& Quot; Хоббіт: Пустка Смоґа & quot ;: примножуючи сутності

% Катя Валуа, автор JustLady. % % %
% Друга частина 9-годинний кінотрилогії поповнила дитячу казку Толкієна цілим натовпом персонажів, мало не забула про хоббіта, закохала ельфійка в гнома і при цьому залишилася безнадійно нудною.
"������: ������� ������": ���������� ��������

У першій частині черговий кінотрилогії про Середзем'я загін гномів під проводом Торіна Дубощіта (Річард Армітідж) і чарівника Гендальфа (Іен Маккеллен) майже без втрат і навіть з придбанням хоббіта Більбо Беггінса (Мартін Фріман) злобливого колечка, дарующего невидимість, подолав Імлисті гори. Чвари залишилися позаду, і вся компанія рушила далі до Одинокій горі, щоб відвоювати у дракона Смауг гномів царство Еребор, а заодно повернути некволий алмаз Аркенстон, що дозволяє Торіну проголосити себе королем під горою.

& Quot; Хоббіт: Пустка Смоґа & quot ;: примножуючи сутності

Перед сценаристами встала нетривіальне завдання - розтягнути залишилися 100 сторінок дитячої книжки на 6:00 кінематографічного часу. І завдання було блискуче провалена. Творцям другій частині кіноепопеї про хоббіта вдалося майже неможливе - зробити стовідсотковий стрілялки нестерпно нудним і забути про головного героя на перші дві третини фільму. Брак фантазії Толкієна щедро компенсований новими сюжетними лініями - таким собі сценарним невдалим, від якого не відразу розумієш що робити, сміятися чи плакати. Дитячій казці явно не вистачало сексу і насильства, за що і вчепився Джексон, заповнюючи тимчасові і сюжетні прогалини. У результаті ми маємо можливість спостерігати по ходу фільму такі смислові парадокси, як Ельфійський-гномів любовний трикутник і нудна Сорокахвилинна біганина від дракона.

& Quot; Хоббіт: Пустка Смоґа & quot ;: примножуючи сутності

Дивно, але якщо розібрати другу частину «Хоббіта» на деталі, то все виглядає пристойно. Павуки дуже страшні, ельфи дуже красиві, жарти місцями вдалі, відсилання до «Володаря кілець» цілком доречні (чого варта тільки зневажливий питання Леголаса гномові Глоїна про портрети в медальйоні: «Це твій брат?» - «Це моя дружина і мій маленький син Гімлі »). Толком не промальовані у Толкієна персонажі у фільмі знаходять характер та історію. Зашкалює динаміка (особливо в першій половині дії) тримає в приємному напруженні - правда, поки не усвідомлюєш, що при такому розвитку подій всі герої повинні були загинути протягом перших 15 хвилин.

Але коли всі ці гонки в бочках, густа павутина бої, неоднозначні ельфи, заматеревшій Леголас (Блум покритий метровим шаром гриму, але юність, на жаль, не повертається), Стівен Фрай в образі мерзенного бургомістра, напівзабутий, але чарівний хоббіт, Гендальф, уже зайнятий більш важливими справами прийдешньої битви за Середзем'я, складаються в одну картинку, виявляється, що фрагменти випадкові і просто не підходять один до одного.

& Quot; Хоббіт: Пустка Смоґа & quot ;: примножуючи сутності

& Quot; Хоббіт: Пустка Смоґа & quot ;: примножуючи сутності

Перша частина трилогії була свого роду чорним ящиком. З епічним розмахом «Володаря кілець» і одночасно щирою легкістю дитячої казки, попередній фільм розповідав історію після того, «як усе трапилося». Тоді як «Пустошь Смауг» вже без всяких церемоній просто обрушує на глядача потік режисерської фантазії, скачущей в божевільній танці навколо знайомих персонажів. Дивитися на це, можливо, і було б цікаво, якби в якійсь зараз не ставало так втомлює.

У прокат фільм виходить у всіх мислимих форматах, включаючи 35 мм. Зрозуміло, прокатники очікують від нього рекордних зборів, що, швидше за все, так і буде. Будемо чесні: на «Хоббіта» ми ходимо нема за тонкою сценарної роботою, операторськими знахідками і бездоганною акторською грою, а за черговий лазівкою в Середзем'я, яке колись, здавалося, безнадійно закрилося для нас з останньою сторінкою книжки.

Вмастіть році Коні сукнею

% Кіра Зайцева, автор JustLady. % % %

На честь наступаючого Нового року продовжую свої зоологічні дослідження. Торік об'єктом дослідження були змії. У цьому традицію продовжують коні.

�������� ���� ������ �������

Як це зазвичай буває, світ здається дуже простим, поки не копнеш його глибше. Ось, наприклад, я завжди думала, що коні бувають тільки чорні, білі, сірі та коричневі. Є ще якісь міфічні «в яблуко». Але, як з'ясувалося, крім того, що існує більше 400 порід коней, у кожної з них ще може бути різна масть. Мастей (забарвлень), до слова, кілька десятків. У них і розберемося.

Власне, для чого все це потрібно? Модна тяга слідувати рекомендаціям астрологів, мовляв, цього разу зустрічаємо Новий рік тільки в жовтому латексі, щоб весь рік пройшов на ура, мене завжди змушує пильніше стежити за святковими добірками нарядів. Не те щоб я прагну або закликаю виконувати наказ звіздарів, але завжди цікаво подивитися на щось тематичне і придумати в підсумку щось своє. Ось, наприклад, всі радять мімікрувати під тотемна тварина і зустрічати Новий рік виключно в синьому. І краще, якщо це буде оксамит або замша, що нагадують по своїй текстурі ворс коні. Коротше кажучи, 2014 дерев'яній синьою Коні все зустрічаємо якось так:

Вмастіть році Коні сукнею

Синє оксамитове плаття Alberta Ferretti

У моїй добірці - сукні до Нового 2014 році, які дивно схожі на реально існуючі масті конячок. Чи знали ви, що під мастю розуміється не тільки окрас волосся тварини, але і колір його шкіри, очей? Як у «однорукого Джека» кожна нова комбінація кольорів (і навіть відтінків) цих складових: очі, грива, хвіст, ноги, шкіра, шерсть на тулубі - утворює різні масті. Почнемо з простих.

Ворона масть. Називається так тільки в російській мові, тому що колір шерсті такого коня нагадує колір воронячого крила. До речі, в залежності від світла та навколишнього середовища такі коні можуть відливати жовтизною (на яскравому сонці), синявою (на море) і мати сталевий відтінок (при рівному денному освітленні).

Вмастіть році Коні сукнею

Вороне плаття Bottega Veneta

Белорожденная масть. Як випливає з назви, коні цієї рідкісної масті вже народжуються з таким забарвленням. Однак це не альбіноси, тому що очі цих тварин не червоні, а карі або блакитні.

Вмастіть році Коні сукнею

Белорожденное плаття Elie Saab

Руда масть. Цей окрас вважається найпоширенішим. До нього зараховуються коні від абрикосового до каштанового відтінків. Часто на головах таких коней є білі відмітини, звані «зірками».

Вмастіть році Коні сукнею

Руде плаття Jenny Packman

Бура масть. «Родич» рудої масті, просто дуже темна. Окрасою таких коней називають смачно: шоколадний або кольору паленого кави.

Вмастіть році Коні сукнею

Буре сукню Diane Von Furstenberg

Гніда масть. Її часто плутають з рудою та бурої. Однак у неї є особливість, яка абсолютно точно вкаже на те, що кінь гніда: грива, хвіст і нижня частина ніг завжди чорні.

Вмастіть році Коні сукнею

Гнідий плаття Zac Posen

Каурая масть. «Сівка-Бурка, віща каурка», - якщо раніше ви не представляли, як може виглядати цей казковий персонаж, то тепер знайте, що це рудувата кінь, хвіст і грива якої на кілька тонів темніше тулуба.

Вмастіть році Коні сукнею

Кауров плаття Donna Karan

Солов'я масть. Це свого роду інверсія масті гнідий. Булані коні - із золотистим корпусом і білими гривою і хвостом.

Вмастіть році Коні сукнею

Соловйов плаття Reem Acra

Ізабелловий масть. Найрідкісніша, красива, дорога і взагалі лакшери. Кінь кремового кольору з дуже короткою шерстю, яка неймовірно блищить на сонці. Ізабелловий бувають тільки коні ахалтекинской породи, щоб ви знали.

Вмастіть році Коні сукнею

Ізабелловий плаття Naeem Khan

Ряба масть. Тепер розберемося з кіньми, чий окрас не такий рівномірний. Якщо кінь у білих плямах, то тут все просто - вона ряба.

Вмастіть році Коні сукнею

Пегое плаття Bluemarine

Сіра масть в гречку. Якщо кінь «в яблуках» постійно розбурхувала вашу фантазію, то після коні «в гречку» (або «в гірчиці»), світ вже ніколи не буде колишнім.

Вмастіть році Коні сукнею

Сукня у гречку Bluemarine

Леді Лівнерог. Ну і до речі про фантазії. Якщо на Новий рік захочеться надіти щось різнобарвне, сміливо говорите, що на вас плаття породи райдужного єдинорога з Adventure Time.

Вмастіть році Коні сукнею

Райдужне плаття Erdem

Але насправді не слухайте ніяких астрологів, а вибирайте собі новорічне плаття так, щоб ви відчували себе в ньому красивою. Конячкам, кажуть, подобаються красиві люди.