Частини тіла: красиві руки

% Настя Слон, автор JustLady. % % %
% Слабкій статі потрібна тренування рук не для того, щоб тягати тяжкості, а для того, щоб одягати красиві відкриті сукні. Адже оголені руки можуть позмагатися з довгими ногами за кількістю зібраних поглядів.
����� ����: �������� ����

Плутати біцеси і трицепси для жінок нормально. Ці два слова описують рельєф верхньої частини руки - і цього достатньо. Але в наших верхніх кінцівках м'язів далеко не дві. Навіть частина від ліктя до кисті можна накачати. Назви всіх цих страшних м'язів є на картинці, і, мабуть, не варто геть викидати з голови анатомію.

Частини тіла: красиві руки

% Опрацьовує м'язи рук жінкам не менш важливо, ніж чоловікам. Тим більше що більшість вправ долучають до роботи м'язи грудей (про яку ми постійно дбаємо) і спини (гарна постава дозволить нарешті дістати улюблену блузку з відкритою спиною).
% Дівчатам минулих століть доводилося ховати за довгими рукавами суконь навіть самої вишуканої форми руки, і лише ХХ століття переконав усіх не соромитися.
Частини тіла: красиві руки
Портрет Марії Стюард
% Із сучасних дівчат справжнім зразком для наслідування служать руки таких зірок, як Ешлі Грін, Кетті Холмс, Кемерон Діаз, Кортні Кокс, Хізер Морріс, Джанет Джексон, Дженніфер Еністон, Мадонна, Сара Джессіка Паркер та інші.
Частини тіла: красиві руки
Джессіка Біл
Частини тіла: красиві руки
Єва Мендес
Частини тіла: красиві руки
Мадонна
Частини тіла: красиві руки
Келлі Ріпа
Частини тіла: красиві руки
Ешлі Грін
Частини тіла: красиві руки
Беттані Франкель
Частини тіла: красиві руки
Блейк Лавлі
Частини тіла: красиві руки
Кемерон Діаз
Частини тіла: красиві руки
Кортні Кокс
Частини тіла: красиві руки
Демі Мур
Частини тіла: красиві руки
Жизель Бундхен
Частини тіла: красиві руки
Хізер Морріс
Частини тіла: красиві руки
Джанет Джексон
Частини тіла: красиві руки
Дженніфер Еністон
Частини тіла: красиві руки
Кеті Холмс
Частини тіла: красиві руки
Сара Джессіка Паркер
% Але справжньою сенсацією останніх років стали руки першої леді Америки.
Частини тіла: красиві руки
% У стилі Мішель Обами чуються відгомони світських образів Жаклін Кеннеді. Так само як Жаклін, дружина чинного президента Америки воліє сукні без рукавів, а щоб їх носити, варто зайнятися руками.
Частини тіла: красиві руки
% І Мішель Обаму не в чому дорікнути.
Частини тіла: красиві руки
% Зробити руки такими ж - в міру накачаними і красиво окресленими - можна за допомогою комплексу упражений, який рекомендує тренер Мішель Обами. Програма представляє собою двосторонній підхід, що включає в себе як вправи на розтяжку, так і кардионагрузки. Виконуючи його 3 рази на тиждень (це займає всього 15 хвилин), можна зробити руки сильнішими, а плечі окресленими.
% Рекомендується використовувати гантелі вагою 1, 5 або 2, 5 кг. Виконувати всю послідовність дій потрібно двічі без перерви між вправами.
% 1. РозминкаЧастини тіла: красиві руки
% Перший комплекс вправ на розтяжку включає в себе і елементи йоги, в тому числі позу «собака» (див. Відео 1). Він добре розігріє тіло і підготує до основних навантажень.
% 2. Гантелі №1Частини тіла: красиві руки
% У першому комплексі з гантелями вправи рекомендується виконувати по 8-12 разів (див. Відео 2). М'язи живота повинні бути постійно напружені. Комплекс відмінно опрацьовує плечі.
% 3. Гантелі №2Частини тіла: красиві руки
% Комплекс вправ для м'язів передньої частини руки (див. Відео 3). По черзі опрацьовується кожна рука окремо, а потім обидві разом. Рекомендується виконувати по 8-12 разів у кожному підході.
% 4. Робота над трицепсами
Частини тіла: красиві руки
% Вправи зі стільцем (див. Відео 4). За допомогою ваги вашого тіла добре опрацьовуються трицепси. У цій вправі також потрібно постійно тримати м'язи живота в напрузі. Рекомендується почати з 6 разів і намагатися довести кількість повторень до 15.
% 5. Схрещування ніг
Частини тіла: красиві руки
% Виконайте вправу 15 разів з кожної ноги так, як показано на відео (див. Відео 5). Якщо важко робити це на витягнутих ногах, можна опуститися на коліно.
% 6. Віджимання
Частини тіла: красиві руки
% Віджимання (див. Відео 6). Почніть з 5 і доведіть вправу до 25 повторів.
% Завдяки регулярним тренуванням через деякий час ви зможете порівняти свої руки з руками однієї з зірок і опинитися у виграші.

Правила Детокс: про токсини, легкості і харчуванні

% Анна Котаіс, автор JustLady. % % %
% Разом з погодою наш організм за звичкою поступово переключається в sleep-mode і готується зимувати. Холодний сезон, мабуть, найстрашніший стрес для організму, особливо в комплексі з усіма "міськими" звичками. Трохи поліпшити ситуацію можна завжди, і кращим помічником в цьому буде правильне харчування і детокс.
������� �������: � ��������, �������� � �������
% У самий розпал осіннього сезону компанія KIA Motors разом з рестораном Fresh та Олею Малишевої, фахівцем з детокс і автором блогу Salatshop, організувала тематичний захід Harvest Party. Оля провела семінар "Детокс кожен день" і розповіла все найголовніше про правила Детокс, принципи харчування і про правильні продуктах. Вона спробувала безліч різних методів - від йоги і вегетаріанства до більш суворих систем, але в ході своїх експериментів прийшла до ідеальної системи харчування - детокс.

Правила Детокс: про токсини, легкості і харчуванні

Переваги та важливі особливості

  • % Детокс актуальний саме зараз, тому що наша навколишнє середовище стає все більш токсичною. Це відбувається постійно, і, на жаль, щороку народжується більш слабке покоління, умови життя стають більш важкими, а токсинів стає все більше.
  • % Детокс - це цілісний підхід. Якщо вегетаріанство, наприклад, робить акцент лише на відмову від м'яса, то в детокс приділяється увага як харчуванню, так і способу життя в цілому - розпорядком дня, фізичної активності, емоціям та іншим аспектам.
  • % Детокс враховує індивідуальні особливості кожної людини. Якщо щось підходить вам, не означає, що підійде комусь ще.
  • % Процеси в організмі позначаються на ваших емоціях і поведінці. Успішний детокс призводить до легкості в найширшому значенні і на всіх рівнях - від легкості у виборі нового одягу до легкості свого тіла і задоволення від власних відчуттів.

Правила Детокс: про токсини, легкості і харчуванні

Токсини: що це і звідки беруться

Оману:

Може здаватися, що токсини - це виключно хімічні елементи, які потрапляють в організм з свідомо «сумнівних» джерел (зразок гігантської генномодифікованої моркви).

Насправді:

Джерел токсинів дуже багато, і частина з них сприяє накопиченню токсинів безпосередньо (наприклад, забруднене повітря і хлорована вода). Також є ряд продуктів, які сприяють накопиченню токсинів (рафіновані, важкі для засвоєння). Не варто недооцінювати і сидячий спосіб життя. Окремо це не може бути токсином, але в сукупності сприяє їх накопиченню. Як результат - утворюється блок, і токсини позбавляються можливості виходити з організму. Тим самим накопичення відбувається в постійній прогресії.

Як відбувається накопичення токсинів

З самого народження дитина вже отримує порцію токсинів - кожна жінка в момент зачаття имет в організмі порцію токсинів. Далі - суміші для дитячого харчування, консерви, трохи пізніше - консерви, чіпси, солодощі, бутерброди, пластівці з молоком на сніданок.

Так починається поступове наклопленіе токсинів, яке рано чи пізно призведе до їх надлишку, який сприяє застою і провокує зростання бактерій. Хороша новина - в будь-який момент життя цей процес можна загальмувати.

Правила Детокс: про токсини, легкості і харчуванні

Що таке детокс

Детокс можна називати тільки той процес, який ефективно позбавляє організм від накопичених токсинів та їх наслідків - дріжджових і патогенних бактерій і вірусів.

У процесу Детокс є 2 головні складові. Так як токсини накопичуються протягом усього життя, дуже важливо їх пробудити, тому що вони приховані в найпотаємніших куточках організму. Другий етап після пробудження - виведення токсинів.

Етап 1. Пробудження токсинів

На самому початку Детокс важливо «примагничивается» токсини, витягати їх з клітин за допомогою правильного харчування. Є продукти, які закісляет кров, а є ті, які ощелачивают. Для Детокс знадобляться продукти, які володіють лужним дією.

Доведено, що всі бактерії і віруси краще розвиваються в злегка кислому, а здорові органи людини мають злегка лужне середовище. Тому чим більше ви їсте закісляющіх продуктів, тим більше сприяєте зміщення балансу всередині організму.

Білий список (Ощелачивающие продукти): стиглі фрукти, свіжа зелень, свіжі овочі, соки з овочів і зелені, природна вода з джерела. І, звичайно, свіже чисте повітря, позитивні емоції і розслаблення.

Чорний списокпродуктів, закісляющіх кров: м'ясні продукти, рафіновані продукти, молочні, борошняні, алкоголь, каву, тютюн.

Негативні емоції і стрес теж мають великий потенціал «закислення», тому неможливо правильно харчуватися і бути здоровим, але при цьому злитися на всіх навколо.

Правила Детокс: про токсини, легкості і харчуванні

Етап 2. Виведення токсинів

Пробуджені токсини починають потрапляти в кров, і тіло відразу на це реагує - погано. Важливо продовжувати правильно є, але скорочувати кількість важких для засвоєння продуктів - це сприятиме тому, що буде менше накопичуватися нових токсинів, і організм буде встигати виводити старі.

Важкі продукти, закісляется кров: ті ж, що і в чорному списку, але ще до них додаються бобові і горіхи. Часто їх відносять до суперкорисним продуктам, але насправді їх потрібно вживати дуже помірно.

Найлегші продукти: свіжовичавлені соки, овочі, зелень, фрукти, приготовані овочі і крохмалисті овочі, крупи (пшоно, цілі гречка), продукти з козячого молока, яйця і риба хорошої якості.

Скорочуючи кількість важких продуктів, потрібно намагатися робити акцент на легких для засвоєння - тих, які швидко проходять по травному тракту. Чим швидше продукт засвоюється, тим менше часу йде на травлення, а значить, тим більше часу і потенціалу залишається в організму на процеси детоксифікації і регенерації.

Поєднання продуктів

При правильному поєднанні продуктів почуття сонливості і тяжкості виникати не може.

Правила Детокс: про токсини, легкості і харчуванні

Приклад: підсушений шматочок хліба з авокадо знаходиться в шлунку 3-4 години.

Якщо до цього додати яйце, поєднання стає неправильним і перебуватиме в шлунку вже 8 годин. Якщо протягом дня харчуватися 5-6 разів, але щоразу таким неправильним поєднанням продуктів, вийде, що 24 години на добу організм щось перетравлює, втрачаючи енергії на все інше.

Відпочинок від їжі

У багатьох культурах існує практика періодичного голодування, але в наших сучасних умовах це не завжди реально. Вихід є - набагато раціональніше робити щодня 12-годинне голодування, що досить просто. По суті, це час після закінчення вечері і до наступного сніданку, включаючи сон. Якщо ви закінчили вечеряти в 10 годин вечора, то снідати повинні не раніше 10 годин дня. Цей принцип простий і дає можливість пройти повний цикл засвоєння їжі - 8 годин на переваріаніе і 4 - на відновлення.

Кращі помічники в детокс - свіжовичавлені (саме) овочеві соки. Фруктові соки - це концентрований цукор, тому їх варто щедро розбавляти овочевими за схемою: 2/3 - овочі, 1/3 - фрукти, бажано яблука чи груші.

Фотографії: Ольга Малишева, Salatshop.ru