Як вибудувати відносини в новому колективі

% Love, автор JustLady. % % %
��� ��������� ��������� � ����� ����������
% Думка про співробітника складається вже на перших етапах роботи. Тому постарайтеся бути доброзичливим і позитивно налаштованим людиною. На новому місці важливо все - вміння одягатися, спілкуватися, дотримуватися гласні і негласні правила колективу і безліч інших нюансів.
% Статті за темою «Як вибудувати відносини в новому колективі» %
Як вибудувати відносини в новому колективі
% Як бути лідером в колективі %
Як вибудувати відносини в новому колективі
% Кар'єра в житті жінки %
Як вибудувати відносини в новому колективі
% Як полюбити свекруха %
Як вибудувати відносини в новому колективі
% Жіночий колектив: секрети хороших взаємин %
% Приділіть увагу своєму одязі, намагайтеся одягатися не помітно і не зухвало, дотримуйтеся дрес-коду.%

Придивіться до колег по роботі, поцікавтеся їх захопленнями і хобі, але не будьте занадто настирливі. Запам'ятайте імена та прізвища співробітників або запишіть їх у блокнот, щоб потім не відчувати незручності при зверненні. Тим більше, що кожній людині приємно чути своє ім'я.

Не вступайте в суперечку з лідерами в колективі: час, щоб довести свою правоту, у вас ще попереду. Оцініть ділові та людські якості колег, особливості їхнього характеру. Не жартуйте над надмірно образливими людьми. Не діліться секретами з базіками і уникайте пліток. При цьому постарайтеся не замикатися в собі, щоб не уславитися диваком-відлюдником, але і не намагайтеся виглядати «сорочкою-хлопцем», інакше вас будуть сприймати як несерйозного людини.

У кожному колективі є свої негласні правила поведінки, які вам доведеться засвоїти і дотримуватися. Якщо у вас виникли проблеми, не соромтеся звертатися за допомогою. Але і брати на себе чужий тягар не варто, особливо якщо ви бачите, що воно вам не по плечу або у вас занадто багато роботи. Вмійте тактовно відмовити, що не лаючись при цьому і не грубіянів.

У конфліктній ситуації не поспішайте приймати чиюсь сторону, розберіться спочатку в причинах конфлікту. У відносинах з начальством дотримуйтесь субординацію і не намагайтеся з ним кокетувати. Службові романи часто закінчуються звільненням з роботи або ж почуттям ніяковості і плітками в колективі. Краще повчіться у свого начальника професіоналізму та ділової хватки. У майбутньому, вони вам ще не раз знадобляться.

Не приносьте свої сімейні проблеми в офіс, особливо якщо ви хочете працювати в ньому ще довгий час. Не обговорюйте життєві негаразди в колективі. Ви ж знаходитеся на роботі, а не на прийомі у психолога. Та й потім, начальство не любить розмов, що не відносяться до справи. Проявляйте ініціативу, демонструйте свої ділові та професійні якості і не забувайте про такті. Дотримання цих нескладних правил дозволить вам успішно влитися в колектив і відчути себе в ньому, як «риба у воді».

Теги: робота, людина, колектив, нове, ставлення, поведінка, оточення

Як поводитися в чоловічому колективі

% Рижевласка, автор JustLady. % % %
��� ����� ���� � ������� ����������
% Різниця між чоловічими і жіночими поглядами на життя проявляється не тільки в любовних взаєминах. Жінці, що потрапила в чоловічий колектив, часом доводиться важче, ніж в «серпентарії» найзапекліших пліткарки-колег.
% Статті за темою «Як поводитися в чоловічому колективі» %
Як поводитися в чоловічому колективі
% Робота в чоловічому колективі %
Як поводитися в чоловічому колективі
% Жінка в чоловічому колективі %
Як поводитися в чоловічому колективі
% Жінка в чоловічому колективі: секрети виживання %
Як поводитися в чоловічому колективі
% Одна в чоловічому колективі %
% Не будьте вискочкою. Якщо вас на роботі оточують одні чоловіки, не намагайтеся показати їм, що ви одна розумніші, здібніші і кваліфікованішими, ніж вони всі разом узяті. Чоловіка така поведінка тільки розсердить - адже ви, по суті, принижуєте його гідність. А пробачити і залишити без уваги посягання на власне его зможе далеко не кожен представник сильної статі. Особливо ретельно дотримуйтесь це правило стосовно начальства, інакше ви сильно ризикуйте вилетіти з роботи. Наскільки незрозумілими або неправильними на ваш погляд не виглядали робочі вказівки шефа, чи не смійте навіть натякати на чоловіче «самодурство» і шукати причини критичних зауважень на вашу адресу в сексуальної незадоволеності.%

Більшість жінок прагнуть постійно давати поради. Чи то так проявляється материнський інстинкт, чи то надмірне бажання допомогти ... Загалом, в чоловічому колективі вам доведеться забути про свою роль порадниці. Ваша любов до поучітельству буде тільки дратувати сильна стать.

Робота - не місце для з'ясування стосунків і бурхливих істерик. Професіоналізм у чоловіків стійко асоціюється з умінням зберігати холоднокровність навіть у найважчих ситуаціях. Тому не перетворюйте офіс в сцену для вистави одного актора. Для чоловіків у робочий час ви колега, а не сентиментальне слабке створіння, у якого необхідно йти на поводу.

Не чекайте послаблень з боку чоловіків. Багато жінок розраховують на те, що в чоловічому колективі і працювати-то не доведеться. Варто поплескати віями і посміхнутися - все кинуться допомагати. Однак це не так. Такі очікування будуть сприйняті чоловіками як відсутність професійних навичок. При такому підході максимум - вас звільнять, мінімум - вважатимуть некомпетентним фахівцем. Тому спирайтеся на знання, а не на вміння фліртувати і «будувати вічка».

Теги: чоловік, колектив, жінка, офіс

Як побудувати гарні відносини з колегами

% Катерина Копаєва, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������� ��������� � ���������
% Влаштовуючись на роботу, багато переживають, як їх зустріне колектив. Адже найчастіше перше враження визначає ставлення колег до нового працівника. Тому важливо показати себе хорошим фахівцем і товаришем, побудувати гарні відносини з іншими працівниками, щоб легко влитися в колектив і стати «своєю» людиною.
% Статті за темою «Як побудувати гарні відносини з колегами» %
Як побудувати гарні відносини з колегами
% Як привітати з днем ​​народження колегу %
Як побудувати гарні відносини з колегами
% Як побудувати стосунки з чоловіком %
Як побудувати гарні відносини з колегами
% Відносини після зради чоловіка %
Як побудувати гарні відносини з колегами
% Дружба в офісі: обережність не завадить! %
% Намагайтеся вчасно приходити на роботу, ні в якому разі не запізнюйтесь на зустрічі і переговори, особливо якщо ви працюєте в цій компанії не так давно. А тих, хто запізнюється, що не гудити - ніхто не застрахований від форс-мажорних ситуацій, і можливо, завтра ви опинитеся в пробці і затримайтеся.%

Дотримуйтесь дрес-код, і якщо він має на увазі строгі класичні костюми, не нехтуйте умовами і не приходите в водолазке і джинсах. Макіяж повинен бути легким і не викликає, нігті - акуратними, волосся - чистими і красиво укладеним.

Не беріть участі в розповсюдженні пліток і чуток про співробітників вашої фірми або відділу. Якщо ж ви мимоволі виявилися втягнутими в розмову про них, що не висловлюйте жодних оцінок ні на захист обговорюваного, ні в підтримку пліткують. Краще взагалі піти від розмови і зайнятися своїми справами.

У роботі над спільним проектом обов'язки всіх учасників повинні бути чітко розмежовані. Тому не піддавайтеся бажанням колег (особливо, якщо ви новачок) повісити на вас всі справи, звіти, аналіз ринку і перспективний план. Ознайомтеся зі своєю посадовою інструкцією і намагайтеся виконувати свою роботу добре. А ось вже у вільний час ви завжди можете допомогти колегам.

У будь-якому офісі є свої ритуали чаювань і перекусів, корпоративних свят і заходів. І вам доведеться їх підтримувати. Наприклад, купувати по певних днях цукор або пригощати колег печивом і бабусиними пиріжками. Нічого страшного в цьому немає, і ви поліпшите свої відносини з колегами, якщо принесете на роботу торт, а в день народження пригостите легкими закусками. Що стосується корпоративних свят, не відмовляйтеся зіграти роль Снігуроньки або Баби Яги на новорічному святі, запропонуйте цікаві застільні ігри, змайструєте своїми руками реквізит для конкурсів.

Намагайтеся бути ввічливою і ввічливою з будь-яким членом вашого колективу, навіть якщо він вам неприємний. Стримуйтеся під час конфліктних ситуацій і у жодному разі не підвищуйте голос, говорите аргументовано, чітко, а якщо ви розумієте, що програєте в суперечці, завершіть його з гідністю, погодившись із співрозмовником і вибачившись за зроблену помилку.

Теги: фірма, колектив, колега, ставлення, співробітник, код, взаємовідношення