Як закохати в себе шефа

��� ������� � ���� ����
% Мрієте стати коханкою начальника? Це досить небезпечне заняття. Адже коханка - це як бомба уповільненої дії, в будь-який момент може почати шантажувати. Тому шефи намагаються позбуватися від обридлої подружки. У такому випадку ви не тільки не дочекаєтеся підвищення, але і ризикуєте втратити роботу. Але якщо ви впевнені, що ваш начальник людина серйозна, і нічого подібного не відбудеться (а може бути, ваш роман навіть закінчиться весіллям), тоді кілька порад про те, як закохати в себе шефа, вам не завадять.
% Статті за темою «Як закохати в себе шефа» %
Як закохати в себе шефа
% Як закохати в себе начальника? %
Як закохати в себе шефа
% Роман на роботі: вийти заміж за шефа %
Як закохати в себе шефа
% Як вивести шефа із себе %
Як закохати в себе шефа
% Як допомогти йому закохатися: як закохати в себе чоловіка %

Для початку слід підготуватися до роману з начальником. Якщо у вашому офісі дрес-код, то намагайтеся носити костюми, які підкреслять сексуальні округлості вашої фігурки. Однак це не повинно сильно кидатися в очі. Їли у вас красиві довгі ноги, носіть коротку спідницю, але без порушення ділового етикету. Взуття тільки на високих підборах. Волосся повинні бути добре вимитими і красиво укладеним. Макіяж повинен бути яскравим, але не вульгарним. Користуйтеся сексуальним ароматом парфумів. На вас обов'язково звернуть увагу, навіть якщо ви не скажете ні слова.

Дивлячись на вашу ходу, чоловіки повинні обертатися вам у слід (можна потренуватися вдома). Розмовляйте не голосно, але мелодійно.

Хорошим способом привернути на себе увагу начальника буде залучення його в дискусію. Під час суперечки погляди людей перетинаються, а це і є те, що вам необхідно.

Дізнайтеся, чим захоплюється ваш шеф у вільний час. Якщо він любить ходити в басейн, полюбите плавання. Якщо він любить боулінг, вирушайте ввечері туди.

На корпоративній вечірці приділіть більше часу на спілкування з начальником, при цьому не забувайте натякнути, що ви різнобічна особистість: запишіться на курси іноземної мови, займіться спортом або танцями, ходіть з подружками в сауну. Чоловіки віддають перевагу неабияких жінок.

Зберігайте дистанцію. Не потрібно розповідати про себе все, краще більше слухайте його розповіді про життя.

Їли ваш шеф відчує, що ви зацікавлені їм, то він може запропонувати вам понаднормову роботу. Відмовтеся від неї. Якби начальник хотів вас спокусити, він би зробив це іншим способом (наприклад, спільна відрядження). Не потрібно дозволяти користуватися вашими почуттями. Буде краще, якщо ви попросите для себе цікаві завдання, відрядження або підвищення по службі.

Якщо начальник вже почав відчувати до вас почуття і пропонує спільний відпочинок за кордоном, то можете прямо запитати, чи означає це, що потрібно буде лягати з ним у ліжко. Якщо він відповість ствердно, то скажіть йому, що секс без любові - це не для вас. Що вам в першу чергу потрібна емоційна близькість. Після цього відмовтеся від поїздки, аргументувавши це тим, що ви не дівчинка за викликом.

Після всього цього намагайтеся уникати спілкування з начальником, робіть вигляд, що його вчинок сильно принизив вас. Кожне ваше «ні» буде зміцнювати вашу пастку. Але намагайтеся не перегравати.

Далі сюжет може розвиватися по-різному:

Вашого начальника зацікавить більш зговірлива і безвідмовна підлегла. Не турбуйтеся, відразу зрозуміло, що йому від вас було потрібно.

Шеф закохується в вас. Ось тут і можна приступати до рішучих дій і вити з нього мотузки.

Теги: начальник, спілкування, увага, коханка

Як привітати з Новим роком колег

% Gata_agata, автор JustLady. % % %
��� ���������� � ����� ����� ������
% Наближення Нового року починає відчуватися в офісі задовго до свята. І ось настає останній робочий день в старому році. Хочеться, щоб у всіх колег був гарний настрій, навіть якщо відносини з ними складалися не зовсім гладко. Новий рік - саме час виправити відносини, порадувати інших і порадіти самому. Допомогти в цьому можуть приємні дрібниці. %
% Статті за темою «Як привітати з Новим роком колег» %
Як привітати з Новим роком колег
% Як привітати з Новим роком колег %
Як привітати з Новим роком колег
% Як привітати колег з новорічними святами %
Як привітати з Новим роком колег
% Як привітати директора з Новим роком %
Як привітати з Новим роком колег
% Як привітати з Днем матері %
% Головний елемент новорічного свята - звичайно ж, ялинка. Маленька святкове лісова красуня доречна навіть у самому строгому офісі. Вона створить святковий настрій і у співробітників, і у клієнтів. Підійде і гірлянда. Пофантазуйте і повісьте її на стіну, зробивши яку-небудь фігуру.%

Приготуйте подарунки. Навіть якщо ви не дуже добре знаєте своїх колег, можна вибрати сувеніри, які підійдуть всім. Це ялинкові іграшки, свічки, шоколадки, хороший чай і т.д. Якщо відносини досить близькі і ви точно знаєте, що вас правильно зрозуміють, подаруйте високоякісне мило або косметику.

Подумайте, як ви будете вручати подарунки. Можна, звичайно, перед початком робочого дня просто розкласти їх на столи, особливо якщо ви купили всім однакові сувеніри. Різні подарунки розподіліть методом "випадкового вибору". Красиво їх упакуйте, складіть у ящик або кошик і запропонуйте кожному дістати пакет, який йому більше сподобався. У цьому випадку точно не буде ніяких образ.

Зробіть листівки. Можна купити готові, благо вибір в магазинах досить великий. Дуже часто листівки робляться з уже готовими побажаннями. Постарайтеся підібрати нейтральні, які не змогли б випадково зачепити когось із ваших співробітників. Можете скласти побажання і самі, особливо якщо у вас дружний колектив і спілкуєтеся ви не тільки на роботі. Побажання можуть бути і жартівливими, але тільки в тому випадку, коли ви впевнені, що у ваших колег з гумором все в порядку.

Зробіть мультимедійну презентацію. Підберіть фотографії з життя вашої організації. Вибирайте тільки позитивні моменти. По можливості знайдіть фотографії всіх співробітників. Показати таку презентацію можна на корпоративній вечірці або після того, як вас привітати керівництво фірми. Відеофільм ваші співробітники теж подивляться із задоволенням, особливо якщо протягом року були яскраві події, про які приємно згадати. Презентацію і фільм можна записати на диски і подарувати кожному.

Перед Новим роком багато організацій влаштовують корпоративи. Але навіть якщо у вас це не прийнято - ніхто не заборонить влаштувати святкове чаювання. Той, хто вміє пекти, може приготувати святковий пиріг. Не страшно, якщо доведеться обмежитися магазинними солодощами. Головне - створити у всіх святковий настрій.

При наявності локальної мережі можна всім послати повідомлення з привітаннями. Якщо у вас є доступ до всіх комп'ютерів, можна прийти на роботу раніше і поставити кожному на робочий стіл веселу новорічну картинку. У такий день це порадує навіть тих, хто зазвичай трепетно ​​ставиться до свого робочого комп'ютера і намагається не допускати туди сторонніх.

Запросіть Діда Мороза чи інших персонажів. У багатьох містах є служба, яка надає подібні послуги населенню, і покликати новорічних гостей можна не тільки додому, але і в офіс. До речі, він може вручити і підготовлені вами подарунки.

Теги: рік, нове, колега, співробітник, привітання