як зробити діадему

��� ������� �������
% Улюблена прикраса будь-якої дівчинки, дівчата, жінки - діадема. Це одне з найстародавніших прикрас. Спочатку люди прикрашали голову стрічкою, потім цю стрічку стали прикрашати коштовним камінням, поступово вона стала вінцем і короною. Мода на діадеми не проходить, змінюються форми і матеріали.
% Статті за темою «як зробити діадему» %
як зробити діадему
% Як вибрати весільну діадему %
як зробити діадему
% Весільні зачіски з діадемою %
як зробити діадему
% Весільна діадема в образі нареченої %
як зробити діадему
% Зачіски з діадемою і фатою %
1

Звичайно, діадему, прикрашену перлами або діамантами, бажає мати кожна з нас, але не всі ми готові викласти нечувану суму за прикрасу. А от зробити діадему своїми руками під силу всім. Зробимо новорічну діадему для дочки-красуні. Що може бути простіше? З дроту робимо каркас тієї форми, яка нам потрібна, беремо мішуру, акуратно обмотуємо його, закріплюючи мішуру скотчем. От і все! Блискаюче прикраса для принцеси готово!

2

Ваша принцеса хоче діадему на кожен день? Немає нічого простіше. У неї ж напевно є кілька обридлих обручів для волосся. Давайте побудемо недовго чарівницями і зробимо прекрасні головні убори для юної леді. Перший варіант досить простий: беремо обруч, трохи поролону або синтепону, відповідну тканину і намистини різних кольорів. Обшивають обруч тканиною (поролон - м'яка прокладка, що робить його об'ємним), розшивають намистом, імітуючи дорогоцінні камені. Все залежить від Вашої фантазії. Варіант другий: робимо м'який тканинний квітка або квітка з фетру, або квітку з пір'я, закріплюємо його на обручі.

3

Більш складний варіант діадеми, здатний стати справжньою окрасою будь-якої дівчини, діадема з бісеру. На перший погляд, бісероплетіння - досить складний процес, насправді, в інтернеті зараз досить багато майстер-класів для початківців, а в магазинах таке розмаїття матеріалів для рукоділля, що при певному бажанні, невеликий посидючості та наявності часу Ви без зусиль справитеся з поставленим завданням.

Теги: рука, діадема

Як прикрасити в'язану шапку

% Жовта Оса, автор JustLady. % % %
��� �������� �������� �����
% Зимова шапка, виконана ажурною в'язкою на спицях або гачком, не вимагає додаткового прикраси, а однотонний головний убір можна зробити ексклюзивної деталлю гардероба, якщо прикрасити його вишивкою або аплікацією.
% Статті за темою «Як прикрасити в'язану шапку» %
Як прикрасити в'язану шапку
% Як прикрасити в'язану шапку %
Як прикрасити в'язану шапку
% Як зв'язати довгу шапку %
Як прикрасити в'язану шапку
% Справа в шапці: шапка-жокейка %
Як прикрасити в'язану шапку
% В'язання гачком дітям: різні варіації шапочок %
% Маленькі в'язані шапочки йдуть далеко не всім, оскільки підкреслюють форму черепа, а вона не у всіх ідеальна. Але можна повністю змінити образ, грамотно розставивши акценти, наприклад, зробивши відворот. Для цього потрібно зв'язати на спицях широку смужку. Кількість петель має бути таким, щоб готовий відворот можна було пришити до краю шапочки. В якості малюнка можна вибрати англійську гумку або ажурну в'язку, а колір пряжі підібрати на свій розсуд - в тон основного виробу або контрастного відтінку. Якщо сама шапочка виконана однотонними нитками, можна зробити відворот з меланжевої пряжі.%

Для прикраси в'язаній шапочки можна використовувати навички в'язання гачком. Дуже оригінально виглядають найпростіші квіточки з п'ятьма-шістьма пелюстками. Їх зможе зв'язати будь-яка рукодільниця, і, незважаючи на свою простоту, вони дуже пожвавлюють головний убір. Квіточки можуть бути будь-якого кольору, який гармонує з основним кольором шапочки, а розташувати їх краще в одного скроні, ця асиметричність додасть родзинку.

Для створення ексклюзивної винтажной шапочки можна поритися в бабусиній скриньці з біжутерією і вибрати там велику красиву брошку. Намітьте на шапці місце, де вона буде кріпитися. Пришийте дрібними стібками пір'я яскравих кольорів, щоб вони розходилися від місця кріплення брошки у різні боки. Приколіть брошка, по її периметру пришийте два ряди стеклярусу. Замість брошки можна використовувати гудзики або намистини незвичайної форми.

Ще один спосіб прикрасити в'язану шапочку - забавна аплікація. Для цього з однотонного фетру виріжте мордочку кошеня і його сліди. На лицьовій стороні мордочки вишийте ніс, вусики і очі. Додайте деталі на шапочці, пришити їх петельним швом через край. Добре, якщо нитка буде яскравого кольору, рівні стібки додадуть кошеняті чарівності.

Теги: шапка

Як вкоротити браслет на годиннику Tissot

% Helga, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������� �� ����� Tissot
% Металеві браслети наручних годинників часто містять надлишкову кількість ланок. Це робиться для того, щоб їх можна було підігнати під будь-який розмір руки. Скорегувати довжину браслета можна за допомогою фахівця або самостійно.
% Статті за темою «Як вкоротити браслет на годиннику Tissot» %
Як вкоротити браслет на годиннику Tissot
% Як вибрати браслет з діамантами %
Як вкоротити браслет на годиннику Tissot
% Як зробити модний в'язаний браслет %
Як вкоротити браслет на годиннику Tissot
% Магнітні браслети: міфи і факти %
Як вкоротити браслет на годиннику Tissot
% Модні в'язані браслети своїми руками %
% Укоротити браслет наручних годинників можна у будь-якого годинникового майстра за помірну плату. Однак ця операція досить проста, не вимагає спеціальних інструментів і навичок, і ви цілком можете виконати її самостійно в домашніх умовах.%

Розгляньте браслет. Він, як правило, складається з деталей двох типів: пластин і стяжок, які вставляються в щілини на пластинах.

Приміряйте годинники Tissot і визначте, скільки ланок вам необхідно зняти, щоб браслет ідеально сидів на вашій руці. Пам'ятайте, що металевий ремінець не повинен упиватися в шкіру - це може призвести до порушення кровообігу і виникненню потертостей. Добре, якщо між вашою рукою і браслетом залишиться невеликий зазор, у який легко пройде стрижень олівця.

Щоб зняти ланка, відігніть одну стяжку - ту, яка кріпиться до застібці, c двох сторін, а іншу - тільки з одного боку. Для цього ви можете використовувати будь-який підручний інструмент: маленьку викрутку, щипчики. Намагайтеся діяти акуратно, щоб не подряпати металеве покриття. Вийміть першу стяжку і звільнилося ланка браслета. Після цього вставте в щілину замка відігнуту частина друга стягивающей деталі і загніть її. Якщо після цієї операції на внутрішній стороні браслета з'явилися щербини, їх слід обов'язково видалити за допомогою напилка або дрібної наждачного паперу.

Якщо вам потрібно видалити з браслета кілька ланок, не знімайте їх з одного боку застібки. У цьому випадку замок буде розташовуватися не навпаки корпусу, а збоку, що не тільки негарно, але й вказує на непрофесійний ремонт годинників. Краще зніміть по одному ланці з кожного боку від замку. Дистанційні пластини не викидайте. Вони можуть вам ще стати в нагоді, якщо ви захочете продати свій годинник або передати їх комусь із родичів.

Теги: годинник, браслет, tissot