JustLady вже розповідав вам про спортивну та норвезької ходьбі. Урізноманітніть ваші заняття бігом і стрибками, наприклад, зі скакалкою, і необхідна навантаження, яке не дозволить вам передчасно перетворитися на руїни, буде забезпечена.

Цікаво, що серед безлічі командних ігор експерти відзначили тільки волейбол, якжіночий спорт. Гра в команді для жінок - це можливість спілкування, тут проявляються особистісні якості. Лідерство у всьому, - в кар'єрі або в спорті, - це для сильних духом представниць «слабкої» статі. Хочете розвивати характер, приходьте в волейбол, тут вам не дадуть скромно «постояти біля стінки», адже від вашої участі буде залежати результат гри. Волейбол - це позбавлення від комплексів, хороше фізичне навантаження, координація рухів і профілактика очних захворювань. Кілька далі у рейтингу «жіночі види спорту» знаходяться баскетбол та інші командні ігри.

Лижі, теніс, спортивні танці, аеробіка - все це жіночі види спорту. Вибирати, як бачите, є з чого, було б бажання. Всі ці види спорту дозволяють регулювати навантаження, гармонійно впливають на всі групи м'язів, тим самим дозволяють добре виглядати і бути завжди у формі. До того ж,жіночі види спорту, Які припускають заняття на свіжому повітрі, благотворно впливають на стан шкіри. Кілька слів про «нежіночих» видах спорту сказати, все-таки, варто. Медики не рекомендують жінкам займатися важкою атлетикою, футболом і бодібілдінгом. Менш жорстко висловлюються думки проти жіночого марафону та бойових єдиноборств. Звичайно, застереження лікарів мало кого зупиняють в бажанні зайнятися тим чи іншим видом спорту, але прислухатися до їхніх рекомендацій було б незайвим.

Якщо ви розумієте, що пора зайнятися своїм фізичним вдосконаленням, а зробити перший крок ніяк не наважуєтеся або просто відкладаєте його «на потім», підіть в магазин, купіть собі шикарний костюм для спортивних тренувань. Нехай він буде яскравим, модним, обов'язково хорошої якості. До нього підберіть стильні аксесуари - шкарпетки, гетри, шпильки, кепки або козирки. І обов'язково купите хороше взуття. Подивіться на себе в дзеркало - ви ж не будете сперечатися, що ця гарна жінка просто створена для того, щоб стати володаркою ідеальної фігури ?! Ось і зроблений перший крок, якого ви так боялися, залишилося тільки переступити поріг спортзалу.

Олена Райченко
% Жіночий журнал JustLady

Теги: спорт