Ювелірні прикраси з діамантами

% Коштовне каміння кілька тисячоліть використовуються для створення предметів розкоші. Золото і діаманти - одні з найдорожчих матеріалів для ювелірних прикрас. Велика частина технічних прийомів, застосовуваних нинішніми ювелірами, була відома майстрам найдавніших цивілізацій Месопотамії. Завдяки віртуозною обробці матеріалів і їх оригінальному, часом химерному поєднанню створюється дивовижна скарбниця ювелірного мистецтва, якої ніколи не втомиться захоплюватися жіночий журнал JustLady
% Статті за темою «Ювелірні прикраси з діамантами» %
Ювелірні прикраси з діамантами
% Прикраси з чорними діамантами %
Ювелірні прикраси з діамантами
% Як вибирати кільця з діамантами %
Ювелірні прикраси з діамантами
% Догляд за діамантами: правила і рекомендації %
Ювелірні прикраси з діамантами
% Догляд за діамантами %

У рубриці Модні тенденції: найбільші діаманти (фото)

До найдорожчих каменів відносяться алмази, вони до того ж і самі тверді. Цікаво, що абсолютно безбарвні алмази украй рідкісні. Їх забарвлення залежить від вмісту невеликих домішок і особливостей огранювання. Колір алмазів, використовуваних для ювелірних прикрас буває зазвичай від прозорих до голубуватих і від жовтуватих до коричнюватих.

��������� � ������������

Оправляти алмази в золото почали в епоху Відродження. Однак, знаменитий ювелір Б. Челліні, у своєму «Трактаті для златокузнецов», написаний в 1568 році, радив оточувати алмаз чорної фольгою, щоб надати йому більше вогню ». Особливо гарний алмаз в срібній ажурною оправі або білому золоті, оскільки червоне (червоне) золото надає каменю кілька жовтуватий відтінок.

Ювелірні прикраси з діамантами від провідних Будинків

Досвідчені ювеліри компонують алмази звездообразно, так, щоб найбільш вигідно обіграти заломлення світлових променів. Особливо ефектно користуються цим прийомом майстра прославленої паризької фірмиCartier.

������������ ��������� ��������� � ������������

Одна з останніх колекцій будинкуCartier, «Короля ювелірів і ювеліра королів», називається «Чудеса і таємниці». Королівська птах павич на брошках і намистах чудесним чином розкриває свій мереживний хвіст, коагульовані кільцем змії зберігають секрет другий зміїної шкіри, а перли вражає своїм таємничим світлом. Багато прикраси зажадали більше 1000 годин філігранної роботи.

Не менш відомий ювелірний ДімVan Cleef & amp; Aprels своїмиювелірними прикрасами з діамантами мимоволі знову змушує повірити в чудеса. Кожне їхнє творіння здатне зробити щасливою навіть страшенні Пессимистка, привести в захват реалісток і в ейфорію - оптимісток. Свого часу прикраси від Van Cleef & amp; Aprels носили Марлен Дітріх, Катрін Деньов, Джулія Робертс, Скарлетт Йоханссон і, звичайно ж, Грейс Келлі, яка надягла платинову тіару на весілля дочки Кароліни в 1976 році.

���������� � ����������

 Ювелірні прикраси з діамантами Harry Winston вибирали самі прекрасні жінки епохи - Кетрін Хепберн, герцогиня Віндзорська. Філігранна техніка ювелірного виконання майстрів прославили Будинок Harry Winston, який відомий нам вже більше ста років.

harry winston

Зараз дуже модні російські сюжети і символіки. Кожна ювелірна марка по-своєму інтерпретує російську тему. Діамантових справ майстриБудинки Leviev придумали колекцію Russian Candy. Великі кольорові діаманти в кольє і сережках чергуються з білими. Діаманти-льодяники красуються серед квіткових пелюсток з білого діамантового паве. Це можна порівняти хіба що з справжнім чаклунством.

leviev

У 2008 році ювелірна маркаBOUCHERON відсвяткувала своє 150-річчя. Клієнтами цього відомого французького будинку є монархи, аристократи, бізнесмени з усього світу. Головним принципом, яким керується BOUCHERON у своїй роботі - створення тільки ексклюзивних ювелірних прикрас з діамантами і з іншими дорогоцінними каменями.

boucheron

До свого ювілею відомий ювелірний Дім спільно з Maison du Chocolat зробили шоколадне кольє у вигляді змії з яскраво-жовтим діамантом вагою рівно 20.08 карат - на честь ювілейного року. Сьогодні небезпечна краса виробів цього Будинку спокуслива, як ніколи.

Стримані, витончені і дуже елегантні вироби старовинного Будинки CHAUMET розкривають індивідуальність кожної жінки. Гармонійні, чисті лінії, чуттєві форми - всі ці риси є визначальними у дизайні прикрас від CHAUMET.

 GAVЕLLO - Молода італійська марка, заснована в 1970 році, дуже скоро стала відома по всьому світу. Від інших її відрізняє незвичність стилю, великої пластикою і архітектурою. У виробах цього бренду майстерно поєднуються сучасні технології та багатовікові ювелірні традиції.

chaumet

Якщо говорити про російських талановитих ювелірів, то, на моє глибоке переконання, окремої уваги заслуговує ім'яОлени Горчаковой. Творецьювелірних прикрас, Який творить з куполами чудеса - все її колекції будуються на цій темі. Є кручені, є ажурні, є порожнисті, є плоскі, є зовсім маленькі купола-сердечка на подвійному кільці. Рельєфний купол з діамантів і дрібних перлів прикрашений підвісками з великих бріолет. До такого прикрасі потрібно царське вбрання! Без сумніву, російські імператриці завітали б Олені титул придворного ювеліра.

��������� �� ����� ����������

Діаманти здатні зачаровувати. Подейкують, що вони приносять нещастя тим, хто купує їх собі самостійно. Тому, жіночий журнал JustLady бажає своїм читачкам, щоб вам ці дорогоцінні камені тільки дарували. З коштовностями скромничати не варто - у кожної красуні будинку повинен бути скриню задоволень. Але, будь ласка, залиште діаманти, вартістю в півцарства на вечір. Днем до лиця вишукані підробки!

Шувалова Євгена
% Жіночий журнал JustLady

Теги: діамант, журнал, прикраса

Історія прикрас. Коштовності та біжутерія

������� ���������. ������������� � ���������
% Серед сучасних представниць прекрасної статі знайдуться як ті, хто вважає діаманти кращими друзями дівчат, так і ті, хто щиро не розуміє загального божевілля на коштовностях і зупиняє свій вибір на біжутерії. Один одного такі жінки навряд чи зрозуміють. Як, втім, любительки хутра не розуміють дам, що віддають перевагу стильні пуховики або кашемірові пальта. Однак багато чого змінюється, коли дівчина, раніше воліла тільки благородні метали і дорогоцінні камені, дізнається, що сучасну моду на біжутерію ввела сама Коко Шанель, і що деякі екземпляри біжутерії сьогодні можуть коштувати дорожче, ніж справжні коштовності. Найрізноманітніші факти, якими рясніє історія прикрас, можуть змусити переоцінити своє ставлення до біжутерії, закохатися в коштовності або навіть придбати своє перше прикраса. Тому жіночий журнал JustLady і вирішив познайомити своїх читачок з історією прикрас. 
% Статті за темою «Історія прикрас. Коштовності та біжутерія » %
Історія прикрас. Коштовності та біжутерія
% Біжутерія чи коштовності: робимо вибір %
Історія прикрас. Коштовності та біжутерія
% Секрети популярності біжутерії %
Історія прикрас. Коштовності та біжутерія
% Біжутерія: як вибрати, з чим поєднувати %
Історія прикрас. Коштовності та біжутерія
% Біжутерія з повсті %

Стародавні часи

Початокісторії прикрас було покладено ще в стародавні часи. При цьому цілком зрозуміло, що першими прикрасами були зовсім коштовності, а подаровані природою черепашки, камені, рослини, за допомогою яких виготовлялися стародавні аналоги сучасних бус, браслетів і сережок. Навряд чи можна сказати, що в ті часи зародилася історія ювелірних прикрас, оскільки ювелірної обробці вихідні матеріали для прикрас не піддавалися. Але прагнення прикрасити себе і виділитися на тлі інших людей вже явно простежувалося, і саме воно в подальшому призвело до виникнення величезного числа найрізноманітніших прикрас, що радують людське око своєю вишуканістю і неповторністю.

Красуні з Стародавнього Риму навряд чи отримали б схвалення від сучасних редакторів глянсових журналів, які не втомлюються повторювати, що в підборі коштовностей головне - почуття міри. У стародавні часи, втім, як і зараз, вважалося, що коштовності - це показник заможності їх власника. Ось тільки в сучасному світі, насамперед, цінується якість коштовностей і ювелірна робота, а в давнину головною ознакою багатства служило велика кількість прикрас. Їх кількість обчислюється не грамами, як зараз, а кілограмами.

���������

З відкриттям прекрасних властивостей золота почаласяісторія ювелірних прикрас. Цим матеріалом стали прикрашати не тільки шиї, вуха і руки прекрасних дам, але і в буквальному сенсі слова все, що оточує людину. Інтер'єри, внутрішнє та зовнішнє оздоблення будівель, створені з використанням великої кількості золота, були покликані говорити про те, що їх господар - представник вищого стану.

�������� ���������

Середньовіччя

Історія прикрас в середні віки стала основою для написання багатьох книг, створення фільмів і навіть мультфільмів. Безумовно, одним із приводів було оспівування тієї краси, яку створювали майстри-ювеліри. Це були далеко не мініатюрні вироби, зазвичай лаконічної форми, і для їх прикрас зазвичай застосовувалися досить великі дорогоцінні камені. Трохи пізніше форми прикрас стали більш мудрими, що було обумовлено популярністю стилю бароко, а потім під впливом стилю рококо прикрасам стали надавати ніжні вишукані форми. В цей же час коштовності стали мініатюрніше.

Але не менш важливою причиною для того, щоб згадати в художніх творах і творах кінематографа середньовічні прикраси, стало чітке розділенняісторії прикрас. Тепер окремо існувалаісторія ювелірних прикрас і історія біжутерії.

Це в сучасних умовах біжутерію вже не видають за коштовності (хоча буває всяке). А в часи середньовіччя склався цілий культ подделиванія прикрас. Навіть власниці дорогих кольє та інші коштовностей, що мають захмарні ціни, іноді надягали їх точні копії, сховавши в тайники оригінали. А вже про те, що підробки користувалися попитом у всіх, хто бажав заощадити гроші або ж просто не мав можливості придбати справжні коштовності, і говорити не доводиться.

Таким чином, в часи середньовіччяісторія біжутерії цілком могла б називатися трохи інакше - «історія підробок на коштовності».

�������������
���������

Визнання біжутерії

Ви знали про те, що назва популярних нині страз з'явилися ще в 18 столітті? У той час жив і творив відомий ювелір Жорж Фредерік Страсс. Він майстерно підробляв діаманти, і тому його ім'я увійшло вісторію прикрас в якості назви для підроблених дорогоцінних каменів. У той же час вже не вважалося негожим використовувати підроблені камені в якості прикрас. Правда, це стосувалося тільки прикрас, які використовувалися для декору одягу та взуття. Натільні прикраси і раніше повинні були залишатися дорогоцінними.

Ну а остаточноісторія біжутерії вийшла з тіні і стала всесвітнім надбанням, а не ретельно прихованим фактом, вже в 20 столітті, коли сама Коко Шанель заявила, що не так важливі матеріали, використовувані для виготовлення прикрас, як ідея, яка втілюється з їх допомогою.

������� ���������
������� ��������� ���������
������ ���������
��������� �������
������� ���������
��������� ����
��������� ���������

І дійсно, саме біжутерія дає можливість втілення безлічі ідей дизайнерів і модниць. По-перше, завдяки величезній кількості кольорів, форм і матеріалів, а по-друге, звичайно ж, завдяки своїй відносно невисокій вартості.

Сьогодні біжутерія вже не асоціюється з підробкою і не вважається ознакою матеріального нестачі або поганого смаку. Доказом тому служать численні скарби, що виготовляються іменитими дизайнерами і, звичайно ж, знамениті на весь світ прикраси Swarovski.

А що ж з діамантами? Невже, біжутерія здатна витіснити коштовності спочатку з модних подіумів, а потім і з повсякденного життя?Історія прикрас показує, що це навряд чи коли-небудь статися. Дорогоцінні прикраси вже давно відносяться до розряду вічних матеріальних цінностей, що несуть в собі ще й величезну духовну силу. Їх передають у спадок і підносять коханим, дбайливо зберігають у скриньках і «вигулюють» на світські раути. Саме дорогоцінні прикраси здатні проживати довгі роки, і навіть століття, створюючи все нову і нову історію прикрас.

 Інна Дмитрієва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: біжутерія, коштовність