Коли начальник дратує

% Юлія Соболєва, автор JustLady. % % %
����� ��������� ����������
% Вибирати босів не доводитися. У одних начальники які розуміють, розсудливі, компетентні, а в інших - ні. Але у нього також можуть бути приступи нелюбові, помутніння свідомості, нервові зриви. А підлеглим доводитися пристосовуватися, шукати іншого боса або боротися.
% Статті за темою «Коли начальник дратує» %
Коли начальник дратує
% 3 речі, які дратують на роботі %
Коли начальник дратує
% Що дратує чоловіків в жінках? %
Коли начальник дратує
% Що нас дратує в чоловіках: топ-10 %
Коли начальник дратує
% Формула привабливості: що насправді подобається чоловікам в жінках, а що їх дратує? %

Якщо ваш начальник контролює все - від пошти до туалету, то тотальний контроль - його головна характерна риса. Це неефективно, і, швидше за все, особисті особливості боса. Він не може делегувати відповідальність підлеглим, не довіряє команді. Можливо, це недосвідченість і страх упустити щось важливе. Спробуйте спокійно обговорити з ним ситуацію. Поясніть, що колектив в змозі самостійно працювати без невсипущого контролю.

Якщо ваш бос вимагає звіту за формою на кожне питання, дайте шефу зрозуміти, що постійна звітність в письмовій вигляді не дають займатися основною роботою і знижується продуктивність праці. Висловіть це в особистій бесіді.

Коли ваш начальник не цікавиться роботою, не відповідає на дзвінки, в офісі не буває, то байдужість до робочого процесу - його відмінна риса. У колективі завжди знайдеться той, хто почне виконувати обов'язки відсторонив начальника. Тоді співробітники можуть задати вищестоящому керівництву питання про кадрові перестановки.

Якщо ваш бос не знає, що він хоче, то простежується непослідовність у постановці завдань. Формулюйте проблему самостійно і погоджуйте її з начальником.

У вашого начальника постійно з'являються «геніальні» ідеї. Він творчо підходить до справи, любитель нововведень - прийміть участь в обговоренні його ідей.

Якщо ваш бос - любитель поговорити про чужу і свого особистого життя, постійно заводить розмови на особисті теми. Підлеглому треба змиритися і постаратися не давати приводів для пересудів або піти, проявивши принциповість. Розмови не зможуть допомогти начальнику змінити звички.

Начальник проявляє любов до «корпоративній культурі», згуртовує колектив, дістає всіх соцзмагання, корпоративами і Командоутворення. Подібний ентузіазм характерний для людей, початківців освоювати нові напрямки. Шеф з часом стане більш спокійно ставитися до небажання підлеглих брати участь у корпоративах.

Теги: начальник, бос

Жінка в чоловічому колективі: правила виживання

% SCREAM, автор JustLady. % % %
������� � ������� ����������: ������� ���������
% Багато жінок вважають, що робота серед чоловіків - одне суцільне задоволення, і що в офісі, де повно представників сильної статі, можна з легкістю відточувати свою майстерність спокусниці. Але на ділі може з'ясуватися, що робота в чоловічому колективі набагато складніше всіх інших.
% Статті по темі «Жінка в чоловічому колективі: правила виживання» %
Жінка в чоловічому колективі: правила виживання
% Жінка в чоловічому колективі: секрети виживання %
Жінка в чоловічому колективі: правила виживання
% 10 священних правил виживання для коханки %
Жінка в чоловічому колективі: правила виживання
% Кар'єра в житті жінки %
Жінка в чоловічому колективі: правила виживання
% Новий колектив - готуємося до виживання %

Робота в чоловічому колективі увазі під собою суперництво, оскільки представники сильної статі вважають себе компетентним і працездатніші жінок.

На перших порах дівчину не будуть навіть сприймати всерйоз, і будуть намагатися навантажувати її різними проханнями а-ля «принеси кави». Дуже важливо навчитися відмовляти таким колегам, які прагнуть всістися вам на плечі.

Якщо ви хочете, щоб колеги-чоловіки почали вас цінувати як рівного собі співробітника, на перших порах більше слухайте товаришів по службі, а думка своє висловлюйте гранично коректно і акуратно. Навіть якщо ви талановитий і визнаний фахівець, відразу не показуйте своїх знань, тоді ви досягнете успіху.

Чоловіки можуть вживати по відношенню до жінок різного роду слівця («малятко», «дитинко моя» і т.д.), які в офісних коридорах прирівнюються до натяку на те, що представниця слабкої статі є красивим, але, на жаль, марним прикрасою до колективу сильних професіоналів-чоловіків.

Деякі колеги можуть пропонувати вам свою допомогу і надмірно піклуватися про вас. З ними потрібно бути насторожі, оскільки вони можуть почати самостверджуватися за ваш рахунок, демонструючи всім вашу нездатність працювати якісно. Краще всього відразу відмовитися від таких помічників.

Флірт - ще одна зброя чоловіків, яке вони безсоромно застосовують до жінок. У кожному офісі можна знайти такого співробітника, який вважає себе абсолютно чарівним і відмова у флірті від колеги-жінки можуть сприйняти як особисту образу. Складність у тому, що такі чоловіки здатні почати мстити вам і будувати різного роду підступи.

Вибираючи офісний гардероб, краще всього ґрунтуватися на діловому стилі. Не забувайте подавати себе гідно, проявляти себе як конкурентоспроможний працівник, і при цьому залишайтеся жіночною. Щоб вижити серед чоловіків, жінці доведеться навчитися захищати свої цілі й потреби, відстоювати свої інтереси, і доводити, що вона - рівноправний співробітник фірми, так само, як і всі чоловіки.

Теги: робота, чоловік, колектив, жінка, виживання

Якості жінки-лідера. Як досягти успіху в жорстокому світі чоловіків

�������� �������-������. ��� ��������� � �������� ���� ������
% Сильна і владна особистість, яка вміє контролювати емоції і думки, самовпевнена людина, прекрасно вміє вести за собою інших. Здається, йдеться про чоловіка? О, ні! Все це - головні риси жінки, жінки-лідера.
% Статті за темою «Якості жінки-лідера. Як досягти успіху в жорстокому світі чоловіків » %
Якості жінки-лідера. Як досягти успіху в жорстокому світі чоловіків
% Як досягти успіху на роботі %
Якості жінки-лідера. Як досягти успіху в жорстокому світі чоловіків
% Проблеми самотності процвітаючих жінок %
Якості жінки-лідера. Як досягти успіху в жорстокому світі чоловіків
% Процвітаюча жінка і радість материнства %
Якості жінки-лідера. Як досягти успіху в жорстокому світі чоловіків
% Жіноча психологія: вчимося розуміти чоловіків %

Чи може жінка стати лідером? Мало того - утримувати свої позиції протягом багатьох років. Так, це досить складно - досягти успіху в жорстокому світі чоловіків. Але скільки прикладів може нам піднести історія, та що там говорити - озирніться навколо: скільки ви бачите сучасних жінок-керівників, жінок-власниць кампаній?

Домогтися цього може далеко не кожна представниця слабкої статі, проте, якщо ви про це задумалися, якщо ви відчуваєте в собі такий потенціал - варто спробувати. Але для цього необхідно розвивати в собі певні якості.

Перш за все, навчитеся ставити собі цілі, яких вам і вашим підлеглим необхідно буде добитися. І домагайтеся! При цьому у вас, звичайно ж, будуть виникати певні труднощі - але це ще одна якість жінки-лідера: навчитися боротися з труднощами. Це складно, будуть опускатися руки, але не варто впадати в паніку: обдумайте ситуацію, продумайте методи подолання проблеми - адже попереду вас чекає намічена мета.

Ставши лідером, не варто забувати і про такий важливий якості, як комунікабельність - адже тільки правильно і грамотно спілкуючись, чітко висловлюючи думки, ви зможете зацікавити і повести людей за собою.

Прагнучи досягти успіху в жорстокому світі чоловіків, варто завжди пам'ятати, що ви - жінка. Вам має бути притаманна велика, ніж їм, м'якість: не варто нервувати і лаяти підлеглих за найменші промахи - повірте, вам будуть набагато більше довіряти, якщо зрозуміють, що ви - справедливий керівник, а на незначні упущення вкажете, як на задачу, яку варто вирішити.

Жінка-лідер - це неодмінно розумна і освічена людина. Тому намагайтеся якомога більше займатися самоосвітою, читаючи книги, отримуючи інформацію в іншому вигляді. Аналізуйте, набирайтеся досвіду - адже розумні, як відомо, вчаться на чужих помилках.

Ви сильна, інтелектуальна, в чомусь жорстока, завжди володієте ситуацією, професіонал своєї справи. Однак не варто забувати, що все-таки ви - жінка. Поєднуйте в собі ці якості - і з вас вийде прекрасний лідер.

Теги: якість, чоловік, керівник, жінка, комунікабельність, світ, особистість