Як зав'язати пояс бантом

% Міла Кірдіна, автор JustLady. % % %
��� �������� ���� ������
% Практично до будь-якого плаття кращою прикрасою може стати вдало підібраний пояс. У році, що минає модному сезоні цей аксесуар був у великому фаворі. Але як зробити так, щоб пояс виконував не тільки практичну функцію, а й естетичну? Зав'язати його бантом!
% Статті за темою «Як зав'язати пояс бантом» %
Як зав'язати пояс бантом
% Як зав'язувати пояс від кімоно %
Як зав'язати пояс бантом
% Як зав'язати хустку: на голові, на шиї, на поясі %
Як зав'язати пояс бантом
% Модні тренди: дивимося на зірок, зав'язуємо банти %
Як зав'язати пояс бантом
% Як зав'язати шийну хустку %
% Зав'язати пояс бантом ви можете дуже просто. Достатньо лише згадати, як ви зав'язувати шнурки на взутті. Як правило, такий метод зав'язування називають шнуровочним. Напевно ви пам'ятаєте, як зав'язувати найпростіший бант. Зробіть як би незакінчений вузол. В результаті повинно вийти два кінця пояса різної довжини. Візьміть той, що довший, і перехлестних через короткий кінець. Тепер з короткого відрізка зробіть петлю і розташуйте над довгим. Довгий кінець пояса Протягніть через петлю вгору, а потім всередину.%

Є ще один спосіб зав'язування пояса бантом. Він складніше, ніж перший. Спочатку потренуйтеся. Зауважте як би неповний вузол, одинарний. Лівий кінець пояса потрібно покласти на правий. Тепер його потрібно пропустити під правим кінцем і вивести зверху. Далі за основний кінець пояса беріть правий. З нього необхідно сформувати пелюстка банта, його закладайте під свободновісящая лівим кінцем пояса. Тепер міцно тримайте правий кінець пояса, але дійте лівим. Його потрібно пропустити під пелюсткою, який ви зробили з правого кінця пояса. Напрямок рухів при цьому зберігайте справа наліво. Під час цих дій ви повинні сформувати з лівого кінця пояса ще один пелюстка банта. Якщо подивитися на свою роботу з боку, то побачите акуратний бант з перемичкою. Цей спосіб підходить більше для урочистих суконь чи сарафанів.

Для більш суворих варіантів гардероба потрібен більш стриманий бант. Для виконання цього банта точно так само, як і в першому варіанті, зав'язуйте неповний вузол. Правий кінець пояса при цьому повинен бути дещо довше. Діючи лівим кінцем. Накладайте його на правий, пропускайте під ним, і тепер його потрібно вивести поверх правого кінця. Далі правим кінцем обертайте лівий, заводите його під лівий і виводите поверх. У вас вийшов гарний, але стриманий бант. Його потрібно акуратно вирівняти і затягнути, щоб він міцно тримався.

При виборі зав'язування бантом пояса враховуйте насамперед вид одягу. Для офісу перший і другий варіанти навряд чи підійдуть, а ось третій буде ідеальний.

Теги: бант, плаття, пояс, спосіб, бантик, зав'язування

Як пофарбувати пір'я

% Дмитро близнят, автор JustLady. % % %
��� ��������� �����
% Сьогодні входить в моду не купувати елементи декору, а робити їх самостійно. Такі заняття називають ще hand made. Красиві пір'я птахів можна виготовити в домашніх умовах, для цього необхідно обзавестися доступними для вас пір'ям і перефарбувати їх.
% Статті за темою «Як пофарбувати пір'я» %
Як пофарбувати пір'я
% Як пофарбувати чорні речі %
Як пофарбувати пір'я
% Як пофарбувати волосся цибулевої лушпинням %
Як пофарбувати пір'я
% Як пофарбувати темне волосся хною %
Як пофарбувати пір'я
% Як пофарбувати шубу %
% Перед тим як приступити до фарбування підготовлених пір'я, необхідно провести їх знежирення. Зазвичай для цих цілей використовуються спеціальні шампуні, але можна скористатися і непотрібним флаконом шампуню або будь-яким миючим засобом. Після обробки шампунем, пір'я необхідно ретельно промити гарячою водою.%

Потім потрібно знебарвити пір'я, якщо їх колір неоднорідний. Для цього необхідно скористатися перекисом водню. Дана речовина можна придбати в аптеці. Крім розчину перекису водню ви можете придбати в аптеці деякі барвники - йод, зеленку і т.д.

Для фарбування в зелений колір необхідно розвести невелику кількість зеленки у звичайній воді. Рекомендується розводити в посуді великого обсягу, щоб у ній помістилися всі пір'я за раз.

Напевно ви фарбували хоч раз яйця на Великдень і пам'ятайте, що цибулиння також є хорошим барвником. Зверніть увагу на послідовність дій при фарбуванні в «цибульний» колір. Спочатку лушпиння цибулі кип'ятять і тільки через деякий час занурюють у цю воду пір'я. Протримаєте їх не менше години. Як показує практика, чим більше, тим краще.

Схожої «цибульного» кольору можна досягти за допомогою хни. Тримати пір'я в розчині цього барвника необхідно не менше двох-трьох годин. Ви також можете скористатися фарбою для волосся.

Для внесення різноманітності та отримання цілого спектру веселки на пір'ї можна скористатися різноманітними харчовими барвниками, якими зараз завалені вітрини магазинів і їх недолік не спостерігається. Ціна їх невисока, тому цей вид барвника використовується частіше всіх вищеперелічених.

Після того як ви витягнете пір'я з фарбувального розчину, розкладіть їх на аркуші паперу, давши їм підсохнути. Для довгої присутності окраса на пір'ї рекомендується намазати їх жиром.

Теги: спосіб, перо, забарвлення

Як зменшити розмір кільця

% Bezumnaya greta, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������ ������
% На питання, як збільшити розмір кільця, відповісти може практично кожен - навіть людина, ні разу не стикався з подібною проблемою. Однак завдання зменшення кільця багатьох ставить у глухий кут. Чи можливо це? І якщо можливо, то в чому полягає процес?
% Статті за темою «Як зменшити розмір кільця» %
Як зменшити розмір кільця
% Як зменшити кільце %
Як зменшити розмір кільця
% Як дізнатися розмір кільця %
Як зменшити розмір кільця
% Як зняти кільце з опухлого пальця %
Як зменшити розмір кільця
% Як зменшити зморшки біля губ %
% Відразу варто сказати, що не всі кільця можуть бути піддані процедурі, пов'язаної із зменшенням їх розміру. Як правило, це ажурні прикраси, що мають тонкі і витончені сполуки, візерунчасту основу, численні камінці, прикраси, декоровані крапельками металу - все те, що може постраждати при фізичному впливі.%

Легко піддаються зменшенню гладкі кільця (класичні обручки), «печатки» та інші кільця і ​​персні без каменів і ажурних елементів.

Механізм зменшення кільця наступний: після визначення необхідного розміру та уточнення, на скільки треба зменшити виріб, майстер видаляє частину шинки (елемент кільця - власне, кільце, те, що надягають на палець). Далі він наводить кільце в належний вигляд за допомогою спеціальних інструментів і видів обробки - і процес завершено.

Ще один варіант зменшення розміру кільця - механічне стиснення за допомогою спеціальних пристосувань (пуансонів). На початку процесу кільце нагрівають (отжигают), потім охолоджують. Далі його необхідно помістити в пуансон, що має внутрішній отвір, куди вкладають кільце. За допомогою ударів молотка, періодично виймаючи і перевертаючи кільце, його поступово звужують, використовуючи механічний вплив. Досягнувши необхідного результату, кільце необхідно витягти і за допомогою верстата розтяжки відновити до колишньої форму шляхом обкатки.

Необхідно звернути увагу, що при цій техніці ширина кільця не повинна перевищувати більше 8 мм. Якщо ж кільце широке, то майстер скористається раніше описаним методом.

Багато хто хоче виправити розмір кільця, але, посилаючись на прикмети, не наважуються віднести обручку до ювеліра. Подумайте, не гірше буде, якщо ви втратите кільце, яке так дорого для вас? Або попросту станете марно зберігати його, не доставляючи радості собі і своєму чоловікові? Прикмети - це те, що люди вселяють самі собі. Якщо ви не вірите і не думаєте про них, нічого не трапиться. Тому сміливо несіть кільце в ювелірну майстерню і насолоджуйтеся прикрасою, яке так зручно «сидить» на вашому пальчику.

Теги: розмір, кільце, процедура, зменшення