Хто закохується з першого погляду?

% Школярки старших класів? Студентки філфаку? Натуральні блондинки? Хто закохується з першого погляду найчастіше? Правильний, на думку американських дослідників, відповідь однаково дивує, зворушує і насторожує: чоловіки.
��� ���������� � ������� �������?
% Вчені постановили: чверть чоловіків здатне закохатися з першого погляду, а 29% - на другому побаченні. У жінок дещо інакше: лише кожна п'ята втратить голову з першої секунди, а кожна третя - після першої зустрічі. Незважаючи на те, що справа сердечне, відгадка криється в голові: за активацію цих процесів відповідають різні ділянки мозку.
% Чоловіки відчиняють душу за першим покликом частіше, тому що зовнішні дані дівчини, як не крути, для них в пріоритеті. Дівчатам же, щоб відчути душевний підйом однієї секунди, мало: необхідно побачити характер в чоловікові, зрозуміти захоплення і оцінити стабільність потенційних відносин.
% Зате всі респонденти єдині в одному думці: найкраще за перше бесідою обговорити музичні переваги, роботу, а також фільми і телепередачі.
% Єдине, чого не було в результатах цього дослідження, але про що можна цілком здогадатися: як швидко, виходячи з цих особливостей, чоловіки і жінки здатні відкликати свою любов і поміняти переваги.

Повітряні поцілунки digital

% Завдяки спільному проекту Burberry і Google повітряні поцілунки придбали таку швидкість, що здатні долетіти в будь-який кінець світу за лічені секунди.
��������� ������� digital
% На Kisses.burberry.com можна створити лист з посланням і навіть вибрати колір помади, слід від якої залишиться на конверті, якщо поцілувати екран телефону або камери. Потрібно лише вказати адресата - і повідомлення тут же полетить в напрямку коханого.
% Карту польотів Burberry Kisses буде відслідковувати Google, з'єднуючи найвіддаленіші точки планети солодкими поцілунками.
Повітряні поцілунки digital

Володимир Путін: Я втомився, я розлучаюся

% В 21:29 Перший канал ще публікував відео: Володимир і Людмила Путіни відвідали балет «Есмеральда» в Державному Кремлівському палаці. Ось Путіни проходять в зал, вітають публіку, займають місця. % В 21:47 прийшла блискавка від РІА "Новости": Володимир і Людмила Путіни оголосили, що їхній шлюб завершений.
�������� �����: � �����, � ���������

Вийшло так: в антракті президентське подружжя раптово опинилася перед камерою каналу "Росія-24". Уважно вислухавши розповідь про приголомшливу постановці, величезній роботі трупи, кореспондентка задала начебто випадкове питання: "Ви рідко з'являєтеся разом. Ходять чутки, що ви не живете разом. Так це чи не так?" - "Це так, - сказав Путін. - Вся моя діяльність пов'язана з абсолютною публічністю. Комусь це подобається, комусь - ні. Але є люди, які абсолютно з цим несумісні. Ось Людмила Олександрівна відстояла цю вахту ".

Відстояти вахту Людмила Путіна сказала, що вона дійсно не любить публічність, їй важко переносити перельоти, а тому вони з чоловіком практично не бачаться. "Це розлучення?" - Запитала репортер. "Можна сказати, цивілізоване розлучення", - підтвердила Людмила Путіна.

Як відзначає "Московський комсомолець", до цього інтерв'ю Путін був з обручкою. А на другому відділенні балету з'явився вже без нього.

Володимир і Людмила одружилися 30 років тому, 28 липня 1983. Коли Аліною Кабаєвою було два з половиною місяці, наприклад. Але тепер колишнього подружжя пов'язують тільки дочки - Марія і Катерина. Як це відіб'ється на статистиці розлучень в Росії знову покаже час.

Володимир Путін: Я втомився, я розлучаюся

Юна Людмила

Володимир Путін: Я втомився, я розлучаюся

Володимир Путін: Я втомився, я розлучаюся

Кращі друзі в нашому житті: довіряти чи перевіряти?

������ ������ � ����� �����: �������� ��� ���������?
% Зберігати секрети і страшні таємниці, бути готовим завжди вислухати, зрозуміти і допомогти, піклуватися і навіть балувати - ось неповний список обов'язків кращого друга. Можливо, хтось і захоче взяти їх на себе, але виконати всі пункти в повній мірі, так, щоб не було до чого причепитися, вийде тільки в однієї людини на світі - у вас самих.
% Статті за темою «Кращі друзі в нашому житті: довіряти чи перевіряти? » %
Кращі друзі в нашому житті: довіряти чи перевіряти?
% Ознаки зради: довіряй, але перевіряй %
Кращі друзі в нашому житті: довіряти чи перевіряти?
% Інтуїція - наш потенціал внутрішнього знання %
Кращі друзі в нашому житті: довіряти чи перевіряти?
% На допомогу одиноким прийде шлюбне агенство: а чи прийде? %
Кращі друзі в нашому житті: довіряти чи перевіряти?
% Причини чоловічого брехні %

Багато радять не довіряти людям. Прислухатися до цієї рекомендації чи ні - особиста справа кожного. Є тип людей, яким складно ділитися секретами з іншими, вони воліють тримати все в собі - їм так комфортніше. А є історії не для чужих вух. Ви можете вибрати повіреного своїх душевних переживань серед надійних друзів або тримати все при собі. Як говорили при королівських дворах: «Нехай скаже зараз або мовчить до кінця життя». Правда, жити з таємницями досить важко.

Можна вести щоденник, сторінка за сторінкою у вигляді монологу розповідати все якомусь уявному читачеві. Якщо ви зовсім не відчуваєте себе письменником, є й інші способи. У фільмі «Любовний настрій», наприклад, дається хороший рада для тих, хто у що б то не стало вирішив зберегти свій секрет. Потрібно знайти дерево, зробити в ньому дупло, підійти близько-близько до отвору і розповісти свою таємницю. Потім щільно засипати дупло землею. Так можна звільнитися від тягаря спогадів, якщо вам не з ким поділитися або ви не хочете цього робити.

Жінкам іноді дуже хочеться, щоб про них дбали. Але ж це не обов'язково повинні бути дії з боку іншої людини. Доглядати за собою - це не доля невдах, а спосіб заповнити сили і вміння насолоджуватися життям. Як би не приємна була батьківська турбота, джерело якої ніколи не вичерпається, у дорослому житті нею часто обтяжуються, але чекають того ж від чоловіка поруч, від друзів. Замість того щоб засмучуватися через відсутність уваги з боку коханого, який, швидше за все, робить це не через шкідливості, - втомився або не в дусі, - порадуйте себе чим-небудь.

Ніколи не економте ні на їжі (здоров'я, природно, головне), ні на одязі (жінка завжди повинна виглядати гідно), ні тим більше на косметиці. Як зрілу, так і молоду шкіру потрібно очищати, живити і захищати. І при цьому слід використовувати засоби з натуральними компонентами. Природні масла хороші тим, що їх дія має «накопичувальний» ефект. Регулярне використання косметики з глиною і водоростями сприяє її очищенню, настої трав знімають роздратування. Рослинні екстракти живлять, зволожують шкіру. Після 35 років часто постає питання про те, як «підбадьорити» шкіру, зробити обличчя свіжим і сяючим. Для цих цілей виробники косметики також використовують натуральні речовини - вітамін С, кави.

Перераховані компоненти містяться далеко не у всякій косметиці. Прикладом продуманого і професійного підходу до розробки засобів є ізраїльська марка DeSheli. Компанія випускає серію для дівчат до 35 та лінію засобів для жінок постарше, враховуючи всі особливості зрілої шкіри. CRYSTAL YOUTH PRO-AGE включає в себе вісім засобів, серед яких - очищаюча маска, лосьйон і антицелюлітний гель. CRYSTAL YOUTH ANTI-AGE - десять косметичних засобів, серед яких незамінні очищає молочко, скраб і маска. Косметика DeSheli приваблива тим, що, крім природних компонентів, містить інноваційну розробку компанії, що отримала назву «розумні кристали». Вони сповільнюють процеси старіння шкіри, надають їй сяйво і здоровий вигляд, повертаючи процеси старіння назад.

Щоб виглядати привабливо і бути задоволеною собою потрібно займатися зовнішністю системно. Доглядати за волоссям, нігтями, змивати косметику, наносити крем вранці і ввечері, приймати розслаблюючі ванни, стежити за модними тенденціями. Безглуздо думати, що хтось зацікавлений в турботі про вас більше, ніж ви самі.

Теги: косметика, довіра, шкіра, догляд