10 способів вирішити проблеми з підлеглими

% Андрей Сидоров, автор JustLady. % % %
10 �������� ������ �������� � ������������
% Багато начальників, які вирішили провести чергові збори, налаштовують себе на те, що проблеми з підлеглими легко вирішити за допомогою крику і погроз. Однак не завжди ефективний подібний підхід з точки зору засвоєння підлеглими інформації, яку керівник хоче донести до них.
% Статті за темою «10 способів вирішити проблеми з підлеглими» %
10 способів вирішити проблеми з підлеглими
% Керівник - успішний, чесний, об'єктивний %
10 способів вирішити проблеми з підлеглими
% Менеджмент і стрес. Як не зірватися на підлеглих %
10 способів вирішити проблеми з підлеглими
% Любов з начальником %
10 способів вирішити проблеми з підлеглими
% Чому іноді потрібно бути стервозною %

Існує 10 способів, які допоможуть керівнику вирішити виниклі проблеми з підлеглими.

1. Не затримуйте підлеглих надовго, якщо цього не вимагає вирішення питання. Виробничі, господарські та кадрові питання, як правило, можна вирішити за 2-3 години. Після закінчення цього терміну співробітники починають втомлюватися, а інформація перестає засвоюватися, тому не потрібно перетворювати чергове планове збори в нескінченно що триває лекцію.

2. Обговорюйте поточні справи з підлеглими на нараді. Пам'ятайте, нарада - це те ж збори підлеглих, але з однією умовою - вони мають право висловлювати свою думку щодо обговорюваного питання. Не потрібно перебивати їх, тим більше зупиняти.

3. Використовуйте при проведенні зборів сучасні технології. Можна провести збори у вигляді презентації з використанням проектора або у вигляді інтернет-співбесіди з використанням skype. Так, підлеглим не буде нудно, і вони обов'язково загострять увагу на розглянутому питанні.

4. Викликайте до себе в кабінет на особисту зустріч тільки тих підлеглих, хто дійсно завинив. Ведіть бесіду в строгому, але не «вбивчий» стилі.

5. Проводьте «планерки» з описом досягнутих результатів і запланованих цілей.

6. Не забувайте проводити «летючки» для вирішення одномоментних термінових завдань.

7. Проводьте «п'ятихвилинки», які спрямовані на координування дій підлеглих.

8. Проводьте «мозкові штурми». На таких зібраннях підлеглі висловлюють свої пропозиції щодо поліпшення діяльності компанії і за рішенням виниклих виробничих проблем.

9. Організуйте в строго певний час міні-перекури. Ходіть на перекури разом з підлеглими. Як правило, в курилці обговорюються багато нагальних проблем.

10. Відзначайте корпоративні і загальновизнані свята разом з підлеглими. Це згуртує колектив. У підлеглих з'явиться довіра до керівника.

Ці десять простих правил допоможуть ефективно управляти підлеглими і координувати їх роботу.

Теги: рішення, начальник, проблема, спосіб

Як підставити начальника

% Олена Преснякова, автор JustLady. % % %
��� ���������� ����������
% Вам не здається, що ваш начальник щось довго засидівся на одному місці, і пора починати активні дії по його зміщення? Але тільки обережно, щоб не підставити заодно і себе, кохану.
% Статті за темою «Як підставити начальника» %
Як підставити начальника
% Як налагодити відносини з начальством %
Як підставити начальника
% Інтриги в офісі: чи всі виживуть? %
Як підставити начальника
% Як поліпшити відносини з начальством %
Як підставити начальника
% Як жінці зробити кар'єру в чоловічому колективі? %
% Ніякого криміналу. Підсипати в каві начальнику щурячу отруту або писати доноси на нього «куди слід» - не до лиця молодій привабливій жінці. Навіть якщо шеф вже вивів вас з себе своїми нескінченними причіпками і суперечливими вказівками.%

До речі, про суперечливі вказівках @. @ Не свідчить це про те, що начальнику, як професіоналу, гріш ціна? Це слід перевірити. Тільки не форсує події і не виставляйте боса дурнем при кожному зручному і незручному випадку. Може виявитися, що в плані відносин «начальник-підлеглий» він далеко не дурень, і чудово розуміє, до чого всі ці, здавалося б, невинні питання за фахом.

Але до відповідального щорічного засідання за участю вищого керівництва вам треба бути у всеозброєнні. Бажано, щоб до того часу у вас зав'язалися дружні стосунки з секретарем вашого начальника (будь-якої статі), які мають доступ до паперів шефа. Ні, від вас зовсім не потрібно підмінювати якісь документи або правити звіт. Цілком достатньо ознайомитися із загальним напрямком думки керівника і з'ясувати, де у звіті і доповіді знаходяться найбільш вразливі місця. І підготувати альтернативний звіт, без лакун і прогалин. А вже відправити його по електронній пошті або з факсу начальника генеральному директору - пара дрібниць. Як мінімум, блідий вигляд вашому безпосередньому босові буде забезпечений.

Непоганий варіант - віддати, як кажуть, з руками і ногами начальнику вашу «геніальну» ідею (а насправді порожню і нікчемну), представивши її так, ніби тільки він, ваш Великий Бос зможе з нею впоратися. Ідея, між тим, має бути досить потужною, щоб у шефа не виникло навіть і тіні підозри на її рахунок доти, поки не стане занадто пізно. Може бути, він, за довгі і болісні (для вас) роки свого керівництва вже де в чому почав розбиратися. У цій ситуації вам залишиться тільки чекати, коли його робота остаточно зупинитися, та так, що його бездіяльністю зацікавиться не тільки колектив, але і його безпосереднє начальство.

Можна, звичайно, використовувати і природні людськи слабкості, які, можливо, є і у вашого начальника. Або не маються. Поки що. Іншими словами, зробити так, щоб добропорядного до цієї пори громадянина і шефа стали сприймати як невиправного ловеласа, буйного алкоголіка чи навіть прихильника демонічного культу. Тільки підкладати «вагомі докази» своєму шефові треба вміючи. І бажано, щоб вони, так чи інакше, потрапили на очі безпосереднім керівникам вашого шефа до того, як вони будуть виявлені ним самим.

Інформація навіть до настання століття інформаційних технологій завжди була поставлена ​​і в змішаних, і тим більше в жіночих колективах, добре. Розіслати всім колаж, на якому шеф тане в обіймах свого дружка на гей-вечірці, зможе і початківець користувач інтернету. Звичайно, всі зрозуміють, що це - розіграш. Але осад залишиться.

Теги: начальник, підставі

6 ознак того, що шеф тебе хоче

% Андрій Яковлєв, автор JustLady. % % %
6 ��������� ����, ��� ��� ���� �����
% Раніше про сексуальні натяки з боку шефа воліли мовчати, боячись обговорень з боку колег, а часом і звільнення. У наш час дівчата стали більш сміливими, але, на жаль, відмовивши шефу в інтимній близькості, можна втратити роботу або назавжди забути про підвищення. На жаль, це стало дуже частим явищем. Адже ви ж не підете до суду з позовною заявою про те, що вас обійняв керівник або підморгнув вам.
% Статті за темою «6 ознак того, що шеф тебе хоче» %
6 ознак того, що шеф тебе хоче
% За що тебе не любить шеф %
6 ознак того, що шеф тебе хоче
% Щоб шеф тебе помітив %
6 ознак того, що шеф тебе хоче
% Як вивести шефа із себе %
6 ознак того, що шеф тебе хоче
% Знак зодіаку начальника %

Ви хотіли домогтися підвищення і використовували легкий флірт по відношенню до шефа? І навіть не припускали, що ці грайливе відношення переросте в таку неприємну ситуацію, як домагання?

Найчастіше буває так, що гарне ставлення з боку керівника ви розцінюєте як флірт або сексуальні домагання, а у нього навіть і в думках не було такого бажання. Як же зрозуміти, що вам натякають на інтимну близькість? Існує кілька ознак, що дають за якими можна визначити, чи хоче вас шеф. Чим більше збігів, тим вірогідніше, що вас хочуть затягнути в ліжко. Отже, начальник:

1. Охоче ​​цікавиться подробицями вашого особистого життя.

2. Часто викликає вас до себе в офіс під приводом вирішити питання по роботі, але по суті нічого важливого не говорить.

3. Завантажує вас завданнями після робочого часу або зовсім просить вийти у вихідні, тим самим намагається залишитися з вами тет-а-тет.

4. Намагається взяти з собою у відрядження, навіть якщо ви зайняті зовсім іншою роботою.

5. Часто запрошує вас пообідати разом, а також пропонує підвезти до будинку.

6. Відкрито захоплюється вами, робить компліменти, які не стосуються роботи.

Якщо у вас збіглися всі шість ознак або більшість з них, будьте впевнені: ваш шеф небайдужий до вас! Не варто панікувати і кидатися в істерику. М'яко і ввічливо йдете від його домагань, якщо не допомагає, то може, варто змінити місце роботи?

Теги: ознака, флірт, домагання