Як правильно купувати ювелірні прикраси

% Ксенія Романова, автор JustLady. % % %
��� ��������� �������� ��������� ���������
% Кращі друзі дівчат - це ювелірні прикраси і діаманти. Щоб відчути всю магію прикрас, спочатку їх потрібно купити. А робити це потрібно, дотримуючись певних правил.
% Статті за темою «Як правильно купувати ювелірні прикраси» %
Як правильно купувати ювелірні прикраси
% Як купувати золоті прикраси %
Як правильно купувати ювелірні прикраси
% Правила догляду за ювелірними виробами %
Як правильно купувати ювелірні прикраси
% Як правильно підбирати прикраси %
Як правильно купувати ювелірні прикраси
% Історія прикрас. Коштовності та біжутерія %

Для початку визначтеся з формою ювелірного виробу.

Жінкам з витонченими тонкими пальцями варто уникати великих великих каменів. Сережки-підвіски рекомендують носити дамам з довгою шиєю і тільки під гладкі зачіски. Жінкам «в тілі» можна дозволити собі сережки-ґудзики і масивні прикраси.

При покупці перснів і кілець не варто забувати про одне правило: на безіменний палець тонкі кільця надягають по одному. Носити відразу кілька кілець на одному пальці - це моветон.

Кільця з великими каменями прийнято носити на вказівному або середньому пальці.

Носять вільно, спустивши до кисті, тільки браслети без будь-яких каменів. Якщо ваш браслет прикрашений великим діамантом або композицією каменів, то його потрібно підтягувати вище і фіксувати на руці.

Кулони варто приміряти на глибокому вирізі або на однотонної гладкою одязі.

Кольє має гармоніювати з вашою шкірою, тому при його виборі має бути декольте.

Слідкуйте за трендами

В даний час ювелірна мода змінюється дуже швидко. Буквально вчора ще виробники рекомендували носити класичні холодні комплекти з діамантами, а сьогодні вже на самому піку моди - об'ємний камінь в обрамленні діамантів. Також в моді зараз напівкоштовні камені, які чергуються в браслетах, кольє, ланцюжках з підвісками з дорогоцінних металів. Не варто прагнути купувати сумермодние ювелірні прикраси, тому що якщо сьогодні наймодніше намисто коштує так само, як і класичне кільце з діамантом суворої огранки, це зовсім не означає, що через 15 - 25 років рівність в ціні залишиться колишнім. Ви можете бути впевненою, що кільце з діамантом буде продано набагато дорожче, ніж модне намисто, яке виконано в модних тенденціях на сьогоднішній день.

Не купуйте прикраси в ТВ-шопах та інтернет-магазинах. Даний спосіб придбання досить-таки сумнівний. Зараз в інтернеті розвелося дуже багато шахраїв. Та й до того ж найголовнішим при покупці є примірка. Вибираючи, кільце, одягніть його на ваш палець, подивіться на руку і помилуйтеся блиском оправи і грою граней.

Теги: прикраса

Пірсинг вух: надмірність або стиль?

% Ekwita, автор JustLady. % % %
������� ����: ���������� ��� �����?
% Словом «пірсинг» сьогодні досить складно когось здивувати. У рейтингу популярних напрямків бодмода він давно і беззастережно займає перші рядки. І серед незліченної різноманітності проколів одним з лідерів по праву вважається пірсинг вух.
% Статті за темою «Пірсинг вух: надмірність або стиль? » %
Пірсинг вух: надмірність або стиль?
% Пірсинг на обличчі - краса чи потворність %
Пірсинг вух: надмірність або стиль?
% Пірсинг: як вибрати прикраса? %
Пірсинг вух: надмірність або стиль?
% Пірсинг - модна фішка %
Пірсинг вух: надмірність або стиль?
% Як заховати пірсинг %
% Людина з первісних часів прагнув прикрасити своє тіло. І вуха стали для цього ідеальним місцем. Вони відкриті поглядам оточуючих і легко привертають увагу. Анатомічно складний рельєф вушної раковини дозволяє реалізувати самі буйні фантазії пірсінгіста. До того ж загоєння проколів у вухах відбувається швидше, ніж в інших частинах тіла.%

Індустрія моди і краси не забула цим скористатися, зробивши сережки аксесуаром поза часом, а пірсинг - синонімом сексуальності. Але отримання естетичного задоволення - не єдина причина модифікувати вуха. Піти від ярлика обивателя, долучитися до неформату, виділитися з маси або просто віддати данину кумиру - ось сили, які змушують крутитися планету пірсингу.

Багато хто вважає, що моду на пірсинг диктує західна культура. Частково це так, але тільки в тому, що стосується його сучасних метаморфоз. У старій Європі проколювати вуха могли лише люди певних соціальних груп (залежність від стану, статі та роду занять диктувалася епохою і географією проживання). Сучасне суспільство зробило крок далеко вперед, і пірсинг вух перестав бути просто прикрасою тіла. Альтернативні субкультури зробили його своїм атрибутом, таким собі символом протесту рафінованому суспільству. Це дало поштовх до переходу від класичного пірсингу вух (прокол мочки) до сучасного різноманітності.

Сьогодні налічується близько десятка базових варіантів вушного пірсингу залежно від місця розташування проколу. Більш консервативне населення, віддаючи данину традиції, обмежується проколом мочки. Молодь і люди творчого складу, розсуваючи загальноприйняті рамки, проколюють вушної хрящ буквально вздовж і впоперек. Екстремали вставляють тунелі і плаги (закриті тунелі). А особливо просунуті індивіди поєднують кілька видів пірсингу в одному вусі.

Проколоті вуха давно стали невід'ємною частиною іміджу мільйонів людей, незалежно від віку, статі, професії та світогляду. Чому ж комусь вдається дотримати баланс між індивідуальним стилем і даниною моді, а хтось стає посміховиськом?

Секрет не тільки в наявності почуття міри, витонченого смаку й зрілості мислення. Важливо власне світовідчуття - чи є людина тим, ким він себе позиціонує. Готи, панки та інші представники субкультур можуть виглядати дуже органічно, якщо їх зовнішня атрибутика відповідає внутрішнім переконанням. І пропірсінговані вуха (і інші частини тіла) будуть викликати хоч і змішані почуття, але, тим не менш, вписуватися в образ.

Для обивателів, не обтяжених настільки радикальними поглядами, пірсинг став можливістю піти від рутинного способу, зробити акцент на індивідуальності. Хоча тут особисті переваги безпосередньо обмежені як ступенем авантюризму, так соціальним статусом конкретної людини. Банкір з тунелем у вусі або шкільна вчителька з «індастріалом» - це все-таки нонсенс в нашому суспільстві.

Молодь є, мабуть, самим затятим адептом бодмода взагалі, і пірсінгованним вух зокрема. Саме в цій соціального прошарку найчастіше можна зустріти індивідів, яких інакше як «жертва» моди не назвеш. У шкоду власному «Я» вони сліпо копіюють все підряд, вставляючи в себе кілограми металу і збільшуючи кількість проколів у геометричній прогресії. Подібні надмірності, зроблені необдумано і на швидку руку, в майбутньому можуть зіпсувати життя їх власникам. Якщо маленький прокол в мочці з часом заросте, то великий отвір після тунелю буде висіти неестетичним шматком шкіри - і це далеко безстороннє видовище. Такі наслідки можна виправити тільки хірургічним шляхом.

Інша справа - продуманий, якісний пірсинг. Зроблений акуратно і зі смаком, він виділяє свого володаря з натовпу, підкреслюючи його індивідуальність. Такі люди часто стають предметом заздрості і наслідування. Звичайно, їм не можна відмовити в деякій сміливості і навіть ексцентричності. Але якщо робити ставку на яскравий, що запам'ятовується імідж, то такий ризик цілком виправданий.

Теги: вуха, стиль, вухо, пірсинг, прокол, мочка, надмірність