Вибираємо прикраси для шиї

% Євгена Чернишова, автор JustLady. % % %
�������� ��������� ��� ���
% Ще з давніх часів жінки прагнули підкреслити красу своєї шиї, використовуючи для цього різні намиста, намиста з дорогоцінних каменів і ланцюжки. Дійсно, жіноча шийка викликає у представників протилежної статі чимало захоплення, тому її обов'язково потрібно демонструвати в найвигіднішому світлі. Але що робити, якщо природа не нагородила вас ідеальною шиєю? Невже відмовитися від настільки милих серцю дрібничок? Ні в якому разі!
% Статті за темою «Вибираємо прикраси для шиї» %
Вибираємо прикраси для шиї
% Ланцюжки, намиста, кольє: вибираємо прикраси для шиї %
Вибираємо прикраси для шиї
% Прикрашаючи шию @. @ %
Вибираємо прикраси для шиї
% Маски для шиї, приготовані в домашніх умовах %
Вибираємо прикраси для шиї
% Як зробити шию довші %

Прикраси для шиї тим і гарні, що з їх допомогою жінка може не тільки виділитися з натовпу, але й досить ефектно замаскувати деякі недоліки своєї зовнішності, зробивши акцент на прикрасі. І якщо ви думаєте, що не варто носити намиста, кулони або ланцюжка, якщо ваша шия далека від досконалості, забудьте про це раз і назавжди. Ось кілька нехитрих правил, здатних допомогти вам вибрати прикраси, які зроблять вашу зовнішність більш виграшною.

Правило перше - пам'ятаєте про пропорції. Якщо у вас довга і тонка шия, не варто захоплюватися прикрасами, які будуть подовжувати її ще більше. Ваш варіант - намисто з великих каменів, щільно охоплюють шию або, в крайньому випадку, злегка звисають вниз. У розмірі каменів для бус слід також знати міру. Пам'ятайте, що якщо вони надмірно великі, довгу і тонку шию така прикраса зробить ще тонше і візуально довший - дотримуйтесь пропорції. Власницям шиї короткою і міцною, навпаки, підійдуть вироби, візуально витягають шию. Це довгі ланцюжки, нитки бус, що звисають більш ніж на 25 сантиметрів, а також прикраси з камінням і кулонами середнього розміру. Не забувайте про те, що увага має бути акцентована на ділянці нижче шиї, найкраще, щоб кулон або великі камені знаходилися в області грудей.

Вибираючи біжутерію, завжди пам'ятайте про те, як виглядає шкіра на вашій шиї. Добре, якщо ви молоді і не маєте ніяких проблем у цій галузі, але от якщо ви - жінка у віці, не варто залучати погляди до зморшок і в'ялої шкірі. Ідеальним варіантом для вас буде ланцюжок або намисто, що звисають нижче рівня шиї і ні в якому разі не охоплюють її щільно. Ви, зрозуміло, можете любити подібні прикраси, але краще, все ж, привернути увагу до більш привабливим ділянкам вашого тіла.

Не забувайте про сполучуваність елементів. Часто прикраси для шиї бувають масивними і дуже яскравими. Якщо ви використовуєте в своєму образі щось подібне, обов'язково зверніть увагу на те, щоб вони гармоніювали з іншими прикрасами та одягом. Ексклюзивні намиста або намиста можуть чудово виглядати в комплекті з простим костюмом білого або чорного кольору. А деякі прикраси взагалі не вимагають ніяких додаткових елементів декору. Ви одягаєте кольє з простим сукнею або блузою, і цього цілком достатньо для закінченого образу. Ніколи не носіть разом біжутерію та вироби з дорогоцінних каменів і металів.

Пам'ятайте про те, що для того, щоб прикрасити себе намистом або витонченим кольє зовсім необов'язково довго мучитися, вибираючи потрібний вам варіант. Головне, щоб прикраса вам подобалося і те, як ви виглядаєте в ньому, приносило вам задоволення. Мабуть, це і є самий основний критерій вибору. Насолоджуйтесь своєю красою і даруєте її іншим!

Теги: шия, прикраса

Прикрашаючи шию @. @

% Людмила Басканова, автор JustLady. % % %
������� ���...
% Красива лебедина шия у витонченому прикрасі викличе захоплені погляди не тільки оточуючих вас чоловіків, а й заздрісні зітхання жінок. Існує велика різноманітність прикрас для шиї, ви можете вибрати собі, як єдиний улюблений варіант, так і різноманітність.
% Статті за темою «Прикрашаючи шию @. @» %
Прикрашаючи шию @. @
% Як носити хустку на шиї %
Прикрашаючи шию @. @
% Вибираємо прикраси для шиї %
Прикрашаючи шию @. @
% Як зав'язати на шиї арафатку %
Прикрашаючи шию @. @
% Як зав'язувати шовковий шарф %

Найдемократичніший і поширений варіант прикраси шиї - це намисто. Вони бувають пластикові, металеві, скляні. Останнім часом стали популярні намиста з полімерної глини і зваляли вовни. Довжина також може варіюватися. Довгі намиста можна обернути навколо шиї два рази - і ви отримаєте абсолютно нову прикрасу. Їх легко зробити самому, купивши в магазині для рукоділля намистини, волосінь і замочок.

Інше, більш вишукана прикраса - це кольє. Найчастіше все кольє мають схожу форму - центровий елемент, більший, і йдуть від нього вгору більш дрібні деталі. Варіюється тільки насиченість прикраси. Воно може бути як важким, в декілька шарів, так і тоненьким, приміром, з одного ниткою перлів.

Популярною прикрасою є також кулони. Вони виготовляються з різноманітних матеріалів: дорогоцінних каменів і металів, кераміки, фарфору, каміння, бурштину та навіть з кісток. Але кулон не може існувати без ланцюжка або іншої деталі, яка буде утримувати його на шиї. Ланцюжки також бувають різноманітні, вони часто підносять в подарунок.

Близькі до кулоном та медальйони. Але їх відмінність в тому, що медальйон відкривається на дві половинки. Найчастіше у внутрішні половинки вставляють фото близьких серцю людей. Це прикраса зазвичай несе в собі більш глибокий зміст - не просто прикрашає шию власника, а нагадує про щось важливе і сокровенне.

Але все-таки головна прикраса - це сама шия. Доглянута, гнучка, з чистою красивою шкірою вона сама по собі викликає захоплені погляди оточуючих. Доглядайте за нею, робіть маски, зволожуйте кремами і масажуйте, і тоді прекрасний вид шиї буде радувати вас дуже довго.

Теги: шия, кольє, прикраса, кулон

Імперський шик: колекція Carrera y Carrera з Ренатою Литвиновою

% З весни цього року Рената Лівтінова є Амбассадор іспанського ювелірного дому Carrera y Carrera, причому вибрав актрису сам засновник марки Мануель Каррера. %
��������� ���: ��������� Carrera y Carrera � ������� ����������
% Зовсім скоро у продажу з'явиться друга колекція марки, в кампанії якій брала участь Рената - Seda Imperial, що в перекладі з іспанської означає «імперський шик». Темою колекції став Схід, а тому фотосесія пройшла в антуражі національних інтер'єрів, барвистих і деталізованих. Фотографом виступив іранець Алі Махдаві.
Імперський шик: колекція Carrera y Carrera з Ренатою Литвиновою
Імперський шик: колекція Carrera y Carrera з Ренатою Литвиновою
Імперський шик: колекція Carrera y Carrera з Ренатою Литвиновою
Імперський шик: колекція Carrera y Carrera з Ренатою Литвиновою