Як прибрати плями на замшевого взуття

% Gerda, автор JustLady. % % %
��� ������ ����� �� �������� �����
% Під час носки замшеве взуття забруднюється і втрачає привабливий вигляд. Щоб цього не сталося, за нею необхідно правильно доглядати і вчасно очищати від забруднень.
% Статті за темою «Як прибрати плями на замшевого взуття» %
Як прибрати плями на замшевого взуття
% Як прибрати сіль з замшевого взуття %
Як прибрати плями на замшевого взуття
% Правила догляду за замшевим взуттям %
Як прибрати плями на замшевого взуття
% Як почистити замшу в домашніх умовах %
Як прибрати плями на замшевого взуття
% Як почистити світлу взуття %
% Для виведення плям від масла, використовуйте авіаційний бензин. Змочіть ватяний диск в розчиннику і протріть забруднені ділянки від країв до середини. Потім промийте слід від плями вологою поролоновою губкою і промокніть надлишки вологи паперовою серветкою. Просушіть взуття при кімнатній температурі вдалині від прямих сонячних променів та джерел тепла. Крім того, під час чищення намагайтеся сильно не мочити замшу. Після висихання матеріал загрубіє і втратить форму. Зверніть увагу, що в деяких випадках бензин може знебарвлювати замшу. Тому перед використанням протестуйте його дію. Для цього нанесіть на непомітний ділянку вироби кілька крапель засобу і почекайте 3-5 хвилин.%

Від масляних плям допоможе позбутися картопляний крохмаль або тальк. Присипте забруднення товстим шаром адсорбенту. Залиште так на кілька годин. По закінченні цього часу струсіть порошок щіткою або ганчіркою.

Для того щоб видалити білі розводи від солі, візьміть щітку і почистіть замшу. Потім налийте в каструлю або чайник воду і доведіть до кипіння. Потримайте взуття над парою протягом декількох хвилин і обробіть гумовою щіткою для нубука. Її можна купити у великих супермаркетах і взуттєвих магазинах.

Розчиніть в склянці знежиреного молока 1 чайну ложку харчової соди або 10% -ого нашатирного спирту. Протріть взуття ватним тампоном, змоченим в розчині. Зачекайте пару хвилин і промийте вологою серветкою з мікрофібри.

Щоб позбутися від лиску, змішайте 50 мл 10% -ого нашатирного спирту з 100 мл теплої води. Змочіть поролонову губку, відіжміть і почистіть залисніли ділянки виробу. Потім протріть вологою ганчірочкою.

Для виведення незначних забруднень, розмішайте в приблизно рівних пропорціях картопляний крохмаль і нашатирний спирт. Нанесіть отриману масу на зіпсовані місця взуття і залиште до повного висихання. Потім струсіть крохмаль щіткою.

Теги: пляма, взуття

Які рослини сприятливо вирощувати вдома

% Trollius, автор JustLady. % % %
����� �������� ������������ ���������� ����
% Фітодизайн інтер'єру, тобто прикраса житлового приміщення рослинами, справа тонка, що має свої особливості. Одні квіти краще розмістити в спальні, інші - на кухні, треті - у вітальні. Мало того, одні рослини поєднуються з певними людьми, інші ж вперто не хочуть рости у них вдома. А є ще й вчення фен-шуй @. @
% Статті за темою «Які рослини сприятливо вирощувати вдома» %
Які рослини сприятливо вирощувати вдома
% Квіти і атмосфера в будинку %
Які рослини сприятливо вирощувати вдома
% Декоративні домашні рослини %
Які рослини сприятливо вирощувати вдома
% Цитрусовий сад на підвіконні %
Які рослини сприятливо вирощувати вдома
% Як виростити бонсай з фікуса %

Які рослини сприятливо вирощувати вдома

Рослини - не просто прикраса будинку. Це живі, зростаючі і дихаючі створення, кожне з яких створює навколо себе свій, особливий мікроклімат. Тому оформлення інтер'єру житлового приміщення за допомогою рослин - не така проста справа, як це може здатися на перший погляд.

Розташування рослин в різних кімнатах квартири

• У вітальні можна розмістити високі, великомірні рослини, що займають багато місця: монстеру, фікус, диффенбахию, пальму.
% • У спальні повинні знаходитися рослини, що не володіють різким запахом, які надають на людину заспокійливу дію: бегонія, фіалка-сенполія, фіттонія. Вкрай небажано ставити в спальні кактус.
% • Колючий, агресивний кактус здатний відображати потоки негативної енергії, не давати їм проникнути в житло, тому саме підходяще місце для нього - передпокій, поличка навпроти вхідних дверей. Крім кактуса в передпокої можуть «проживати» циссус і аспидистра, мирян з малою кількістю світла.
% • На кухні, як не дивно, добре себе почувають цитрусові (мандарини, лимони). Їм подобаються там висока температура повітря, достатня освітленість і вологість. Непогано ростуть на кухні плющ, пеларгонія, хлорофітум чубатий (чудове при зовнішній невибагливості рослина, прекрасно очищає повітря від шкідливих домішок). На підвіконні можна вирощувати зелену цибулю, кріп, петрушку, - пряносмакових рослини. Красиво і смачно.
% • З особливою обережністю і увагою слід вибирати рослини для дитячої кімнати. У дитячій не можна розміщувати отруйні рослини, рослини з різким запахом, з колючими стеблами. Тут будуть доречні сенполія, адиантум («венерин волосся»), толстянка. Можна поставити і хлорофітум, щоб повітря було завжди чистим. Великої кількості рослин в дитячій бути не повинно.

Вплив рослин на людину

Доведено, що кожна рослина має своєю аурою, яка надає той чи інший вплив на людину.

Наприклад, циперус пробуджує у власника інтерес до справи, якою той займається. Тому доречно поставити циперус в робочому кабінеті господаря будинку або поряд з письмовим столом школяра.

Традесканція тонко відчуває енергетичну обстановку в будинку. Якщо при гарному догляді вона раптом починає сохнути, в'янути, втрачати листя, значить, у когось з живучих в квартирі - серйозні проблеми, пригнічений настрій. Ця рослина може навіть загинути, реагуючи на життєві складності господарів.

Зигокактус (або «декабрист») не так чутливий, як традесканція, він воліє допомагати людям у вирішенні їхніх проблем, сприяє налагодженню сімейного миру і спокою, згладжує «гострі кути» у відносинах домочадців.

Пеларгонія зональна, яку в народі неправильно, але вперто іменують геранню, захищає будинок від негативних впливів з боку. Особливо цінуються в цьому плані пеларгонії з яскраво-червоними або бордовими квітками. Недарма в селах раніше майже на кожному вікні полум'яніла червона пеларгонія, відганяючи геть чужу заздрість і злість.

А щоб поліпшити свій матеріальний добробут, заведіть в будинку толстянку - «грошове дерево». Згідно з ученням фен-шуй, щоб толстянка могла повною мірою проявити свої здібності, потрібно увіткнути ребром в землю її горщика кілька монеток однакового номіналу. Монеток має бути стільки, скільки великих гілок у рослини. Можна й не встромляти монетки в землю, а покласти поруч з горщиком, загорнувши кожну в червоний папір.

Можна вірити в ці властивості рослин, можна не вірити, безперечно одне: у квітів є свої симпатії та антипатії. Подобається вам рослина, а воно вперто не приживається в будинку. Значить, немає у вас з ним сумісності. І навпаки: у кожної людини є «свої» рослини, які його люблять. І догляд за ними мінімальний, а вони потужним зростанням і пишним цвітінням підвищують настрій господаря. Такі квіти і будуть сприятливо впливати на «погоду в домі».

Теги: будинок, кольору, квітка, рослина, розташування