Зигзаг у волоссі: шпильки Baryon

% У спеку, що б'є всі рекорди за останні 27 років, хочеться прибрати волосся в акуратну зачіску. Шпильки - зручний варіант, але здається, що пристойних варіантів не знайти.
������ � �������: ������� Baryon
% Цим питанням задалася дизайнер Світлана Берковська. Під брендом Baryon вона випускає аксесуари для волосся з дорогоцінних і напівдорогоцінних металів. Шпильки з нової колекції мають форму зигзага. Вони виготовлені зі срібла і фианитов, золота, діамантів і перламутру (прикраса на останньому фото).
% Якщо носити їх по кілька штук одночасно, вони не тільки допоможуть пережити спеку, а й стануть неабияким прикрасою для волосся.

Зигзаг у волоссі: шпильки Baryon

Зигзаг у волоссі: шпильки Baryon

Зигзаг у волоссі: шпильки Baryon

Зигзаг у волоссі: шпильки Baryon

Натуральні перли

% Природний натуральний перли - найдосконаліший і таємничий дар моря. Перлини, народжені в глибині океану, в раковинах молюсків прекрасні в своїй абсолютній красі. Натуральна перлина - це жива плоть, здатна тьмяніти, вмирати і відроджуватися. Жіночий журнал JustLady пропонує своїм читачкам захоплюючу подорож в перловий світ, в перламутрові мрії.
% Статті за темою «Натуральні перли» %
Натуральні перли
% Вибираємо натуральні перли %
Натуральні перли
% Перли, янтар, бірюза: відрізняємо підробки %
Натуральні перли
% Як відрізнити перли від підробки %
Натуральні перли
% Як відрізнити перли від підробки %

У рубриці Модні тенденції: Історія діамантів

Натуральні перли, Як і людина, старіє і вмирає. І засіб, здатний продовжити життя цього мінералу, поки ще не придумали. Звичайно, існують «бабусині» рецепти збереження перлів і в кожній країні вони свої. Наприклад, у Франції потьмянілий перли кладуть між двома кривавими біфштексами. А в Лондоні і в Нью-Йорку, у великих ювелірних будинках, наймають спеціальних жінок, робота яких полягає в тому, щоб носити цінні перлини на шиї, живлячи їх власним потом. До речі, цей дорогоцінний камінь органічного походження найбільше боїться оцту, лимонного соку і шампанського.

Помирає перли повільно - спочатку тьмяніє, втрачає блиск, поступово темніє, після зіщулившись, ніби висихає. Найбільше він любить тепло людської шкіри, але не будь-хто. Приміром, остання російська імператриця, Олександра Федорівна, обожнюваланатуральні перли і вміла його носити. Але її шкіра мала рідкісним властивістю вбивати перли. Для омолодження перлин вона возила всюди за собою молоду селянку, яка спала в царських перлах. Очевидно, шкіра дівчини володіла цілющою для перлин вологою. В історії перлів особливе місце займає будинок Романових. Він славився своїми виняткової краси перловими прикрасами.

���� �� ������������ �������

Почалося захоплення перламутровими камінчиками з часів єгипетської цариці Клеопатри. Але особливо любили добірний великийнатуральні перли у Візантії. І розбиралися візантійці не тільки в морському перлах, а й в річковому - він більш дрібний. На Русі річкові перли був завбільшки з бісер. У допетровське час їм вишивали церковний одяг і обробку окладів Євангелій.

������

Протягом всієї історії цього каменю, багато відчували до нього любов, часом межує з безумством. І все ж за кількістю перлів ніхто не зміг зрівнятися зЄлизаветою I. Головний предмет гордості цієї королеви була величезна перлина «Пелегріна», Виловлена ​​біля берегів Панами в кінці XVI століття. Про подальшу історію цієї рідкісної перлини відомо небагато. Після Другої світової війни нею володілаЕлізабет Тейлор - Розкішний подарунок підніс їй тодішній чоловік, Річард Бартон. Перлину спіткала безглузда доля - її з'їла собака Елізабет. Кумедний випадок виявився фатальним.

��������� �� ������������ �������

На початку XX століття в перловому бізнесі сталася сенсація - винахід абсолютно штучних перлів. У 20-і роки ЗнаменитаКоко Шанель змішала справжні перламутрові камінчики з штучними і зробила перлову нитка обов'язковим доповненням до будь-якого туалету. У сучасній Франції досі існує перламутрова традиція. Кожній вихованої дівчини до шістнадцятиріччя дарують перлове намисто.

������ ������

Крім круглих, нечувано дорогих перлин, сучасні ювеліри цінують неправильні, «барокові» перлини. Паризький будинок високої моди «My Torrente» включає в свої колекції рідкісні чорні і сірі Таїтянські перлини.Натуральні перли цінується дуже високо, особливо якщо він правильної форми. Зустріти такий - велика удача й рідкість. Найчастіше такі можна зустріти серед вантажного перлів. Наприклад, сережки знатуральних перлів можуть коштувати цілий стан. Купити такі перлинні коштовності найчастіше можна на аукціонах дорогих модних будинків.

І все ж у моді частіше використовують імітацію перлів. Британський дизайнерJohn Galliano, француз Christian Lacroix і Alexandеr MacQueen включають у свої колекції вишивки штучними перлами. Особливо часто вони зустрічаються у весільних нарядах.

������� ������

Можна нескінченно милуватися переливами на поверхні перлів, ніби йдуть зсередини. Натуральні камені світяться глибоким і інтенсивним блиском. Носитинатуральні перли завжди престижно. Стильний і елегантний, він ніколи не виходить з моди. Але не забувайте при цьому за ним доглядати - і він обов'язково відповість вам взаємністю.

Шувалова Євгена
% Жіночий журнал JustLady

Теги: перли