10 причин стати домогосподаркою

% Polyanka, автор JustLady. % % %
10 ������ ����� ������������
% Закон рівноваги говорить: якщо десь додалося, то в іншому місці обов'язково зменшиться. Справедливість цього твердження можна побачити навіть на такому процесі, як зростаюча жіноча самостійність. Поряд з появою все більшої кількості дівчат, які здобувають освіту і займаються власним бізнесом, все більше збільшується і кількість представниць прекрасної статі, по своїй волі залишаються вдома і не виходять на роботу. І на це існують об'єктивні причини. %%
% Статті за темою «10 причин стати домогосподаркою» %
10 причин стати домогосподаркою
% Професія "домогосподарка" %
10 причин стати домогосподаркою
% Тайм-менеджмент для домогосподарки %
10 причин стати домогосподаркою
% Домогосподарка: секрети успіху %
10 причин стати домогосподаркою
% Непогано бути домогосподаркою %

У числі першого аргументу зазвичай використовується класичний: сім'я потребує постійної турботи. У квартирі має бути прибрано, на столі в обов'язковому порядку мають бути присутніми гарячий сніданок, обід, вечеря і навіть полуденок. Величезна кількість господарських справ, якщо виконувати їх з необхідною ретельністю, може зайнятися не просто всі 24 години, але й набагато більше. І якщо немає можливості скористатися послугами домробітниці, то доводиться стати домогосподаркою.

Другою причиною може стати проста схильність до праці цього роду. Як хтось захоплено прораховує закономірності розташування зірок або складає бюджет на рік, так хтось з радістю розгладжує праскою коміри сорочок і готує вишукані страви. Кожен має знайти своє місце, і якщо це місце - за плитою домашнього вогнища, то дуже важливо вчасно зрозуміти це і не злякатися.

До третього аргументу звертаються вільні художники. Справа в тому, що традиційний міф вже давно зруйнований: зовсім необов'язково кожен день відправлятися на восьму годину ранку в офіс, щоб заробити гроші. З появою такого роду діяльності, який визначається загальним словом фріланс, виникло і безліч інших можливостей. Якщо вам зручніше працювати за домашнім комп'ютером у нічний або ранковий час, а решту дня ви віддаєте перевагу витратити на сім'ю, то це прекрасна причина стати домогосподаркою.

Кілька наступних приводів для такого вибору пов'язані радше з зовнішніми обставинами. Так, це може бути викликано особливостями виховання. Якщо у вашій родині або в сім'ї вашого чоловіка склалося саме таке ставлення до побуту, при якому чоловік забезпечує сім'ю, а дружина звільняє його від господарських робіт, то швидше за все і ви станете домогосподаркою. Також причиною може послужити бажання чоловіка, якому більше подобається бачити дружину у фартусі, радісно зустрічає його з пиріжками, ніж в десятій годині ночі возвращающейся з тривалого наради. І до цієї ж області відноситься шоста причина. Деякі чоловіки не просто хочуть бачити дружин вдома, але вимагають від них доглянутості, привабливості і постійної роботи над своїми формами. Правда багато дівчат знаходять час для відвідування фітнес-центрів, роботи і навіть утримання будинку в ідеальній чистоті, проте хтось відмовляється від одного з цих пунктів, стаючи домогосподаркою і збільшуючи кількість годин, проведених в салонах краси. 

Сьома причина стати домогосподаркою - пошуки себе. Якщо ви ще не визначилися, ким хочете стати, то кращий варіант - залишитися вдома і спробувати знайти своє місце в цьому світі. Трудячись на ненависній роботі, ви не будете розвиватися, але швидше опинитеся затягнутою в рутину і зневіру, в той час як "на волі" ви зможете спробувати різні заняття і зрозуміти, що ж вам до душі насправді.

Останні три причини відносяться до розряду міфічних і вимагають одного загального коментаря: не вірте їм. Кажуть, що домогосподарки мають більше вільного часу, можуть спати скільки хочуть, а також знаходять можливість зайнятися всім, що захочуть. Це не так. Побут з'їдає величезну кількість часу і сил, а якщо ви знаходите годинник для того, щоб почитати або зайнятися бісероплетінням, то це пояснюється не тим, що ви стали домогосподаркою, а тим, що ви за характером ставитеся до того типу людей, які вміють правильно організувати своє життя і розпланувати день.

Теги: робота, причина, домогосподарка

Професія - домогосподарка!

% Sestr, автор JustLady. % % %
��������� - �����������!
% Часто виникає така ситуація, коли комусь в родині доводиться жертвувати кар'єрою і роботою, залишаючись вдома для ведення господарства. Найчастіше це необхідно, якщо в сім'ї є маленькі діти, які потребують особливої ​​турботи і догляду. Традиційно, в Росії чоловіки заробляють більше, тому саме жінці доводиться освоювати нову професію - «домогосподарка». Як і будь-яка інша професія, вона заслуговує не меншої поваги і адекватної оцінки.
% Статті за темою «Професія - домогосподарка! » %
Професія - домогосподарка!
% Професія "домогосподарка" %
Професія - домогосподарка!
% Домогосподарка: секрети успіху %
Професія - домогосподарка!
% Чоловік-домогосподарка %
Професія - домогосподарка!
% Домогосподарка - це теж кар'єра? %

Не у всіх перехід від активного життя в робочому колективі проходить безболісно. Ступінь психічного комфорту жінки, що займається господарством професійно, може бути різною. Для когось вона - вимушена міра, а хтось іде на це добровільно і радістю, вирішивши присвятити себе сім'ї повністю.

Проблеми, з якими зіткнеться будь-яка жінка-домогосподарка, однакові. По-перше, це матеріальна залежність від чоловіка. Навіть якщо він безумовно підтримує ваше рішення і прекрасно усвідомлює важливість і необхідність вашого домашнього праці, розуміє ту фізичну і моральну навантаження, яку ви несете, ви не завжди дозволяєте собі великі витрати без узгодження з ним.

По-друге, часто така навантаження не видно і не цінується домашніми. Не кожен може адекватно оцінити домашню працю і ті зусилля, які ви докладаєте, щоб зробити свій будинок затишним, теплим, хлібосольним і чистим. Люди взагалі схильні занижувати оцінку праці, якщо вони самі мало знайомі з ним.

По-третє, до вас, вашим дітям і вашому будинку пред'являються підвищені вимоги - адже ви ж займаєтеся ними професійно. Якщо ваш малюк пішов або почав говорити пізніше, у вас можуть виникнути думки про те, що ви погано справляєтеся зі своєю роботою, хоча це не так.

По-четверте, у вас може виникнути комплекс неповноцінності від того, що ви зараз менше знаєте, ваші інтереси обмежені вихованням дітей і кулінарією. У вас може бути менше модного одягу і ви не завжди будете в курсі модних новинок в галузі кіно та літератури.

З усього цього списку найсерйознішою є проблема матеріальної залежності. Ми рекомендуємо вам підрахувати ту економію, яку отримує сімейний бюджет завдяки вашому вмінню вести господарство. Ви самі будете здивовані, які суми ви економите. Крім того, навіть найдосвідченіша няня чи вихователь ніколи не замінять дитині матері. Тому ніяких сумнівів в тому, що ви нарівні з чоловіком забезпечуєте добробут своєї сім'ї у вас не повинно бути.

Не сидіть, замкнувшись в чотирьох стінах, займайтеся собою, своєю освітою. Використовуйте цю прекрасну можливість жити за власним розкладом для себе і для тих, кого ви любите. Якщо у вас є бажання працювати, ви завжди зможете знайти яку-небудь підробіток в інтернеті або підготуватися до роботи, сидячи вдома з дітьми. Вирішіть для себе, що ви прийняли правильне рішення і отримуйте задоволення від своєї прекрасної роботи - люблячої дружини і мами.

Теги: професія, праця, залежність, домогосподарка