Як прикрасити чорне плаття

% Олександра Гаранькіна, автор JustLady. % % %
��� �������� ������ ������
% Маленьке чорне плаття, подароване Коко Шанель всім модницям, може прикрасити будь-яку жінку. Чорне плаття саме по собі не справляє враження, але будь-яке прикраса або аксесуар в поєднанні і чорним платтям здатні зробити образ володарки сліпучим. %
% Статті за темою «Як прикрасити чорне плаття» %
Як прикрасити чорне плаття
% З чим носити маленьке чорне плаття %
Як прикрасити чорне плаття
% Маленькі чорні сукні 2013 %
Як прикрасити чорне плаття
% Стиль для маленького чорного плаття %
Як прикрасити чорне плаття
% Як зустрічати Новий 2014 Коні %
1

Найпростіший варіант прикраси - прикріпити до плеча великий декоративна квітка. Ця квітка буде головним акцентом в образі красуні, особливо цей спосіб підійде до власницям шикарних форм, так як квітка візьме більшу частину уваги на себе і відверне від усього, що вони хотіли б приховати.

Квітка не складно виготовити і самої. Для цього вам знадобляться кілька клаптиків шифону, органзи або атласу, можна і те й інше разом. Добре, якщо відтінки будуть трохи відрізнятися, тоді квітка вийде багатшим і об'ємніше. Викрийте по косій стільки пелюсток, скільки вважаєте за потрібне. Візьміть свічку, запаліть її і над нею обпалюють краї пелюсток, акуратно їх розтягуючи. У вас повинні вийти красиві хвилясті пелюстки. З'єднайте їх за допомогою голки, додайте декоративних елементів - намистин, страз. Ваш стильний аксесуар готовий, залишилося лише прикріпити його до свого чорного плаття. Так ви уб'єте всіх наповал.

2

Ще один варіант - це доповнити свій наряд шкіряним поясом з ошатною пряжкою, опрацювати свій образ. Якщо плаття коротке, то з ним можна надіти довгі чоботи в колір пояса. У руки візьміть маленьку сумочку-клатч. Роль пояса може грати і хустку. Цей же хустку можна красиво задрапірувати на шиї.

3

Варіант третій. Купуйте тасьму, благо вибір зараз величезний. Пришийте її по коміру, зрізах рукавів і подолу.

У кожному разі, чорне плаття красиво саме по собі і дає широкий простір для декорування різними елементами. Кожен раз надягаючи чорне плаття з новим аксесуаром в завжди будете виглядати як в обновці.

Теги: чорний, плаття, прикраса, коко

Як визначити розмір пальця

% Головкін Сергій, автор JustLady. % % %
��� ���������� ������ ������
% Йдучи в магазин з наміром вибрати собі нове колечко, рідко хто замислюється про розмір своїх пальців. Однак коли вибір кільця для коханої падає на чоловіка, наприклад, незадовго до заручин, питання про розмір прикраси ставати як не можна актуальним.%
% Статті за темою «Як визначити розмір пальця» %
Як визначити розмір пальця
% Як визначити розмір рукавичок %
Як визначити розмір пальця
% Як визначити розмір рукавичок %
Як визначити розмір пальця
% Як визначити розмір чоловічих сорочок %
Як визначити розмір пальця
% Як визначити розмір браслета %
% Розмір кільця в Росії дорівнює його внутрішньому діаметру в міліметрах. Однак враховуючи той факт, що палець не є однаково круглим по всій ширині, виміряти його штангенциркулем не вийде.%

Існує досить простий спосіб визначення розміру пальця в домашніх умовах. Вам знадобиться досить товста бавовняна нитка. Обмотайте її в п'ять витків навколо пальця. Витки розташовуйте рівномірно один над іншим. Нитка при цьому не повинна пережимати палець, але й не повинна розташовуватися занадто вільно. Закінчуючи останній виток, перехрестите кінець нитки з її початком і розріжте ножицями місце перетину. Виміряйте довжину отриманого відрізка нитки в міліметрах і розділіть його на 15, 7. Таким чином, ви отримаєте розмір свого пальця.

Зверніть увагу, що розміри ювелірних прикрас відрізняються один від одного на 5 мм, тому округлятимете отримане число в більшу сторону.

Майте на увазі, що пальці на правій руці трохи товщі, ніж на лівій. Тому не варто купувати кільце без попереднього вимірювання іменного того пальця, на якому його передбачається носити.

Кільце не повинно занадто щільно облягати палець, тому це може викликати дискомфорт при згині і навіть призвести до набряку. Однак занадто вільне кільце також викликає незручності. Зокрема, воно може зіскочити з пальця в холодну погоду або при митті рук.

Вибираючи досить широке кільце, залишайте більший запас. Для вузького колечка вистачить невеликого вільного простору на пальці.

В європейський країнах розмір кільця визначається інакше. Його вважають по довжині кола, тобто добутку діаметра і числа Пі (3, 14).

Теги: розмір, кільце, палець

Як зав'язати бант на голові

% Наталя, автор JustLady. % % %
��� �������� ���� �� ������
% Бант в кісці дівчинки завжди виглядає романтично і розчулює оточуючих людей. Зав'язати його правильно - ціла наука. Банти бувають різної фактури і розміру, тому для кожного є свій спосіб зав'язування. Як пристосуватися робити це?
% Статті за темою «Як зав'язати бант на голові» %
Як зав'язати бант на голові
% Як зав'язати бант на волоссі %
Як зав'язати бант на голові
% Як зав'язати красиво волосся %
Як зав'язати бант на голові
% Як зав'язати волосся %
Як зав'язати бант на голові
% Бант %
% Зафіксуйте пучок волосся або кінець косички не надто тугою резинкою. Звичайний капроновий бант (довжиною близько 0, 5 метра) зав'яжіть на гумці вузлом так, щоб один кінець був в три рази довше. Закладіть довгий кінець трьома великими складками і перев'яжіть їх коротким кінцем стрічки, розправте. Повинен вийти пишний бант.%

Обхопіть волосся стрічкою, зав'яжіть вузлом і міцно затягніть. При цьому бант складіть рівно навпіл. Для цих цілей краще всього підійде гофрована стрічка, бо вона дуже добре фіксується в місці зав'язування. Візьміть обидва кінці складками і зав'яжіть їх вузлом, ще раз підтягнувши перший вузол. Решта кінці перев'яжіть ще раз. Розправте всі вийшли «петлі». Бант, зроблений таким способом, виглядає дуже цікаво.

Зробіть зібраний бант. Візьміть будь-яку стрічку (атласну, капронову, гофровану) і Протягніть вздовж по її середині міцну нитку відповідного кольору, яку потім затягніть і закріпіть. Пришийте вийшов об'ємний бант до гумки того ж тону. Такий бант дуже легко і зручно використовувати в процесі виготовлення зачісок. Для того щоб він вийшов більш пишним і добре тримав форму, просмикніть по одному краю тонку волосінь по всій довжині. Можна до волосіні додати золотий або срібний люрекс.

Чи не зав'язуйте вищепереліченими способами атласні банти. Така фактура погано тримає вузли. Тому краще зав'язуйте такі стрічки на один вузол, а кінці залишайте вільно висячими (красиво виглядають довгі). Для краси можна зав'язати кілька стрічок різних кольорів. Оригінально буде виглядати атласна стрічка в поєднанні з капронової, причому різної ширини.

Складіть хустку у вузьку смужку. Пропустіть її під волоссям і зав'яжіть як пов'язку. Вільні кінці хустки зробіть у вигляді широкого банта спереду і закріпіть невидимками.

Теги: бант, спосіб, зав'язування