Розпродаж BlackFriday2013: пограбування легально

% Кіра Зайцева, автор JustLady. % % %
% На заході вже щосили йдуть різдвяні розпродажі, що почалися минулої так звану «чорну» п'ятницю. Зарубіжна традиція докотилася і до наших країв, обіцяючи 6 грудня влаштувати цивілізований (так-так, уявіть собі!) І грандіозний Black Friday на просторах рунета з грабіжницькими для магазинів знижками.
���������� BlackFriday2013: ���������� ��������

Що завжди мене лякає в великих оффлайн-розпродажах, так це люди. Дуже багато людей. Я соціофобією зі стажем. І кожен раз, коли я читаю про те, як люди в Чорну п'ятницю ламають один одному кінцівки в пориві жадібності і споживання, я живо уявляю собі, як я немовлям з «Трейнспоттінга» рятуюся втечею по стелі з компанії таких шопоголіків. Інтернет-магазини в цьому випадку - справжній порятунок для таких, як я. Хіба що мене ненавидить кур'єр, коли не виходить переміряти всю тисячу речей за 20 хвилин, що я замовила разом. Для таких, як я, мабуть, і був придуманий кіберпонеділок - аналог чорної п'ятниці з тією лише різницею, що всі розпродажі у тебе в ноутбуці, який точно не зламає тобі руку з криками: «Я перший побачила цю сукню, сучка! »

Так проходила цього року чорна п'ятниця в США

Кіберпонеділок донедавна були привілеями зарубіжних інтернет-магазинів. У Росії в минулому році в цій акції брали участь від сили десяток компаній. І то потрібно було здогадатися, які саме. Відрадно, що цього року ситуація кардинально змінилася. Втілюючи мрію шопоголіків-соціофобів у віртуальну реальність, 6 грудня в Росії пройде централізована і великомасштабна Чорна п'ятниця в інтернеті.

Централізована, бо все те, що нажито непосильною працею без малого 90 відомими інтернет-магазинами (ось тут, до речі, вже можна оцінити масштаб), буде безжально розпродаватися через один поки безсовісно засекречений сайт: blackfriday2013.ru (остерігайтеся підробок цього сайту, до слову). Масла у вогонь підливає ще й той факт, що розпродаж триватиме рівно 24 години, і ні хвилиною більше. І якщо все відбуватиметься саме так, як обіцяють у себе на сайті організатори заходу, то це, і правда, справжнє легальне пограбування.

Виглядати це все має як звичний нам Яндекс.Маркет тільки зі знижками, які кожен конкретний магазин виставить на свої товари лише 6 грудня. При цьому BlackFriday2013 обіцяє нещадно боротися зі зниженими чітерством, яке зазвичай процвітає у нас в Росії в дні розпродажів. Якщо магазин за кілька днів до акції підвищує вартість сукні, наприклад, на 50%, а в день розпродажу ставить знижку на це плаття в 50%, такий нечесний гравець автоматично випадає з наступних акцій. Як саме купити все, що сподобається, наочніше розповість ця рука.

Розпродаж BlackFriday2013: пограбування легально

Розпродаватися 6 грудня буде практично все: від товарів для тварин до меблів. Але якщо хлопчикам у цьому зв'язку сподобаються пропозиції від магазинів електроніки, то нам, дівчаткам, буде чим поживитися з одягу, аксесуарів і косметики. Незважаючи на всю засекреченість цієї Чорної п'ятниці (деякі магазини навідріз відмовилися розкривати інформацію про свої знижки та пропозиції), я теж трошки пошпіоніть, знешкодила парочку Джеймсів Бондів, так би мовити, і дещо цікаве відкопала. Отже, неймовірний слив інформації!

По-перше, варто відзначити, що в BlackFriday2013 братимуть участь такі гіганти, як Asos, Ebay, Lamoda, Sapato, Trends Brands, Yoox, Topbrands, LaSumka і Л'Етуаль, а також бренди Mexx, Снігова королева, Alba, Tom Tailor, Motivi, Milavitsa, Yves Rocher та інші. Повний список учасників акції тут.

Тепер про знижки. Asos, наприклад, скидає 20% з вартості абсолютно всіх своїх товарів. При цьому якщо на якусь позицію вже була знижка, вона підсумовується з цими 20%. Lamoda також обіцяє розпродавати все-все, що знаходиться в його розпорядженні (а це більше мільйона товарів від 900 брендів). BlackFriday2013 при цьому обіцяє додаткову 30% -знижку, якщо ви зберетеся купити щось у Lamoda через сайт чорної п'ятниці. Trends Brands буде розпродавати нові колекції таких брендів, як Line & amp; Dot, Style Stalker, Trollied Dolly, Champagne & amp; Strawberry і Trends Brands, зі знижками 50-70%. А Topbrands повідомив по секрету, що актуальні колекції Blumarine, Versace, Roberto Cavalli, Diane von Furstenberg, Brunello Cucinelli і Marina Yachting можна буде відшукати на blackfriday2013.ru зі знижкою до 50%. Середні знижки від Sapato також складуть 50%. До речі сказати, одяг та взуття опиняться в день розпродажу товарами з найсерйознішими знижками. Вони можуть досягати 90%.

А якщо ви ще не визначилися, що конкретно ви хочете купити в цю Чорну п'ятницю, вам допоможе це відео:

Повертаємо музі крила: керівництво до дії

% Анна Котаіс, автор JustLady. % % %
% «Якщо людина зайнята не своєю справою, він втрачає сенс життя», - так починається передмова книги, яку повинен прочитати кожен має сумнів. «Муза, де твої крила» - ціле керівництво до дії від ілюстратора і дизайнера Яни Франк, яка на своєму особистому прикладі і досвіді інших людей з'ясувала причини втрачених крил музи і написала план дій.
���������� ���� ������: ����������� � ��������

Повертаємо музі крила: керівництво до дії

Готова посперечатися, більшій половині людства здається, що вони зайняті «чимось не тим». Начебто все чудово, але щось не те. Особливо гостро це питання стосується людей, не реалізованих у творчості. Дуже адже знайоме почуття? Це непроходящие відчуття, що немає часу ні на що, кругом суцільні проблеми, а при цьому непогано було б домалювати, довишівать, дов'язати, доробити щось творче, розпочате в пориві натхнення. Зрештою, якщо зовсім вже бути чесними з собою, є дві полярні стадії:
% - Я натхненний (і щасливий)
% - Я пригнічений (і шукаю натхнення).
% Питання тільки в тому, в якій із стадій ми перебуваємо більшу частину часу.
Повертаємо музі крила: керівництво до дії
% Книга «Муза, де твої крила» - для тих, хто ніяк не знайде спільну мову зі своєю музою, обірвав їй крила або зовсім її втратив. Особливо вона потрібна тим, хто піддався соціальному тиску і отримав "зрозумілу професію". У книзі детально розбираються всі проблеми, з якими стикається творча людина, і пропонуються прості рішення на рівні свідомості. Яна Франк без перебільшення віртуозно розклала типові ситуації і проблеми творців.

Повертаємо музі крила: керівництво до дії«Хтось стоїть на роздоріжжі прямо зараз і все ще грає з думкою розвернутися і піти в іншу сторону. Деякі - збилися зі шляху. Вони знали, ким хочуть бути, і твердили це з ранніх років. Але, самі того не помітивши, вони погодилися стати зовсім трішечки кимось іншим. Одним заважали активно і відкрито. Іншим пояснювали, що готові підтримати в чому завгодно, але на ділі - обривали Музі все крила. Стало видно, як важко іноді відвоювати у суспільства найпростіші речі. Такі, як розуміння, відкритість по відношенню до сміливих мріям і трохи іншим картинам світу. Тут - історії про порятунок Музи і Натхнення. Тому що ходять чутки, ніби мистецтво і краса здатні врятувати навіть душу».

У цій книзі кожен читач дізнається себе - просто тому, що історії втрачених муз хоча і різні, але завжди схожі. Когось з дитинства пиляли батьки про важливість «серйозних» професій, а когось пиляють і в дорослому віці, але вже подружжя. Хтось боїться, хтось сумнівається в собі. Загалом, ми всі тут, незалежно від професії, тупцюємо по уламках чиїхось покинутих або втрачених муз.

Найстрашніший аргумент, який всі творчі люди чують про свою діяльність - так кому ти взагалі потрібен зі своїми картиночками і бісероплетінням? Особливо якщо кругом криза, а дружина сестри брата чоловіка заробляє в три рази більше тебе. Чи то справа лікарі, економісти та пекарі.

На цей, здавалося б, логічний аргумент є не менше правильний і влучний відповідь. Ніколи люди не відмовляться від задоволень - вони ніколи не перестануть слухати музику, красиво одягатися, прикрашати свій будинок, купувати гарні подарунки. У всі часи суспільство потребувало красі та мистецтві - саме цим і займаються творці.

Не існує жодної такої роботи або професії, в якій завжди все радісно і легко. І причина досить очевидна: тільки через подолання труднощів людина починає зростати. Але дуже багато важких або навіть противні завдання сприймаються набагато легше, якщо чітко усвідомлювати, що це важливий внесок у свою улюблену справу.

Повертаємо музі крила: керівництво до дії

Для тих, хто думає, що його пориви помилкові:
% Воля вмирає, коли прості речі стають проблемою. Як би ми себе не переконували в тому, що Справжнє Творчість самодостатньо і не потребує ні в чому, воно, тим часом, потребує багато в чому. Коли жити важко, людина займається пріоритетними завданнями - облаштуванням власного комфорту - і починає кидати все більше другорядних справ, і першим ділом, звичайно, це стосується творчості.

Для тих, хто боїться:
% Люди бояться того, чого не знають. Усі люблять додумувати і моделювати негативні ситуації, але на практиці все виявляється зовсім інакше.

Для тих, хто втомився і хоче все кинути:
% Як взагалі людина може пройти кілометри по пустелі, коли 80% часу він бачить тільки горизонт? Може. Якщо розставить сам собі бочки на певній відстані один від одного. Будь надія-соломинка допомагає дійти до кінця.

І наостанок дуже важливе від Яни Франк. Пора вже перестати колекціонувати в голові єхидні коментарі, злі відгуки та їдку критику. Пора перестати боротися зі своїми ворогами і злостивцями і просто почати працювати з однодумцями. Більше і частіше слухайте тих, хто вірить в вас, тому що віра в себе - це те, що сильніше сумнівів. Формула, гідна не тільки творчості, але й життя в цілому.