Домогосподарка або бізнесвумен?

% Sestr, автор JustLady. % % %
����������� ��� �����������?
% Ще якийсь час тому для молодої жінки кар'єра і дитина були практично взаємовиключними поняттями. І дійсно - народження дитини на 7-8 років усувало молоду маму з робочого процесу. Поступово ситуація змінюється і це стає можливим, багато в чому завдяки високим технологіям і розвитку засобів зв'язку.
% Статті за темою «Домогосподарка або бізнесвумен? » %
Домогосподарка або бізнесвумен?
% Домогосподарка: секрети успіху %
Домогосподарка або бізнесвумен?
% Домогосподарка. Як бути цікавою коханому чоловікові %
Домогосподарка або бізнесвумен?
% Домогосподарка - це теж кар'єра? %
Домогосподарка або бізнесвумен?
% Професія "домогосподарка" %
% Народження дитини та її виховання в перші роки життя важкі для працюючої жінки не тільки тому, що дитина мала і вимагає багато уваги. Це не найскладніше. Те, що найбільше заважає кар'єрі молодої жінки - це неможливість планувати свій час.%

Перші роки життя дитини чреваті його раптовими захворюваннями, випадковими подіями і необхідністю міняти свій розклад, що для бізнес-леді, яка працює в партнерстві з іншими людьми, неприпустимо і неприйнятно. Все це не створювало умов для продовження кар'єри, що почалася ще до народження дитини, і змушувало жінку залишатися домогосподаркою. По крайней мере, до тих пір, поки діти не підростуть, і не з'явиться можливість планувати свій розклад і бути досить впевненою в його виконанні.

З розвитком інтернету, у жінок, які мають малолітніх дітей, з'явилася відмінна можливість залишатися «в темі», бути постійно на зв'язку і не скасовувати ні намічених ділових нарад, ні зустрічей, ні проектів. Звичайно, їй все одно доводиться важче, оскільки частину свого часу вона присвячує догляду за дитиною і її виховання, але можливість продовжувати роботу після народження дітей у неї зберігається.

Тому ті жінки, які хочуть робити кар'єру і продовжувати свою професійну діяльність вже не стоять перед вибором ким бути: домогосподаркою або бізнес-леді. І в цьому їм допомагають не тільки новітні засоби комунікації, а й ті домашні роботи, які значно полегшили жінкам життя в плані ведення домашнього господарства. Їм вже не доводиться витрачати багато часу на прання білизни та миття посуду, прибирання в квартирі і приготування їжі.

Тепер жінка має можливість вибирати домашнє господарство або кар'єру тільки у відповідності зі своїми бажаннями і фінансовими можливостями сім'ї. І прекрасно, що діти перестали бути перешкодою для молодих жінок у їх прагненні до самореалізації.

Теги: робота, мама, молода, жінка, кар'єр, ведення, домогосподарка, бізнесвумен

Домогосподарки vs карьерістікі

% Галина Добра, автор JustLady. % % %
����������� vs ������������
% Вибір жінки мети життя може бути різним. Одні вирішують будувати кар'єру і віддавати всі сили цього процесу, інші ж - створювати затишок для своєї сім'ї, не відволікаючись на інші турботи.
% Статті за темою «Домогосподарки vs карьерістікі» %
Домогосподарки vs карьерістікі
% Професія "домогосподарка" %
Домогосподарки vs карьерістікі
% Домогосподарка: секрети успіху %
Домогосподарки vs карьерістікі
% Непогано бути домогосподаркою %
Домогосподарки vs карьерістікі
% Чоловік-домогосподарка %
% Жінки вільні розпоряджатися долею на свій розсуд - хтось вирішує стати домогосподаркою і присвятити себе дому і сім'ї, а хтось прагне підкорити вершину кар'єрою сходи, віддаючи всю себе робочим моментам. Домогосподарки часто виступають проти кар'єристок, а кар'єристки не розуміють домогосподарок. Перш ніж вибрати свій шлях, вивчіть всі плюси і мінуси тієї та іншої життя.%

Домогосподарки: «за»
% Головний плюс життя без роботи полягає у свободі дій. Жінки, які вирішили не брати участь в гонці за кар'єру, самостійно розпоряджаються своїм часом і визначають, що і коли вони хочуть робити. Їх будинки завжди чисті і доглянуті, а сім'ї задоволені мамою. Адже вона завжди поруч і готова прийти на допомогу в будь-яку хвилину. У домогосподарок є сила-силенна часу на себе, адже їм не потрібно поспішати на роботу і назад додому, по дорозі набуваючи продукти, забираючи дітей зі школи і на ходу готуючи вечерю. Тому вони завжди мають можливість зайнятися самоосвітою, витратити час на хобі і догляд за собою.

Домогосподарки: «проти»
% Іноді плюси обертаються в найбільш злісні мінуси. Горезвісна свобода може тільки снитися, якщо домогосподарка неправильно буде розподіляти свій час. Адже його потрібно чимало на прибирання, прання, приготування їжі та інші домашні справи. Таким чином домогосподарство може перетворитися на справжню клітку, з якої жінка сумними очима буде дивитися на навколишній світ. У гонитві за ідеально облаштованим будинком цілком можливо забути про догляд за собою, саморозвитку, що поступово призведе до деградації.

Кар'єристки: «за»
% Успішна кар'єра для деяких жінок є головною мрією у житті. Добившись високої посади або ж тільки йдучи до неї, кар'єристки чітко усвідомлюють свої цілі і активно шукають шляхи їх досягнення. Вони постійно перебувають у русі, прагнуть підвищувати свій рівень знань і проводять кожен день більш ніж активно.

Кар'єристки: «проти»
% Але й у них не все гладко. Втомлений вигляд, згаслий погляд, синці під очима, хронічна втома і постійна роздратованість - ось те, що часто супроводжує жінок, які борються за кар'єру. Крім здоров'я і зовнішності, страждає і особисте життя. Часу на романи, спілкування і сім'ю не вистачає, адже його більшу частину займають відрядження, наради, підписання контрактів і затримки на роботі.

Знаючи всі плюси і мінуси обох ролей, ви завжди зможете зробити усвідомлений вибір між ними. Як і в багатьох ситуаціях, найбільш вірним рішенням стає «золота середина», дотримуватися якої так чи інакше намагається більшість жінок в усьому світі.

Теги: кар'єристка, домогосподарка, карьерістіка

Бізнес в інтернеті: як поєднати виховання малюка і успішну кар'єру

������ � ���������: ��� ���������� ���������� ������ � �������� �������
% Народження малюка і перші роки його життя вимагають присутності поруч найважливішого людини в житті дитини - мами. Багато жінок ставлять хрест на своїй кар'єрі, успішності і присвячують себе дитині, займаючись його вихованням аж до школи.
% Статті за темою «Бізнес в інтернеті: як поєднати виховання малюка і успішну кар'єру» %
Бізнес в інтернеті: як поєднати виховання малюка і успішну кар'єру
% Персона: Оксана Лаврентьєва %
Бізнес в інтернеті: як поєднати виховання малюка і успішну кар'єру
% Кар'єризм шкідливий %
Бізнес в інтернеті: як поєднати виховання малюка і успішну кар'єру
% Суміщаємо окуляри і модний макіяж %
Бізнес в інтернеті: як поєднати виховання малюка і успішну кар'єру
% Чи може жінка-керівник бути щаслива в особистому житті %
% Працювати в колишньому ритмі виходить не у всіх. Когось виручають бабусі й дідусі, які беруть на себе основні турботи про дитину, сидять з ним, коли він хворіє, замінюють батьків, коли ті вирушають у відрядження або їдуть відпочивати. Другий варіант - наймані няні, які сидять з дитиною вдома, водять його на розвиваючі курси, гуляють з ним, вчать читати і писати. А бувають ситуації, коли залишити дитину немає з ким - няням або не довіряють, або не можуть собі дозволити оплачувати їхню роботу, дідусі та бабусі дуже зайняті або живуть далеко. І молода мама позбавляється можливості реалізації своїх кар'єрних амбіцій.%

Ситуація може докорінно змінитися, якщо мама вміє робити що-небудь особливо добре і володіє початковими навичками роботи в мережі. Тоді у неї є шанс поєднати виховання малюка, непогано заробити і навіть розширити свій бізнес. Основні сфери, в яких молоді матусі домоглися успіху - «продаж» своїх талантів (вишивання, в'язання, кулінарія тощо), організація інтернет-магазину, переклади, написання статей, ведення власного блогу і т.д.

Інтернет - це в принципі дуже зручна торгова площадка. На початковому етапі жінці не потрібно орендувати приміщення, наймати співробітників, вести бухгалтерію, вона позбавлена ​​від безлічі проблем. Потрібно тільки вміння привернути увагу, вміле використання рекламних і маркетингових ідей, сумлінне виконання своїх зобов'язань. При цьому багато хто з видів діяльності не вимагають цілодобового присутності біля екрану монітора - мама спокійно може погуляти з малюком, позайматися, пограти і погодувати дитину. Вона спокійна і не переживає за те, що дитина перебуває з кимось ще, сама вибирає зручний графік роботи, підлаштовує його під свій режим.

Сколотити величезні капітали на перших порах не вдасться - це природно і абсолютно нормально. Досить того, що жінка може поєднувати роботу і догляд за дитиною, не на шкоду жодному з видів діяльності. Але дитина росте і з віком він все менше потребує маминому уваги - з'являється можливість розширити сферу діяльності, залучити додатковий капітал, а, отже, заробити більше грошей. Хто знає, може бути, ваше хобі стане основним джерелом доходу і буде приносити задоволення і радість від самореалізації.

Теги: бізнес, інтернет, робота, будинок, маля, кар'єр, виховання