Що робити, якщо дратують колеги в офісі

% Анна Ліннден, автор JustLady. % % %
��� ������, ���� ���������� ������� � �����
% Офісних співробітників деколи доводиться працювати з людьми, які з тієї чи іншої причини викликають роздратування або навіть сильну злість. Більше того, нерідко конфлікти на робочому місці або навіть звільнення відбуваються саме з цієї причини.
% Статті за темою «Що робити, якщо дратують колеги в офісі» %
Що робити, якщо дратують колеги в офісі
% 10 фраз, які дратують вагітних %
Що робити, якщо дратують колеги в офісі
% Формула привабливості: що насправді подобається чоловікам в жінках, а що їх дратує? %
Що робити, якщо дратують колеги в офісі
% Секс в офісі: «за» і «проти» %
Що робити, якщо дратують колеги в офісі
% Що дратує чоловіків в жінках? %
% Людина, манери, зовнішній вигляд і звички якого дратують інших, може навіть не здогадуватися, що він неприємний оточуючим. Це важливо враховувати, оскільки конфлікти найчастіше розвиваються так: один співробітник дратує іншого, сам того не помічаючи, другий терпить до пори до часу, а потім раптом переходить до образ і відкрито, притому вельми агресивно висловлює своє невдоволення. Нічим хорошим це, звичайно, не закінчується. Тому ще до того як ваше роздратування перейде в злість, спробуйте поговорити з неприємним вам людиною, або з кимось із його друзів, або з начальством. Мирна бесіда в таких ситуаціях нерідко допомагає вирішити проблему.%

Не думайте, ніби колеги навмисно хочуть розсердити вас своєю поведінкою і постарайтеся ставитися до їх особливостей спокійно. Наприклад, якщо людина використовує занадто багато одеколону, можливо, він просто погано почуває запахи. Якщо людині здається, що його виводять з себе навмисно, це призводить до стресів, а також до агресії. Постарайтеся навчитися спокійніше сприймати недоліки інших людей, адже і ви самі не ідеальні. Подумайте: може, ви спеціально шукаєте привід для роздратування, щоб зігнати на комусь зло? Це буває деколи, якщо виникають проблеми в сім'ї, матеріальні труднощі тощо.

Якщо спроби заспокоїтися, почати сприймати дратівної людини таким, який він є, або поговорити з ним спокійно, без докорів і обурення, не привели до бажаного результату, спробуйте абстрагуватися від колеги. Навчіться зосереджуватися на роботі, не дозволяючи роздратуванню відволікати вас і зривати ваші плани. Освойте кілька простих вправ, що поліпшують концентрацію уваги, і виконуйте їх регулярно. Спілкування з неприємною людиною постарайтеся звести до мінімуму, якщо тільки це можливо. Наприклад, намагайтеся обідати в іншому місці або в інший час, щоб не стикатися з ним.

Теги: колега, вид, офіс, поведінка

Як завоювати авторитет у колективі

% Анна Володіна, автор JustLady. % % %
��� ��������� ��������� � ����������
% Робочий колектив являє собою спільність людей, авторитетні члени якої відчувають себе набагато краще тих, кого не поважають і з ким не рахуються. Як же домогтися успіху в цьому напрямку?
% Статті за темою «Як завоювати авторитет у колективі» %
Як завоювати авторитет у колективі
% Як завоювати авторитет у колективі %
Як завоювати авторитет у колективі
% Як поводитися з підлеглими %
Як завоювати авторитет у колективі
% На новому місці: як стати своєю в колективі %
Як завоювати авторитет у колективі
% Як завоювати серце чоловіка-Овна %
% Подумати про те, як завоювати авторитет у колективі людина повинна з самого початку своєї роботи. Справа в тому, що психологічно людям важко змінити вже сформовану думку. Якщо в перші дні працівник показав себе не дуже кмітливим і найспритнішим, то можна не сумніватися, що злі язики, а з їхньої подачі і всі інші затаврують його як «ледаря» і «тупицю». Відома крилата фраза на цей рахунок: «Ні в кого не буде другого шансу справити перше враження». Ті, хто хитріший, використовують цей механізм у своїх інтересах і ще до появи в колективі намагаються розпустити про себе чутки як про хороше і авторитетному працівника. Шляхи до цього можна знайти найрізноманітніші: хтось діє через знайомого співробітника, хтось закидає «качку» у вигляді електронного листа, який прийшов не на те адресу ... методи обмежені лише фантазією. У підсумку такий заповзятливий чоловік, з'явившись, нарешті, в колективі, вже має міцну репутацію. І навіть якщо він допустить один-два промахи на початку роботи, це зійде йому з рук за принципом «і на Сонці бувають плями».%

Взагалі на початку роботи в новому колективі значення має буквально все: форма одягу, стиль спілкування, якість роботи. Потрібно заздалегідь ретельно продумати, як себе подати. Настроюйтеся на те, щоб стати окрасою колективу: одягайтеся акуратніше і цікавіше, ніж інші, будьте уважні і доброзичливі до співробітників, намагайтеся бездоганно виконувати виробничі завдання. Важливо знайти ту золоту середину, яка дозволить вам виділятися серед колег, не викликаючи при цьому злість і заздрість. Ваша поведінка і зовнішній вигляд повинні говорити не «подивіться, наскільки я краще за вас», а «я намагаюся бути гідним вас».

Не вхиляйтесь від корпоративів та святкових посиденьок з колегами. Використовуйте цю нішу спілкування для того, щоб стати неформальним лідером або здружитися з тим неформальним лідером, який вже є в колективі. Врахуйте, що лідером може стати лише активний, підприємливий чоловік, тому добре, якщо ви будете вибирати місця для таких заходів, пропонувати їх програму або вносити інший помітний внесок.

У той же час будьте обережні: корпоративи і посиденьки зазвичай не обходяться без спиртного, і деякі співробітники йдуть звідти буквально «на бровах». З вами такого трапитися не повинно. Навпаки, намагайтеся залишитися в числі самих тверезих, не давайте колегам приводу для насмішок. Слідкуйте за своєю поведінкою, адже яка-небудь дурна витівка може перекреслити всі ваші старання по завоюванню авторитету.

Нарешті, створіть собі імідж мудрого і розважливого співробітника. Зробити це неважко. Просто не поспішайте висловитися з приводу виникаючих проблем першим, послухайте, що скажуть інші, а потім, проаналізувавши всі варіанти, підтримайте найвірніший.

Якщо ви зробите всі кроки, про які сказано вище, незабаром ви помітите, що у важкій ситуації колеги йдуть радитися саме до вас. В такому разі можете себе привітати - авторитет в колективі ви завоювали!

Теги: робота, колектив, працівник, повага, авторитет

Як привітати начальника з днем ​​народження

% Елеонора Коврижка, автор JustLady. % % %
��� ���������� ���������� � ���� ��������
% Начальник в установі, безумовно, є дуже важливою фігурою. Внаслідок цього підлеглі щороку переймаються питанням - як цікаво привітати начальника. Цю досить непросту задачу можна грамотно вирішити, враховуючи багато різних факторів.
% Статті за темою «Як привітати начальника з днем ​​народження» %
Як привітати начальника з днем ​​народження
% Як привітати керівника з днем ​​народження %
Як привітати начальника з днем ​​народження
% Як привітати генерального директора %
Як привітати начальника з днем ​​народження
% Як привітати з весіллям %
Як привітати начальника з днем ​​народження
% Як завагітніти двійнятами %
% Вітати керівника зазвичай дуже приємно, але разом з тим клопітно. Якщо шеф віддає перевагу авторитарний стиль керівництва і до всіх працівників відноситься офіційно, треба підібрати йому тактовні і поважні привітання. За умови, якщо начальник керує демократично, а значить, може дозволити собі спілкуватися з підлеглими дружньому, то можна підібрати йому більш веселі, теплі промови та побажання.%

Спосіб поздоровлення залежить також і від того, чоловік начальник чи жінка. Жінці обов'язково дарують квіти. Але при цьому варто заздалегідь дізнатися, які квіти вона віддає перевагу. У цьому випадку буде доречно привітати начальника у віршах або навіть заспівати пісню в її честь. Набагато краще вийде, якщо співробітники вміло вставлять в куплети ім'я керівниці, а також хвалитимуть її гідності і ділові якості. Головне, щоб поздоровлення були щирими і від чистого серця.

Чоловіка ж можна привітати прозою. Приміром, напевно кожному начальнику буде приємно почути такі слова: «Завдяки Вашому вмілому керівництву наша організація перетворилася на дружний колектив, згуртований єдиною метою. За ці роки кампанія досягла великих результатів. Сьогодні ми хочемо висловити велику подяку за Ваш кропіткий, щоденний і непростий труд. Бути начальником у нас дуже складно, але Ви відмінно справляєтеся зі своїм завданням на всі сто, завжди тримаючи руку на пульсі і будучи мозковим центром нашої організації. Від усієї душі бажаємо Вам щастя, здоров'я та подальших успіхів у роботі! Будьте завжди улюблені Вашими рідними та друзями. Ми також будемо намагатися не розчаровувати Вас! ».

Як привітати начальника з ювілеєм - це вже інше, більш витратний питання. У цей день, а краще всього напередодні, до приходу начальства бажано прикрасити весь офіс плакатами з щедрими привітаннями і, звичайно, повітряними кульками. Самим запам'ятовується і оригінальним привітанням обов'язково стане колаж або стінгазета з фотографією начальника, оточеного своїми підлеглими. Фантазії співробітників тут є, де розгулятися. Наприклад, можна намалювати велике дерево з пташками, замість голів у яких - портрети. Тут важливо, щоб з почуттям гумору у начальника було все в порядку.

А найголовніше на ювілей - це звичайно подарунок. Треба вибирати його досить ретельно. Тут треба дотримуватися золотої середини - НЕ дарувати занадто дешевий подарунок або занадто дорогою. Він повинен бути незвичайним і в той же час оповідати про ділові і навіть особистих якостях начальника. Чоловікові можна подарувати таку штучку, яка буде натякати на його могутність і авторитет боса: шкіряний щоденник, вишукану ручку, візитницю з мармуру або дорогу попільничку. Начальник жінка порадіє, якщо подарунок буде мати на увазі її розум, красу і чарівність. Це може бути вишукана скульптура, гарний краєвид з гірським водоспадом або напольная ваза.

Теги: народження, начальник, ювілей, жінка