Харизма, магнетизм, шарм, чарівність - як виробити все це в собі?

% Sestr, автор JustLady. % % %
�������, ���������, ����, ������� � ��� ���������� ��� ��� � ����?
% Є жінки, які мають для інших якийсь невловимою привабливістю. Не завжди їх можна назвати класичними красунями, але вони завжди користуються успіхом, прекрасно виглядають, стильно одягнені. Секрет їхнього успіху: харизма, магнетизм, шарм, чарівність. Багатьом здається, що це вроджені якості, але насправді, при певній наполегливості можна виробити все це в собі, якщо захотіти.
% Статті за темою «Харизма, магнетизм, шарм, чарівність - як виробити все це в собі? » %
Харизма, магнетизм, шарм, чарівність - як виробити все це в собі?
% Харизма: вроджене або набуте? %
Харизма, магнетизм, шарм, чарівність - як виробити все це в собі?
% Як уславитися гламурної %
Харизма, магнетизм, шарм, чарівність - як виробити все це в собі?
% Страшно стати привабливою? %
Харизма, магнетизм, шарм, чарівність - як виробити все це в собі?
% Як перетворитися з «синьої панчохи» у фатальну красуню %
% Звичайно, найлегше це буде зробити тієї, хто з дитинства має подібний приклад перед очима. Харизматична та чарівна бабуся чи мама цілком здатні стати таким прикладом для внучки чи доньки, які зможуть навчитися у них цього жіночому магнетизму і чарівності. Але навіть якщо серед ваших близьких родичок немає такої жінки, вона знайдеться серед знайомих. Поспостерігайте за нею, спробуйте розгадати цей секрет і використовувати його для зміни себе.%

Психологи впевнені, що особистісний магнетизм можна розвинути, щоправда, рідко в одній людині зустрічаються відразу всі ці якості. Деякі залучають оточуючих своєю харизмою, внутрішньою енергетикою, яка допомагає впоратися з труднощами. Хтось володіє магнетизмом інтелекту, з ним завжди цікаво і можна дізнатися багато нового. А хтось просто біса привабливий, з ним легко і просто спілкуватися. Жінка може бути також приваблива сексуально, перед її енергією може розгубитися будь-який представник сильної статі.

Визначте, яка з цих рис може стати вашою сильною стороною. Повірте у свою винятковість і перестаньте постійно шукати в собі недоліки, які видно тільки вам. Ви повинні переконати себе в тому, що ваші вчинки вірні, навчитеся любити і цінувати себе. Ця внутрішня впевненість у своїй правоті вже досить приваблива риса для оточуючих, яким подобаються цільні натури, здатні жити за своїми внутрішніми правильним законам і не міняють своїх переконань і життєвих принципів.

Щоб бути впевненою в собі, зверніться до визнаних прикладам і авторитетам. Читайте хорошу літературу, класику, вивчайте мистецтво, будьте в курсі останніх модних новинок. Виробляйте в собі смак, це стосується не тільки зовнішнього вигляду, але і всього іншого: музики, літератури, навіть людей, з якими ви спілкуєтеся.

Живіть цікавою власним життям, а не стаєте бляклим відображенням когось іншого. Ваші захоплення повинні розвивати не тільки ваше фізичне тіло, а й душу. Будьте оптимістичні і доброзичливі, випромінюйте успіх і вмійте цінувати і радіти тому, що ви маєте. Все це накладе відбиток на ваш характер і зовнішній вигляд, зробить вас харизматичною, чарівною жінкою, яка має магнетизмом і шармом.

Теги: робота, зростання, себ, харизма, особистість, магнетизм, саморозвиток, чарівність

Як прибрати парафін з одягу

% Gerda, автор JustLady. % % %
��� ������ ������� � ������
% Якщо на одяг випадково потрапили краплі парафіну, не варто відразу ж викидати річ у відро для сміття. Плями такого роду походження можна легко видалити в домашніх умовах.
% Статті за темою «Як прибрати парафін з одягу» %
Як прибрати парафін з одягу
% Як вивести парафін %
Як прибрати парафін з одягу
% Корисні властивості парафіну для шкіри і нігтів %
Як прибрати парафін з одягу
% Парафін для оксамитових ручок %
Як прибрати парафін з одягу
% Як видалити з одягу віск %
% Для видалення парафіну з одягу вам знадобиться праска. Накрийте пляму з лицьової та зворотньої сторони, прикладіть промокальний папір або паперовий рушник. Покладіть виріб на плоску поверхню і пропрасуйте забруднену ділянку теплою праскою. Повторіть дію кілька разів, періодично міняючи серветки. Від кольорового парафіну можуть залишитися сліди. Щоб їх позбутися, заперіть тканину в теплій воді з господарським милом або засобом для виведення плям. Прополощіть під струменем води, відіжміть і просушіть.%

Упакуйте одяг з плямою від парафіну в поліетиленовий пакет. Потім покладіть в морозильну камеру. Коли парафін повністю застигне, дістаньте виріб і видаліть забруднення гострим предметом. Будьте гранично акуратні, щоб не пошкодити полотно. Для делікатних тканин краще не застосовувати даний метод.

Для видалення плями від парафіну використовуйте очищений бензин або скипидар. З виворітного боку прикладіть паперовий рушник або білу тканину. Змочіть ватяний диск або поролонову губку в розчиннику і прикладіть до забрудненого ділянці. Бензин поступово розчинить парафін, і від плями не залишиться і сліду. Застосовувати такий спосіб потрібно з обережністю. Для деяких видів тканин бензин може бути згубний. Тому перед тим як почати видаляти парафін переконайтеся, що даний засіб не принесе шкоди. Капніть трохи бензину на шов або інше непомітне місце одягу і зачекайте кілька хвилин. Якщо за цей час тканину змінила колір або структуру, відмовтеся від кошти.

Видалити жирний слід від парафіну можна медичним спиртом. Протріть забруднене місце ватною паличкою, змоченою в спирті. Потім прополощіть, виперіть одяг з порошком для жирних плям.

Для видалення плями від парафіну на делікатних тканинах скористайтеся рідиною для миття посуду. Нанесіть засіб на зіпсоване місце товстим шаром і залиште в такому положенні на ніч. Вранці промийте тканину під струменем води і виперіть як звичайно.

Теги: одяг, парафін

Як пофарбувати норкову шапку

% Дмитро близнят, автор JustLady. % % %
��� ��������� �������� �����
% При акуратному поводженні з речами термін їх зберігання збільшується на кілька років. Якщо ваша норкова шапка з часом втратила колір і стала менш красивою, рекомендується оновити її, виконавши перефарбування.
% Статті за темою «Як пофарбувати норкову шапку» %
Як пофарбувати норкову шапку
% Як вибрати норкову шубу %
Як пофарбувати норкову шапку
% Як підібрати шапку %
Як пофарбувати норкову шапку
% Як вибрати зимову шапку %
Як пофарбувати норкову шапку
% Як вибрати хутряну шапку %
% Чистку будь-якої речі з норки можна здійснити за допомогою звичайного харчового крохмалю. Зараз його продають повсюдно, тому у вас не повинно виникнути проблем з його придбанням. В крайньому випадку ви можете його виготовити самостійно з картоплі. Невелику жменю крохмалю рівномірно нанесіть на поверхню шкурки норки. Потім візьміть кисть або щітку з м'якою щетиною і обережно розітріть крохмаль. По завершенні чистки струсіть норкове виріб, щоб звільнити від частинок крохмалю.%

При виборі кольору для фарбування вибирайте більш темні тони, ніж у самої шапки. Для чого це робиться? Ваше основне завдання - профарбувати старий колір або його оновити. Це можна зробити тільки більш насиченим відтінком.

При відсутності спеціальних видів барвників для норкових виробів рекомендується скористатися фарбою для волосся, тому хутро - це волосся органічного походження. Перед тим як приступити до фарбування, прочитайте інструкцію всередині коробки.

Для виконання прокрашивания шапки необхідно використовувати набір спеціальних кистей, але при їх відсутності не варто бити тривогу. В якості альтернативи можна скористатися зубною щіткою з м'якою щетиною або помазком. Якщо ви коли-небудь вже фарбували волосся, півсправи вже готово - принцип залишається таким же (рівномірне фарбування волосся по всій довжині).

Врахуйте, що процес фарбування норковій шапки більш тривалий, ніж та ж операція зі своїм волоссям. Для отримання яскравого і насиченого кольору необхідно витримувати до 3 годин. По завершенні роботи не забудьте добре промити хутро, але намагайтеся не зачепити шкіру хутряного виробу. Сушка норковій шапки виробляється на скляній банці (бажано використовувати обсяг в 3 літри) в теплому місці, але подалі від обігрівачів.

Теги: норка, кольору, шапка, інший, забарвлення