У чому піти на корпоративну вечірку?

% Avtor, автор JustLady. % % %
� ��� ����� �� ������������� ���������?
% Корпоративна вечірка - привід постати перед колегами в новому світлі. Але як підібрати вбрання, щоб він став одночасно помітним і доречним? І як це зробити, дотримуючись корпоративну етику.
% Статті за темою «У чому піти на корпоративну вечірку? » %
У чому піти на корпоративну вечірку?
% Проблеми відносин на роботі %
У чому піти на корпоративну вечірку?
% Корпоративна вечірка: як поводитися? %
У чому піти на корпоративну вечірку?
% На вечірку: секси! %
У чому піти на корпоративну вечірку?
% Як зберегти імідж ділової жінки після корпоративної вечірки? %

Головне правило - одяг для корпоративу не повинна бути химерною, провокаційною. Ваш вибір - елегантність, а не виклик. Сприймайте вечірку з колегами як якесь продовження офісу. Дотримуйтеся «золотої середини» - ховатися за сірими непомітними речами теж ні до чого. Ваш вигляд повинен відповідати тематиці і атмосфері вечірки, де б вона не проходила - в ресторані, в боулінгу або прямо в офісі ввечері після роботи. Якщо ви запрошені разом з чоловіком, допускається відкритий вечірнє вбрання, але якщо присутність других половин не передбачено - одягніться скромніше. Начальниця може дозволити собі більш дорогий і яскравий туалет, ніж підлеглі. Якщо в запрошенні на вечір вказано дрес-код, відповідати йому необхідно.

Оптимальний варіант - це, звичайно, плаття. Доречні будуть нейтральні кольори - пастельні тони, чорний, сріблясто-сірий, шоколадний, вони виглядають одночасно урочисто і спокійно. Тканина нехай краще буде легкою - тоді вам не буде спекотно. Діагональні лінії крою виглядають стильно і незвично. Додадуть оригінальності драпірування, косий низ, виріз на спині, а не на грудях. Штани і топ або жакет теж підійдуть, якщо вечірка носить менш формальний і урочистий характер. Ретельно підібрані і стильні аксесуари додадуть всьому вашому вигляду закінченість. Не зайвим буде нагадати, що велика кількість коштовностей не буває доречним ніде, а тим більше на вечері з колегами; обмежтеся одним, у крайньому випадку двома прикрасами: витонченим кулоном на ланцюжку, браслетом або сережками.

Якщо ж вечірка передбачається прямо в офісі після роботи, і у вас немає можливості переодягнутися - яскравий акцент пожвавить будь-який, навіть самий скромний, наряд. Шийну хустку, шпилька у вигляді квітки або модний кольоровий топ під суворим піджаком привернуть увагу, але не кинуться в очі.

Модний і ошатний, але в той же час стриманий і жіночний вигляд додасть вам авторитету в очах і підлеглих, і начальства.

Теги: вечірка, код, корпоратив

Як помститися начальнику

% Андрей Сидоров, автор JustLady. % % %
��� ��������� ����������
% Нерідко у керівника не виходить знайти спільну мову з підлеглими. І часто у людей, звільнених з волі начальника або стоять на межі звільнення через складнощі у відносинах з ним, виникає цілком виправдане бажання - помститися.
% Статті за темою «Як помститися начальнику» %
Як помститися начальнику
% Пробачити або помститися? Якщо чоловік пішов до іншої ... %
Як помститися начальнику
% Зрада як спосіб помститися партнеру %
Як помститися начальнику
% Помститися йому або пробачити? %
Як помститися начальнику
% Рятуйся хто може: жіноча помста %

Помститися начальнику можна досить легко і просто. Здійснити задумане можна так, щоб події, що відбуваються виглядали цілком природними.

Чи не виконуйте ті завдання, які не передбачені вашими робочими обов'язками. Дуже часто начальники, користуючись своїм вищестоящим становищем, навантажують підлеглих великою кількістю зайвої (непрофільної) роботи. Це говорить про його бажання або підштовхнути співробітника до догляду, або заощадити на потрібних працівниках.

У такому випадку співробітники на законних підставах можуть відмовитися від виконання даної роботи. При виникненні претензій з боку начальства потрібно спокійно пояснити, що в обов'язки входить виконання лише профільних завдань і робити їх потрібно якісно, ​​не відволікаючись на інші справи. Звичайно, прискіпливого ставлення з боку керівника не уникнути, тому не слід давати жодних приводів для осуду (запізнення, нераціональна витрата робочого часу та інше).

Досить часто великі компанії організовують бізнес-тренінги, спрямовані на підвищення кваліфікації співробітників. Такий тренінг можна використовувати не стільки для навчання, скільки для зав'язування професійних знайомств.

По поверненню у фірму дійте по ситуації. Якщо після проходження тренінгу керівник дає більш відповідальні завдання і підвищує заробітну плату, не варто поспішати з відходом. Якщо ж такого не виходить, то придбані в потрібній сфері знайомі без зайвих проблем допоможуть знайти нове місце.

Якщо проблема в спілкуванні з керівником полягає в необхідності представляти йому щоденні звіти з високими вимогами, то можна складати звіти постійно і дуже детально. У них варто включити професійні дрібниці, дані про людей, з якими ви взаємодіяли в процесі виконання проекту. Можна розписати кожну хвилину робочого часу. Керівник буде приголомшений кількістю інформації і, можливо, зменшить свої вимоги.

Той керівник, який веде подвійну бухгалтерію, ховаючись від податкової інспекції, може зазнати серйозних фінансових втрат, якщо розповісти про його діяльність відповідної інстанції.

Помститися начальнику можна і нешкідливими на перший погляд приколами. Написати жартівливе оголошення типу «Куплю биті ялинкові іграшки» і вказати телефон начальника. До кінця робочого дня керівник явно буде замучений.

Але якщо говорити відверто, то помста - далеко не найкраще почуття. Вона нищівно діють в першу чергу на того, хто нею охоплений. Кращий вихід - знайти те, за що начальника можна пошкодувати, тоді він здасться безпорадним, і жага помсти розтане миттєво.

Теги: начальник, начальниця, помста

Чи прийнято дякувати начальника за премію?

% Sestr, автор JustLady. % % %
������� �� ����������� ���������� �� ������?
% Отримуючи фіксований оклад, обумовлений при підписанні трудового договору, ви приймаєте його як даність і, звичайно, ні про яку подяки керівництву мови не йде. Ви продаєте свою працю за призначену ціну, компанія його купує. Це просто ділові, взаємовигідні відносини. Премія є додатковим матеріальним заохоченням, яке можуть виплатити, а можуть - і ні. У цьому випадку може виникнути питання: чи прийнято дякувати начальника за премію, і яким чином це зробити.
% Статті за темою «Чи прийнято дякувати начальника за премію? » %
Чи прийнято дякувати начальника за премію?
% Знак зодіаку начальника %
Чи прийнято дякувати начальника за премію?
% Злопам'ятність - погана якість або необхідна риса характеру? %
Чи прийнято дякувати начальника за премію?
% Головні правила безпечного флірту з начальником %
Чи прийнято дякувати начальника за премію?
% Мій чоловік - жмот %
% Діловий етикет не передбачає обов'язкове вираз подяки керівництву, відзначили премією ваші старання. Але слід врахувати і той факт, що будь-якій людині приємно відчути себе трохи Санта Клаусом. Тому не буде нічого страшного в простому «спасибі» начальнику, такий вираз подяки НЕ буде сприйнято як підлабузництво.%

Багато чого, звичайно, залежить від того, яким чином виплачується премія на вашому підприємстві. Якщо вона є результатом перевиконання плану і жорстко прив'язана до кількісних показників, розподіляється в суворій відповідності з посадовими окладами, обсягами виконаної роботи або з урахуванням коефіцієнта трудового участі, ви будете точно знати її розмір. Тобто така премія визначається вашим трудовим внеском, і ви її заробили, доклавши певних зусиль і поліпшивши виробничі показники.

У цьому випадку особливої ​​подяки не потрібно - ваша заслуга в тому, що план був перевиконаний, була відзначена і винагороджена адекватно витраченим зусиллям. Ви, поряд з колегами працювали для процвітання компанії і вона (в особі керівництва) віддячила вас.

Інша ситуація виникає, коли ваше трудову участь і ентузіазм неможливо виразити в кількісних показниках. У цьому випадку розмір премії залежить від того, як розподілить її ваш безпосередній керівник. Коли ви виявили, що відзначившись на трудовому фронті в минулому місяці, отримали за його підсумками підвищену премію, варто висловити вдячність начальнику, помітили та оцінили вашу старанність.

Але, оскільки і тут не обійшлося без вашої участі, можна висловити подяку у вигляді жарту чи простого: «Спасибі, Іване Івановичу, буду старатися». Не варто розсипатися в надмірних подяках, щоб у начальника НЕ ​​закралася підозра в тому, що він помилився, якщо розмір премії оказалмя такою несподіванкою. Він може подумати, що ваше старання було випадковим, і ви ніяких зусиль цілеспрямовано не прикладали.

Цілком природно прозвучать слова подяки керівництву компанії, якщо вам випишуть грошову винагороду з нагоди чергового ювілею, народження дитини або одруження. По бухгалтерії такі подарунки проводяться як одноразова премія. У цьому випадку можна щиро подякувати і свого безпосереднього начальника, і все керівництво компанії, яке визнало можливим привітати вас таким чином.

Теги: начальник, керівник, премія, взаємовідношення, етикет