Як спілкуватися з жінкою-начальником

% Ірина Брусниця, автор JustLady. % % %
��� �������� � ��������-�����������
% Поведінка жінки-начальника в корені відрізняється від стилю керівництва чоловіки. І ця відмінність заклала сама природа. Знання основних рис характеру та типові варіанти реакцій жінок на ту чи іншу ситуацію допоможе знайти спільну мову з шефом у спідниці вже з перших днів роботи.
% Статті за темою «Як спілкуватися з жінкою-начальником» %
Як спілкуватися з жінкою-начальником
% Уміння спілкуватися і сором'язливість %
Як спілкуватися з жінкою-начальником
% Як спілкуватися з кішкою: розшифровка жестів і поведінки %
Як спілкуватися з жінкою-начальником
% Як тримати дистанцію у відносинах з колегами %
Як спілкуватися з жінкою-начальником
% Туфлі з феромонами %
% Поширений поведінковий тип жінки-начальника - класична леді, мінлива в бажаннях, примхлива, але амбіційна і впевнена в собі. Така керівниця - людина настрою. Щоб знайти підхід до леді-босу, ​​доведеться навчитися передбачати її стан, а найголовніше - з'являтися до неї в кабінет з питаннями і пропозиціями тільки в моменти емоційного підйому. Навчіться чемності, уважності, користуйтеся її жіночими слабкостями. Але при цьому не забувайте ставитися до дами з повагою. Начальником вона стала аж ніяк не тому, що жіночої статі, а тому що професіонал.%

Підвищена емоційність - риса, притаманна здебільшого жінкам, і начальниці - аж ніяк не виняток. Щоб уникнути сплеску негативних емоцій, перед виконанням будь-якого доручення уточнюйте усі деталі у керівництва до дрібниць. Чітко обговорюйте терміни, джерела фінансування, обсяг роботи, форму звіту і т.п. Якщо ж вам в боси дісталася «залізна леді», до її доручень і своїх службових обов'язків слід підходити з ще більшим підлесливістю. Її холодний гнів може призвести до звільнення без пояснення причин. Однак найчастіше жінка - це жінка, і будь-які поведінкові крайності будуть, скоріше, винятком, ніж нормою.

На відміну від чоловіків слабка стать уважний до будь-яких дрібниць, особливо може викликати невдоволення шефині нестаранність, незібраність, неохайний зовнішній вигляд співробітників. Досить бути трохи уважніше, акуратніше, почніть стежити за чистотою одягу, взуття, зачіскою, макіяжем, а також звертайте увагу на те, як ви пахнете. Однак і перегинів допускати не варто. Дотримуйтеся власного стилю, будьте природні.

І, нарешті, завжди дотримуйтеся субординацію, будьте чемні, чуйні, доброзичливі. Втім, ця рекомендація підходить і до ситуацій, коли ваш начальник - чоловік.

Теги: стать, начальник, спідниця, керівник, шеф, жінка

Як не бути звільненим після новорічного корпоративу

% Ірина Брусниця, автор JustLady. % % %
��� �� ���� ��������� ����� ����������� �����������
% Невдале святкування новорічного корпоративу може призвести до досить трагічних наслідків. Серйозні ділові люди, що займають відповідальні посади, на вечірці на честь Нового року можуть почати вести себе нез'ясовно і нелогічно, йдучи у відрив і роблячи непристойні речі. Щоб непристойну поведінку на корпоративному вечорі не стало приводом для звільнення, засвойте декілька поведінкових правил.
% Статті за темою «Як же не бути звільненою після новорічного корпоративу» %
Як не бути звільненим після новорічного корпоративу
% Ефектний макіяж для новорічного корпоративу %
Як не бути звільненим після новорічного корпоративу
% Ідеї образів для новорічного корпоративу 2014 %
Як не бути звільненим після новорічного корпоративу
% Новорічний корпоратив: куди піти, що вдягнути %
Як не бути звільненим після новорічного корпоративу
% Новорічний корпоратив: що потрібно, щоб свято вдалося? %
% Головне і найсуворіше правило: не забувати, що новорічний корпоратив - це не дружні посиденьки, а офісне захід. Одягатися, розмовляти, танцювати і вести себе на корпоративному вечорі слід пристойно.%

Вибираючи новорічне плаття, треба бути стриманою у своїх бажаннях. На корпоративній вечірці вульгарно виглядає відкритий викликає наряд з відверто оголеними великими ділянками тіла. Навіть якщо свято буде проходити в ресторані, відмовтеся від стразів, бісеру та блискіток. У вашому образі повинна читатися елегантність і стриманість. Тоді ви гідно і доречно будете виглядати за новорічним корпоративним столом в суспільстві колег.

До питання вживання алкоголю варто поставитися настільки ж серйозно. Найбільша помилка, яку може зробити співробітник компанії - надмірне вживання спиртного. Як наслідок, поведінка стає неадекватним, мова незв'язної, рухи розмашистими, а ноги ватяними. У п'яному стані співробітники перестають контролювати свої емоції і можуть виплеснути весь накопичений негатив на колег або на начальника.

Однак і повне утримання від спиртного теж може викликати пересуди. Поблажливо і з розумінням колеги ставляться до водіїв шефа, вагітним співробітницям і людям з серйозними захворюваннями, в тому числі і вилікувався від алкоголізму. Оптимальний варіант - весь вечір пити легке вино, що не спорожняючи келих до дна, щоб тримати себе і ситуацію під контролем.

Не слід уникати спілкування з начальством. Якщо у вас хороші стосунки з керівництвом, то спільне веселощі тільки поліпшить загальний фон. При цьому не варто фамільярнічать. Правильна поведінка справжньої леді - дружня бесіда з шефом у колі колег, один-два танці, якщо запросили, і ніяких вільностей і двозначних натяків. На всяк випадок слід продумати і тактовний відмову начальнику у випадку, якщо він намагається перейти межу.

Якщо ви не належите до числа екстремалок, що шукають незапланований п'яний секс з випадковим партнером, про що в колі колег обов'язково стане відомо відразу після корпоративу, то про свою репутацію слід дбати ще до початку вечірки. Заздалегідь викличте таксі, відмовтеся від наполегливих залицянь колег під час святкування, що не переступайте за межу легкого флірту і, звичайно, вирушайте додому вчасно і в самоті.

Участь у корпоративі - це показник ваших достоїнств, такту, профпридатності, вміння відпочивати і знаходити контакт з колегами у неформальній обстановці.

Теги: рік, посол, помилка, офіс, корпоратив

Діловий обід: правила етикету

% Шатохіна Ганна, автор JustLady. % % %
������� ����: ������� �������
% Діловий обід - захід дуже важлива і відповідальна. Адже досить складно одночасно є, говорити і уважно слухати. Щоб спростити процедуру проведення ділового обід, потрібно ретельно дотримуватися правил етикету за столом.
% Статті за темою «Діловий обід: правила етикету» %
Діловий обід: правила етикету
% Професіоналізм у спілкуванні: основні правила ділового етикету %
Діловий обід: правила етикету
% Діловий етикет %
Діловий обід: правила етикету
% Коли жінка платить в ресторані %
Діловий обід: правила етикету
% Правила поведінки на діловому прийомі %

Діловий обід впливає на дуже багато чого в розвитку подальшої кар'єри людини. Це і його імідж як ділового партнера, і імідж всієї фірми в цілому, і успіх проведених переговорів і багато іншого. Тому ще до початку ділового обіду до нього потрібно ретельно підготуватися.

По-перше, обов'язково подякуйте тієї людини, який запросив вас на прийом. Якщо запрошення було відправлено вам у письмовому вигляді, то і відповідати на нього потрібно та кож. Подяка висловлюється навіть у тому випадку, якщо ви йти не збираєтеся.

Ще одне основне правило - продумуйте своє вбрання до дрібниць. Ніяких джинсів і вільної одягу на обіді бути не повинно. Фраза «в повсякденному одязі», прописана в запрошенні, означає, що вибрати треба піджак і краватку (для чоловіків) і діловий костюм (для жінок).

Щоб на обіді не зганьбитися, виглядаючи як людина, що повернулася з голодного мису, перед походом в ресторан обов'язково поїжте. Пам'ятайте, що основна мета ділового обіду - вирішити робочі питання, а не об'їсться.

Але так як обід все-таки припускає той факт, що є всі одно доведеться, потрібно обов'язково познайомитися з правилами етикету за столом. До них відносяться вміння розрізняти ложку для супу-пюре від звичайної суповий; вилку для риби і салатний прилад; як правильно потрібно їсти з ножем і багато інших нюансів. Скористайтеся простим правилом: починати потрібно з крайніх приладів, а закінчувати ближніми до тарілки. Адже все це говорить про вашу загальній культурі, а значить і характеризує вас як людину. У тому числі і ділового.

Пам'ятайте про поставу і руках під час переговорів за обіднім столом. Спина повинна бути ідеально прямій, а руки знаходитися на підлокітниках крісел або на колінах. Стосуватися столу можна тільки пензлем або вже цілком рукою до ліктя. Ні в якому разі не нахиляйтеся до їжі, краще наколоти невелику кількість їжі на вилку і піднести її до рота.

Звичайно ж, під час офіційного прийому потрібно стежити ще й за тим, як ви п'єте. Не можна, щоб шматочки їжі або навіть сліди від неї залишалися на келиху. Щоб цього уникнути, зробіть наступне: перед тим, як випити щось, промокніть губи серветкою.

Щоб не потрапити в халепу, замовляйте страви, які прості у використанні. Не вмієте відкривати мідій? Діловий обід - не той час, щоб цьому вчитися. Приступати ж до їжі можна тільки після того, як це зробив господар прийому.

Важливе значення має і тематика бесіди за столом. Не можна торкатися теми медицини, релігії, інтиму і політики. Ідеальними для обговорення вважаються теми про дітей, погоду, історичні пам'ятки та історію. До офіційної частини заходу - переходу до бізнес-тем - приступають, як правило, після того, як буде подано основне блюдо. Але не відразу ж, а ближче до подачі кави. Заздалегідь обміркуйте, що ви хочете обговорити - достаток паперів та оргтехніки на столі вкаже на вас, як на людину поспішного і не дуже-то зацікавленого в даній зустрічі. Переходити до розкладання паперів варто тільки тоді, коли весь стіл уже вільний від їжі.

Теги: обід, етикет