Насолода м'якістю з Always Sensitive

����������� ��������� � Always Sensitive

Ми народжуємося з потягом до м'якості!

Наші тактильні відчуття починають розвиватися задовго до народження. Так, наприклад, в утробі матері ми не можемо як слід ні бачити, ні чути, і саме дотики дають можливість відчути м'яку, теплу і безпечне середовище. Це почуття назавжди залишається в підсвідомості як образ ідеального світу, абсолютної безпеки і комфорту.

% Статті за темою «Насолода м'якістю з Always Sensitive» %
Насолода м'якістю з Always Sensitive
% Як принести задоволення хлопцю %
Насолода м'якістю з Always Sensitive
% Чоловіки і секс: що їх цікавить насправді? %
Насолода м'якістю з Always Sensitive
% Як зробити тіло гладким %

Після народження ми використовуємо тактильні відчуття для збору інформації про зовнішнє середовище (поверхні і текстурі), для невербального спілкування і вираження фізичної близькості. Ми вчимося захищатися, якщо нам загрожує що-небудь гостре або жорстке, дотик до чого-небудь м'якому призводить до того, що ми відкриваємося для цього світу.

Шкіра - найбільш швидкий орган почуттів, що сигналізує про м'якість!

М'якість розпізнається і визнається завдяки великій соматосенсорної системі - рецепторам і центрам обробки інформації, розташованим по всій шкірі і тілу людини, що дозволяє розпізнавати кути, вигини, текстури, а також руху, частоту і температуру.

Тактильні відчуття можна розділити на дві категорії:

1. Кинестетические: рецептори в суглобах, м'язах, органах.

2. Шкірні: одні з найбільш чутливих - на кінчиках пальців і на мові, що дозволяє розпізнавати нерівність поверхні, температуру і т. П. Коли високочутливі рецептори шкіри стикаються з чимось м'яким, центри головного мозку, що відповідають за любов і чуттєвість, а також наша підсвідомість, посилають «сигнали», і ми насолоджуємося прекрасними емоціями.

Насолода м'якістю з Always Sensitive

Навіть «в ці дні» м'який дотик до шкіри - одне з найбільш приємних відчуттів, які нам дано випробувати. І відчути цю м'якість можна двома способами:фізичним іемоційним.

Фізичний - Забезпечується шкірою або нашими високочутливими підшкірними рецепторами (нервовими клітинами, розташованими безпосередньо під шкірою).

Емоційний- Забезпечується підсвідомістю, оживляючи наші спогади про м'якість, яку ми відчували в дитинстві та дитинство.

Незважаючи на те що все це відбувається за частку секунди, ми отримуємо приємні емоції від турботи, комфорту і гармонії.

ТУРБОТА:відчуття безпеки, захисту, підтримки, обіймів, любові, схвалення.

КОМФОРТ:почуття невимушеності, впевненості, задоволення і розслаблення.

ГАРМОНІЯ:баланс, тепло, самореалізація, самоповага, зв'язок з собою та іншими людьми, такт і спокій. Прогулянка по піску босоніж, погладжування домашнього улюбленця, обійми або дотик близької людини, відчуття від дотику джемпера з ангори або нових Always Sensitive допоможуть вам з легкістю відчути м'якість і насолодитися прекрасними почуттями, які вона дарує.

Теги: гігієна, м'якість

Кліпси

% Володимир Ковальські, автор JustLady. % % %
������
% Кліпси називають особливі сережки, які кріпляться на вухах за допомогою магнітних застібок або механічних затискачів. Назва походить від англійського "clips". Широку популярність вони отримали в XX столітті. Прімущество таких аксесуарів полягає в тому, що для їх використання вуха не потрібно проколювати, а значить, кліпси можуть носити навіть діти. Крім того, @. @
% Статті за темою «Кліпси» %
Кліпси
% Пасма волосся на кліпсах %
Кліпси
% Японське нарощування волосся %
Кліпси
% Як вибрати ролики %
Кліпси
% Як зменшити ремінець на годиннику %
% Кліпси називають особливі сережки, які кріпляться на вухах за допомогою магнітних застібок або механічних затискачів. Назва походить від англійського "clips". Широку популярність вони отримали в XX столітті. Прімущество таких аксесуарів полягає в тому, що для їх використання вуха не потрібно проколювати, а значить, кліпси можуть носити навіть діти. Крім того, сережки-кліпси годяться для носіння не тільки у вухах, а й на інших частинах тіла, наприклад, в носі або на сосках.%

В давнину кліпси використовувалися для закріплення тканини біля основи декольте і для драпірування поділів довгих суконь.

Індійський гороскоп кохання

% Індійський гороскоп увібрав в себе вчення про карму людини й об'єднав їх зі знаннями астрологів. Основна увага в ньому приділено місяцю і її стоянках. Всього індійський гороскоп налічує 27 будинків - положень Місяця щодо 27 різних нерухомих зірок. Для того щоб відобразити глибинний сенс усіх часових проміжків, кожна з стоянок Місяця має тваринне-тотем. Ці тварини наділені певними характеристиками, мають певний підлогу, між ними існують різні відносини. Для того, щоб визначити до якого тимчасовому проміжку відноситься людина, досить знати день і місяць його народження. Залежно від цих чисел і визначається зірка, що наділяє його тими чи іншими рисами.
% Статті за темою «Індійський гороскоп кохання» %
Індійський гороскоп кохання
% Індійський танець: не тільки диско %
Індійський гороскоп кохання
% Інтер'єр в індійському стилі: спокій і таємничість %
Індійський гороскоп кохання
% Індійський масаж з кулькою Кансу: шлях до гармонії %
Індійський гороскоп кохання
% Індійські пахощі - аромати казкової країни %

У рубриці Гороскопи: Тибетський гороскоп

Ашвіни (13 - 27 квітня) - кінь.
% Це незалежні волелюбні люди, пристрасні, палкі і самостійні. У своєму супутнику вони цінують духовність, розуміння, здатність розділити їх любов до пригод.

Бхарані (28 квітня - 11 травня) - слон.
% Люди, народжені під зіркою Бхарані, твердо стоять на землі. Шукають супутника, здатного на тривалі відносини. Люблять суперництво. Щоб догодити своєму обранцеві, готові здійснювати будь-які вчинки, але, завоювавши його серце, стають байдужими.

Кріттіка (12 - 25 травня) - вівця.
Індійський гороскоп говорить про «вівцях», як про пристрасних і чутливих натурах. Вони лідери, але в любові краще, щоб за них боролися. Проявляти свої почуття вони починають тільки, що переконали, що їх любов буде взаємною. Перед укладенням шлюбу можуть стати нерішучими.

Рохин (26 травня - 8 червня) - змія.
% Народжені в період змії, здатні на самовіддану сильну любов. Відкриті в своїх почуттях. Заради коханого можуть робити самі відчайдушні вчинки. Прагнуть до побудови ідеальних відносин. Проте перший крок обов'язково повинен зробити їх обранець.

МРІГАСІРА (9 - 21 червня) - змія.
% Гординя, незалежність і скритність цих людей заважають їм будувати відносини. Індійський гороскоп каже, що люди Мрігасіра очікують, щоб їх завойовували. Вміють стримувати свою пристрасність. Головним вважають духовну близькість.

Ардра (22 червня - 5 липня) - собака.
% Вірні й турботливі люди, дуже потребують похвали. Терпляче чекають, коли на них звернуть увагу. Побудови відносин віддають багато сил, не приховують свою сексуальність. Як попереджаєіндійський гороскоп, Люди з тотемом-собакою, без причини можуть перервати відносини.

Пунарвасу (з 6 по 19 липня) - кішка.
% Ці люди виглядають гордими і неприступними. При цьому вони приймають увагу кількох шанувальників, змушуючи ревнувати того, хто їх любить. Вони приховують свою сексуальність, при цьому люблять вести таємну гру.

ПУШІА (20 липня - 2 серпня) - баран.
% Дуже сексуальні. Не люблять будувати тривалі стосунки. Велика замкнутість не дозволяє їм відкрито проявляти свої почуття. Переслідують свого обранця, якщо підозрюють у зраді.

АШЛЕША (3 - 16 серпня) - кіт.
% Сильно цінують свою незалежність. Потайливі. Люблять, щоб їм поклонялися. Якщо обранець їх обожнює, вони здатні бути ніжними, відданими, чуттєвими. В іншому випадку вони проявляють холодність і байдужість.

Магха (17 - 30 серпня) - пацюк.
Індійський гороскоп наділяє людей під знаком щура любов'ю до насолоди, силі і влади. Вони Безстрашний і хоробрі. Своєю потужною статевої енергією вони здатні запалити найхолоднішого партнера.

Пурва ФАЛГУНІ (13 серпня - 13 вересня) - миша.
% Будують міцні, щирі, довгострокові відносини. Можуть бути байдужими. Іноді гнівливі. Щоб зберегти хороші відносини, готові піти на жертви.

Уттар ФАЛГУНІ (14 - 27 вересня) - буйвол.
% Народжені під зіркою буйвола дуже щедрі і душевні. У житті люблять правду і бездоганність. Вірні й віддані своєму супутнику. При цьому віддають перевагу «полювання» за обранцем - їм подобається завойовувати.Індійський гороскоп попереджає: у відносинах на перше місце ставиться сексуальність.

Хаст (27 вересня - 20 жовтня) - буйвол.
% Зовні це стримані і безтурботні люди. Внутрішньо вони дуже чутливі, легкоранимі, вразливі. Люблять незалежність. Вони дуже практичні, але в любові здатні на безкорисливість і щедрість. Сильно потребують емоційної підтримки.

Чітре (11 - 23 жовтня) - тигриця.
% Це люди, що володіють сильною волею і великий сексуальністю. У відносинах люблять підпорядкування своїм бажанням. У духовній і сексуального життя прагнуть до гармонії. При цьому готові з легкістю кинути свого партнера, якщо вони вирішили, що він їм не потрібен.

Сват (24 жовтня - 6 листопада) - буйвол.
% Для цих людей головне - сім'я, стабільність, довгострокові відносини. Хоча з ними буває нелегко через їх прискіпливості і жовчності. Вони практичні і грунтовні, але намагаються це приховати. В сексуальні відносини вступати не квапляться - всьому свій час.

Вишах (7 - 19 листопада) - тигр.
% «Тигри» володіють великою сексуальною енергією. Внутрішнє роздратування і невдоволення собою штовхає їх на зраду своєму супутнику. Абсолютна гармонія у відносинах цьому не перешкоджає. Як стверджуєіндійський гороскоп, Такі люди дуже потребують частої зміни шанувальників.

АНУРАДА (20 листопада - 2 грудня) - олень.
% «Олені» не можуть жити без любові. Всі відносини, які вони намагаються побудувати, здаються їм недосконалими. Тому «олені» часто змінюють своїх партнерів, у пошуках «справжнього» почуття. Секс для них не існує без любові.

Йешта (3 - 15 грудня) - олень.
Індійський гороскоп вчить, що люди мають тотемом оленя, не можуть бути вірними. Підвищена сексуальність штовхає їх на часті зради. Вони готові на найгірші вчинки, щоб завоювати об'єкт свого потягу. Їх мінливість, чуттєвість, владність робить скрутним побудова відносин.

Мула (16 - 28 грудня) - собака.
% «Собаки» норовливі, ненадійні, невпевнені в собі. Вони прагнуть до неординарності. Не люблять стабільність. Але готові до побудови тривалих відносин, якщо обранець не стане вселяти загальноприйняті норми і правила.

Пурва Ашадха (29 грудня - 11 січня) - мавпа.
% Серйозні люди, однолюби.Індійський міськїп визначає «мавп», як здатних до побудови тривалих гармонійних відносин. У сім'ї ведуть активне сексуальне життя, люблять різноманітність.

Уттар Ашадха (12 - 24 січня) - мангуста.
% Мають непрості двоїсті бажання. Люблять виглядати феноменальними і виключними. Для них нудний стабільний міцний шлюб. Цінують власну свободу і урізноманітнюють своє сексуальне життя.

Шравана (25 січня - 6 лютого) - мавпа.
% Людям Шравана притаманна стриманість, тонкість розуму, здатність до глибоких переживань. Вони можуть сильно любити, але іноді їм потрібно усамітнення.

ДХАНІШТА (7 - 19 лютого) - левиця.
Індійський гороскоп приписує «левиці» сильний духовний стрижень, неповторний характер і високий ступінь відповідальності. Вона відкрита у своїх намірах і бажаннях. Віддана і вірна своєму обранцеві.

ШАТАБХІШАК (20 лютого - 4 березня) - кінь.
% Зовні холоднокровні і неприступні, ці люди ховають свою сексуальну натуру. Ініціативу у відносинах вони пропонують взяти своєму партнерові. Свою пристрасність вони ніколи не виставляють напоказ.

Пурва БХАТРА (5 - 17 березня) - лев.
% Позитивні, безстрашні, рухливі люди. «Леви» дуже доброзичливі і оптимістичні. Люблять життя.Індійський гороскоп характеризує «левів, як повністю віддаються любові. Дуже сексуальні. Часто бувають обмануті.

Уттар БХАТРА (18 - 31 березня) - корова.
% Прагнуть побудувати ідеальні відносини. Якщо з цим виникають проблеми, йдуть на зраду або повний розрив відносин. Будучи самотніми, можуть вести аскетичне життя без сексу і любові. У сім'ї «корови» ласкаві і уважні з близькими людьми.

Реват (1 - 12 квітня) - слон.
% Ці люди будують серйозні стабільні відносини. Вони володіють багатим внутрішнім світом, готові йти на жертви, дуже щедрі.Індійський гороскоп радить партнерам «слонів» приділяти більше уваги їх духовну красу. Однак, вони ревниві і невпевнені в собі.

 Тетяна Ніколаєва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: гороскоп, мавпа