Народжені в рік Змії ...

% KamboJa, автор JustLady. % % %
��������� � ��� ����
% Щури, коні, мавпи, кролики, півні .... Ні, мова не про зоопарк. Мова про східному календарі і його знаках. Кажуть, що людям, народженим в рік якої-небудь тварини передаються риси того тварини. Один з найцікавіших і непередбачуваних характерів мають люди, народжені в рік Змії.
% Статті за темою «Народжені в рік Змії ...» %
Народжені в рік Змії ...
% Жінки, народжені в рік Змії %
Народжені в рік Змії ...
% Камінь-талісман для Змії %
Народжені в рік Змії ...
% Люди, народжені в рік змії %
Народжені в рік Змії ...
% Як визначити, хто ти за гороскопом %
% Щоб уявити, що являють собою люди, народжені під заступництвом Змії, потрібно хоч трохи знати звички та поведінка самих змій. Ледачі, які обожнюють ніжиться на сонечку, вони перетворюються на смертоносну зброю коли голодні.%

Змія обдарувала своїх підопічних грацією і красою, а так само прекрасним смаком і тягою до прекрасного. Адже і в природі змії - наіізящнейшіе створення з сильними гнучкими тілами.

Будучи гадів змії тісно контактують із землею. І люди, народжені під знаком цієї тварини, часто бувають холодно-розважливі, орієнтовані на матеріальні цінності.

Змії потайливі. Вони ніби весь час вислизають. У розмові, в жестикуляції їх легко помітити щось невловимо-зміїне. Своєю промовою вони зачаровують і здатні відвести співрозмовника дуже далеко від первісної теми. У їхніх рухах є якась неймовірна гнучкість і плавність. Рухаючись вони начебто перетікають з однієї пози в іншу.

До речі, скритність і нетовариськість укупі з іншим роблять людей-змій не дуже добрими співрозмовниками. Саме тому у них зазвичай вкрай мало приятелів і ще менше друзів. Десь на дуже тонкому душевному рівні люди відчувають, що Змія не здатна розкриватися, ділитися оптимізмом і зігрівати теплом серця - давати те, чого шукають у спілкуванні.

Змії мудрі. Втім, це стосується лише однієї частини популяції народжених в рік цього чудового тварини. Мудрі змії здатні з неймовірною точністю прораховувати результат тієї чи іншої ситуації, а так само кроки, які необхідно зробити щоб все закінчилося благополучно. На жаль, часто проникливість їх служить іншим людям, але не самим зміям. Бо лінь.

Другий тип змій - маленькі отруйні гадюки. З ними неможливо домовитися. Вони мстиві, небезпечні і вкрай нестримані. За найменшу провину (або вчинок, який Змія вважатиме завинив) ви будете звірячому покусані. Причому будьте впевнені, що укуси припадуть в найбільш вразливі місця.

Змії - природжені рабовласники. Шлюбний або любовний партнер-Змія - це майже покарання. Навіть якщо Змія більше не закохана, вона не відпустить свою жертву. Швидше задушить в обіймах.

Втім, у сильних людей шанс вирватися з полону красуні-Змії дуже великий, оскільки енергії у цього плазуна катастрофічно мало. Саме звідси і ростуть ноги її природної ліні і, можливо, бідності емоцій. Змія, обділена Вищими Силами енергією, змушена її економити. І економить, не роблячи зайвих рухів і не дозволяючи собі витратних душевних поривів.

І, нарешті, приємні новини. Змії - природжені маги. Потужна інтуїція, схильність до навіювання, гіпнозу, сильний зв'язок з підсвідомістю, астральна енергія роблять Змію неперевершеним майстром магічних мистецтв, які б з них вона не вважала за краще. Хіромантія, привороти і одвороти, грошові ритуали чудово вдаються представникам знака. Якщо вони, звичайно, не перебувають у депресії.

Так, Змія недовірлива і схильна впадати в песимізм. Але у неї проникливий ясний розум. І, знаючи про свої особливості, вона цілком здатна до змін. Адже недарма всі змії, що живуть у природі, час від часу змінюють шкуру.

Теги: якість, людина, рік, змій, приворот, магія, ритуал

Пригріти Змію: щоб весь рік був хорошим

% Lenutsa, автор JustLady. % % %
�������� ����: ����� ���� ��� ��� �������
% Наступаючий 2013 за східним календарем - рік Чорної Водяний Змії. Щоб він склався вдало, потрібно якомога краще задобрити його покровительку. Це означає, що зустрічати рік Змії краще в нарядах того кольору, які їй «до вподоби». Та й святкові страви для новорічного меню слід підбирати, керуючись смаками господині 2013-го.
% Статті за темою «Пригріти Змію: щоб весь рік був хорошим» %
Пригріти Змію: щоб весь рік був хорошим
% Скинути шкіру: як почати нове життя в рік Змії %
Пригріти Змію: щоб весь рік був хорошим
% Змія проти: що не варто надягати на Новий рік %
Пригріти Змію: щоб весь рік був хорошим
% Жінки, народжені в рік Змії %
Пригріти Змію: щоб весь рік був хорошим
% Народжені в рік Змії ... %
% Як відомо, Змія дуже некваплива, вона не любить зайвих рухів, метушні і шуму. Тому найкраще відзначити настання Нового року спокійно і з комфортом, в тісному колі. Неважливо, хто буде поруч - члени сім'ї або найближчі друзі. Головне, щоб це були найближчі люди.%

Також Змія незатишно почувається на відкритому просторі. Виходячи з цього, ідеальне місце для зустрічі 2013 року - затишний будинок або квартира, маленький котедж, краще всього на природі. А вже якщо неподалік буде річка або озеро, це чудово, адже Змія не проста, а водяна.

Як не дивно, вогонь теж буде до місця, адже він вважається космічним символом Змії. Так що полум'я, потріскуюче в каміні, прикрасить святкове застілля і допоможе завоювати прихильність покровительки наступаючого року. Якщо влаштувати торжество в приміщенні з каміном неможливо, потрібно просто запалити свічки.

Щоб наступний рік пройшов під знаком удачі і благополуччя, слід правильно прикрасити будинок на свято. Обов'язково відведіть головне місце на ялинці фігурці Змії, вона буде рада такій увазі. Розвісьте побільше гірлянд і строкатих дощів, вони теж нагадують змійок.

Можна вирізати кілька саморобних фігурок Змії з кольорового паперу і наклеїти їх на двері і шибки вікон разом з новорічними сніжинками. Вийде і незвично, і приємно для господині року.

Одягатися на свято теж потрібно з урахуванням думки Змії. Їй до смаку чорне і темно-синє. Також актуальні будуть сріблясті й зелені наряди. Жінки можуть одягти плаття або аксесуари, що нагадують зміїну шкіру.

Одяг добре б доповнити прикрасами у вигляді змій - кільцями, сережками, браслетами і т.п. До речі, коштовності краще всього одягати з напівдорогоцінним або дорогоцінним камінням, наприклад, діамантами. Чоловіки теж можуть віддати данину поваги Змії, вбравшись у візерункові сорочки або строкаті краватки.

Що стосується новорічного столу, він повинен ломитися від страв. Але оскільки Змія любить розкіш і цінує делікатеси, зустріти її найкраще якими-небудь незвичайними стравами. Головною стравою може стати кролик, як відомо, змії люблять кролятину.

Не обійтися і без інших м'ясних страв. Адже Змія - аж ніяк не вегетаріанка. Втім, на столі обов'язково має бути зелень, щоб покровительці року було де сховатися. Прикрасьте святкові страви кропом, петрушкою, кінзою, базиліком та іншими запашними травами. Не забувайте, що Змія водяна, тому неодмінно оцінить страви з риби. А можна і зовсім приготувати екзотичні жаб'ячі лапки, тоді вже точно забезпечите собі удачу протягом всього року.

Теги: рік, змій, удача, весь

Ваги: характеристика знака зодіаку

����: �������������� ����� �������
% Терези - це один із суперечливих знаків зодіаку. От буває ж, що людина одночасно і любить суспільство, але й не хоче перебувати серед великої кількості людей, володіє високим інтелектом, але часом дивує наївними, навіть дитячими вчинками. Люди, що народилися під цим зодіакальним знаком саме такі. Більше того, їм властива суперечливість буквально у всьому. І, незважаючи на це, Терези - знак прагнення до ідеалу. Помічаєте занадто багато протиріч? Що ж, тоді жіночий журнал JustLady пропонує докладніше вивчити основні риси характеру людей, що народилися в період з 24 вересня по 23 жовтня, щоб зрозуміти, чи буває все-таки у Терезів відчуття рівноваги.
% Статті за темою «Ваги: характеристика знака зодіаку» %
Ваги: характеристика знака зодіаку
% Діва: характеристика знака зодіаку %
Ваги: характеристика знака зодіаку
% Знак Зодіаку Тілець і його характеристики %
Ваги: характеристика знака зодіаку
% Риби характеристика знака %
Ваги: характеристика знака зодіаку
% Самий талановитий знак зодіаку %

Ваги: характеристика знака загальна

Домогтися рівноваги, до якого так прагнуть представники знаку Терези, дуже нелегко, тому часто можна помітити, що підприємливі та просто вражають своїми цікавими ідеями Терези у справі потребують чиєїсь допомоги, підтримки. Взагалі партнерство для Терезів - це важлива складова будь-якої справи, як професійного, так і романтичного. І вони вміло вкладають свою лепту в таке партнерство, пропонуючи прекрасні ідеї і вдало завершує будь-яку справу. А от сам процес для Терезів - це не завжди приємна робота. Їхня справа - добре почати, і внести останній штрих, а рутину вони вважають за краще ділити з кимось.

Часто представники цього зодіакального сузір'я дуже красиві. Їх чарівність і відкрита посмішка можуть збити з пантелику навіть самих прагматичних і недовірливих людей. А якщо врахувати те, що до краси зовнішньої приєднується високий інтелект і внутрішнє вміння аналізувати все, що відбувається в душі у оточуючих, відразу стає зрозуміло, чому перед чарівністю Терезів так складно встояти.

В цілому, люди народжені під знаком Терези спокійні і часте роздратування - це не їх характеристика. Але якщо їх придушувати, командувати ними, і взагалі різними методами намагатися вивести з себе, то відповіді все ж можна дочекатися, та такого, який поставить на місце практично будь-якого кривдника.

Так, до речі, намагатися керувати Терезами, як у професійній сфері, так і в романтичній - заняття далеко не завжди вдячна. Вони цінують партнерські відносини і свободу дій, і важко переносять впровадження інших людей на їх особисту територію.

У Терезів розвинене почуття прекрасного. Вони справжні естети. А ще Терези, як ніхто інший, вміють пристосовуватися до інших людей, і відчувати їх. Саме це вміння дозволяє їм мати славу добрих друзів.

Ваги й самі хочуть придбати надійних друзів, і здатні бути відмінним другом для інших людей, надійним і готовим прийти на допомогу в складній ситуації.

���� �������������� ����� �������

Ваги: характеристика знака психосексуальну

Естетична спрямованість Терезів відчувається у всьому, і навіть в романтичних стосунках. Спочатку вони можуть сприймати об'єкт любові взагалі як об'єкт естетичної насолоди, забуваючи про всі інші аспекти любовних відносин. Виходячи з цього, розтопити серце Терезів можна, використовуючи всі можливі предмети, що говорять про красу і розкоші. Це може бути красиву білизну, розкішні атласні постільні комплекти, оригінальний і шикарний дизайн приміщень. Для Терезів особливу важливість представляє все перераховане.

Якщо хочете стати ідеальною другою половинкою для Терезів, то не забувайте про прагнення цього знака до естетики навіть під час занять любов'ю. Вважається, що представники знаку Терези легше інших можуть відволікатися під час сексу на якісь дрібниці, тому намагайтеся постійно забезпечувати ідеальну для них атмосферу любовного ложа.

Взагалі секс для Терезів - це найважливіша частина життя, однак при цьому вони ще й примудряються бути вірними подружжям. Але найбільшої сексуальної гармонії представники цього знака можуть досягти з тими представниками протилежної статі, які настільки ж темпераментні.

Ваги: характеристика знака професійна

Уміння розсудити інших людей, а також прагнення до справедливості роблять свою справу, і представники знаку Терези часто стають юристами, а також займають інші посади, робота на яких передбачає спілкування з людьми і висловлення власної думки.

Але не забуваємо і про те, що Терези - визнані естети. А це означає, що представники цього знака зодіаку мають всі шанси стати знаменитими художниками, музикантами або побудувати свою кар'єру в інших областях, де буде затребуваний їх талант і почуття прекрасного. Серед Терезів чимало акторів та інших представників творчих професій, а також людей, які успішно працюють в сфері моди.

Ваги: характеристика знака з точки зору здоров'я

Самопочуття ваг безпосередньо залежить від того, що вони вживають в їжу. Представникам цього знаку не рекомендується вживати у великій кількості цитрусові, і особливо не рекомендується зловживати алкоголем, оскільки саме у Терезів дуже низька опірність до спиртних напоїв.

Не менш важливим для Терезів є місцезнаходження і оточення. Оскільки їх слабким місцем є нервова система, найменший дискомфорт може призвести до душевних переживань. Також слабким місцем народжених під знаком Терези є нирки.

Ідеальний вибір для Терезів

Вдалі любовні союзи і шлюби: з Близнюками, Водолієм, Овном і Левом.
% Камені-талісмани: алмаз, зелена яшма, місячний камінь, корал, опал, лазурит, хризоліт.
% Щасливі кольори: зелений, колір морської хвилі, темно-блакитний і пастельні кольори.
% Щасливі числа: 2, 5, а також всі, які діляться на 6, 9 і 15.

 Інна Дмитрієва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: вага, знак, характеристика, зодіак