Ідеї ​​домашнього бізнесу

% Альона Ігнатьєва, автор JustLady. % % %
���� ��������� �������
% Поєднувати домашні клопоти, виховання дітей і керувати власним бізнесом? Чому б ні. Тим більше, що займатися бізнесом можна, не виходячи з дому. Розвиток сучасних інформаційних технологій дозволяє багатьом людям бути успішними в справах і приділяти час родині. А працювати можна вдома, влаштувавши домашній офіс. Залишилося тільки придумати, в якій сфері бізнесу розвиватися і заробляти.
% Статті за темою «Ідеї домашнього бізнесу» %
Ідеї ​​домашнього бізнесу
% Бізнес ідеї для жінок: нарощування волосся %
Ідеї ​​домашнього бізнесу
% Ідеї бізнесу для жінок %
Ідеї ​​домашнього бізнесу
% Домашня косметологія: як відкрити свій бізнес %
Ідеї ​​домашнього бізнесу
% Бізнес по-жіночому: оригінальні ідеї %

Якщо ви - успішний програміст або веб-дизайнер, то можна займатися створенням або розкручуванням сайтів. Така робота не має на увазі зустрічей із замовником. А всі питання і розрахунки можна вести по інтернету. До віртуального бізнесу можна віднести весь фріланс в сфері копірайтингу, програмування, дизайну та верстки. Писати статті для глянцевих журналів, також можна, не зустрічаючись з редактором. Ви будете отримувати завдання по електронній пошті і проводити інтерв'ю по Skype. Щоб отримати таку роботу необхідно представити редактору кілька готових матеріалів, придатних за стилем журналу.

Багато домогосподарки мають різні хобі, які можна перетворити на джерело доходу. Наприклад, ви шиєте оригінальні авторські іграшки. Їх можна продавати на спеціальних ресурсах, які торгують ексклюзивними предметами ручної роботи. Багато людей шукають подарунки або хочуть втілити в життя задуману ідею. Вони відвідують такі сайти і можуть купити ваш виріб або дати замовлення на інше. Таким же чином можна в'язати на замовлення, даючи оголошення на жіночих форумах.

Ті, хто живе за містом у приватному будинку, можуть здійснювати послуги перетримки або готелю для тварин. Звичайно, в тому випадку, якщо у вас є досвід догляду за собаками і кішками. Для початку доведеться трохи вкластися, побудувавши на ділянці просторі вольєри. На пересмикування беруть тварин, які шукають нових господарів. Такі постояльці потребують лікування або особливого догляду. Оплачують пересмикування вихованців волонтери, тому можуть траплятися перебої з фінансуванням. Готель для тварин користується великим попитом у літній сезон відпусток.

Керувати невеликим інтернет-магазином можна, не виходячи з дому. Якщо працювати під замовлення і мати можливість брати товар у великих постачальників дрібним оптом, то навіть не знадобиться великий склад. А кур'єрами на доставці можуть попрацювати всі домочадці.

Теги: бізнес, робота, дім, ідея

Робота вдома: плюси і мінуси

% Zubaranna, автор JustLady. % % %
������ ����: ����� � ������
% Робота вдома має безліч переваг, завдяки чому така трудова діяльність стає більш популярною. Але не варто забувати і про негативні моменти, які накладають відбиток на загальний результат роботи.
% Статті за темою «Робота вдома: плюси і мінуси» %
Робота вдома: плюси і мінуси
% Робота вдома: плюси і мінуси %
Робота вдома: плюси і мінуси
% Вільний графік: плюси і мінуси %
Робота вдома: плюси і мінуси
% Заміський котедж: плюси і мінуси %
Робота вдома: плюси і мінуси
% Худі чоловіки: плюси і мінуси %
% Основними перевагами роботи на дому є вільне розподіл робочого часу (зручний графік), істотна економія на обідах в громадських місцях, можливість суміщення трудової діяльності і домашніх справ.%

Звичайно ж, робота на дому не вимагає витрати часу і коштів на дорогу. Це дуже важливо, тому що "домашньому" працівнику не доводиться чекати громадський транспорт і втискуватися в переповнений автобус. Також для жінки відпадає необхідність нанесення макіяжу, зачіски і вибору вбрання. Такий вид трудової діяльності починається і закінчується в залежності від можливостей і бажання самого працівника.

Якщо рід діяльності пов'язаний з власним бізнесом, то для його розвитку не потрібно орендувати офісне приміщення.

Робота вдома дуже зручна для жінок у період вагітності та догляду за малюком. Таким чином вдається поєднати приємне з корисним: дитина перебуває під постійним наглядом, немає необхідності шукати няню або постійно відпрошуватися з роботи з різних причин. У перервах можна позайматися і пограти з дитиною і в будь-який час приготувати обід.

Негативними моментами є постійне відволікання від роботи, відсутність колективу і спілкування з колегами, пристрасть до постійних перекушування. Як правило, працівникам на дому досить складно сконцентруватися на чомусь одному з різних причин (телефонний дзвінок, домашні турботи, виховання дітей). Це призводить до зниження працездатності та продуктивності праці. Також вільний графік розслаблює людину і сприяє розвитку ліні. Робота на дому може стати прямим шляхом до збільшення ваги, особливо при схильності до повноти. Адже в будь-який час можна підкріпитися домашньою їжею, іноді й зовсім не помічаючи того.

Таким чином, перш ніж визначитися зі способом і місцем заробітку, доцільно зважити всі «за» і «проти», щоб робота приносила не тільки фінансову незалежність, а й моральне задоволення.

Теги: робота, час, будинок, робочий, офіс, недолік, перевагу, заробляння

Хороша мати і господиня - не професія?

% Альона Ігнатьєва, автор JustLady. % % %
������� ���� � ������� � �� ���������?
% Давно вже йдуть суперечки між домогосподарками і бізнес-леді - хто з них по-справжньому реалізовує свої здібності. Чи можна досягти висот кар'єри, виховуючи дітей, чи все-таки тільки в офісі розкриються всі ваші організаторські здібності. Але, напевно, ці дві ворогуючі сторони ніколи не прийдуть до спільного знаменника, адже у кожного своя правда.
% Статті за темою «Хороша мати і господиня - не професія? » %
Хороша мати і господиня - не професія?
% Я - нікудишня господиня! Ну і що ?! %
Хороша мати і господиня - не професія?
% Свекруха: мати чи мачуха? %
Хороша мати і господиня - не професія?
% Успішна жінка - це не тільки престижна професія %
Хороша мати і господиня - не професія?
% Заповіді ідеальної господині вечірки %
% Та й самі домогосподарки, чого приховувати, ні-ні та й замислюються: «А все в їх звичному укладі життя правильно? Не втрачають вони чогось важливого між плитою і прогулянками з дітьми ». Хоча зараз, маючи деякий фінансове благополуччя з боку чоловіка, жінки мають можливість не витрачати час на роботу, а займатися будинком, дітьми та хобі. Що, до речі, патріархально настроєних чоловіків цілком влаштовує. Ось тільки образ типової домогосподарки в бігуді і байковому халаті помітно застарів. Сучасні хранительки вогнища можуть дозволити собі час на відпочинок, захоплення, заняття собою. А прибирання прекрасно зробить домробітниця, дітей зі школи та саду забере няня, а важкі пакети з продуктами доставить кур'єр з інтернет-магазину.%

Чи можна за такої привільне життя виглядати погано? Ні тобі ранніх підйомів на роботу, ні нервування від шефа, ні гастриту від обідньої сухом'ятки. При цьому жінка може мати диплом хорошого ВУЗу, знати кілька мов, але реалізовувати всі ці знання їй доводиться тільки на закордонному вояжі і при перевірці домашніх завдань у дітей. Але у деяких жінок одного разу може з'явитися відчуття замкнутого кола. І виражатися це може не тільки в подруг, таких же домогосподарках. Причиною невдоволення собою може стати власний успішний чоловік. Адже для того щоб йому відповідати, треба процвітати не тільки у вишивці.

Як же досягти гармонії і бути не тільки хорошою мамою і дружиною, але і цікавою жінкою. Можна, наприклад, працювати вдома. Тільки робота ця повинна бути інтелектуального характеру - перекладач, копірайтер, рекрутер, бухгалтер, дизайнер. В'язання серветок на продаж ніяк не підвищить вашу самооцінку, якщо тільки ви не дійсно висококласний фахівець. Надомна робота дає не стільки фінансове благополуччя, скільки залученість в суспільне життя та якісно інше спілкування.

Дуже важливо при «сидінні дому» жити повноцінним життям. Читайте, ходите в театр і кіно, подорожуйте. Зрозумійте одне - подяки за поглаженное сорочки вам все одно не дочекатися, а справжнє життя проходить за межами кухні. Навчіться так все поєднувати, щоб і ваші домашні не були обділені вашою увагою, і ви не страждали про те, що поклали своє життя на вівтар добровільного домашнього ув'язнення.

Теги: дитина, робота, дім, професія, сім'я, жінка, чоловік, мати, господиня, домогосподарка