Як привітати генерального директора

��� ���������� ������������ ���������
% Нерідко при наближенні дня народження генерального директора компанії колектив довго не може вибрати подарунок і спосіб привітання керівника. Підійти до вибору подарунка для директора потрібно з високою часткою відповідальності, враховуючи особистісні якості начальника і певні правила етикету.
% Статті за темою «Як привітати генерального директора» %
Як привітати генерального директора
% Як оформити нового генерального директора %
Як привітати генерального директора
% Як привітати директора %
Як привітати генерального директора
% Як привітати директора з Новим роком %
Як привітати генерального директора
% Як відправити у відпустку директора %
% Щоб красиво привітати генерального директора, потрібна ретельна підготовка. Тому краще створити ініціативну групу або доручити всі організаційні питання, що стосуються дня народження керівника, окремій людині. Потрібно вибрати хороший подарунок, що підкреслює високий статус директора, заздалегідь замовити букет відповідних кольорів, і ретельно продумати вітальну промову.%

Найкраще заздалегідь зібратися всім колективом, щоб швидко і безконфліктно визначити фінансову сторону даного питання, включаючи ціну подарунка. Якщо мова заходить про хороше подарунку, який не соромно вручити керівнику, не обов'язково зупинятися на дорогих аксесуарах та інших предметів. Добре привітати директора можна креативним недорогим подарунком, а основний акцент зробити на вітальній промові. Теплі слова та увагу до іменинника дозволять вам підняти себе в очах генерального директора.

Якщо ваш колектив не може придбати фірмовий шкіряний портфель або дорогу ручку «Паркер», варто купити символічний і цікавий подарунок, головне - привітання генерального директора не повинно бути банальним. Враховуйте захоплення і професійну діяльність керівника, наприклад, якщо він любить подорожувати, то відмінним подарунком стане глобус, який буде потім непогано виглядати в інтер'єрі кабінету директора компанії. Підійдуть цікаві пам'ятні сувеніри та оригінальні аксесуари, а для колекціонера слід купити яку-небудь тематичну річ, яка поповнить збори.

На подарунку бажано вигравіювати невелику пам'ятний напис, щоб ваш керівник згадував про колектив. Приділіть увагу вибору букета для директора, при цьому чоловікам рекомендується дарувати квіти насичених яскравих відтінків. Це можуть бути гладіолуси і гвоздики, кали, лілії і темні троянди на довгих черешках.

При покупці букета для генерального директора варто приділяти максимальну увагу його формі, так як чоловіки віддають перевагу строгі і лаконічні квіткові композиції, немов витягнуті вгору. Якщо ваш керівник - жінка, можна придбати і оригінальну квіткову композицію у формі кулі. Якщо дамам зазвичай дарують квіти дуже ніжних забарвлень, то в букеті для займає високе положення чоловіки повинні переважати червоний, бордовий і фіолетовий кольори. У вітальній промові згадайте про достоїнства керівника, побажання процвітання та здоров'я, високу оцінку всіх його професійних якостей.

Теги: директор, привітання

Начальник-тиран. Способи виживання

% Owosss, автор JustLady. % % %
���������-�����. ������� ���������
% Багато всерйоз замислюються про зміну роботи лише тому, що начальник-тиран вічно всім незадоволений і щодня погрожує позбавити премії. Щоб працювати під керівництвом такого, керівника потрібно мати залізні нерви. Не кожен може цим похвалитися. Чи варто намагатися налагодити відносини з начальником-деспотом або простіше піти?
% Статті за темою «Начальник-тиран. Способи виживання » %
Начальник-тиран. Способи виживання
% Як бути щуром, або Мистецтво виживання на роботі %
Начальник-тиран. Способи виживання
% Що робити, якщо ваш начальник - тиран ... %
Начальник-тиран. Способи виживання
% Весільний набір для виживання %
Начальник-тиран. Способи виживання
% Літо в місті: секрети виживання %
% Експерти рекомендують скористатися деякими порадами для розробки своїх способів виживання в екстремальних умовах. Спочатку потрібно розібратися в причині такої поведінки керівника. Причина звірств може бути в невмінні знаходити спільну мову з підлеглими. Молоді начальники за надмірною строгістю приховують свою невпевненість. Підвищуючи голос, вони намагаються домогтися поваги до себе, як начальнику. Також поведінка може свідчити про недостатню орієнтації в професійній сфері. Керівник не повинен знати кожну деталь роботи співробітника, але деякі прагнуть приховати своє незнання зайвої суворістю. А може, начальник пройшов шлях до кар'єри, на якому така поведінка начальства було нормою. Адже керівники часто копіюють поведінку своїх вчителів, які не завжди вміють спілкуватися з людьми.%

Постарайтеся налагодити свою роботу. Якщо начальник робить неодноразово вам зауваження, то причина може ховатися в недоліках вашої роботи. Робота на чолі з тираном вимагає професіоналізму. Ви повинні не тільки виконувати свою роботу, а виконувати її якісно. Не протіворечьте зауважень керівника, навіть якщо на ваш розсуд вони безглузді.

Не давайте приводів для підвищення на вас голосу. Проявіть максимум уваги до роботи. Помилки через неуважність - дурні помилки, які дають керівництву підстави диктувати умови, посилаючись на низький рівень вашого професіоналізму. Якщо причиною звірства начальника є ваша недосвідченість, то, правильно організувавши роботу, ви з часом зможете домогтися поваги. Пам'ятайте, що вимогливі керівники - це відмінний стимул підвищити свою кваліфікацію. При отриманні від начальника завдання, уточніть всі нюанси, всі вимоги до його виконання. Це допоможе уникнути неприємних ситуацій в майбутньому.

Головне при застосуванні одного із способів виживання - зберігайте самовладання. Не давайте волю емоціям, і тоді начальник-тиран, що дозволяє собі грубість і хамство, буде почувати себе дуже ніяково і невпевнено.

Теги: умова, начальник, спосіб, виживання

Як ужитися з колегами по роботі

% Міла Кірдіна, автор JustLady. % % %
��� ������� � ��������� �� ������
% Більша частина нашого життя проходить саме на роботі. Найчастіше спілкування в колективі стає більш тісним, ніж з домочадцями. Буває і навпаки, коли обстановка на роботі розжарюється день за днем ​​і загрожує перерости в справжній кошмар. Таку ситуацію потрібно вчасно зупинити.
% Статті за темою «Як ужитися з колегами по роботі» %
Як ужитися з колегами по роботі
% Як ужитися в колективі %
Як ужитися з колегами по роботі
% Як ужитися зі свекрухою в одній квартирі %
Як ужитися з колегами по роботі
% Колеги: друзі чи вороги? %
Як ужитися з колегами по роботі
% Коли чоловік - колега по роботі %
% Щоб не накликати на себе гнів колег, необхідно заручитися їх підтримкою і повагою. Для цього важливо виконувати свою роботу максимально якісно і швидко. Ще жоден ледар не викликав поваги чи схвалення.%

Всі зауваження колег необхідно вислуховувати і обдумувати, проте не варто приймати їх близько до серця. Якщо висловлену думку відповідає дійсності, потрібно виправити помилки і подякувати за пораду. Якщо це було безпідставно, краще забути про це як про погану погоду.

Не варто картати своїх колег за кожен промах з їх боку. Краще залишити і їм, і собі право на помилку. Швидше за все і у вас їх виникає не мало, тому не варто нагнітати обстановку через таких дрібниць.

Ніколи не можна висловлювати свою думку про інших потай і вже тим більше, базуючись не на фактах, а на домислах або словах інших людей. У кожної людини своя точка зору, до того ж цілком можливо, що ви не володієте достатньою інформацією, щоб робити якісь висновки.

Якщо у вас є така можливість, не варто «пхати свого носа в чужі справи». Дуже часто недостатня компетентність або поспішність висновків призводить до того, що, втрутившись, ви можете опинитися в смішний і безглуздої ситуації. Незважаючи на те, що дружний колектив схожий на сім'ю, необхідно віддавати собі звіт в тому, що це всього лише колеги. Найкраще з усіма підтримувати одно дружні відносини, нікого не виділяючи і не відторгаючи.

Намагайтеся так налагодити свою роботу, щоб вас завжди могли підмінити. Не соромтеся розповідати якісь подробиці проекту, щоб ввести в курс справи тих, хто трудиться спільно з вами. Інакше утворилася «незамінність» послужить погану службу, приклеївши до вас ярлик зверхника або кар'єриста.

Не варто прагнути бути таким, як усі. Розчиняючись в масі людей, можна втратити індивідуальність і ті якості, які відзначило керівництво при прийомі вас на роботу. Кожна людина цінний саме тим, що він неповторний. Однак не варто й різко, зухвало виділятися з колективу, так можна нажити собі і ворогів, і ворогів.

Не потрібно брати участь у колективній цькуванні, натовп - це не колектив. Залишайтеся по можливості в стороні, однак якщо ви вважаєте, що явно праві, можна сміливо вставати на захист справедливості. Зрештою завжди буде зрозуміло, хто був правий в такій ситуації, важливо бути на правильній стороні барикад.

Теги: робота, колектив, мова, робочий, колега, поведінка