Як прикрасити мініатюрне дзеркальце

% Женя Журавльович, автор JustLady. % % %
��� �������� ����������� ���������
% Ви, звичайно ж, погодьтеся, що виглядати в красиве дзеркальце набагато приємніше, ніж в некрасиве або просто звичайне. Оправа дуже прикрашає те, що знаходиться всередині неї. Давайте разом спробуємо надати новий вид вашому маленькому дзеркальцю.
% Статті за темою «Як прикрасити мініатюрне дзеркальце» %
Як прикрасити мініатюрне дзеркальце
% Прикрашаємо весільний автомобіль %
Як прикрасити мініатюрне дзеркальце
% Вечірні клатчі 2011 %
Як прикрасити мініатюрне дзеркальце
% Прикрашаючи шию @. @ %
Як прикрасити мініатюрне дзеркальце

Те, яким може стати ваше дзеркальце, більшою мірою залежить від вашого смаку, вміння і наявності вільного часу. Якщо тільки ви не передоручити цю роботу якої-небудь майстерною майстрині з перетворення звичайних дзеркал в незвичайні.

Для круглого дзеркальця ви можете спробувати пов'язати гачком ажурний кружечок з ниток вашого улюбленого кольору. Край посадите на тонку гумку і надіньте на люстерко. Для квадратного дзеркальця сплетіть красивий орнамент з ниток макраме і приклейте його гумовим клеєм із зворотного боку.

У закривається дзеркальця ви можете інкрустувати одну з поверхонь мозаїкою з бісеру, намистин, шматочків різнобарвного битого скла, закріпивши їх на спеціальний розчин.

Якщо ви любите мініатюрну розпис, розпишіть зворотний бік вашого дзеркальця. Для кращого збереження розпис покрийте безбарвним лаком. Ви можете намалювати на ньому щось авангардне, якщо це відповідає вашій натурі.

Якщо ви хочете міняти зображення, зробіть на зворотному боці дзеркальця своєрідний кишеню з прозорої плівки, закріпивши її по контуру міцним клеєм і залишивши достатньо місця, щоб міняти картинки. Точно так само можна вставляти і змінювати фотографії, і тоді ваше дзеркальце буде вже наполовину медальйоном.

Ви можете зробити шкіряний напів-чохол, прикрасивши його аплікацією з різних шматочків шкіри, і закріпивши на зворотному боці дзеркальця гумовим клеєм, щоб не потрібно було кожен раз виймати дзеркальце з чохла.

Якщо ваше дзеркальце кругле, а ви самі ще достатні юні і любите серіал про смішариків, немає кращої моделі для зворотного боку вашого дзеркальця, ніж Нюша! Також ви можете вибрати і кого-небудь іншого з цієї веселої компанії.

Добре підійдуть для прикраси зворотного боку вашого дзеркальця будь-які зображення чогось круглого: чорно-білий знак інь-і-янь, зображення старовинних монет, гудзиків, циферблата годинника і т.д.

Теги: мозаїк, перетворення, дзеркальце, оранмент

Жіночі сережки - любов на віки

������� ������ � ������ �� ����
% Ну, хто б міг подумати, що настільки улюблена прикраса всіх жінок протягом всієї історії людства, як сережки, були колись виключно чоловічим аксесуаром. Кілька століть сережки у вухах чоловіків служили підтвердженням їх виключної мужності і брутальної неперевершеності. Погортавши сторінки історії, жіночий сайт JustLady з'ясував, що сережки носили вже в древньому Єгипті - це був атрибут людини високого рангу. У сотників Цезаря кільце в сосках було знаком доблесті і хоробрості.
% Статті за темою «Жіночі сережки - любов на віки» %
Жіночі сережки - любов на віки
% Як з'явилися сережки %
Жіночі сережки - любов на віки
% Акцент на сережки %
Жіночі сережки - любов на віки
% Масивні сережки-кільця: носити чи не носити? %
Жіночі сережки - любов на віки
% Сережки на магнітах %

Жіночі сережки ніколи не були символом доблесті, та нам, в общем-то, це і ні до чого. Достовірно відомо, жіночі сережки на Русі були символом, насамперед, батькового покровительства. Існував звичай, на п'ятиріччя дочки батько дарував їй сережки, які дбайливо зберігалися до кінця життя. Дівочі сережки разюче відрізнялися від сережок заміжніх жінок.

На самому початку,жіночі сережки, Як і чоловічі, були дуже прості у виготовленні - просто кільця, які вставляли в мочку вуха. Поступово жіночі варіанти ставали різноманітніше й цікавіше. Ювеліри, з часів бронзового століття, віддають багато часу і сил на створення унікальних прикрас для жінок. Мода на сережки так само не постійна, як і все пов'язане з жінкою. Але, незмінним завжди залишається одне - золото і діаманти поза часом і поза конкуренцією.

Але такі прикраси потрібно носити у відповідній обстановці. І в певному віці. Зовсім юні дівчата з громіздкими сережками, посипаними дорогоцінними каменями, підкреслюють не соціальний статус, а поганий смак. Як казала героїня культової повісті «Сніданок у Тіффані»: «Це дешевка - носити діаманти, поки тобі немає сорока. І навіть в сорок ризиковано. По-справжньому вони виглядають тільки на бабах. Начебто Марії Успенської. Зморшки і кістки, сиве волосся і діаманти ». Не варто, звичайно, чекати, коли тобі стукне сорок, щоб надіти елегантні сережки, але частка істини в цих висловлюваннях є.

Є певний дрес-код на носіння ювелірних прикрас. Днем сережки повинні бути мініатюрні, з невеликим камінцем, щоб не привертати зайву увагу. Не випадково, в багатьох великих компаніях заборонено носити помітні прикраси в робочий час. Але на вечірній вихід це правило не поширюється і жінка може собі дозволити одягнути те, що душі завгодно. Хоча останнє твердження теж потребує в редагуванні. Душа-то вона може вимагати те, що категорично не йде власниці. Вважається, що камені в сережках повинні гармоніювати з кольором очей, або бути частиною ювелірного гарнітура. Якщо жінка носить окуляри, то сережки у вухах повинні бути не великі, без додаткового декору, щоб не перевантажувати верхню частину обличчя. Для маленьких мочок потрібно підбирати матові прикраси довгастої форми, а для великих, потрібні витончені сережки, не обтяжені великою кількістю каменів. Круглолицим дамам потрібні сережки довгі, які будуть «звужувати» обличчя, а красу тонких рис і точених скул підкреслити кільця-сережки і об'ємні кліпси. Існує кілька видів сережок: гвоздики, сережки-підвіски, сережки-обручі, пуссети, сережки з коштовним камінням. Так що вибір завжди є. 

������ ����
������ ����
������� ������

на фото: жіночі сережки

У цьому сезоні в моді золоті прикраси. Але, власне, це, напевно, і не велика новина. Золото завжди було в ціні. Однак і золото змінюється зовні. Ювеліри пропонують не тільки традиційне жовте і біле золото, італійські майстри ввели в ужиток і чорне золото, яке виглядає дуже оригінально і незвично. Коштує воно правда нечувано, але ж воно того варте. Останнім часом майстри взагалі «ізгаляются» над вічним металом як можуть - у продажу з'явилися і блакитні, і зелені, і рожеві сережки з штампиком проби на дужці.

Взагалі з ювелірною модою все досить передбачувано. Хоча інколи на елітарний подіум і виходять вельми неоднозначні особистості типу Аарон Баша, який ввів в модужіночі сережки, Посипані алмазами і перлами у вигляді зайчиків, ведмедиків, машинок. Підкреслена дитячість його прикрас викликало почуття розчулення у всього зіркового бомонду, який тепер із задоволенням скуповує його продукцію і дарує один одному на дні народження дітей.

Інша модна ювелір Di MODOLO, навпаки проголосив витонченість еталоном для наслідування і не відступає ні на міліметр від обраного курсу. Саме тому його так любить Кетрін Зета Джонс і Теа Леоні - обидві не тільки прихильниці цієї марки, але і офіційні особи рекламних компаній. Ці два майстри на даний момент диктують моду на модному Олімпі, від них залежить, як будуть виглядати зірки на килимових доріжках.

������ � �������
������� ������
������ ���������
������ 2010

на фото: модні сережки

Якщо з ювелірними прикрасами все більш-менш зрозуміло, то з біжутерією все не просто. Повернення в епоху 80-х на модному подіумі не міг не торкнутисяжіночих сережок. І він, звичайно ж, торкнувся. Так що, нинішнім 15-тирічним потрібно залізти в мамині скриньки і дістати звідти об'ємні сережки, з неймовірною кількістю каменів, намистин і бісеру. Але якщо раптом ретро-моделі злегка втратили товарний вигляд, то сміливо вирушайте в бутіки - всі провідні дизайнери світу цього року збожеволіли на декоруванні настільки улюблених сережок.
% Інший раз стає просто страшно - а чи витримають наші вуха таке? Жіночий сайт JustLady радить проявляти розсудливість, і, не дивлячись на те, що цього літа в моді велика кількість прикрас, все ж не перетворюватися на новорічну ялинку ...

 Наталя Торопова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: браслет, сережка