Як почати працювати ріелтором

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
��� ������ �������� ���������
% Торгівля нерухомістю - це досить прибутковий бізнес. У той же час, сам процес продажу квартир також може бути цікавим, що робить професію ріелтора досить привабливою. Як же почати трудову діяльність у даній сфері?%
% Статті за темою «Як почати працювати ріелтором» %
Як почати працювати ріелтором
% Як заробити на житло %
Як почати працювати ріелтором
% Як написати резюме %
Як почати працювати ріелтором
% Беремо кредит: плюси і мінуси %
% Для початку потрібно зрозуміти, в чому ж полягає діяльність ріелтора. Ріелтор - це посередник між покупцем і продавцем житла, а також між власником та орендарем приміщення. Він займається підбором відповідних варіантів для обох сторін угоди, а також підготовкою відповідних документів для оформлення нового правового статусу житла. Як можна зрозуміти, ця робота поєднує в собі продажу і діяльність, пов'язану з юридичною підтримкою угоди і діловодством.%

Для того, щоб стати ріелтором, не потрібно спеціальну освіту. Проте в деяких вузах були створені факультети, що готують фахівців з «управління нерухомістю». Їх можна вважати ріелторами з інженерних ухилом. Більшість же людей, що йдуть працювати в агентство нерухомості, мають непрофільний освіту, а згодом проходять спеціальні курси підготовки фахівців. Якщо ж ви все-таки хочете отримати освіту, яка стане в нагоді вам в практичній діяльності ріелтора, зверніться до юриспруденції - на спеціалізованому факультеті ви зможете отримати великі знання з цивільного права, які допоможуть вам у правильній реєстрації угод з нерухомістю.

Вакансії ріелтора можна знайти практично на будь-якому інтернет-ресурсі, присвяченому пошуку роботи. Також вони розміщуються в спеціалізованих газетах з оголошеннями, наприклад, «Робота для вас». Також шукати вакансії можна і на сайтах великих агентств нерухомості.

На співбесіді ви повинні продемонструвати якості, необхідні ріелтору - товариськість, здатність до продажів, переконливість в мові. Не забувайте про те. Що саме продаж може стати найбільш складною частиною роботи фахівця.

Якщо у вас немає опеньки роботи і не виходить знайти постійне місце, спробуйте себе в якості стажера у відомому агентстві нерухомості. Ви зможете отримати необхідні практичні навички, а згодом перейти на більш високу посаду і працювати самостійно.

Теги: квартира, нерухомість, ріелтор, сфера, кар'єр, посада, перепродаж, посередництво

Професія & quot; домогосподарка & quot;

% Юлія Соболєва, автор JustLady. % % %
��������� "�����������"
% Говоріть про домогосподарку, і відразу у вашому уявленні вимальовується така матрона з косою навколо голови, фартухом з малюнком. Тільки, швидше за все, ви помиляєтеся В даний час домогосподарки виглядають по-іншому. Адже як виглядати залежить від самої жінки, а не від посади, яку вона займає.
% Статті за темою «Професія & quot; домогосподарка & quot;» %
Професія & quot; домогосподарка & quot;
% Професія - домогосподарка! %
Професія & quot; домогосподарка & quot;
% Домогосподарка: секрети успіху %
Професія & quot; домогосподарка & quot;
% Чоловік-домогосподарка %
Професія & quot; домогосподарка & quot;
% Домогосподарка - це теж кар'єра? %

Сучасне життя балує вас приємними і прикрими сюрпризами. Як боротися з цим кожен вибирає сам. Будь-яка жінка сама вирішує присвятити себе сім'ї або робити кар'єру. Шляху прийняття цього рішення можуть бути різними, саме з цієї причини і домогосподарки виглядають по - різному. Одні не змогли одержати свого часу освіту, зробити кар'єру, вирішують зайнятися будинком і сім'єю. Інші повністю впевнені, що заробляти гроші повинні чоловіки, а їхня справа утримувати в порядку домашнє вогнище. І третя категорія жінок - це ті, які стали домогосподарками завдяки випадку. Це дівчата, які бажають працювати, але не мають можливості.

Але й ті, й інші починають досконало оволодівати професією «домогосподарка». Тільки деякі з них роблять це з превеликим задоволенням, а інші таке життя сприймають, як суцільну каторгу.

Домогосподарки буваю різні. Одні вирішують все життя присвятити чоловікові й дітям, а ось є й така категорія, яка не забуває і про себе кохану. Приділяє величезну увагу власного зовнішнього вигляду, розвитку. Такі жінки намагаються багато подорожувати, шукати що - те нове невідоме, не забувають відвідувати культурно-масові заходи. Правда тут важливу роль відіграє фінансове становище сім'ї.

Переваги професії «домогосподарка» наступні: життя без щоденних стресів, немає керівника, велика кількість часу можна проводити з близькими людьми. Домогосподаркам можуть бути слабкими, жіночними. Адже їм не треба боротися на роботі за місце під сонцем. А якщо є бажання, то жінки-домогосподарки можуть оволодівати новими знаннями й уміннями.

Як завжди разом з перевагами є і недоліки цієї «професії». До них віднесемо: залежність. Великий ризик бути домогосподаркою. Добре якщо ідилія в родині буде вічно, а якщо ні ... Іноді, виконання обов'язків домогосподарки оцінюється набагато упередженості, ніж іншої роботи. Багато жінок, ставши домогосподарками, перестають йти вперед. Вони виконують свої обов'язки і вважають, що цього достатньо. Товариств теж до домогосподаркам ставиться зі зневагою. Так що вибір за вами, жінки. Що для вас краще, повинні вирішити тільки ви.

Теги: професія, сім'я, роль, домогосподарка

Тайм-менеджмент для домогосподарки

% Наталія Славіна, автор JustLady. % % %
����-���������� ��� �����������
% Жінки стають домогосподарками з різних причин. Хтось йде в декрет і потім сидить з малюком, у кого-то процвітаючий чоловік вважає, що його дружина повинна займатися тільки домом, а хтось удома працює, поєднуючи обов'язки господині і професіонала. Але які б причини не лежали в основі, залишившись «на господарстві», всі жінки стикаються з однією і тією ж проблемою - як впоратися з усією домашньою роботою і при цьому не перетворитися на загнаного коня.
% Статті за темою «Тайм-менеджмент для домогосподарки» %
Тайм-менеджмент для домогосподарки
% Flylady - тайм-менеджмент для домогосподарки %
Тайм-менеджмент для домогосподарки
% Тайм-менеджмент для жінок %
Тайм-менеджмент для домогосподарки
% Чи всім потрібен тайм-менеджмент %
Тайм-менеджмент для домогосподарки
% Флай леді: домогосподарки на каблуках %

Робота по дому підступна тим, що по-перше, вона циклічна, тобто зробити її раз і назавжди просто неможливо, по-друге, вона не нормована. У результаті жінка опиняється в положенні білки в колесі - одна справа змінює інше, а жодних позитивних результатів не видно. І так тиждень за тижнем. Поступово накопичується втома, стрес стає хронічним, розвивається депресія. Ефективним рішенням у цій непростій ситуації виявляється правильний тайм-менеджмент для домогосподарки.

На сьогоднішній день розроблено чимало систем управління часом для самих різних організацій і процесів. Але в основі їх усіх лежить кілька загальних універсальних правил: чітке планування своєї діяльності, складання списків поточних завдань, регулярне (щоденне або щотижневе) підбиття підсумків та аналіз досягнутих результатів.

Однією з найбільш оптимальних систем тайм-менеджменту для домогосподарок є система FLY-lady, розроблена американкою Марлой Силли спеціально для жінок. Основний принцип Флай-леді - поступовість і послідовність. Не потрібно намагатися осягнути неосяжне і створити ідеальний порядок в будинку за один день. Не випадково Марла Сіллі радить своїм послідовниця метод baby-steps (маленькі кроки). Почніть з чогось одного і далі пересувайтеся маленькими кроками, не намагаючись зробити все відразу. Система Флай-леді заснована всього на декількох базових принципах, які допомагають упорядкувати хаос домашньої роботи.

1. Не забувати про свій зовнішній вигляд! З ранку опоряджаємося (ніяких банних халатів і шльопанців), накладаємо макіяж і одягаємо зручні туфлі. Зовнішній вигляд - це дуже важливо, про себе забувати не можна ні в якому разі.

2. Створюємо собі якусь точку, яка стане уособленням чистоти і порядку. Марла пропонує використовувати кухонну раковину, оскільки на кухні ми проводимо багато часу і раковина завжди на очах. Для початку начистити її як слід. І потім просто підтримуйте в цьому стані.

3. Заводимо журнал для опису рутин - невеликих повсякденних повторюваних справ, які доводиться робити вранці і ввечері.

4. Щоб прибирання не перетворилася на нічний кошмар, поділяємо будинок на окремі зони і для кожної виділяємо свій день тижня. Наприклад, вітальня і їдальня - понеділок, кухня - вівторок, ванна і туалет - середовище, прання - четвер, прасування білизни - п'ятниця. На прибирання кожної зони витрачаємо не більше однієї години. Все, що не вклалася в цю годину, відкладається до наступного разу.

5. Щоденне расхламленіе. Один з основних принципів Флай-леді говорить: «мотлох упорядкувати не можна! ». Відповідно наше завдання кожен день знайти 27 непотрібних, використаних речей і викинути. Такий підхід дозволить поступово і необтяжливо позбутися від усього накопичився мотлоху.

6. Гарячі точки треба своєчасно гасити. Під гарячими точками в даній системі маються на увазі місця в квартирі, на яких особливо швидко і легко утворюється хаос. Це може бути письмовий стіл, поличка біля вхідних дверей, комп'ютерна стійка і т.п.

7. Один день на тиждень повинен бути присвячений виключно самій собі. Це означає, що у вибраний день ніяких домашніх справ, тільки відпочинок, сон, косметичні процедури і будь-які інші задоволення. Кожна домогосподарка в першу чергу жінка і забувати про це ніколи не можна.

Теги: управління, час, система, менеджмент, тайм, ледя, домогосподарка, флай